PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kışa nasıl bi eldivenle girilir...

Metela
20 Eylül 2005, 19:16
Merhaba arkadaşlar,
Kask, mont, dizlik derken eldivenide alma durumuna geldim, aslında hepsini birden almak isterdim ama hepsinin en iyisini ve en iyiler içinde en ekonomiğini alma isteğim biraz beklememe neden oldu, şimdi iyi bir eldiven istiorum, ellerimi kışın olabildiğince sıcak tutacak ve düştüğümde ellerimi iyi bir şekilde koruyacak ve kaliteli ve abartılı rakamlara varmayacak bi eldiven arıorum, hergün sirkeci tarafındayım buralardan alabilirim, bildiiniz marka teknik özellik ve fiyatları bana iletirseniz sevinirim, kevlar eldivenler var ama ne nedir bilemiorum, marka olarakda pek bi bilgim yok, şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

powerbyaydin
20 Eylül 2005, 19:28
bende yazlık probiker var ve kışlık spidi h2out modeli çok sıcak tutuyor ve korumaları çok iyi bulabilirsen orina eldivende önerebilirim daha önce kullanmıştım

dejavuVXR
20 Eylül 2005, 22:53
hocam selam, sirkeci tarafındaysan ve eğer karaköyeden de geçiyorsan orda Liman restoranın ilerisinden sola girince kar malzemeleri satan bi yer var, oraya bakmanı da öneririm. Koruma olaran kalın sert plastikli malzemeleri olan tiplerden bulamayabilirsin, ama ben gayet rahat, sıcak tutan ve dışında korumaları da olan güzel bi eldiven bulmuştum orada...fiyatları da uygun. Belki alternatif olabilir yani...

Metela
21 Eylül 2005, 10:42
teşekkürler arkadaşlar, spidi marka eldiven görmüştüm bi bakarım,
karaköye öğlen arası gidebilirim, kayak malzemelerini hiç aklıma gelmemişti iyi fikir :cat:

Metela
21 Eylül 2005, 10:45
yalnız bu kar eldivenleri motordan düşünce ne kadar korur acaba :silent:

MeTaL
21 Eylül 2005, 10:47
Bakın çok önemli bilgiler veriyorum not alın.

Kış' a nasıl bir eldiven ile girilir :

Kışlık eldiven :king:...

Metela
21 Eylül 2005, 10:51
saolasın baya bi aydınlattın beni, hemen gidip pazardan bi iki çift alayım :)

MeTaL
21 Eylül 2005, 10:55
Metela, sorun değil kardeş bilgilerimi sizinlede paylaşmak benim için bir zevk :cherry:. Ayrıca marka olarakta Çarşamba Pazarını öneririm. Eldivenin üstünde ÇARPA yazar :P, yanında birde korunma amaçlı muşta armağanı var :flower: ...

dejavuVXR
21 Eylül 2005, 10:59
dediğim gibi, profesyonel motor eldivenlerinin üzerindeki sert plastik malzemeler gibi korumaları yok ama yine de koruyucular var. tatmin edici de görünüyor.

powerbyaydin
22 Eylül 2005, 12:08
kar eldivenleri daha çok amacı sıcak tutması içindir yani ellerinizi rahat hareket etdiremezsiniz tavsiyem motor eldiveni almanız spidi belki biraz pahalı olabilir ama orina yada başka markalar belki daha uygun olucaktır :cat:

muvattali
22 Eylül 2005, 19:31
Ben farklı sporlar için kullanılan ürünlerin motosiklet için uygun olduğunu hiç sanmıyorum. Niye motosiklet için üretilmiş malzeme dururken kış sporları için üretilmiş olanı alalım ki? Motosiklet elciği ile kayak sopası (adı her ne ise) aynı şey mi?
O zaman bot yerine de kayak kullanalım ne dersiniz? Abarttım galba :queen:

danger0
22 Eylül 2005, 21:41
Bende dejavu arkadaşımıza katılıyorum. dün sirkeciye gittim ve kışlık eldivenleri inceledim. Hiçbirinde doğru dürüst koruma yok nedenini koruma olursa su alıyor diye açıkladılar. hem koruması olup hem su almayan eldivenler ise 300 € civarında. Bana önerdikleri kışlık motosiklet eldivenleriyle bende bulunan kayak eldivenleri arasında hiçbir fark yok. ( kayma engelleyicilere kadar) . :cat:

Infaustus
23 Eylül 2005, 14:43
danger0, yani diyosun ki bende kayak eldivenleri var, ben kayak yapıyorum, coni bir adamım. Milletin dötüne giycek donu yokken ben uludağ'da kartalkaya'da falan kayak yaparım diyosun yani :mrgreen:

Barış Şuşut
23 Eylül 2005, 15:45
cenkmenderes, evet öle diyor ortamların adamıyım demeye getiriyo uludağda kayarım bağdatt caddesinde akarım :cherry:

dejavuVXR
23 Eylül 2005, 18:51
kayana mani olmayalım :P

piyade
25 Eylül 2005, 12:43
arkadaşlar ben izmir basmahane deki bir motorcudan 6.5 ytl ye bir eldiven aldım kış için avuç içleri kaymayan bir malzemeden içi çok sıkı bir tüylü sıcak tutan bir malzeme eldivenin yüz kısmı rüzgar ve su geçirmez bir tür polyestere benziyor,hakiki motor eldivenleri ise 30 ero 60 ero arasında değişiyor bunları ilerde alırız her halde şimdilik idare eder diye düşünüyorum..

Tuncer Sezen
25 Eylül 2005, 15:37
piyade, bit pazarının oradaki motorculardan mı aldın :silent: Motorcu hayride vardır heralde o tür şeyler bende bi ara bakayım ama 6,5 milyona ne derece kaliteli olur ayrı konu tabi hiç olmamasından iyidir bende bi bakayım onlara :cat:

barisci26
25 Eylül 2005, 16:16
kayana mani olmayalım

Kaymak lafını biraz açarsanız daha iyi olur. :sunny: