PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [Mt İzmir] 25 Nisan '08 Rise Cafe Ayvalık Gezisi Öncesi Son Toplantı

Sayfa : [1] 2

duyulmaz
21 Nisan 2008, 22:48
Ayvalık gezisinden bi gün önce oldugu icin geziye katılım gosterecek arkadasların özellikle bu toplantiya katılmaları rica olunur...

vay ben duymadım vay ben işitmedim demeyin:P

Yol guzergahı, grup sürüşü ve mola yerleri ile ilgili detaylar gorusulup, oteldeki oda dağılımı yapılacaktır! ! !

Kimler geliyor bakalım?

Wallace
21 Nisan 2008, 22:51
ben kesin geliyorum. listeyi yapalım madem. Yol, güzergah ve grup sürüşü ile ilgili son detaylar yapılacak ve bu konularda ufak bir eğitim verilecektir. Sonrasında da ilk yardım cd si seyredilecektir.
bu arada gelirken Kapora getirmeniz rica olunur. Getirmeyenlerin rezervasyonu iptal edilecektir. Cuma akşamı Otele kesin sayı verilecektir ve ona göre cumartesi için akşam yemeği ve pazar için kahvaltı hazırlatılacaktır.

TOPLANTI YERİMİZ
Yer :Rise Cafe [Bornova]

Mekan: RİSE NARGİLE CAFE İNTERNET
Yer : Bornova İzmir
Adres : Mustafa kemal cad. no:128/8-c Bornova/İZMİR (şekerbank yanı)
Mekan Tarifi : Bornava merkezden doğru gelirken yeni otaban köprüsünü geçince Özkanlar Migros'a gelmeden 500 metre geride. Şekerbank'ın yanındaki aradan girişi de mevcut.
Mekanın tarifi ve fotoları eski bir linkimizde mevcut. İsteyenler buradan bakabilir.

http://img518.imageshack.us/img518/1549/rsecafeso0ae9.png
http://img67.imageshack.us/img67/2185/resim002mo6vj2.jpg

1.Wallace
2.Duyulmaz

alp_tunay
21 Nisan 2008, 22:55
1.Wallace
2.Duyulmaz
3.Bizim Oğlan
4- Ben..:mrgreen:

chatkut
21 Nisan 2008, 23:03
5-chatkut+böcek

cuma akşam görüşmek üzere

Stain
21 Nisan 2008, 23:05
ben gelemiyorum galiba motor var kullancak kişi varsa artçı bile razıyım yeterki sizle olayım hız konusu şaka :)

SERHAN YORUK
21 Nisan 2008, 23:08
6-SERHAN YORUK tabii kabul ederseniz....:)

ümmet perkitan
21 Nisan 2008, 23:08
biz uzaktan geliyoruz diye bikenara sıkıştırmayın bizi heeee:P:P:Pkaporaları gönderelimmi kargoyla

Wallace
21 Nisan 2008, 23:13
1.Wallace
2.Duyulmaz
3.Alp_Tunay
4- Chatkut+böcek
5. Serhan yörük

uglychild
21 Nisan 2008, 23:13
Beni de eklermisiniz listeye... belki kalabalık gelirim:)

biz uzaktan geliyoruz diye bikenara sıkıştırmayın bizi heeee:P:P:Pkaporaları gönderelimmi kargoyla

Allahtan bi mani cıkmadıkca orda olacagina eminiz abi, senin sözün bize senettir...:cat: hem sen o mekanın yabancısı degisin:cat:

Stain
21 Nisan 2008, 23:23
unutun siz beni nede olsa ehliyet yok ve acemi :)

Vizyon35
21 Nisan 2008, 23:28
Arabayla gelsek olurmu
Henüz motor alamadım da

Wallace
21 Nisan 2008, 23:34
Arabayla gelsek olurmu
Henüz motor alamadım da

bu toplantı ayvalık gezisi için bilgilendirme toplantısıdır. Kendini tanıtmamışsın lütfen önce bir tanışma topiği açar mısın ve kendini tanıtır mısın? Cuma gününe gelince dediğim gibi bu ayvalık gezisine katılacak olanlarla yapılacak bir etkinlik. Ama bi sonraki cuma yapılacak toplantımıza bekleriz.

Beni de eklermisiniz listeye... belki kalabalık gelirim:)

kendi kendini ekle be kardeşim. Prosedürü biliyorsun niye milleti yoruyorsun.:queen::queen::queen:

unutun siz beni nede olsa ehliyet yok ve acemi :)

:D ne diyelim sana ki. Cuma ayvalık konuşulacak, bekleriz:P

alp_tunay
21 Nisan 2008, 23:51
1.Wallace
2.Duyulmaz
3.Alp_Tunay
4- Chatkut+böcek
5. Serhan yörük
6- Bizimoğlan

Hayallere saygı lütfen.... :P:P:P:P

Stain
21 Nisan 2008, 23:56
kesin geliyorum cuma günü toplantıya bide ayvalığa gelebilsem :silent:

kumita45
21 Nisan 2008, 23:59
1.Wallace
2.Duyulmaz
3.Alp_Tunay
4- Chatkut+böcek
5. Serhan yörük
6- Bizimoğlan

::plus1::kumita45...tabi gönderirlerse....:silent:

yirmibeşkere.............:)

Wallace
22 Nisan 2008, 00:02
1.Wallace
2.Duyulmaz
3.Alp_Tunay
4- Chatkut+böcek
5. Serhan yörük
6- Bizimoğlan

tamam hadi hayallere saygı kusura bakma kardeşim

alp_tunay
22 Nisan 2008, 00:05

Seni bide listeye mi tabi tutucaz.... Sen onur konuğumuz olrsun merak etme.....:rendeer::rendeer: Ama İzmire ne zaman geleceğini bildir .... :cat:

Stain
22 Nisan 2008, 00:08
way be benim şansım heç yok :P

extreme1925
22 Nisan 2008, 00:13
1.Wallace
2.Duyulmaz
3.Alp_Tunay
4- Chatkut+böcek
5. Serhan yörük
6- Bizimoğlan
7- Extreme1925+Sezi(gklp)

:cat:

kumita45
22 Nisan 2008, 00:14
Seni bide listeye mi tabi tutucaz.... Sen onur konuğumuz olrsun merak etme.....:rendeer::rendeer: Ama İzmire ne zaman geleceğini bildir .... :cat:

teşekkür ederim alper abi o onur sizlere aittirrr....haberdar ederim sizleri.....:cat:

Wallace
22 Nisan 2008, 00:17

kardeşim inşallah ne de güzel olur

gureli
22 Nisan 2008, 00:28

Ümmet cim senin kaporan bende merak etme

ümmet perkitan
22 Nisan 2008, 00:35
rahmi abiciğim çoksağol düşünmen yeter,orda görüşürüz.

Wallace
22 Nisan 2008, 00:35

tamadır ben senden alırım abicim kaportaları pardon kaporaları:queen::queen::queen:

EliteXC
22 Nisan 2008, 01:43
Bende bisikletimle geleyim bari. Milletin ehliyeti yok 600cc motoru var. Ehliyet var ama motorum yok artık. Ya o kada ryol çekilirmi bisekletle şimdi yavvv.

Wallace
22 Nisan 2008, 01:45
Bende bisikletimle geleyim bari. Milletin ehliyeti yok 600cc motoru var. Ehliyet var ama motorum yok artık. Ya o kada ryol çekilirmi bisekletle şimdi yavvv.

kardeşim istersen seni tükkandan alırım akşamüzeri. iş çıkışında gelir bi çayını içerim ordan da terasa beraber kaçarız. Dönüşü de bi şekilde ayarlarız. Kimse müsait olmazsa ben seni bırakırım narlıdereye kadar.:cat: şaka değil ciddiyim.:cat:

karmacoma
22 Nisan 2008, 01:51
kardeşim istersen seni tükkandan alırım akşamüzeri. iş çıkışında gelir bi çayını içerim ordan da terasa beraber kaçarız. Dönüşü de bi şekilde ayarlarız. Kimse müsait olmazsa ben seni bırakırım narlıdereye kadar.:cat: şaka değil ciddiyim.:cat:

ciddi olamazsın, ordan rise cafeye de geçin özletmeyin kendinizi. :)

akşamdan beri, kim kim var +kaç var, nerden ne geliyo, otel motel, pm, msn, plan proje kafa 1 olmuş (6 sıfır atılınca bööle deniyo artık) senin doğal olarak, e yoldan da geldin, dinlen artık, mt sana minnettar.

1.Wallace
2.Duyulmaz
3.Alp_Tunay
4- Chatkut+böcek
5. Serhan yörük
6- Bizimoğlan
8- Karmacoma

bikerboy35
22 Nisan 2008, 01:55
1.Wallace
2.Duyulmaz
3.Alp_Tunay
4- Chatkut+böcek
5. Serhan yörük
6- Bizimoğlan
8- Karmacoma
9-bikerboy35

Wallace
22 Nisan 2008, 01:59
bakın Alp_Tunay sonra yine diyecek hayallere saygı diye. Kim sildi bizim oğlanı

EliteXC
22 Nisan 2008, 02:03

Sağolasın çayımı içmeye herzaman beklerim tabi. Topalntıya gelmem pek dertli olmaz sanırım. Ama kaskım dışında motosikletle ilgili hiçbir eşyam kalmadı motosikleti sattığım kişi az kalsın benide nüfusuna geçircekti motorumu kasklarımı montumu aldı (hep senin gibi bir oğlum olsun isterdim gibi bakıyordu adam).
Bir aksilik çıkmazsa yeni oyuncağımla gelirim toplantıya. Geziye gelecek kadar acemiiliğini atmış olamıycam büyük ihtimal.:pale:
Cuma akşamı görüşürüz...:cat::cat::cat:

1.Wallace
2.Duyulmaz
3.Alp_Tunay
4- Chatkut+böcek
5. Serhan yörük
6- Bizimoğlan
8- Karmacoma
9-bikerboy35
10- EliteXC

karmacoma
22 Nisan 2008, 02:25
Bir aksilik çıkmazsa yeni oyuncağımla gelirim toplantıya.

oo erdemcim bu ne hız, bravo, ama ööle aniden getirme şööle 100 mt aşağıda bi yera bark et ki birden yeni makinayı görüp nefesimiz kesilmesin. :wiinkk:
inşallah bi aksilik çıkmaz hayırlısıyla canavara hafta sonundan önce kavuşursun.

APV41
22 Nisan 2008, 02:26
itiraf ediyorum bizim oğlan benim ( şimdilik ) her zaman açık bir kontenjan kalsın diye bunu yapıyoruz ama şimdi açık yok kontenjan tam o yüzden bu haftalık bizim oğlan benim :cat:

Stain
22 Nisan 2008, 10:04
cuma günü geliyorum bende
11. Stain

duyulmaz
22 Nisan 2008, 18:11
ciddi olamazsın, ordan rise cafeye de geçin özletmeyin kendinizi. :)

akşamdan beri, kim kim var +kaç var, nerden ne geliyo, otel motel, pm, msn, plan proje kafa 1 olmuş (6 sıfır atılınca bööle deniyo artık) senin doğal olarak, e yoldan da geldin, dinlen artık, mt sana minnettar.

1.Wallace
2.Duyulmaz
3.Alp_Tunay
4- Chatkut+böcek
5. Serhan yörük
6- Bizimoğlan
8- Karmacoma

Ya şu karikatüre ne gülmüştüm haa heheheheheeeee

HELLAS 35
22 Nisan 2008, 18:13
arkadaşlar merhaba bende gelmek ısterım ben yenı uye oldum ama..işim çıkmazsa mutlaka gelcem:)

Özer
22 Nisan 2008, 18:23
Yaz dostum...
Özer & Marina:wiinkk:

SERHAN YORUK
22 Nisan 2008, 23:45
Erdem yeni motorun hayırlı olsun kazasız belasız bin....Cuma günü görüşürüz

EliteXC
22 Nisan 2008, 23:52
oo erdemcim bu ne hız, bravo, ama ööle aniden getirme şööle 100 mt aşağıda bi yera bark et ki birden yeni makinayı görüp nefesimiz kesilmesin. :wiinkk:
inşallah bi aksilik çıkmaz hayırlısıyla canavara hafta sonundan önce kavuşursun.

Ben bile anlamadım bu ne hız gerçekten. Bir cuma günü satmaya niyetlendim 2 saat sonra satıldı Beverly. Bu cumada yeni MT03 elimde olacak inşallah. Cuma günü motoru saklarım söz. Yada şaşkınlıktan bisikletle bile gelebilirim, hala aldığıma inanamıyorum.

Erdem yeni motorun hayırlı olsun kazasız belasız bin....Cuma günü görüşürüz

Teşekkür ederim Serhan cuma günü görüşürüz.

Bu arada tatlısınıda getirir canavar toplantıya sanırım. :cat:(Ruhsat bile sığdıracxak kadar yeri yokmuş sele altında duyduğuma göre)

alp_tunay
22 Nisan 2008, 23:58
Ben bile anlamadım bu ne hız gerçekten. Bir cuma günü satmaya niyetlendim 2 saat sonra satıldı Beverly. Bu cumada yeni MT03 elimde olacak inşallah. Cuma günü motoru saklarım söz. Yada şaşkınlıktan bisikletle bile gelebilirim, hala aldığıma inanamıyorum.

Teşekkür ederim Serhan cuma günü görüşürüz.

Bu arada tatlısınıda getirir canavar toplantıya sanırım. :cat:(Ruhsat bile sığdıracxak kadar yeri yokmuş sele altında duyduğuma göre)3 kişilik bisiklette orta koltuğu rezerve ediyorum........:queen::queen: Geçerken benide alın.....:queen::queen::queen:

kolpa
23 Nisan 2008, 00:01
dünkü motorcuya bak bevırliden indi mete-sıfır üç e bincek:P

EliteXC
23 Nisan 2008, 00:09
3 kişilik bisiklette orta koltuğu rezerve ediyorum........:queen::queen: Geçerken benide alın.....:queen::queen::queen:

Yeriniz rezerve edilmiştir. Koordinatlar doğrultusunda geçerken sizide aramıza almaktan mutluluk duyarız.:)

dünkü motorcuya bak bevırliden indi mete-sıfır üç e bincek:P

Alıntı yapıyımda silinmesin deliller. :P
Yakın bir zamanda (içime doğdu) bu dediklerini sana geçen günki motorcuya bak burkman'dan inmiş Pegasoya, Transalp'e vb. enduro türevlerine biniyor bak bak bak diyerek iade edeceğim gibi geliyor.
:P

oguz çatal
23 Nisan 2008, 22:48
yani bizim motorumuz yok diye gelmeyelimmi ? cuma,ya.yada ayvalıga gelemeyecegiz diye.sadece ayvalık yolcularına mı açık bu toplantı:salut::salut:

kolpa
23 Nisan 2008, 22:54
,
Yakın bir zamanda (içime doğdu) bu dediklerini sana geçen günki motorcuya bak burkman'dan inmiş Pegasoya, Transalp'e vb. enduro türevlerine biniyor bak bak bak diyerek iade edeceğim gibi geliyor.
:P

o gün çabuk gelirse çok daha ağırlarını söylemene izin veriyorum:P

uglychild
24 Nisan 2008, 01:46
yani bizim motorumuz yok diye gelmeyelimmi ? cuma,ya.yada ayvalıga gelemeyecegiz diye.sadece ayvalık yolcularına mı açık bu toplantı:salut::salut:

a a a a ne bicim bi laf simdi abi bu? tanımıyomusun yoksa daha bizi:silent:
sen gelmem desen biz gelir aliriz seni:wiinkk:

ERDEM MT 03 ünle simdi havandan gecilmez senin, eskiden uzun boylu, gözlüklü, kısa saclı, mütavazi kendi halinde biriydin.. şimdi biraya kadar vücütlü, kasları t shirt unden fırlayan, kaskını koluna takan, saçlar joleli, güneş gözlüklerinin ardından selam veren, kordon boyu gaz açan biri olmassın degil mi?
Bizleri yani AİLE ni unutmassın degil mi? bizle gezilere gelirsin degil mi abi?

:queen:

Hayırlısı olsun, umarım yarın poşetinden beraber cıkarırız:rendeer::rendeer:, bu arada sakın ayakkabı koruyucun olmadan yeni motoruna binme:mrgreen:

EliteXC
24 Nisan 2008, 02:15
a a a a ne bicim bi laf simdi abi bu? tanımıyomusun yoksa daha bizi:silent:
sen gelmem desen biz gelir aliriz seni:wiinkk:

ERDEM MT 03 ünle simdi havandan gecilmez senin, eskiden uzun boylu, gözlüklü, kısa saclı, mütavazi kendi halinde biriydin.. şimdi biraya kadar vücütlü, kasları t shirt unden fırlayan, kaskını koluna takan, saçlar joleli, güneş gözlüklerinin ardından selam veren, kordon boyu gaz açan biri olmassın degil mi?
Bizleri yani AİLE ni unutmassın degil mi? bizle gezilere gelirsin degil mi abi?

:queen:

Hayırlısı olsun, umarım yarın poşetinden beraber cıkarırız:rendeer::rendeer:, bu arada sakın ayakkabı koruyucun olmadan yeni motoruna binme:mrgreen:

HImmmmm bi düşünmem lazım diycem ama siz güzel insanlarsınız sizi hiç unutmıycam.
Merak etme MT03 hadi hadi desede ben kendimi frenlerim canım dimi. O motosikleti tekteker yapmak hoplıyıp zıplamak vb. ekşın hareketlerin içinmi alıyorum, scooter gibi kullancam sadece :wiinkk:
(Beverly ile cross yaptığımı kimse bilmiyor hehe çaktırma)

Ayakkabı Koruyucusu olmadan diyosun, sırf senin alameti farikan ayakkabı koruyucuna sahip olabilmek için fitesli bi alet aldım.
Hediye edersin artık benim hiç ayakkabı koruyucum olmadı biliyormusuuun.:salut:

Teşekkür ederim Sercan senin Buel gelene kadar en iyisi sende olcak diyince ruhumu okşadın.:rendeer:

o gün çabuk gelirse çok daha ağırlarını söylemene izin veriyorum:P

O zaman hiç merak etme sen kaç kiloya kadar istiyon motoru ben onlardan saydırırım sana yeterki sen burkman'dan inip enduroya binicem de:cat:
Daha ağır derken D'yi aldımda L'yi bulamadım. DL nasıl çıkarcam burdan olmadı ama anlayanlar anladı sanırım.

Bendede nasıl şans varsa bisikletimde satıldı otobüse kadar düştüm.

hızlıcesi2
24 Nisan 2008, 02:46
1.Wallace
2.Duyulmaz
3.Alp_Tunay
4- Chatkut+böcek
5. Serhan yörük
6- Bizimoğlan
8- Karmacoma
9-bikerboy35
10- EliteXCh
11-hızlı cesi2 kambersiz düyün olmaz :bounce:

Wallace
24 Nisan 2008, 10:17
Cuma için Serçedando tüm hazırlıkları yapmaya başladı. güzel bir gece olacağa benziyor.

csalgin
24 Nisan 2008, 15:42
erdem abi hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız çokı sevindim abi.. scooter dan mükemmel bi makinaya yükseliş wallahi 10 numara olmuş...bizlerde 600 den 250 lere düşüyoruz allah bundan aşağı düşürmesin:mrgreen::mrgreen: tekrar hayırlı uğurlu olsun abi....

VaScO1925
24 Nisan 2008, 15:42
Özür dilerim ben gelemiyorum dükkanda yalnızım cuma günü ammaa orda bilgisayar var şimdi sercan msn açar webcamla izlerim sizleri :wiinkk: iyi eğlenceler inşallah ayvalık gezisi öncesi güzel kararlar alınır sorunsuz yolculuk için herşey konuşulur :rendeer:

VaScO1925
24 Nisan 2008, 15:45
erdem abi hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız çokı sevindim abi.. scooter dan mükemmel bi makinaya yükseliş wallahi 10 numara olmuş...bizlerde 600 den 250 lere düşüyoruz allah bundan aşağı düşürmesin:mrgreen::mrgreen: tekrar hayırlı uğurlu olsun abi....

Sen niye profilinde artık yok yazıyorsun çatır çatır MCT 250 ye binmiyormusun :P duygu sömürüsü yapma bize :queen: