PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ankaralı motorcular

ersin
01 Ekim 2005, 22:34
arkadaşlar naparsınız nerelerde buluşursunuz.

jewelry
01 Ekim 2005, 22:34
:flower:

ohyeah
01 Ekim 2005, 22:37
beni bekle kardesim 1 ay sonra ana watanıma donuyuorum

rider89
01 Ekim 2005, 23:10
ben ankaradayım ama motor didim de :salut: :salut:

just_life
02 Ekim 2005, 15:13
Güzel Başkentimizde Motorcu dostlarımız son günlerini yaşıyor bu işi görev olarak yapan arkadaşlar haricinde son güneşli günleri görmekteyiz.

Bunun degerini bilipte şu önümüzdeki günlerde bir gezi plani cikartabilirsek bu işi organize edecek bir arkadas bulursak güzel olur :)

Bunun dısında ben hafta sonları kafanın estigi yöne cıkar gezerim hava sartları müsait oldugunca en güzel gezilecek ve daha cok tercih ettigim yer ise Gölbaşında acılan Mogan gölüdür. Yolu ve kurulan parkı hafta sonlarında ufak gezilere uygun bir mekan.

ersin
04 Ekim 2005, 21:58
ne kadar kalabalıkmışız ankarada :P
kardeşim 1 ay sonra nasıl binecegiz donarız vallahi
just life gezi olursa haber verirsen sevinirim, motoru degiştirecem yüzyüze sohbet imkanımız olursa sevinirim.
e-mail ersindegirmenci@mynet.com

just_life
04 Ekim 2005, 22:15
ersin, İstanbul ve Antalyadaki motorculara hayranım bu konuda çok rahat buluşup yaz boyunca bir cok geziker düzenlediler.

Gelgelelim ankarada Motosiklet net ailesinin bir üyesi olarak bu sitede toplanıp bir geziye cıkamadım baskla sitelerin yapmıs olduğu bazı gezilere katılma imkanım oldu sadece. İnşallah seneye bu durum değişecek ve bu seneden buna hazırlıklı olalım en azından.

Ben K.esatta oturuyorum ortak bir nokta bulupda bir hafta sonu bulusabiliriz Mesela cumartesi gününe denk gelirsede bizim ustaya da ugrar biraz sohbet ederiz ben ustayı dinlemeyi severim.

ersin
04 Ekim 2005, 22:24
haklısın just,bende bu konuda hayal kırıklıgına ugradım
sık sık esata geliyorum sevdiğim arkadaşlar var
tanışırsak sevinirim.cumartesi günleri full çalışıyorum
pazar olursa iyi olur.