PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : XL 200 ün ön çamurluğunu değiştiren var mı?

serdarboy
20 Mart 2008, 15:53
Arkadaşlar Cross*enduro motor almayı düşünüyorum şu an için xl200 ü gözüme kestirdim gibi hala araştırma içerisindeyim.Ama xl200 ün ön çamurluğu biraz abartı geldi karga burnu gibi :) aranızda değiştiren var mı?

raven71
20 Mart 2008, 16:33
çamurluğu kafana takma. cross motosikletler arasında en estetik çamurluk emin ol xl 200 dedir.

mete_han
20 Mart 2008, 16:41
Arkadaşlar Cross*enduro motor almayı düşünüyorum şu an için xl200 ü gözüme kestirdim gibi hala araştırma içerisindeyim.Ama xl200 ün ön çamurluğu biraz abartı geldi karga burnu gibi :) aranızda değiştiren var mı?

Promethus nickli moderatör arkadaş bu işlerden anlar...ona başvurabilirsin...:)

XL200 parça uzmanı kendisi...:cat:

serdarboy
20 Mart 2008, 16:43
Dostum ne bileyim gerçeğini görmedim ama resimlerden videolardan xt125r olsun, rx125 in çamurluğu olsun daha kibar duruyorlar.Neyse cumartesiyi bekliyorum artık
motoshow da görecez.

Apprentice
20 Mart 2008, 17:25
xl200 bende bakıyorum
hsonu ortaköyde gördüm bitane baya eskiydi.
epeyce büyük bir motor bu arada ve
hakkaten kocaman çamurluk var.
xt125lerin daha kısa ve sivri.

arabaların altına eklenti yapan adamlar sana yardımcı olabilir mi acaba?

serdarboy
20 Mart 2008, 17:33
Büyük olduğuna sevindim çünkü benm boy 186 cm.Arkama artçı almayı da düşündüğüm için büyük olması benim için iyi.Arabalara modifiye yapan yerleri diyorsun sanırsam bilmiyorum ki olabilir belki...:silent:

Apprentice
20 Mart 2008, 17:47
Büyük olduğuna sevindim çünkü benm boy 186 cm.Arkama artçı almayı da düşündüğüm için büyük olması benim için iyi.Arabalara modifiye yapan yerleri diyorsun sanırsam bilmiyorum ki olabilir belki...:silent:

rahat ol ben xt 125 denedim o da ufak tefek değil altında komik durmuyor adamın.

190 cm / 90 kg'yim endurolarda sıkıntı olmuyor zaten yüksek hepsi,

gidişleri, kullanım ferahlığı hakkında bilgim yok yalnız. görsel olarak yorum yapıyorum.

bende arıyorum motor karar vermekte zorlanıyorum, bulamadım gitti kendime göre birşey.

çamurluk için aynen o dediğini kastetmiştim

hani karlık falan yapıyorlar alt kısma

serdarboy
20 Mart 2008, 18:46
rahat ol ben xt 125 denedim o da ufak tefek değil altında komik durmuyor adamın.

190 cm / 90 kg'yim endurolarda sıkıntı olmuyor zaten yüksek hepsi,

gidişleri, kullanım ferahlığı hakkında bilgim yok yalnız. görsel olarak yorum yapıyorum.

bende arıyorum motor karar vermekte zorlanıyorum, bulamadım gitti kendime göre birşey.

çamurluk için aynen o dediğini kastetmiştim

hani karlık falan yapıyorlar alt kısma
Anladım.Bakalım artık cumartesi olsun da gideyim fuara orada görecez deneyecez canlı canlı bole olmuyor netten:pale::pale:

geçici
20 Mart 2008, 19:18
Anladım.Bakalım artık cumartesi olsun da gideyim fuara orada görecez deneyecez canlı canlı bole olmuyor netten:pale::pale:

Biraz hayal kırıklığı olacak çünkü xl 200 artık üretilmiyor o yüzden fuarda yok hatta 4 senedir yok fuarlarda.

Gültekin
20 Mart 2008, 19:52
Biraz hayal kırıklığı olacak çünkü xl 200 artık üretilmiyor o yüzden fuarda yok hatta 4 senedir yok fuarlarda.

sen var mısın bu fuarda?:P

serdarboy
20 Mart 2008, 21:58

Evet biliyorum ama illaki fuar etrafına satmaya gelen olr demi :D

geçici
20 Mart 2008, 22:21
sen var mısın bu fuarda?:P

ben derken başkanım :P
Kurtlar vadisi çok ardı beni bee
BAĞIRA BAĞIRA YAZIYORUM MEMATİ ÖLMESİİİN...

cuma akşamı ordayım inş.:wiinkk:

mete_han
20 Mart 2008, 22:31
Muro ve Yalçın Bulut ölmesin hacolar...gerisi nanay...

ustacik1973
20 Mart 2008, 22:40
bencede memati dizinin değişmez taşı olmalı tadını veriyor dizinin

serdarboy
21 Mart 2008, 00:37
başlığı değiştireyim bariiii :D:D