PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İSTANBUL DAN ARKADAŞLARIMIZ GELİYOR İZMİR HAZIRMISIN?????

EgeKnn
01 Ekim 2005, 01:37
evet izmir tayfasıı istanbuldan costantine arvası3 ve nunu ile beraber 2 arkadaşımız daha izmire bizleri ziyarete geliyorlar ( stella gözün aydın ) :) bu hafteki buluşmamız dahada önem kazandı bakalım izmirden kimler var göreceğiz bu hafta toplanan gurup haftaya istanbuldan gelecek olan bu arkadaşlarla tanışıp ağırlama fırsatı bulacak nekadar kalabalık olursak okadar zevkli keyifli olur..... bu arada gelecek olan arkadaşlara şimdiden hayırlı yolculuklar kazasız belasız teşekkürlerrrr :rendeer: istanbul ve izmirin buluşmasında buluşmak üzere :king:

EgeKnn
01 Ekim 2005, 01:39
bu arada günü söylemeyi atlamışım haftaya cumartesi 8 ekim 2005

e_erdun
01 Ekim 2005, 01:44
haftaya 8 ekim bursa gezisi var egeknn kardeşim lütfen gezi takvimlerine bakında ona göre düzenleme yapın lütfen gezi üstüne gezi olmasın :rendeer:

oazman izmire gidecek arkadaşlar bursaya kadar beraber gideriz sizler bursadan izmire devam edersiniz :king:

EgeKnn
01 Ekim 2005, 01:45
ok gidenlere iyi eylenceler sanada e_erdun kardeşim :king: ben izmire gelecek olanları sölüyorum :cat:

Costantine
01 Ekim 2005, 02:40
İzmirden kimse yok galiba???? :salut:

İstanbul'dan bizimle İzmire gitmek isteyenler bana özelden ulaşabilir..

Infaustus
01 Ekim 2005, 03:05
e_erdun, İzmir gezisinin İstanbul'daki bir organizasyonu etkilemesi pek mümkün değil abi. O yüzden arkadaşlar free takılsın abi bırak :) Durumum uygun olsa (iş-güç ve maddi vs.) ben de izmire gelmek isterdim. Ama ilerde inşallah..

egelim
01 Ekim 2005, 09:22
beyler gelirseniz bize büyük bir şeref vermiş olursunuz sizleri ağırlamak bizim vazifemiz

EgeKnn
01 Ekim 2005, 11:09
costantinim amirim faysalım :cherry: olmasmı yawww bir sürü arkadaş var sen gel hele bak dadından yenmiyecek gitmek istemiyecen vallaaaa :queen:

Tuncer Sezen
01 Ekim 2005, 11:54
Biz İzmir tayfası olarak elimizden geleni yapıcaz bundan emin olabilirsiniz...Hadi istanbullu beyler bayanlar daha fazla katılım gösterin bu güzel yolculuğu daha çok kişi yapmak daha zevkli olacaktır...Sonra tüh neden gitmedim demeyin!! :cat:

Arvasi3
01 Ekim 2005, 18:11
Hade izmirin kavakları dökülür yaprakları. :queen: :queen: :queen: :flower: :queen: :queen: :bounce: :bounce: :pr:

alestevardiya
01 Ekim 2005, 19:33
Su an İzmirdeyim.. Bir hafta burda motorsuz kaldım hem de bu guzel havada!! Coookkk uzgunum coookkkk!!!! :salut:

Allah kimseyi İZMİR de motorsuz bırakmasın arkadaslar.... :queen:

soparcan
01 Ekim 2005, 23:06
arklar bursa gezisinde nerde buluşacaksınız.bursadan bir üyeniz olarak bu faaliyette bulunmak isterim cevap gelirse inanılmaz sevineceğim bu vesileylede sizlerle tanışmış olabilmenin heycanı içerisindeyim :cat:

stella
02 Ekim 2005, 22:44
Su an İzmirdeyim.. Bir hafta burda motorsuz kaldım hem de bu guzel havada!! Coookkk uzgunum coookkkk!!!! :salut:

Allah kimseyi İZMİR de motorsuz bırakmasın arkadaslar.... :queen:

alacağın olsun :salut: senin izmire kadar geldin ve bir haber bile vermedin :salut: arkadaşım bende birdaha istanbula gelişimde böyle yapacağım :salut:

gemliklicasper
03 Ekim 2005, 00:44
haftaya 8 ekim bursa gezisi var egeknn kardeşim lütfen gezi takvimlerine bakında ona göre düzenleme yapın lütfen gezi üstüne gezi olmasın :rendeer:

oazman izmire gidecek arkadaşlar bursaya kadar beraber gideriz sizler bursadan izmire devam edersiniz :king:

bende ercümen abiye katılıyorum beraberlikden kuvvet doğar ve kalabalık geziler daha eylenceli olur bence :rendeer:

MeTaL
03 Ekim 2005, 10:08
Costantine,ben gelemiyorum. Benim kızın kuzeni Ispartaya nişana geliyormuş ayın yedisinde onun yanında bulunmam gerekiyor. Yüzük falan takıcaz ve benden takmamı istedi :). Şimdi onu yalnız bırakmak olmaz ama inşallah düğüne geliriz :P ...