PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ehlıyetımı aldım

mecho
15 Nisan 2008, 15:53
en sonunda bekledıgım oldu ve A-2 ehlıyetıme kovustum bugun. artık polıslerden korkmadan bınebılecegım motoruma.:queen:

VaScO1925
15 Nisan 2008, 15:54
o zaman ıslatalım bunu :P KAzasız belasız sürüşler, no hız no cry :mrgreen:

sahtekisi
15 Nisan 2008, 15:55
fotografı egri duruodur şimdi onun :P hayırlı ugurlu olsun cok buyuk rahatlık...

mecho
15 Nisan 2008, 16:03
tesekurler. valla ne hıkmetse resım dumduz. b yı aldıgımda cok yamuktu. :) hadı hayırlısı

mertka
15 Nisan 2008, 16:04
hayırlı uğurlu olsun temmuzda bn girecem inş senın gibi alabiliriz

mecho
15 Nisan 2008, 16:08
A-2 almak cok kolay soruları verıyorlar. rahat alırsın:mrgreen: hıc onemsemıyorlar

sahtekisi
15 Nisan 2008, 16:09
mevzu sınavları geçmek değil esas sınav trafik şubesindeki stres testi... her baba yiğit dayanamıo o işkencelere :P o sınavıda geçer, her türlü eziyete dayanırsan... alabiliosun :mrgreen:

mecho
15 Nisan 2008, 16:15
evet haklısın abıcım. bende tam 6 saat bekleyıp oyle almıstım. pes etmemk lazım:)

atlantic
15 Nisan 2008, 16:27
Hayırlı olsun... Artık tırsa tırsa değilde rahat rahat geçersin polislerin yanından. :)

mecho
15 Nisan 2008, 16:35
evet cok rahatladım. sırf ıs olsun dıye dolastım bugun:) zaten tam koruma dolasıyordum ehlıyette gelınce herseyım tam oldu:mrgreen:

satoyama
15 Nisan 2008, 16:54
hadi hayırlı olsun işte bu güzel haber

mecho
15 Nisan 2008, 17:03
sagol abıcım. ınsallah trafıkte ehlıyetsız kımse kalmaz

moto-girl
15 Nisan 2008, 17:03
hayırlı olsun darısı olmayanlara bende sonunda yazıldım temmuzda b agustosta a2 yi alıcam inşallah.

PIERzig
15 Nisan 2008, 17:05
en sonunda bekledıgım oldu ve A-2 ehlıyetıme kovustum bugun. artık polıslerden korkmadan bınebılecegım motoruma.:queen:

Evet süper oluyor şehir içinde falan futursuzca gezebiliyosun,çevirme gördüğünde amanın deyip geriye kaçmıyorsun :queen: :queen:

moto-girl
15 Nisan 2008, 17:11
mevzu sınavları geçmek değil esas sınav trafik şubesindeki stres testi... her baba yiğit dayanamıo o işkencelere :P o sınavıda geçer, her türlü eziyete dayanırsan... alabiliosun :mrgreen:

ne yapıyorlar söyleyinde bizimde başımıza gelmeden tedbirini alalım sabır sınavımı yapıyorlar?:silent:

Özer
15 Nisan 2008, 17:15

Hayırlı olsun kazasız günlerde kullanmak nasip olur inşallah.

Polis sadece düzeni sağlamak ve düzene aykırı davrananlara hakettikleri cezayı uygulamakla yükümlüdür:bounce:
Polis memurundan değil asıl bilinçsiz ve bencil trafik bireylerinden sakın ve ciddi bir şekilde kork derim sadece:wiinkk:

sahtekisi
15 Nisan 2008, 17:16
şaka bi yana kadıkoy trafikte sorun yaşamazsın evraklarını verir sana soylenen tarihte gider ehliyetini alırsın lakin ben umraniye trafikten aldım hayatımda unutmaya calıstıgım maceralardandır kendileri :P sıra mantığıyla çalışırlar gunde 70 kişi alırlar. insanlar sabah 4te beklemeye baslar, 3-4 saat beklettikten sonra 71.kişiye hadi şimdi git sen yarın gel derler. içeri girecek kadar şanslı olan 70 kişiden biriysen bi okadarda sıra içerde beklersin ve kontrol memurunun agzından cıkacak bir kelime ile dunyan yıkılır... bu evrak eksik git tamamla, şu belgenin suresi geçmiş git yenisini al... eveeeetttt hadi dön başa.... :)

Terrorizer
15 Nisan 2008, 17:19
Ben de 3 hafta bekledim sonunda torpil koyup dün yarım saatte çıkarttırdım

iptaluyelik02
15 Nisan 2008, 17:22
Şirinlik yaparak kontrolden geçme modundan kurtulabilirsin o zaman,artık katiyyen durdurmazlar:).

LTF06
15 Nisan 2008, 17:25
A-2 almak cok kolay soruları verıyorlar. rahat alırsın:mrgreen: hıc onemsemıyorlar

Nerde veriolar söyle bizde alalım:queen:

mecho
15 Nisan 2008, 17:32
Nerde veriolar söyle bizde alalım:queen:

:mrgreen: basıt anlamında soyledım. aslında boyle olmaması lazım. :cat:

moto-girl
15 Nisan 2008, 18:12
şaka bi yana kadıkoy trafikte sorun yaşamazsın evraklarını verir sana soylenen tarihte gider ehliyetini alırsın lakin ben umraniye trafikten aldım hayatımda unutmaya calıstıgım maceralardandır kendileri :P sıra mantığıyla çalışırlar gunde 70 kişi alırlar. insanlar sabah 4te beklemeye baslar, 3-4 saat beklettikten sonra 71.kişiye hadi şimdi git sen yarın gel derler. içeri girecek kadar şanslı olan 70 kişiden biriysen bi okadarda sıra içerde beklersin ve kontrol memurunun agzından cıkacak bir kelime ile dunyan yıkılır... bu evrak eksik git tamamla, şu belgenin suresi geçmiş git yenisini al... eveeeetttt hadi dön başa.... :)

ciddimi bende kadıköye yazılacaktım ehliyet için sonra ümraniyeye yazıldım hata ettim desene çok beklicem of of

celıl ybr
15 Nisan 2008, 18:14
hayırlı olsun darısı olmayanlara

melik17
15 Nisan 2008, 18:19
hayırlısı olsun tekerin düz bassın 91 limisin sen?

asfalt meleği
15 Nisan 2008, 22:53
ehliyet ve koruyucu giysiler şart bu hobi için.. hayırlı uğurlu olsun :)

sedat_57
15 Nisan 2008, 23:14
benimde sinavim cumartesi inş. kazanirimda 1 ay içinde elimde olur dayanacak gücüm kalmadi ehliyetimi alip istanbul semalarinda kaybolmak istiyorum:):)

erdincpolat
15 Nisan 2008, 23:17
tabi hayırlı olsun demekten başka birde korumasız kasksız binme demek düşer bize ama mt toplaşmalarında bulunman ve ıslatmamızda lazım :)

06bluedragger
15 Nisan 2008, 23:19
hehe bende aldım ama topic acmayı unutmusum benide idare edin..

(A2-D-E)

ShyTan
15 Nisan 2008, 23:20
hayırlı olsun ufakta olsa bi heyecan olucak emin ol polisin yanından geçerken (:
kazasız belasız inş.

mecho
15 Nisan 2008, 23:20
herkese tesekur ederım ılgınızden dolayı. yasım 22. evet bende katılmak ıstıyordum toplantılara gezılere ama ehlıyetım olmadıgı ıcın olmuyordu malesef ınsallah artık olacak. ama 1 ay sonra askerlık var:silent: