PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Benzine Zam!!!

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Erhan Erdil
18 Mayıs 2004, 10:06
Akaryakıt ürünlerine, yüzde 4.92 ile 5.02 oranlarında zam yapıldı.

Akaryakıt Dağıtıcıları Derneği (ADER) tarafından yapılan açıklamaya göre, İstanbul Avrupa Yakası'nda akaryakıt ürünlerinin karşılaştırmalı perakende satış fiyatları şöyle:

Eski Fiyat Yeni Fiyat Oranı(%)
---------- ---------- ------
Kurşunsuz Benzin : 1.795.000 dan 1.885.000 ya yükseldi zam oranı%5.01
Süper Benzin : 1.798.000 dan 1.888.000 ya yükseldi zam oranı %5.01
Motorin : 1.398.000 dan 1.468.000 ya yükseldi zam oranı %5.01
Gazyağı : 1.258.000 dan 1.321.000 ya yükseldi zam oranı %5.01
Kal-Yak : 812.000 dan 852.000 ya yükseldi zam oranı %4.93
Fuel-Oil (1) : 538.000 dan 565.000 ya yükseldi zam oranı% 5.02
Fuel-Oil (3.5) : 447.000 dan 469.000 ya yükseldi zam oranı%4.92

danger0
18 Mayıs 2004, 12:46
yapma yaa . bare senin motorun rodajından sonra gelseydi dimi :cherry:

invent
18 Mayıs 2004, 17:38
:pl: :pl: :pl:

cathedral
18 Mayıs 2004, 18:17
zam zam zam bıktık yani biz araba çok benzin yakıyo diye motor aldık ondanda bisiklete incez galiba... :cherry:

fireblade
18 Mayıs 2004, 20:17
abi yeter araba zaten acayip yakıyo motora karar verdik benzine zam nolcak böle ohhh soyun milleti bakalım kolay gelsin :pl:

safrane
18 Mayıs 2004, 23:00
lpg takılabiliomuş motorlara, koptum :)

swalbard
18 Mayıs 2004, 23:43
nasıl oluyor o yaw :cherry:
arabalarda bile bagajı kaplıyor nereye monte edecekler onu depoyu sökerler dicem o nasıl olacak heralde arkaya bir tane kasa koyuyon motorla cekıyon (römork gibi)uheuheuheuueeu :cherry: :santa:

safrane
19 Mayıs 2004, 01:51
yo, benzin deposunun yerine koyuyosun veya çanta gibi arkaya monte edilio, sonuçta ufak bişi yeter

invent
19 Mayıs 2004, 10:43
şunun suyla çalışanını icat etseler, ehehe; çeşmeden dolduruyon geziyon :sunny: :sunny:

FreeWind
19 Mayıs 2004, 15:59
yok çişle çalışanını icat etsinler euheuhe
bittimi yakıt doldururuz hemen :cherry: :cherry:

swalbard
19 Mayıs 2004, 20:25
yok çişle çalışanını icat etsinler euheuhe
bittimi yakıt doldururuz hemen :cherry: :cherry:

koptum yaaaa
hem suyu içersin bol bol benzın bıttımı zaten çişin vardır doldurursun depoyu tamamdır :king: :farao:

premier1
19 Mayıs 2004, 21:52
en iyisi su, çiş her zaman gelmez nitekim... :thumleft:

cathedral
20 Mayıs 2004, 11:31
evet evet su daha iyi muahahahhaaaa yolda kalınca çiş gelmezse rica edersin birinden artık......kardeş şuraya bi muahahahaaaaaaaa

muRRat
20 Mayıs 2004, 11:34
Benzin zammının nedenini dünyadaki benzin varil fiyatı artışını neden olarak göstermişler. Sanki benzin ucuzlayınca ucuzlatıyorlar da :pl:

fireblade
21 Mayıs 2004, 05:19
helal olsun murrat aynı fikirdeyim dahada gelecekmiş galiba zam gazetede yazıyodu :pl: :pl:

FreeWind
27 Mayıs 2004, 22:47
evet evet su daha iyi muahahahhaaaa yolda kalınca çiş gelmezse rica edersin birinden artık......kardeş şuraya bi muahahahaaaaaaaa
baba ona göre yedek şişe olcak evde doldurcan :cherry:
ama kızlar için zor olur şişeye doldurmak leğen lazım
:cherry: :cherry: euhehuuhe

Kingston
21 Haziran 2004, 22:19
bab yaw benzinden belimizi doğrultamıyoz yaw 2 güne bir 10 milyon koyuyom yaw heralde tüpe geçsek fena olmayacak (olaya bak nos tüpü takacaamız yerde lpg tüpü takıyoz sıkı tutun lpg ye basıyom gibi :cherry: )

FreeWind
28 Haziran 2004, 19:56
hueueue ne motor var sende lpg taktırcan :cherry:

Kingston
30 Haziran 2004, 13:04
bi tane döküntü mz var
ama harbi harbi bi ara düşündüm nsl olur acaba diye

Kingston
30 Haziran 2004, 18:27
abi atv yi nerde sürecen yaw?trafikte mi? :P
gerçe ghostrider trafikte kar motoru sürüyordu :cherry:

ExTReMa
02 Aralık 2012, 02:19
vay be yıl 2004 benzine bak

cbr125cbr
02 Aralık 2012, 02:34
Değişen tek şey rakamlar değil mi tepkiler ve geyikler çok yakın :) Hani o zaman da giriyomuş şimdi de :farao:

Ufuk İnkaya
02 Aralık 2012, 02:36
Kaçınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn hortladı!!!

A.Fatih
02 Aralık 2012, 03:08
Kaçınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn hortladı!!!

Ahhahha :D kacmazsak ne olacak ya :D

Raphae1
02 Aralık 2012, 03:36
fiyatlara bakın . neredeeen nereye. hayaldi gerçek oldu...

Ufuk İnkaya
02 Aralık 2012, 04:08
Hadi not düşelim. Benzinin litre fiyatı 7 TL!

alp_tunay
02 Aralık 2012, 04:14
Yuh...
1.79 dan
4.65 e...
Vaaay babam vayy...

Raphae1
02 Aralık 2012, 05:37
Yuh...
1.79 dan
4.65 e...
Vaaay babam vayy...bu millet 4.92 yide gördü

Taner YILMAZ
02 Aralık 2012, 15:16
Güzel ülkemin enflasyonunun %10 olduğuna hala inan var mı? :)

polo34
02 Aralık 2012, 15:19
hiçbir şeyin fiyatı artmıyor enflasyon %10 dan daha da az olmalı, siz uzayda yaşıyorsunuz :) herşey çok güzel ...

Taner YILMAZ
02 Aralık 2012, 15:28
Evet Selim üstelik bölgeninde süper gücü olduk dimi.
Gemimizi(mavi marmara) basmalarını, uçağımızı düşürmelerini ve askerlerimizin kafasına çuval geçirilmesini saymazsak :)

polo34
02 Aralık 2012, 15:38
gönüllerin sultanı ile enginlere yelken açıcaz, akdenizi türk gölü haline tekrar getiricez, amerikayı yeniden keşvedip gerçek haritasını yayınlayacağız, ankaraya deniz getireceğiz, Çanakkale İstanbul arası köprü kuracağız, beyaz eşyası olmayan dağlarda yaşayan hiçbir vatandaş kalmayacak, herkese gece gündüz kömür verilecek ... unutmadan mısır piramitlerden bir tane neden taksim meydanına yapılmıyor? halk oyuna açılmalı bu mesela? daha önemli bir şey zaten yok ...

Mikuni
02 Aralık 2012, 16:54
dün 4,96 idi

alp_tunay
03 Aralık 2012, 01:36
dün 4,96 idi

Yahu nerden aldın benzini?...
İzmirde 4.63 den alıyoruz.. :silent:

KUVVETMİRA
03 Aralık 2012, 01:43
ulen olmayan benzin zammından da laf üretiyorsunuz ya.
yanş benzine zam olmuş olmamış pek önemli değil, biz aynı teraneleri mütemadiyen tekrarlarız mı diyorsunuz?
fantastik :)

cbr125cbr
03 Aralık 2012, 01:50
Askerde derdik zoruna giden harbi çeksin :mrgreen: ne anlama geldiğini bir türlü çözememiştim (!)

Bu arada olmayan zamlarla 1.79 dan 4.65 e gelmişiz. Olmayan zamlarla maaşlara %8 geliyor. :)

Bir ekleme daha, bu sayfanın en üstündeki yazı (#21. mesaj) kime ait. O zamanlar misafir girişleri mi vardı...

search16
03 Aralık 2012, 01:50
2004 te lpg montajının motosikletlere uygulanabilirliğinin sinyali başlamış. 2004 te hayaldi 2012 de gerçek oldu. :queen:

Taner YILMAZ
03 Aralık 2012, 01:53
Tamam kuvvetimira geldi ben daha topa girmem :)

KUVVETMİRA
03 Aralık 2012, 01:59
Tamam kuvvetimira geldi ben daha topa girmem :)

aga muhalefet etmeyecem, iş hakarete varmadıktan sonra takılın kafanıza göre de;
yahu bu kadar da mızmızlanılmazki ama.
yalansa yalan de;
hükümetin en büyük rakibi mızmızlanmaktan öte bi varlık gösteremeyen, ya da kısa yoldan darbeden medet uman bir güruh.
darılmaca gücenmece yok, bu böyle oldukça daha çok mızmızlanırsınız.

alp_tunay
03 Aralık 2012, 02:07
Hükümetin rakibi sesini gür çıkarsa olmazdı diyorsun yani...:)
O zaman baykala,kılıçdarpaşaya yüklenelim....
Bütün suç onlarda...
Daha muhalefet etmesini bilmiyorlar....
Memleketi batırdılar...
Şu hale bak...

Herkes macunum gibi tadını çıkarmaya baksın...
Mızmızlanmaya ne gerek var...
Nasılsa giriyor zamlar... :queen:

Taner YILMAZ
03 Aralık 2012, 02:10
aga muhalefet etmeyecem, iş hakarete varmadıktan sonra takılın kafanıza göre de;
yahu bu kadar da mızmızlanılmazki ama.
yalansa yalan de;
hükümetin en büyük rakibi mızmızlanmaktan öte bi varlık gösteremeyen, ya da kısa yoldan darbeden medet uman bir güruh.
darılmaca gücenmece yok, bu böyle oldukça daha çok mızmızlanırsınız.

Ben unumu eledim eleğimi astım. Mızmızlanmamın sebebi çocuğumun geleceğini düşünmemden dolayı.
Umarım sen ve senin gibiler haklı çıkar. Malesef bunu en az 20 yıl sonra görebiliriz.
Örneği mevcut: Eceviti 7 kere, Demireli 8 kere başa getiren bu halk 20 yıl sonra hata yaptığını anladı.

KUVVETMİRA
03 Aralık 2012, 02:13
Hükümetin rakibi sesini gür çıkarsa olmazdı diyorsun yani...:)
O zaman baykala,kılıçdarpaşaya yüklenelim....
Bütün suç onlarda...
Daha muhalefet etmesini bilmiyorlar....
Memleketi batırdılar...
Şu hale bak...

Herkes macunum gibi tadını çıkarmaya baksın...
Mızmızlanmaya ne gerek var...
Nasılsa giriyor zamlar... :queen:

al işte
girdili çıktılı kelamları pek seversiniz dediğimde itiraz etmiştin, dakka bir gol bir.
yahu mızmızlanmaktan başka birşey yapmıyorsunuz diyorum;
"ne mızmızlanması, tutarlı, gerçekçi ve güçlü bi muhalefet yapıyoruz" diyeceğine
mızmızlanmana bahaneler uyduruyorsun.
ondan sonra bu melmeket niye böyle!
hay allah, niye böyleki? :mrgreen:

alp_tunay
03 Aralık 2012, 02:25
al işte
girdili çıktılı kelamları pek seversiniz dediğimde itiraz etmiştin, dakka bir gol bir.
yahu mızmızlanmaktan başka birşey yapmıyorsunuz diyorum;
"ne mızmızlanması, tutarlı, gerçekçi ve güçlü bi muhalefet yapıyoruz" diyeceğine
mızmızlanmana bahaneler uyduruyorsun.
ondan sonra bu melmeket niye böyle!
hay allah, niye böyleki? :mrgreen:

Tek sorumlusu biziz...
Haklısın.... :P

eren özer
03 Aralık 2012, 02:29
KUVVETMİRA Şimdiye kadar Hiç bir karşıt görüşüne ses çıkarmadım ama
Be Kardeşim yeter yahu bırak adamlar biraz çekiştirsin Sağını Solunu,Akp sini Chp sini Her Topikdede Çoğunluğun Karşıt görüşlü Olduğu kişilere Karşı Yorumlar yazıyorsun
Hani Anlamadığım Nokta hep savunuyorsun ya hani Sana benzinini Onlarmı alıyor yada vergilerini onlarmı veriyor yada Maaşını onlarmı Veriyor (dahası askeri ücret fiyatı belli)Doğal gazını onlarmı karşılıyor vb
Bi Zam Topiğindede seni görmeyek yahu Yada Hükümet Karşıtı açılmış bir Topic de Girmek Yorum yazmak zorunda değilsin Ama nedense hiç birini kaçırmıyon be abi

Yanlış anlaşılmasın Şuanki yorumum Senin yandaş olman yada savunman değil
Herkeze karşı Bi tavır alıyorsun Ve bu MT de huzursuzluğa yol açıyor Abi Girdiğin her topicde bir siyasi kavga çekişdirmece Hani bizide etkiliyor bu olay Ondan sonra MT nin Çılkı çıktı vs topic felan açılıyor
Şimdi dersen ki Onlarda Cevap yazmasın yorum yazmasın
Abi niye yazmasın doğruya doğru Pertol afedersin Kıçımızın dibinden taa nerelere gidiyor Yıllık kişi başına düşen gelirin (tl hesabı) 100 bin tl olduğu yerde 2 tl ye satılıyor Ama bizim TR de kişi başına düşen Mili gelir 14bin tl (Ki çoğumuz asgari ücretle çalışıyor) Benzin 5 TL bumudur Adalet

KUVVETMİRA
03 Aralık 2012, 02:29
Tek sorumlusu biziz...
Haklısın.... :P

en iyi yapabildiğin muhalefet burdan bana giydirmek ya da mızmızlanmaksa eğer
evet; bu işlerin sorumlusu iktidara güçlü bir alternatif üretemeyen bu milletin ta kendisidir.
neden beni kimse anlamıyor yahu?

alp_tunay
03 Aralık 2012, 02:35
en iyi yapabildiğin muhalefet burdan bana giydirmek ya da mızmızlanmaksa eğer
evet; bu işlerin sorumlusu iktidara güçlü bir alternatif üretemeyen bu milletin ta kendisidir.
neden beni kimse anlamıyor yahu?

Ve kayış kopar.... :flower:
Yazmıyacam artık....
Boşa çenemizi yoruyoruz...
:thumright

Taner YILMAZ
03 Aralık 2012, 02:35
Ben demiştim Eren "Kuvvetimira geldi dağılın" :)

ero__
03 Aralık 2012, 04:11
yanş benzine zam olmuş olmamış pek önemli değil, biz aynı teraneleri mütemadiyen tekrarlarız mı diyorsunuz?

Sen herhalde 10.000 tl alıyorsun maaş olarak, yada genlik kolları mı dolduruyor deponu?

AKP yi tebrik etmemek mümkün değil. 2.5 katına çıkardı benzin fiyatları vallahi helal olsun, tabi bu görünen yüzü sadece, benzine ve mütemadiyen herşeye gelen zamlar, devletimin biricik kurumlarının enflasyon hesaplaması yaparken kullandığı ürünler eşsiz!!! El bombası :) Su hortumu komedi 10 perde! Mızmızlanmayan toplumla daha 15 perde oynar bu oyunlar.

Girdili çıktılı muhabbet öyle yapılmaz, burası da kaldırmaz o muhabbeti...

Vallahi sıkıldım her gün küfür etmekten bunlara, abuk sabuk şeylerle yapılan hesaplara inanmak serbest, ama ben benzine, elektriğe, doğal gaza, ekmeğe kısaca temel ihtiyaçlarıma ödediğim paraya bakar öyle karşılaştırırım. Ve sayelerinde durum gittikçe daha vahim bir hal alıyor...

polo34
05 Aralık 2012, 23:49

kardeş kim ne dese inanıyoruz, kontrol etmeye ne gerek var, nasılsa sürekli artıyor, konuyu açan arkadaş söylesin, ayrıca sen artık artmayacak diyebiliyormusun :) olsun biz yine de yazalım, Nasreddin hoca misali ..

srcnycl
05 Aralık 2012, 23:59
Bu gün radyoda duydum benzine yine zam gelmiş türkiye ürettiği akaryakıtın yarısını bile kullanamıyormuş ve dış ülkeye türkiyede satılan fiyatın 3 te 1 ine satıyormuş. Kendi milletine pahalı satıyorlar yabancı ülkeye 3 te 1 fiyatına.