Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : CNN Türk ; Beyazıt Öztürk ve Motosiklet

Sayfa : 1 2 3 [4] 5

darkeagle
04 Nisan 2008, 11:37
Trafikte dört tekerlerin bizlerinde can taşıyanlar oldugunu idrak etmeleri açısından çok iyi oldu. Bu tür programlar devam ettikçe bizler trafikte daha farkedilebilir hale gelecegiz. Bizlerin yollarda en rahat edebileceğimiz zaman olarakta ,hep hayal ettiğim bu ülkede bir içişleri bakanı yada başbakanın bir gün işine motorsikletiyle gittiği gündür

tanrinin_kirbaci34
04 Nisan 2008, 12:11
çok eğlendik, keşke gelseydiniz cem abi, yusuf abi, atilla abi ve burak abilerim bizleri çok eğlendirdi:P:P :D:D:D

sirk miydi len orası höööööyyyyyyyyyttttttttttt:P

exorcist
04 Nisan 2008, 12:44
Skuuuuullllll senin kask da orda sankiiii:P

evet bende gördüm :queen: fazerın üstünde

mondializzet100
04 Nisan 2008, 12:56
motosiklet.net üyelerinin adıda geçti.......:cherry:

Tebrikler...

eftelya
04 Nisan 2008, 13:17
uyuya kalmışım ben yhaa , izleyemedim . o kadar da kaçırmayım şu programı dedim . inşallah tekrarı olur hafta içi .

ARZUUM
04 Nisan 2008, 13:24
dün gerçekten çok güzel bir program oldu... kamera arkasındada gayet iyi davrandılar... bu olaya vesile olan herkeze teşekkür ederim..

just_hmz_26
04 Nisan 2008, 13:28
Arkadaşlar programı kaçıranlar için eğer programı kaydeden arkadaşımız bana gönderebilirse ben ya you tube'dan partlar halinde yayınlayacağım yada rapid'den upload edeceğim...Programı çeken arkadaş(lar) eğer programı zipleyerek yada normal olarak

admin@esriders.net adresine gönderirse hem ben sevineceğim hemde izleyemeyenleri sevindireceğim :cherry::cat:

hoxy
04 Nisan 2008, 13:29
Kesinlikle format olarak biçok insan orada gerekliydi ama Cem Özer çok agresif ve sivri dilliydi hele Serkan arkadaşımızın üzerine gelmesi iyice bizleride gerdi ama bazı konuşmalarında doğruluk payıda yok değildi.
Daha farklı bir ünlü konuk alınabilirdi bencede...

Genel olarak ben memnun kaldım motosiklet hakkında gerçekten güzel bir program oldu biçok kişi izledi sanırım. Bir programın baştan sona motosiklet konularıyla dopdolu olması çok eğlenceliydi doğrusu. Ekran karşısındaki biçok insan güzel mesajlar aldı. Beyaz ve Güvenç hem eğlendirdi hemde biraz daha motosiklet hakkında güzel ağızlardan bilgi aldılar.
Motosiklet.net den biçok arkadaşımın katılımı vardı ve iyiki geldiler renk kattılar. Program öncesi FazerTurkiye.com dan arkadaşlarımız motosikletleriyle çekim yapmışlar jeneriklerde izlemişsinizdir gayet güzeldi. Studyoda birsürü genç insan bizlere, motorlara bakıp durdu ve hepsi bizerle çok çabuk kaynaştı ve programı pür dikkat dinlediler ve motosiklet hakkında birtakım fikirler edindiler.
Güzel bir geceydi herkese teşekkür ederim.

muratgergerli
04 Nisan 2008, 13:39
Yok mu bir babayiğit....

Kayıt yapan arkadaş formatı düşürüp upload ederse seviniriz....

atlantic
04 Nisan 2008, 15:17
Yok mu bir babayiğit....

Kayıt yapan arkadaş formatı düşürüp upload ederse seviniriz....

Kayıta bi ulaşsam upload edicem hemen ama nerde?? :pale:

jesse
04 Nisan 2008, 15:38
zuhahahaha ah ne eglendim yaaa. katılan arkadaşlara çok teşekkür ederim (((((((: ne dans ettmişim beeaaaa :cyclopsan:mrgreen::mrgreen:

melocann
04 Nisan 2008, 17:09
yaf millet çekim yapılmadımı biriniz yayınlayı şunu accayip izlemek istiyorum akşam izleyemedim babamlar illa kurtlar vadisi diye tutturdu

By Mükemmel
04 Nisan 2008, 17:22
Gidip orada bizi temsil eden arkadaşlara teşekkürler...

Bin9yüz85
04 Nisan 2008, 18:08
Çok güzel programdı, tekrarını defalarca izleyebilirim :rendeer:

melocann
04 Nisan 2008, 18:10
Çok güzel programdı, tekrarını defalarca izleyebilirim :rendeer:

işte bende onu diyorum tekrarını nerde bulucaz

aytaç sen bari yardımcı ol

Bin9yüz85
04 Nisan 2008, 18:16
işte bende onu diyorum tekrarını nerde bulucaz
aytaç sen bari yardımcı ol

Arkadaşımdan duyduğuma göre dün gece saat 01.00 da tekrarı olmuş.
Bir zaman sonra yine olur diye düşünüyorum. Mesela önümüzdeki hafta.
Ama nasıl yakalarız bilemiyorum. Gazeteden internetten falan yayın akışını
günlük olarak takip edebiliriz :bounce:

Tekrarının ne zaman olacağını duyan arkadaşlarla da buradan birbirimizi haberdar edebiliriz :cat:

Hele hele Beyaz'ın R harfi eksinliğinden kaynaklanan motorsiklet deme çabasını görmek lazım.
Neyse ki motorsiklet değil motosiklet olduğunu öğrendi, biraz rahat olmaya çalıştı ama nafile :mrgreen:

melocann
04 Nisan 2008, 18:19
Arkadaşımdan duyduğuma göre dün gece saat 01.00 da tekrarı olmuş.
Bir zaman sonra yine olur diye düşünüyorum. Mesela önümüzdeki hafta.
Ama nasıl yakalarız bilemiyorum. Gazeteden internetten falan yayın akışını
günlük olarak takip edebiliriz :bounce:

tuh yaaaaa bu kurtlar vadisi yuzunden izleyemedim:pr::pr::pr: yani babamların yuzunden

inşallah denk gelir haberin olursa sana zahmet bana bi pm at olurmu bu iyiliği yap

slayer2694
04 Nisan 2008, 18:21
CNN Türk kanalına attığım mail:slm CNN çalışanları.öncelikle 3 nisan 2008 perşembe günü "nası yani?" adlı programınızda motosikleti konu aldığınız için size sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.Türkiye'de yeni yeni öğrenilen,gelişen bu kültürü insanlarımıza öğretmek-tanıtmak adına çok faydalı bir adım attınız.sizden ricam işleri sebebiyle bu programı izleyemeyen arkadaşlar için tekrar gündeme getirmeniz.biliyorum bu yoğun çalışma temponuz içinde sizden çok zor birşey istiyorum ancak seyredemeyen arkadaşlar gerçekten çok üzülüyor.sizden isteğim bu yayını banttan tekrar vermeniz ya da her zaman ulaşabileceğimiz bir internet ortamında yayınlamanız.kısa zamanda cevabınızı bekliyorum.teşekkürlerimi sunarım.Burak YILDIRIM.

inşallah güzel bi cvp verirler.

Bin9yüz85
04 Nisan 2008, 18:23
tuh yaaaaa bu kurtlar vadisi yuzunden izleyemedim:pr::pr::pr: yani babamların yuzunden
inşallah denk gelir haberin olursa sana zahmet bana bi pm at olurmu bu iyiliği yap

Evet Kurtlar Vadisi birçok kişiyi, iki arada bir derede bırakmış :cherry:

Tekrarından haberim olduğunda pm atıp sana ulaşmaya çalışırım :wiinkk:

melocann
04 Nisan 2008, 18:24
CNN Türk kanalına attığım mail:slm CNN çalışanları.öncelikle 3 nisan 2008 perşembe günü "nası yani?" adlı programınızda motosikleti konu aldığınız için size sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.Türkiye'de yeni yeni öğrenilen,gelişen bu kültürü insanlarımıza öğretmek-tanıtmak adına çok faydalı bir adım attınız.sizden ricam işleri sebebiyle bu programı izleyemeyen arkadaşlar için tekrar gündeme getirmeniz.biliyorum bu yoğun çalışma temponuz içinde sizden çok zor birşey istiyorum ancak seyredemeyen arkadaşlar gerçekten çok üzülüyor.sizden isteğim bu yayını banttan tekrar vermeniz ya da her zaman ulaşabileceğimiz bir internet ortamında yayınlamanız.kısa zamanda cevabınızı bekliyorum.teşekkürlerimi sunarım.Burak YILDIRIM.

hay ağzına sağlık dostum cevap gelirse hemen yaz oldumu:rendeer:

Bin9yüz85
04 Nisan 2008, 18:25

İnşallah, eline sağlık :cat:

Bu konuya 170 cevap yazılmış, program hakkındaki yorumları merak ediyorum,
en kısa zamanda bütün cevapları okuyacağım ama ben şimdilik kaçtım,
laf lafı açıyor, hepinize iyi akşamlar :rendeer:

melocann
04 Nisan 2008, 18:25
Evet Kurtlar Vadisi birçok kişiyi, iki arada bir derede bırakmış :cherry:

Tekrarından haberim olduğunda pm atıp sana ulaşmaya çalışırım :wiinkk:

eywallah saolasın allahım pm atan ellerin dert motoruna toz kondurmasın

Bin9yüz85
04 Nisan 2008, 18:34
eywallah saolasın allahım pm atan ellerin dert motoruna toz kondurmasın

Aminnnnnnnnnnnn :mrgreen:

RoLa
04 Nisan 2008, 18:40
Orada tanıştığımız kızlarıda aramıza aldık :P MT diye zorla bağırttırdık :P

hiç yakıştıramadım

gözlerim tek teker arifi aradi dedim her halde önünü kaldıra kaldıra girer sahneye.çağirmamislar galiba.Ama rüzgarın kızı da aratmadi arifi.Bayılıyorum bu kıza:)

yA usta hiç sorma. 3 yaşından beri hastayım bu kıza :D

sedat2020
04 Nisan 2008, 18:58
anca uyandım ya :) akşam çok yorulmuşuz tekrar teşekkürler çok güzel bi geceydi

D C R
04 Nisan 2008, 20:48
CNN Türk'ün arşivinde mutlaka o programın bi kaseti veya CD'si vardır...
İrtibata geçip bir kopyası istenebilir sanırım ? :cyclopsan

slayer2694
04 Nisan 2008, 20:52
CNN'den gelen cevap:
Sevgili Burak Yıldırım,

Nası Yani? programının tekrarı cmt gecesi saat 23:25’te olacaktır. Ayrıca www.cnnturk.com adresinden video bölümüne girip Nası Yani’nin tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.

İlginize teşekkürler,

Ozan Onat

CNNTÜRK

asfalt meleği
04 Nisan 2008, 20:52
şansa bak benim o saatte şantiyede anam ağlıyordu

babaçi
04 Nisan 2008, 21:03
programı kaydedip de google ya da youtube'a eklemeyen top olsun :P
bu lafın üstüne yotube yi satın alma pahasına koyacaz artık

Arkadaşlar programı kaçıranlar için eğer programı kaydeden arkadaşımız bana gönderebilirse ben ya you tube'dan partlar halinde yayınlayacağım yada rapid'den upload edeceğim...Programı çeken arkadaş(lar) eğer programı zipleyerek yada normal olarak

admin@esriders.net adresine gönderirse hem ben sevineceğim hemde izleyemeyenleri sevindireceğim :cherry::cat:
açık adres verirseniz bir şekilde ulaştırırım .3.01 gb dvd de yollarım

Kayıta bi ulaşsam upload edicem hemen ama nerde?? :pale:

açık adres verirseniz bir şekilde ulaştırırım .3.01 gb dvd de yollarım

By_StaR
04 Nisan 2008, 21:09
hemen cnnturkten bakalım o zamansa bende kv ile bizim program arasında gittim geldim :mrgreen: ama 9 30 dan sonra kv ine donmüşüm:mrgreen:

bu arada daha cnnturkun sitesine konulmamış ya :pr:

desperadost
05 Nisan 2008, 00:30
sevgili burak kardeşim senelerdir ogün abisine bu konularda yardımcı olur bir keresinde olmamıştı ama bu sefer kaçırmamış çekmiş sağolsuni
çok sağol burakcım.
ama sadece benim şarkıyı okuduğum bölüm var burak bir anda sağolsun bu bölümü alabilmiş sağol burakım öptüm :)

-BSI-
05 Nisan 2008, 00:35
ne demek ogün abi ayıp ettin. Takipteyiz.... :)

sedat2020
06 Nisan 2008, 00:22
programın tekrarı başlıyor şimdi CnnTürkde kaçıranlar izleyebilir.

biker_boyz
06 Nisan 2008, 00:28
Programı sonuna kadar ve çok dikkatli bir şekide takibettim.

Ayşe Şule Bilgiç hanımın; "Bir de otoyollarda motor kullanmayıp,alternatif köy yollarından gitmeyi tercih eden,gittiği güzergahta inek vs ..fotoğrafı çekmeyi seven ve kısacası doğada motosiklet kullanmayı tercih eden endurocular var" cümlesinin dışında, sanıyorum hiç bir şekilde Off road motorseverlerden bahsedilmedi.

Endurocuların adı,tüm program boyunca bir kaç kez uzak Asya gezileri yapılabileceğinin söylenmesi dışında pek geçmedi desek sanıyorum çok da yanlış olmaz.

Ayrıca Ayşe şule bilgiç hanım ın 2004 yılında Türkiye den gecen master Rallye de sırf reklam olsun diye Opet Ayşe Şule BİLGİC i Merkit ve Torunların yanına kattı Ankara da start aldırttı, tabii 1-2 saat sonra dayanamadı bıraktı yarışı,
olay tamamen reklam idi ve Ayşe Şule Türkiye de uluslararası ralliye katılan ilk Türk kadın ünvanını aldı.Ama program süresince ne Kemal Merkit in nede Kutlu torunlar ın ısmını agzına bıle anmadı ..

06bluedragger
06 Nisan 2008, 01:57
şuan yayının tekrarı oynuyor..

Mikuni
06 Nisan 2008, 02:19
ultra zengin motorcular için bir program olmuş.. fiyasko.. safsata bir program

SilentScream
06 Nisan 2008, 02:22
böyle programlar daha çok yapılmalı bence , konuşulmayan bazı konular vardı ama yinede başarılı buldum ben...

sedat2020
06 Nisan 2008, 02:25
bu olayı beyazın kendi programında yapsak bi ara çok güzel olur

ByPaTr10
06 Nisan 2008, 03:39
abi tekrarını ızledım motorlar bı acaıp

babaçi
06 Nisan 2008, 11:43
alt yazıya dikkat:queen:
http://img362.imageshack.us/img362/7316/ndvd017uv7.jpg (http://imageshack.us)

VaScO1925
06 Nisan 2008, 11:56
http://www.cnnturk.com/VIDEO/index.asp?pn=1&prid=2337 bu adreste yayınlanacak ama dahala yayınlanmadı 27. bolum olarak cıkıcak.

AYBERK
06 Nisan 2008, 17:18
deejay selam ben ayberk; seni maalesef seyredemedim...kaydı varsa bana da yollarmısın? bu arada motorundan çooooooooooook memnunum iyi bakmışsın...ellerine sağlık...pazartesi saat 09:15' te görüşmek üzere...

melocann
06 Nisan 2008, 19:35
programın tekrarı başlıyor şimdi CnnTürkde kaçıranlar izleyebilir.

tuh yaaaa bunuda kaçırdım yaf kafayı yicem bune yaaaa kör talih bi yüzüme gülmicek galiba

volem
06 Nisan 2008, 20:07
tv de motosiklet konulu program yapılması iyiydi ama bence çok yararlı bi program olmadı.
zengin motorcular konuktu, sadece bi tane kurye arkadaş çıkarmışlar onu da konuşturmadılar terlettiler!!
ben daha daha çok motor kullanmanın zorlukları, traikte motorcuların başlarına gelenler, bu sorunları gidermek için neler yapılabileceği gibi konulara hakkından konuşulmasını beklerdim.
mesela motor konusuna karşı olanları rahatlatacak bi konuşmada olmadı.
yani izlemeyen arkadaşların fazla üzülmesine gerek yok diyorum :)

06bluedragger
06 Nisan 2008, 20:10
ordaki kel kafalı adama uyuz oldum ahmetmiydi neydi..:pr:

volem
06 Nisan 2008, 22:06
ordaki kel kafalı adama uyuz oldum ahmetmiydi neydi..:pr:

o kel kafa dediğin sezen aksu'nun eski eşi :)

Kelleci
06 Nisan 2008, 22:48
ultra zengin motorcular için bir program olmuş.. fiyasko.. safsata bir program

al benden de o kadar:farao::farao::farao::farao::farao:sorunlar konuşulmadı bile. o onu yaptım bu bunu yaptım dedi durdu:farao::farao::farao::farao:

koray gfb
07 Nisan 2008, 16:46
evet arkadaşlar buyrun programın full videosu 9 part halinde reklamsız ;

http://rapidshare.com/files/10515106...xaN.part01.rar
http://rapidshare.com/files/10516438...xaN.part02.rar
http://rapidshare.com/files/10517799...xaN.part03.rar
http://rapidshare.com/files/10518841...xaN.part04.rar
http://rapidshare.com/files/10519778...xaN.part05.rar
http://rapidshare.com/files/10520571...xaN.part06.rar
http://rapidshare.com/files/10521332...xaN.part07.rar
http://rapidshare.com/files/10522025...xaN.part08.rar
http://rapidshare.com/files/10522402...xaN.part09.rar

partları indirerek winrarda birleştirmeniz yeterli :)[alıntıdır]

mostwanted_57
07 Nisan 2008, 19:55
ORADA "R" YOK BEYAZ
http://fotoanaliz.hurriyet.com.tr/LiveImages%5CYeniFotoAnaliz%5C4N%DDSAN48%5Cbeyaz_c emozer.JPG
Cem Özer, Beyazıt Öztürk'ü canlı yayında fena bozdu. Beyaz'ın motosiklet yerine 'motorsiklet' demesi üzerine Özer, öyle bir laf söyledi ki Beyaz bir an kalakaldı... CNNTURK'te Beyaz ve Güven Kıraç'ın sundukları 'Nası Yani?' programında motosiklet tutkusu konuşuldu. Motosiklet kullanmayı bir yaşam biçimi haline getiren Ahmet Utlu, Ayşe Şule Bilgiç, Levent Baki, Cem Özer gibi konuklar programa katıldı. Programın başından beri motosiklet yerine motorsiklet diyen Beyaz, Cem Özer'den espri yollu bir uyarı aldı. Özer, programa çıkar çıkmaz "Birşeyi hemen söyleyeceğim; baba, söylemediğin bir tek harf var. Onu da söylenmemesi gereken yerde söylüyorsun. Sabahtan beri 'motorsiklet' diyorsun abi! Motosiklet...Ya zaten söylemiyorsun, söylemesene" dedi. 'R' harfini telaffuz etmekte zorlanan Beyaz, ilk anda bunu duyunca bir an kalakaldı. Daha sonra bozuntuya vermedi ve "Ben yıllardır 'motorsiklet' diye bilirdim. Oh be! Bende bir gerginlik vardı, o r'yi ordan aldım, rahatladım. Moto diyorum artık" diye konuştu. (televizyongazetesi)

Kaynak: Hürriyet

Anca magazine konu olur. :)
Olsun. En azından halkımız motosikletin nasıl yazılacağını öğrenmiş olur. :cherry:

MOTORSİKLET ; MOTORSİKLET diyip dururlar. Başka bir işe yarayacağını sanmıyorum... :farao:

Bi Volkan bide Cem. Başkasını tanımam. :P

SSTEK
07 Nisan 2008, 20:07
izleyemeyen arkadaşlar cnn programı sitesine eklemiş buradan izleyebilirsiniz

http://www.cnnturk.com/VIDEO/index.asp?pn=1&prid=2402