PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Farkedin artık bizi farkedin..."

CBF150
15 Mayıs 2008, 18:08
Sevgili MT üyeleri daha önce verildiyse kusura bakmayın.
Ben yeni gördüm güzel bir çalışma, Ogün Bülent kardeşimize sonsuz teşekkürler.:rendeer::rendeer::rendeer:
http://video.google.com/videoplay?docid=3934780820456923009&q=og%C3%BCn+b%C3%BClent&ei=fUIsSLTbE5GQjAKM8uDRCQ

AYDEMİR
15 Mayıs 2008, 18:10
verildi kaç defa
..............

CBF150
15 Mayıs 2008, 18:13
verildi kaç defa
..............

Söyle bakayım Kaç defa?:cherry:

crayzboyone
15 Mayıs 2008, 18:19
Hatta ve hatta o seyırcılerde bızımkıler :queen:

desperadost
15 Mayıs 2008, 18:26
kardeşimize sonsuz teşekkür ediyorum emekleri besteleri için sesimizi duyurmamızda kazaların önlenmesinde farkedilmemize bir nebze katkısı olan herkeze sonsuz teşekkürler:mrgreen:arkadaşlar sağolun 4 mayıs günü geçirdiğim kaza sonucu ayağım kıık alçıda ama her müsibetten bir hayı doğarmış kamyoncuyada şarkı yaptım:) inşallah bende motosikletci şarkılarımla sesimizi duyurmaya devam edeceğim ilginiz ve desteğinize sonsuz teşekkürler...

depresif
15 Mayıs 2008, 18:30
çok süper video bn ilk defa görüyomz aten süteye yeni üye oldum....

CBF150
15 Mayıs 2008, 18:31
kardeşimize sonsuz teşekkür ediyorum emekleri besteleri için sesimizi duyurmamızda kazaların önlenmesinde farkedilmemize bir nebze katkısı olan herkeze sonsuz teşekkürler:mrgreen:arkadaşlar sağolun 4 mayıs günü geçirdiğim kaza sonucu ayağım kıık alçıda ama her müsibetten bir hayı doğarmış kamyoncuyada şarkı yaptım:) inşallah bende motosikletci şarkılarımla sesimizi duyurmaya devam edeceğim ilginiz ve desteğinize sonsuz teşekkürler...

Geçmiş olsun.Seninde çalışmalarını bekliyoruz inşallah.

pre_lude
15 Mayıs 2008, 18:38
agzına saglık Ogün abi işe yarıycak gibi görnüyo
sesimiz oldugun için teşekkürler
gecmişolsun kısa zmanda motoruna dönersin inşallah

desperadost
15 Mayıs 2008, 18:59
agzına saglık Ogün abi işe yarıycak gibi görnüyo
sesimiz oldugun için teşekkürler
gecmişolsun kısa zmanda motoruna dönersin inşallahteşekkür ederim haftaya alçı açılacak yavaş yavaş yürümeye başlayacağım bu arada düşmeme sebeb olan kamyoncu abi ve harfiyat şirketinin sahipleri bana şikayetci olma herşeyini karşılayacağız demelerine rağmen beni yapayalnız bıraktılar 1 lira katkıda bulunmadılar, ailemin desteğiyle tedavilerim karşılanıyor o yüzden buradan sesleniyorum kesinlikle ne olursa olsun kaza anında şikayette bulunun.
kaza anında çok çaresizdim ve onlara inandım ama kayboldu gittiler hatta aradığımda başlarından savma yoluna gittiler inanın kamyon şöförü bile daha mehametli affet beni seni farketmedim dedi ama sorumlu şirket sahipleri o duyarlılığı göstermedikleri gibi laflarını yediler.
Dilerim canlarından değilde mallarından çıksın'''Bu arada hüriyet gazetesi ropörtaj yaptı konuyu yazılı basına taşıdı yarın öbürgün okursunuz bu bağlamda gene bize motosikletci dostlarımız destek oldu.
derlerya bizi bizden başka kimse anlamaz diye bir kere daha bunu gördüm ilk günden beri beni yalnız bıakmayan MT admini erhan kardeşime başta olmak üzere DHA :ABZAH murat ve hürriyet gazetesi muhabiri: (motosikletci) Eyüp SERBEST kardeşime ve siz kardeşlerime sonsuz teşekkür ederim hep yanımda oldunuz sağolun varolun....

sahtekisi
15 Mayıs 2008, 19:48
Söyle bakayım Kaç defa?:cherry:

+1 çok güzel şarkı... hatırlamış olduk. paylaşım için teşekkürler :cat:

denizcimuzaffer
15 Mayıs 2008, 19:49
teşekkür ederim haftaya alçı açılacak yavaş yavaş yürümeye başlayacağım bu arada düşmeme sebeb olan kamyoncu abi ve harfiyat şirketinin sahipleri bana şikayetci olma herşeyini karşılayacağız demelerine rağmen beni yapayalnız bıraktılar 1 lira katkıda bulunmadılar, ailemin desteğiyle tedavilerim karşılanıyor o yüzden buradan sesleniyorum kesinlikle ne olursa olsun kaza anında şikayette bulunun.
kaza anında çok çaresizdim ve onlara inandım ama kayboldu gittiler hatta aradığımda başlarından savma yoluna gittiler inanın kamyon şöförü bile daha mehametli affet beni seni farketmedim dedi ama sorumlu şirket sahipleri o duyarlılığı göstermedikleri gibi laflarını yediler.
Dilerim canlarından değilde mallarından çıksın'''Bu arada hüriyet gazetesi ropörtaj yaptı konuyu yazılı basına taşıdı yarın öbürgün okursunuz bu bağlamda gene bize motosikletci dostlarımız destek oldu.
derlerya bizi bizden başka kimse anlamaz diye bir kere daha bunu gördüm ilk günden beri beni yalnız bıakmayan MT admini erhan kardeşime başta olmak üzere DHA :ABZAH murat ve hürriyet gazetesi muhabiri: (motosikletci) Eyüp SERBEST kardeşime ve siz kardeşlerime sonsuz teşekkür ederim hep yanımda oldunuz sağolun varolun....

Canım Kardeşim Ogün, tekrar geçmiş olsun,

Şerefsizlik hep böyle yapıldığı için ve ben bunun benzeri vakalarla uğraştığım için nelere hissettiğini çok iyi biliyorum.:pale:

Şarkının da diller de olması harika, ama sen bas bas bağırıyon farkedin bizi diye ama seni bile farketmiyorlar:silent:

sevgiler, kazasız belasız sürüşler, iyileş de gel bütün yaz gezeceğiz:rendeer: (Beat Ne aldu bu arada...)

desperadost
15 Mayıs 2008, 20:10
Canım Kardeşim Ogün, tekrar geçmiş olsun,

Şerefsizlik hep böyle yapıldığı için ve ben bunun benzeri vakalarla uğraştığım için nelere hissettiğini çok iyi biliyorum.:pale:

Şarkının da diller de olması harika, ama sen bas bas bağırıyon farkedin bizi diye ama seni bile farketmiyorlar:silent:

sevgiler, kazasız belasız sürüşler, iyileş de gel bütün yaz gezeceğiz:rendeer: (Beat Ne aldu bu arada...)muzom sorma :mrgreen:kelin merhemi olsa diye tabir vardırya ucuz atlattık :)inşallah güzel günlerimiz olacak beat sahibi vazgeçti satmaktan verdim ne güzeldi be ama bana biraz ufak kaldı 150 martian aldım oda işte garibim kazada kötü oldu otoparkta bakalım yaptıacakmış karşı tarafın sigortası 8 / 6 suçlu kamyon yazmışlar ben şoförü kurtarmak için ben çarptım düştüm desemde böyle oldu bakalım yaptıracaklarmı ne olacak bilmiyorumda aramıyorumda böyle bıraktılar beni bakalım bi şekilde hayat devam edecek bende motosikletci şarkları yazmaya :)
öpüyorum muzocum kendime geleyim gezeceğiz hep geçiyordun beni ha bak içime dert olmuş:mrgreen:

atlantic
15 Mayıs 2008, 20:39
teşekkür ederim haftaya alçı açılacak yavaş yavaş yürümeye başlayacağım bu arada düşmeme sebeb olan kamyoncu abi ve harfiyat şirketinin sahipleri bana şikayetci olma herşeyini karşılayacağız demelerine rağmen beni yapayalnız bıraktılar 1 lira katkıda bulunmadılar, ailemin desteğiyle tedavilerim karşılanıyor o yüzden buradan sesleniyorum kesinlikle ne olursa olsun kaza anında şikayette bulunun.

Çok haklısın, direk şikayetçi olmak lazım. Bize otobüs şoförü bir kere bile geçmiş olsun demedi. Ben sırf o sebepten şikayetçi olmuştum. Haftaya alçının açılacağına çok sevindim. Gelmiş geçmiş olsun, tekrarını yaşatmasın allahım. Hürriyet gazetesinin yaptığı röportajı da merakla bekliyorum. Tekrar geçmiş olsun... :rendeer:

desperadost
15 Mayıs 2008, 21:03
Çok haklısın, direk şikayetçi olmak lazım. Bize otobüs şoförü bir kere bile geçmiş olsun demedi. Ben sırf o sebepten şikayetçi olmuştum. Haftaya alçının açılacağına çok sevindim. Gelmiş geçmiş olsun, tekrarını yaşatmasın allahım. Hürriyet gazetesinin yaptığı röportajı da merakla bekliyorum. Tekrar geçmiş olsun... :rendeer:sağol canım kardeşim sanada çok geçmiş olsun geçer bu günler vicdanı kişiliği çok geniş insanlar var neden bilemiyorum motosiklete bakış açısındanmı neden bilmiyorum ama birgün vicdanları sızlar .
bakalım hürriyette kısmetse yarın öbürgün patlar haber sevgiler....

Daha önce bu konu sitede verilmişti. O yüzden konu site yöneticileri tarafından kilitlenecektir.