PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gayrettepe Kaza

istanbulccc
08 Nisan 2008, 11:50
Arkadaşlar bugün yaklaşık saat 10:00 gibi Gayrettepe Emniyet Müdürlüğü önünde Yunuslardan bir arkadaşa arkadan bir taksi çarptı dışarıdan büyük bir sorun yokmuş gibi görünüyor fakat ambulans geldi umarım ciddi bir sorunu yoktur. Çarpan taksinin plakası "34 TFP 53" bu arada Polis arkadaşlarda büyük bir dayanışma örneği gördüm hoş bir görüntüydü ama aynı durumu sıradan bir vatandaş bu durumu yaşadığında da görmek istediğimi belirtmeden geçemem.

Saygılar.

yürekçe
08 Nisan 2008, 12:35
umarım bişeyleri yoktur. ama vay o taksicinin haline.... ayrıca tüm dileklerine içten katılıyorum....

byfurkan
08 Nisan 2008, 12:41
geçmiş olsun polis arkadaşa
dediğin gibi normal bi kişi olsa o kadar ilgi olmazdı

eftelya
08 Nisan 2008, 12:41
geçmiş olsun arkadaşımıza ,inşallah önemli birşey yoktur

tt Adnan
08 Nisan 2008, 13:16
Çok büyük geçmiş olsun Polis arkadaşa. İnşallah birşey yoktur .

ByPaTr10
08 Nisan 2008, 20:10
eee once can sonra canan 25

sumensko
08 Nisan 2008, 20:37
geçmiş olsun kimseye birşey olmamıştır umarım

OGLUMVE BEN
08 Nisan 2008, 21:44
geçmiş olsun kimseye birşey olmamıştır umarım

memur arkadaşımın dedihine göre bir polis arkadaş yaralı son durum:rendeer::rendeer:

kalidor
08 Nisan 2008, 22:03
Geçmiş olsun polis arkadaşa, Allah beterinden korumuş...

thaii_vtec
08 Nisan 2008, 22:07
inşallah bişeyi yoktur... bu ülkede zaten bı taksıcı bı mınubuscu... ama hakkıyla duzgun we taksıcıde mevcuttur...

Özer
08 Nisan 2008, 23:19
Motosikletin üstündeki Polis'de olsa emniyette değil!

Polis kardeşimize geçmişolsun:wiinkk:

deli mavili
08 Nisan 2008, 23:20
geçmiş olsunnnn ...........

bservet
08 Nisan 2008, 23:59
Motosikletli trafik polisleri nedense trafikte daha bir görünürler.:cherry:Mesela en sol şeritten 30 km sabit hızla gitseler arkada büyük bir kuyruk oluşur ama kimse kızmaz ya da arkadan çarpmaz.:P

asfalt meleği
09 Nisan 2008, 01:21
Arkadaşlar bugün yaklaşık saat 10:00 gibi Gayrettepe Emniyet Müdürlüğü önünde Yunuslardan bir arkadaşa arkadan bir taksi çarptı dışarıdan büyük bir sorun yokmuş gibi görünüyor fakat ambulans geldi umarım ciddi bir sorunu yoktur. Çarpan taksinin plakası "34 TFP 53" bu arada Polis arkadaşlarda büyük bir dayanışma örneği gördüm hoş bir görüntüydü ama aynı durumu sıradan bir vatandaş bu durumu yaşadığında da görmek istediğimi belirtmeden geçemem.

Saygılar.

Polis arkadaşlarda büyük bir dayanışma örneği gördüm hoş bir görüntüydü ama aynı durumu sıradan bir vatandaş bu durumu yaşadığında da görmek istediğimi belirtmeden geçemem.

geçmiş olsun memura. umarım önemli bir şeyi yoktur cidden..

parpiLiNe
10 Nisan 2008, 20:49
vay o taksicinin haline bi polise carpmaktan kimbilir naparlar:queen:

KRAL1146
10 Nisan 2008, 20:59
çok eçmiş olsun POLİS kardeşimize ve acil şifalar diliyorum. traf

polisler insanıları her zaman severler. Lütfen avatarımı okursanız hak vereceksiniz. tek yönlü düşünmeyeliml motorcu dostlarım. polisler vicdanı olmayanların karşısınldadır. bizi ve çoluk çocuğumuzu canları pahasına koruyan fedakar insanlardır. ALLAH hepinizden razı olsun.Ayrıca Bu gün polis bayrağı vatanı için şehit olan aziz polislerimizin hatırasına onların arkasından hayır dualarınızı eksik etmezseniz sevinirim.saygılar .................