PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosikletçi kuru gürültüye pabuç bırakmaz...

acemi60
01 Mart 2008, 17:51
Sabah kahvaltısında gazete okumayı severim. Bu sabah gazeteyi okurken bir haber gözüme ilişti. Hürriyet gazetesindeki haber şöyle;
Soymaya Geldikleri Kulüpte Dövüldüler
"Avusturalya'nın Sydney kentinde bir kulübü soymaya gelen iki soyguncu öfkeli 50 motosikletçiden fena dayak yedi. Ellerinde büyük bıçaklarla kulübe giren iki soyguncu , patronları yere yatırarak paraları vermelerini istedi. Ancak iki şaşkın yan odada 50 motosikletçi olduğundan habersizdi. O sırada Southern Cross adlı motosiklet grubunun üyeleri kulüpte aylık toplantılarını yapıyordu. Motorcuların Jester adlı lideri, "Tam toplantı konuşmamı yapıyordum ki biri içeri koşarak 'bizi soyuyorlar' diye seslendi. Hemen kapıya koştuk ve iki soyguncuyu yakalayıp derslerini verdik. Soyguncuları bağlayıp polisi çağırdık."

Bu haber o kadar hoşuma gitti ki biraz da gaza geldim galiba.

Öğle üzeri modaya çay içmeye gittiğimde arabamı yol kenarına park ettim. Üzerinde "Güvenlik" yazılı kulübede duran bir adam yanıma yaklaşıp park parası istedi. "Burası otopark değil" deyip yürüdüm. Adam "kardeşim arabanı çek burdan" diye üsteledi. Bunun üzerine adamın yanına gidip "madem otopark diyosun makbuz getir" dedim. Adam ilerdeki kafeteryaya gidip bir fiş getirdi. Fişi alıp baktım. İçecek fişiydi. "Bak canım bu yaptığın kanuna aykırı. Bir daha bunu yaparsan başın derde girer ona göre" diyerek azarladım. Adam fişi eline alıp gerisin geri gitti. Bir soyguncuyu da ben hallettim yani.:queen:

eeee ne diyorduk. Motosikletçi kuru gürültüye pabuç bırakmaz...:cat:

asfalt meleği
01 Mart 2008, 17:55
arabayı çizmemişler yani öyle mi? hayır içecek fişini niye getirdi onu anlamadım. bu tarz vatandaşlar o kadar safsalak olmazdı ama. yine de tebrikler :)

playboy_77
01 Mart 2008, 17:59
haberlerde izlemiştim bugün :)

acemi60
01 Mart 2008, 18:00
Arabayı alırken dikkatlice baktım. Çizmemişler çizerse kendi zararına. Adam sürekli orda duruyor. Sazanları avladığı belli. Benim arabamı çizip oradaki yerini kaybetmeyi göze almadı. Akıllı bir adammış. Ama bunlar da bir nevi soyguncu. Arabama zarar verir diye korkup para verenler bunları başımıza bela ediyor.

Terrorizer
01 Mart 2008, 18:07
Insanların hakkını yedirmemesi guzel birsey... Fakat bazen hakikaten sasirmis insanlar karsımıza cıkabiliyor. Değnekciler artık heryerde...

Ortaköyde princess hotel karşısındaki mahalleyi parsellemiş değnekciler vardı... Bizim arkadaşlar ortaköy esnafı oldugu için bizim bir sorunumuz yoktu fakat geçenlerde birisi para vermeye yaklaşmamış ve değnekci ile tartışmışlar. Tartışma iyice hararetlenince adam değnekciye destekli bir kafa yerleştirmiş. Burnu kırılan değnekci belindeki silahı çekip yakın mesafeden adamın beynine şarjörü boşaltmış... Adam doğal olarak olay yerinde öldü. Değnekci de içeride öldürüldü.

Şimdi bakınca 5 milyon icin canından oldu diye basite indirgemek mümkün bu duurumu ama herhalde bu koşulda yapılacak en mantıklı şey ne para verip ne de arabayı oraya park etmek...

Umarım şu kısa hikaye sizlerin aklınızdaki bazı soru işaretlerini aydınlatır.

mzcı
01 Mart 2008, 18:31
haklısın galiba motorcu kuru ğürültüye pabuc bırakmaz benim tanıdığım herkes belalı orjinal adamlar mesela ben ortasıklet boks şampiyonuyum:queen::queen::queen:

jönysf
01 Mart 2008, 19:13
güzel haberr :)

kalidor
01 Mart 2008, 19:37
Sabah kahvaltısında gazete okumayı severim. Bu sabah gazeteyi okurken bir haber gözüme ilişti. Hürriyet gazetesindeki haber şöyle;
Soymaya Geldikleri Kulüpte Dövüldüler
"Avusturalya'nın Sydney kentinde bir kulübü soymaya gelen iki soyguncu öfkeli 50 motosikletçiden fena dayak yedi. Ellerinde büyük bıçaklarla kulübe giren iki soyguncu , patronları yere yatırarak paraları vermelerini istedi. Ancak iki şaşkın yan odada 50 motosikletçi olduğundan habersizdi. O sırada Southern Cross adlı motosiklet grubunun üyeleri kulüpte aylık toplantılarını yapıyordu. Motorcuların Jester adlı lideri, "Tam toplantı konuşmamı yapıyordum ki biri içeri koşarak 'bizi soyuyorlar' diye seslendi. Hemen kapıya koştuk ve iki soyguncuyu yakalayıp derslerini verdik. Soyguncuları bağlayıp polisi çağırdık."

Bu haber o kadar hoşuma gitti ki biraz da gaza geldim galiba.

Öğle üzeri modaya çay içmeye gittiğimde arabamı yol kenarına park ettim. Üzerinde "Güvenlik" yazılı kulübede duran bir adam yanıma yaklaşıp park parası istedi. "Burası otopark değil" deyip yürüdüm. Adam "kardeşim arabanı çek burdan" diye üsteledi. Bunun üzerine adamın yanına gidip "madem otopark diyosun makbuz getir" dedim. Adam ilerdeki kafeteryaya gidip bir fiş getirdi. Fişi alıp baktım. İçecek fişiydi. "Bak canım bu yaptığın kanuna aykırı. Bir daha bunu yaparsan başın derde girer ona göre" diyerek azarladım. Adam fişi eline alıp gerisin geri gitti. Bir soyguncuyu da ben hallettim yani.:queen:

eeee ne diyorduk. Motosikletçi kuru gürültüye pabuç bırakmaz...:cat:

İyi yapmışsın. Ben Moda'da oturuyorum, bu dallamalardan biri aracına zarar verirse beni bul..tanınırız buralarda.

gokhan_307
01 Mart 2008, 19:46
Aah ah taşı toprağı altın İstanbul bu hale geldi demek.:pale:
Isparta'yı sevmeye başladım.

İ s m a i L
01 Mart 2008, 20:09
* Yemek buldun giriş, dayak buldun sıvış.
* Erkekliğin 10'da 9'u kaçmaktır.
* Kaçanın anası ağlamazmış...
Dikkatli olun, herkese efelenmeyin. Hakkımızı arayalım, ama baktık durum kötü, alttan alıp sıvışalım. Vurursunuz elinizde kalır, al sana bela; efelenirsiniz silah çeker, sıyrılamayız, Allah korusun. Bu güzel günlerde güzel güzel gezmek varken, kötü olaylarla moralimizi bozmayalım. Hepinize kazasız ve olaysız sürüşler arkadaşlar.

babaçi
01 Mart 2008, 20:41
banada tam tersine zorla para verip park etmeye çalışıyorlar:)

ismail abinin dediğine katılıyorum,fazla üstelememek lazım kafası bozulan silaha sarılıyor

silah icat oldu mertlik bozuldu:cat: