PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cok az kullanılmıs Vespa Px200 200cc scooter

lockman
15 Eylül 2005, 04:47
marka: Vespa
yıl/model: 93 model PX200
türü: scooter
motor hacmi: 200cc
km: 2190
renk:kırmızı
aksesuarlar: sisy bar, rüzgarlık, ön ve arka sepet
iletisim: lokman dogmus 0555-5232700
motor sıfır durumda :cat: .93ten beri yazdan yaza cok az kullanılmıs.ıtalyadan getırtılmıs.ustundekı satıs etıketı dahıl,orjınal kullanma klavuzu ve lokma takımı duruyor.aksesuar olarak ruzgarlık sisy bar ve on ve arka sepetler var.motoru ıstedıgınız ustaya goturup kontrol ettırebıılırsınız.motor yagı ve vıtes kutusu yagı yenı degıstı butun bakımları tam.akusunun degismesi lazım sadece.pazarlıksız 3000 ytl.
http://img365.imageshack.us/img365/4720/resim0014ut.png

Tuncer Sezen
15 Eylül 2005, 05:43
Dostum pazarlıksız yazmışsın iyi güzel hoş da ben fiyatla alakalı bi yazı göremedim :silent:

federal
15 Eylül 2005, 11:42
3.OOO YTL YAZMIŞ FORRAP EN SONDA YAZIYOR, POSTACI MOTORUNA BENZİYOR ÇOK ŞİRİN... :cat:

qeek23
15 Eylül 2005, 11:47
arkadaş motor fiyatlarından haberin yok galiba senin 3.000ytl'eye büssürü motor var alınabilecek.anca bu fiyata bu motorun bir hastası olacakta vericek yoksa bu fiyata zor satarsın gibi geliyor.
hadi hayırlısı.

POSTACI MOTORUNA BENZİYOR ÇOK ŞİRİN...

+1
:cat:

Cyber
15 Eylül 2005, 12:39
bi de Vesap Clup sitelerinde ilan ver arkadaşım...
Meraklısı illaki çıkar..
Pazarola....

lockman
15 Eylül 2005, 15:29
mesajlarınız icin cok tesekkurler arkadaslar simdiden.vespa ların piyasası bu cidden.fiyatların bu kadar yuksek olmasının nedeni kaliteleri.bende bi vespa daha vardı 65000 km ye kadar yag degisimi felan gibi bakımlarını yapmam dısında bir kere bile sorun cıkartmadı.simdi ablam kullanıyor onu ve hala sorunsuz bir alet.ama dogru vespa hastası olmak baska bisey :queen: :flower: . anlıycagınız ömürlük bir motor.çin malı cıkan yeni motorlar yanında kalitesi tartısılmaz bile bence. bende cok uzun yol yaptıgım icin bi virago 250 almayı düsünüyorum yoksa kolay kolay vazgecemezdim vespamdan.uzun yolda yorucu oluyo vespa.hepinize tekrar tesekkurler.yinede ilgilenenlerin mesajlarını bekliyorum.

Barış Şuşut
15 Eylül 2005, 16:28
qeek23,
arkadaşım sen hiç vespa motor kullandınmı eğer dediği km de ise az bile istemiş o motor klasiktir senin torunun bile biner o motora 10 tane çin malı motor eder ve fiat gayet makul sağlam bir motor isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim :bounce:

Mahoo
15 Eylül 2005, 17:14
harbiden güzel insanın canı çekiyor. Fiyatı da çok uygun bence (alıcı değilim), şu an kadıköy barlar sokağında bir tane var satılık. Oldukca eski ve orjinal toplanmış üstelik vitesli modeli.

Bunun gibi orjinal olanını bu fiyata, scooter alacak olan kaçırmasın valla.

bence satma ya pek güzel, virago ile yanyana ne güzel durur :)

lockman
16 Eylül 2005, 04:47
bilenler biliyo vespa kalitesini :cherry: bu arada km si cidden bu aletin.motoru ne acılmıs ne km sayacıyla oynanmıs istediginiz gibi kontrol ettirebilirsiniz.benim 2. vespam oldu bu ama daha 200 km e yapmadan satmam gerektigini anladım cünkü vespayla uzun yol yapılmıyo kesinlikle.vespamı satmayı hic istemiyorum mahoo nun dedigi gibi viragoyla yanyana cok guzel dururdu ama iste para olayı :pr: huzunlendim bak simdi :salut: neyse ama arkadaslar cidden cok kaliteli bi motordur vespa hayranı oldugumdan yada benim motorum oldugundan soylemiyorum.scooterların en kalitelisi ve de 4 vitesli.altınızdaki 200 cclik motorun gücüne sasıracaksınız eminolun.rodajı yeni dolmus bu motorun hemde.kalın saglıcakla dikkatli ve mutlu surusler herkese

Barış Şuşut
16 Eylül 2005, 16:11
satmam gerektigini anladım cünkü vespayla uzun yol yapılmıyo kesinlikle

bence burda yanılıyosun o motorla iki kişi çok rahat uzun yol yapılır ve motor şişme yapmaz :bounce:

lockman
16 Eylül 2005, 21:49
bi konuda haklısın BBRR .motor sisme yapmıyo ve 2 kisiyi rahat rahat uzun yolda goturuyo ama cidden bel agrısıbi 400 kilkometre felan sonra cekilmez oluyo.uzun yol fiziksel olarak yoruyo yani :pale:

Tuncer Sezen
16 Eylül 2005, 21:55
federal, en sonda yazdığını bende biliyorum ama senin bilmediğin bişey var o da benim söylememden sonra eklemiş olması bak o mesajın en sonunda ne yazıyor

En son lockman tarafından 2005-09-15, 04:48:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Yazıyor biraz daha dikkat lütfen!! Ben öyle sallama yazı yazmam bilgine...

weed
29 Eylül 2005, 05:27
çoookk uzun yıllar vespa kullandım.. bende cosa 200 vardı.. işim gereği bütün türkiyeyi dolaştım neredeyse motorla.. 30.000 km yol yaptım.. hiç bir sorun çıkarmadı.. insanı biraz yorduğu doğrudur ama px lerin koltukları cosa lara göre daha kötü.. cosa ların ki çok rahat.. vespa derim 60 yıllık firma.. motoru komple dağıtıp yeniden topladım.. her yerinden mühendislik, kalite akıyo aletin.. ama benim alet benim hor kullanışım nedeniyle artık hurdaya çıktı.. şimdi 150t1 kullanıorum.. ama yakında bi vespa x9 250 alıcam inşallah.. vespaya devam.. bence kilometra doğruysa o fiyat fena değil.. torununa ve o da biner..