PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Suzuki An 125 Hk mı ? Yoksa ?

sali@com
15 Mayıs 2008, 10:12
Çok iyi scooter, Scooter almayı düşünenler kesinlikle tavsiye edilir

1 hafta önce uzun araştırmlar sonucu bir suzuki an 125 hk aldım. Ve gerçekten hayatıma renk geldi bu kadar güzel bir scooter olur yani Suzuki adına yakışır bir ürün sunmuş piyasaya.Motorun gücünü seriliğini hemen hissediyorsunuz.Denge süper en yavaşladığınız anda bile durmadan yere ayaklarınızı koymanıza gerek kalmıyor yani bu kadar dengeli. Depo 7 lt. ancak bu scooter gerçekten yakmıyor. İlk depom ama 300 km yapar gibi geliyor 1 depoyla. Aracın şimdi rodajını yapıyorum 50-60 arası hızı zaten banamısın demiyor. ara sıra tarfiğe göre hızlanıyorum çok rahat hızlanıyor ve inanılmaz seri.Scooter acayip ilgi çekiyor, cinliler baka kalıyor zaten :-)) 1 gr. pişman olmadım aldığıma. üstelik 2390-ytl + kask-branda-a2 ehliyet kursu bedava bu fiyata şehir içi kullanım ve kolaylık açısından bu araç bedava sayılır. bu araçla ilgili Her türlü sorunuz cevaplanır . Düşünen arkadaşlar düşünmeyin derim bence hemen alıp binmeye başlayın mağlum ilkbahar yaz günleri geldi artık .

Burcu
15 Mayıs 2008, 13:04
:rendeer: sevinesim geldi (suzuki bayisiyim ya) :cherry:

Hayırlı olsun kardeş Allah kaza bela vermesin ! :bounce:

VaScO1925
15 Mayıs 2008, 13:08
no reklam burcuu reklama hayıııııır :P

Hayırlı olsun arkadasım kazasız belasız kullan :wiinkk:

SZR59
15 Mayıs 2008, 13:13
Hayırlı olsun.Suzuki'nin bu modeli çinde üretiliyordu galiba

kenny
15 Mayıs 2008, 13:58
Hayırlı olsun.Suzuki'nin bu modeli çinde üretiliyordu galiba

evet arkadaşım çinde üretiliyor. made in PRC

alpibox
15 Mayıs 2008, 14:46
sağlam motor almışsın birinde gördün 2 tane ayı gibi herif 100er kilo vardı motor banamısın demiyor valla...

sali@com
15 Mayıs 2008, 20:54
Sürüş teknikleri ,scooter çalınmaya karşı koruma (gerçi otopark kullanıyorum ) ama olsun, ve scooter ile ilgili tüm tavsiyelerinizi bekliyorum.

hangi büyük marka prc üretmiyor ki artık bu mailiyetlerle alakalı bir durum, ancak sonuçta kullanılan teknoloji malzeme motor suzuki bir arakadaş güzel yazmış

silahta uzi, avratta suzi, motorda suzuki :-))))

istanbulian
16 Mayıs 2008, 00:20
Sürüş teknikleri ,scooter çalınmaya karşı koruma (gerçi otopark kullanıyorum ) ama olsun, ve scooter ile ilgili tüm tavsiyelerinizi bekliyorum.

hangi büyük marka prc üretmiyor ki artık bu mailiyetlerle alakalı bir durum, ancak sonuçta kullanılan teknoloji malzeme motor suzuki bir arakadaş güzel yazmış

silahta uzi, avratta suzi, motorda suzuki :-))))

made in prc : çinde üretilen yerli mal demek
made in china : çinde üretim yapan yabancı sermaye demek
bu motorda;sony,casio,lenovo gibi dev markalarda yazdığı gibi made in china yazar..yani marka kendi teknolojisini kullanıyor,sadece işgücü ve vergi avantajlarından dolayı çinde fabrika açmış ama kalite aynı

mhrrmkpnr
16 Mayıs 2008, 00:23
bi arkadaş soyledi fiyat 1.999ytl'ye kadar dusmus bence kacırılmaması gereken bi fırsat:cat:

sali@com
16 Mayıs 2008, 10:05
bi arkadaş soyledi fiyat 1.999ytl'ye kadar dusmus bence kacırılmaması gereken bi fırsat:cat:

1990-ytl ben hiçbiryerde görmedim. en ucuzu 2390 kampanyalı a2 bedava +kask+brandaya aldım ben , en uygun fiyatta buydu. Bu kalitede scooter 1990 varasa hiç düşünmeyin hemen alın derim. Bunu motora binip gaz verdiğinizde anlıyorsunuz zaten sesi bile farklı, 150 cc lik çinlilere bakıyorum motor sesleri feci kötü. Bu scooter 125 cc ancak 9 beygir buda detayı tabi

celıl ybr
16 Mayıs 2008, 10:33
http://www.sahibinden.com/sok!_suzuki_an125_2200ytl!WQQaXQQ4515744WQQpXQQdis playitem

http://www.sahibinden.com/kiziltoprak_bp_yanindayiz_sok_sok_sok_kampanyaWQQa XQQ7719079WQQpXQQdisplayitem

demir_rr
16 Mayıs 2008, 12:36
sağlam motor almışsın birinde gördün 2 tane ayı gibi herif 100er kilo vardı motor banamısın demiyor valla...

o ayı gibi herif ben olabilirim =))

viper_1
16 Mayıs 2008, 15:52
İstanbul dışında oturanlar için : http://www.sahibinden.com/arifusta26_dan_sifir_km_suzukiWQQaXQQ7741681WQQpXQ Qdisplayitem?keyword=suzuki

celıl ybr
16 Mayıs 2008, 18:59
İstanbul dışında oturanlar için : http://www.sahibinden.com/arifusta26_dan_sifir_km_suzukiWQQaXQQ7741681WQQpXQ Qdisplayitem?keyword=suzuki

pahalı .

Dark Mojo
17 Mayıs 2008, 21:28
Ben de suzuki kullanıyorum ve çok memnunum. Fiyatı da iyice düştü..Scooter düşünen arkadaşlar için çok iyi bir seçenek

sali@com
04 Haziran 2008, 14:11
Gerçekten çok iii scooter olduğunu bindikçe dahada iyi anlıyorum 20 ytl ile 190 km yapıyorum.

sali@com
12 Haziran 2008, 20:00
125 cc scooterlar arasında tartışılmaz en güzeli ve en güçlüsü. 500 km rodajımı tamamladım ve hergeçen gün motora dahada alıştım 10 numara scooter.Suzuki bence markasına yakışır bir araç yapmış tebrikler.

Araçla ilgili:
-Motoru 125 cc ve 9 beygir olduğundan gerçekten güçlü ve çok seri.
-Tip göreceli birşey ama görüpte beğenmeyen olmadı şimdiye kadar.
-Yakıt daha rodajdayım ama 20 ytl benzinle 200 km rahat şehir içinde yapıyorum.
-Scooter trafikten kurtulmanın ve hayatınıza keyif katmanın bir parçası
-Aeaçla ilgili negatif eleştirim yok çünkü gerçekten yoook.125 cc kaliteli bir scooterden beklenen herşey fazlasıyla var.

B.m.O
12 Haziran 2008, 20:13
lenovo gibi dev markalarda yazdığı gibi made in china yazar..

Ukalalık yapmak istemem ama LENOVO çin markasıdır. IBM'in laptop kısmını (yanılmıyorsam 2004'te) satın almışlardır. Şuan LENOVO'nun IBM ile bir alakası kalmamıştır yani.

125 cc scooterlar arasında tartışılmaz en güzeli ve en güçlüsü. 500 km rodajımı tamamladım ve hergeçen gün motora dahada alıştım 10 numara scooter.Suzuki bence markasına yakışır bir araç yapmış tebrikler.

Araçla ilgili:
-Motoru 125 cc ve 9 beygir olduğundan gerçekten güçlü ve çok seri.
-Tip göreceli birşey ama görüpte beğenmeyen olmadı şimdiye kadar.
-Yakıt daha rodajdayım ama 20 ytl benzinle 200 km rahat şehir içinde yapıyorum.
-Scooter trafikten kurtulmanın ve hayatınıza keyif katmanın bir parçası
-Aeaçla ilgili negatif eleştirim yok çünkü gerçekten yoook.125 cc kaliteli bir scooterden beklenen herşey fazlasıyla var.

Kymco Agility de 125cc ve 9,4HP

Kymco Agility 12" jantlarıyla daha iyi bir yol tutuş sağlıyor. (Suzuki'nin jantlar 10" )

Kymco Agility'nin sele altı bagajına fullface bir kask rahatlıkla sığıyor.. Acaba AN125'te varmı böyle bir durum bilemiyorum.