PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [İzmir MT]22 Şubat Cuma "iran'a Inat Doğalgaz üreteceğiz" Pilav Üstü Kuru Gecesi

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Wallace
18 Şubat 2008, 21:18
Arkadaşlar bu cuma (22.02.2008) Bornova Rise kafede doğalgaz üretimi ile ilgili bilgilendirme ve altyapı toplantısı yapılacaktır. tüm üyelerimizin bu şölene katılmasını öneririm.

Detaylara gelince;
Akşam yemeği için süper olarak bizler için özel pişirilmiş kurufasulye, pilav ve turşu olacak. tabağını kapan gelsin:queen::queen:
Epeydir özlediğimiz kurufasulyemize bu cuma kavuşuyoruz. Ve bilenler bilir Rise kafenin ustası nasıl bir kuru yapar. parmaklarınızı da yanında götüreceğiniz kesin.
Karnımız tok sırtımız pek olacağız. çayları söylemenin gereği bile yok zaten. nargile de var. Gittardando da belki bize yemek ziyafetinin üstüne tatlı niyetine bir de müzik ziyafeti çeker. hatta belki çirkin birileri de ikinci bir gitarla eşlik eder.

Neyse bu toplantı için sayı önemli. perşembe akşam 19.00 a kadar net sayıyı Rise kafeye bildireceğim ki ona göre hazırlık yapsınlar.

TOPLANTI YERİMİZ
Yer :Rise Cafe [Bornova]
Saat :20:00

Mekan: RİSE NARGİLE CAFE İNTERNET
Yer : Bornova İzmir
Adres : Mustafa kemal cad. no:128/8-c Bornova/İZMİR (şekerbank yanı)
Mekan Tarifi : Bornava merkezden doğru gelirken yeni otaban köprüsünü geçince Özkanlar Migros'a gelmeden 500 metre geride. Şekerbank'ın yanındaki aradan girişi de mevcut.
Mekanın tarifi ve fotoları eski bir linkimizde mevcut. İsteyenler buradan bakabilir.
http://www.motosiklet.net/forum/duyurular/40096-%5Bizmir-mt%5D-18-ocak-cuma-%22rise-da-hasta%22-bulusmasi-mekan-degisti.html

http://img518.imageshack.us/img518/1549/rsecafeso0ae9.png
http://img67.imageshack.us/img67/2185/resim002mo6vj2.jpg

http://www.ozerkantarim.com/mynet_resimlerim/kuru_fasulye1.jpg
Görüşmek dileğiyle...

KATILIM LİSTESİ: 19.02.2008 saat 19:45

1.Wallace+1
2.Forrap
3.Gittardando
4.Apv41
5.Alp_Tunay
6.Uglychild
7.chatkut
8.böcek
9.bcoskunsoy
10.kumita45
11.karmacoma
12.Sercedando
13.tazmania_KSK
14.yasmindando
15.Dandoaşireti
16.EliteXC
17.Rots
18.Ceyz
19.I-BEN
20.zardanadam
21.kolpa
22.miss kolpa
23.csalgin
24.malcolm_x
25.
26.

Tuncer Sezen
18 Şubat 2008, 23:03
Oh be sonunda :P En renkli buluşmalardan biri olacağı kesin :) Şükür bizi kuruya kavuşturana :P
Uglychild ım gelir kesin geliiiiir :wiinkk:
Ciddi kısım;
Arkadaşlar,sayı olayı önemli.Katılım listesi için lütfen isimlerinizi belirtin.Beni neden yazmadın vs. gibi cümleler kurmak yerine ben geliyorum derseniz iyi olur.Sayı netliği çok önemli..

Yarı ciddi kısım;
Bir önemli şey de,yanınızda yanıcı madde ile gelmeyin geceye :queen:

Bir de sucuklu mu pastırmalı mı olsun karar veremedim yahu :pale:Uscuklu da güzeeel,baastırnaaalıda,seçim zoooor..
Masada soğan kırmak serbesttir :)

Leylaaa düşürme beni müşküle,
Gel seninle kaşık atalım,
İki tabak fasülyeye :P

(Aslında o keşküldü ama neyse..)
Gece full + full bir gece olacak,kaçırılmaması gereken bir buluşma..

Teşekkürler Wallace hocam :cat:

bcoskunsoy
18 Şubat 2008, 23:10
Ben de geliyorum.
Sonrasında da başka bir planımız olacak mı?
Bence olmasın mekan güzel bir yere benziyor,biraz sohbet edip kaynaşalım.

chatkut
18 Şubat 2008, 23:18
KATILIM LİSTESİ:
1.Wallace
2.Forrap
3.Gittardando
4.Apv41
5.Alp_Tunay
6.Uglychild(gönülden bizle beraber.....)
7.chatkut
8.böcek
9.bcoskunsoy
10.kumita45
11.karmacoma
12.
13.

kaçırırmıyım bu ziyafeti :cat: (1-2 ilavede ben yapayım kesin geleceklerine emin olduklarımdan..)

APV41
18 Şubat 2008, 23:28
ben kurunun sade olmasından yanayım, isteyen acı biber,sucuk,pastırma,kavurma , ilave eder yada hepsini atsın içine biz istediğimizi seçelim HEYECAN olsun :queen:

Prometheus
18 Şubat 2008, 23:31
la ne iğrenç adamlarsınız :cherry:

tugcetugce
18 Şubat 2008, 23:39
Eneeeeemmmm kuru yiolarr:mrgreen:
Vay bee...
Baya renkli buluşmalar valla burda he:)
İyi eğlenceler...

alp_tunay
18 Şubat 2008, 23:40

Öyleyizdir.. .:cherry::cherry:

kumita45
18 Şubat 2008, 23:46
KATILIM LİSTESİ:
1.Wallace
2.Forrap
3.Gittardando
4.Apv41
5.Alp_Tunay
6.Uglychild(gönülden bizle beraber.....)
7.chatkut
8.böcek
9.bcoskunsoy
10.kumita45
11.karmacoma
12.
13.

kaçırırmıyım bu ziyafeti :cat: (1-2 ilavede ben yapayım kesin geleceklerine emin olduklarımdan..)

Lan yazın geliyorum anasını satimmmm....çok sinirliyimmm....motosikleti alacak adam caydı.....::angry2::::angry2::::angry2::...Doğru tahmin aykutum kaçmazdı zatennnn......:cat:

kolpa
18 Şubat 2008, 23:48
ben hem uscuklu hemde acılı olsun istiyom ama ikisini birden seçemiyom
madur durumdayım:salut:
modumu göreve davet ediyorum.nasıl seççem ben uscuklu acılıyı.:P

chatkut
18 Şubat 2008, 23:52
Lan yazın geliyorum anasını satimmmm....çok sinirliyimmm....motosikleti alacak adam caydı.....::angry2::::angry2::::angry2::...Doğru tahmin aykutum kaçmazdı zatennnn......:cat:

o üfürükçünün cayacağı belliydi...boşver er-5 bu almayan bin pişman az daha tut elinde bakarsın ben alırım:bounce:

alp_tunay
18 Şubat 2008, 23:53

Hayrola neden caydı?...... :silent::silent::silent::silent:
Gecenin sonuna doğru şööle bursaya sırtımızı verip kokumuzu yollayalım istermisin?.....:queen::queen::queen:

kumita45
18 Şubat 2008, 23:53
ama ben acı yiyemiyorummm nolcakkkk....napcezzzzzz......acılı çıkarsaaa......:silent:

en iyisi ben garanti olsun diye toplantıya gelmeden bir porsiyon fasulyayi evde ıslayayımmmm....nolur nolmazzz....:queen:

deli mavili
18 Şubat 2008, 23:55

:queen::queen::queen:

ateş lazımmı acaba katılımcılara ? :queen:

chatkut
18 Şubat 2008, 23:57
Gecenin sonuna doğru şööle bursaya sırtımızı verip kokumuzu yollayalım istermisin?.....:queen::queen::queen:

sen tek başına burdan bursayı sallarsın abim :P:queen:

karmacoma
18 Şubat 2008, 23:57
Yarı ciddi kısım;
Bir önemli şey de,yanınızda yanıcı madde ile gelmeyin geceye :queen:

::exclaim:::exclaim:::exclaim:::exclaim:

:queen:

kumita45
18 Şubat 2008, 23:59
o üfürükçünün cayacağı belliydi...boşver er-5 bu almayan bin pişman az daha tut elinde bakarsın ben alırım:bounce:
hayırlısı diyelimmmm aykutum zaten sen kullandığın günden beri bana huysuzluk yapıyor...:silent:....senimi istiyor neee....:cat::cat::cat:

sözde eşinin bi tutuklaması çıkmışmışmışşşş.....5000ytl oraya yatıracakmışmışmış tutuklamayı kaldıracakmışmışmış....yine iii niyetliyim belki doğrudurrr...(gerçi yumurta deliğin ağzına geldidemi oldu bu...:silent:...)
diyeee geçmiş olsun dedim sildim msn dennn.......:pr::pr::pr:

gaz operasyonundan emin değilim abi şimdi MT Bursalı arkadaşlara yamuk olmasın, bide pastırmalı olursaaa.....düşünemiyorummmm......:queen::queen:: queen:

şimdi tuncer ne dicek biliyormusunuz cebren ve hile ile "ne pastırması davut yeme bizi sen uscuklu olsun demişsinnn....":queen::queen::queen:

APV41
18 Şubat 2008, 23:59

ateş lazımmı acaba katılımcılara ? :queen:

ateşle yaklaşmak cesaret ister TANKER gibi dolaşırız ortalarda :queen:

kumita45
19 Şubat 2008, 00:03

kesinlikleeeee.....ateşle kurufasulye yanyana olmazzz.....:queen::queen::queen:

karıştırıyorum galiba yoksa barutmuyduuuuu......:silent::silent::silent:

alp_tunay
19 Şubat 2008, 00:03

Gecenin sonunda finali TÜPRAŞ Aliağada yapalım....:queen::queen::queen: Boşa gitmesin doğalgazımız.....:queen::queen::queen:

Amma ossuruktan muhabbet haaaa...:pr::pr::pr: Pronun dediği gibi iğrenciz....:queen::queen::queen:

kumita45
19 Şubat 2008, 00:13
Gecenin sonunda finali TÜPRAŞ Aliağada yapalım....:queen::queen::queen: Boşa gitmesin doğalgazımız.....:queen::queen::queen:

Amma ossuruktan muhabbet haaaa...:pr::pr::pr: Pronun dediği gibi iğrenciz....:queen::queen::queen:

::plus1:::queen::queen::queen::queen:

chatkut
19 Şubat 2008, 00:27
çığırından çıktı bu izmir...iğrençlikte sınır tanımıyo :farao:

alp_tunay
19 Şubat 2008, 00:29
çığırından çıktı bu izmir...iğrençlikte sınır tanımıyo :farao:Resimlerde daha iğrenç çıkıcaz..... :queen::queen::queen:

APV41
19 Şubat 2008, 00:31
bakalım sonunda tüm topiği kilitletebilecekmiyiz :P

chatkut
19 Şubat 2008, 00:32
forumu kapattırcaz yakında :queen:

alp_tunay
19 Şubat 2008, 00:34
bakalım sonunda tüm topiği kilitletebilecekmiyiz :P

Bizden de iğrençleri var merak etme.... :cherry::cherry::cherry:

kumita45
19 Şubat 2008, 00:36
tabi tuncer yok meydanı boş buldunuz topic mopic kapatıyorsunuz, bidakka site kapatıyorsunuzzz.....tuncer yetişşş....site elden gidiyorrrr......:queen:

alp_tunay
19 Şubat 2008, 00:38
Konuyu Toplam 6 üye okuyor. (6 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
alp_tunay, APV41+, serçedando, chatkut+, Bart, darksilence+

Ahanda dandinidinidon da okuyo.......:wiinkk: Kurunun gazını iyi alın haaa....:queen: Yoksa her an metan patlaması yaşanabilir......:queen::queen:

serçedando
19 Şubat 2008, 00:39
Masada soğan kırmak serbesttir :)

soğan!!! masada!!! kırmak!!! serbest!!!
masa!!! caaaam :queen:
o işin raconu: yer sofrası düşün:silent: (düşün düşün :) ) başdaş kurup oturmuşsun sofra bezi çekili üstünde. hafifçe sağ dizinin üzerinden eğilip sol avcunla şöööööle kelle gibi soğanı kavrayıp sağ yumruğunu da çaktın mı üstüne tamamdır. ama masada falan olmaz o iş. olmaz olmaz gerçekten olmaz. yapma nolur ya ben soğan sevmem ki :pale:
ama şöyle yapabiliriz: soğanları ince ince boyuna kıyıp kırmızı biberle yağda kavurabiliriz :cherry:

APV41
19 Şubat 2008, 00:39
SUS duyacak şimdi :P seni fitne,fesat,fucur, suçundan onunla gaz odasına kapatmayalım :cat:DAWUTTTTTT

serçedando
19 Şubat 2008, 00:42
boşuna hayal kurmayın evet ben gazını iyice alacağım kupkuru bir fasulye olacak :)

APV41
19 Şubat 2008, 00:42
o işin raconu: yer sofrası düşün:silent: (düşün düşün :) ) başdaş kurup oturmuşsun sofra bezi çekili üstünde. hafifçe sağ dizinin üzerinden eğilip sol avcunla şöööööle kelle gibi soğanı kavrayıp sağ yumruğunu da çaktın mı üstüne tamamdır. ama masada falan olmaz o iş. olmaz olmaz gerçekten olmaz. yapma nolur ya ben soğan sevmem ki :pale:
ama şöyle yapabiliriz: soğanları ince ince boyuna kıyıp kırmızı biberle yağda kavurabiliriz :cherry:

aman serçe ne yapıyorsun yüz verme bunlara yok kardeşim de :queen: zaten hafta başından beri yemek yemiyorlar gelecekler diye, yerler tüm mekanı :P

alp_tunay
19 Şubat 2008, 00:44
ama şöyle yapabiliriz: soğanları ince ince boyuna kıyıp kırmızı biberle yağda kavurabiliriz :cherry:Öyle de tadı çıkmazki be yawww.....:cherry::cherry: Tadı koyacan yumruğu soğana yarısı yerlere saçılacak...Yarısıda zaten kabuk...Eee iki ısırımda bitecek......:cat::cat::cat: Sonra aynı şeyi yeni soğan da yapıcaksın... Tabaktaki kuru bitene kadar kelle başı 7 soğan gider.....

7 soğan çarpı 20 adam..... 140 baş soğan eder... O da yaklaşık 2 çuval falan..... Artık 2 gün havalandırırsınız kafeyi bu soğukta.....:queen::queen::queen:

serçedando
19 Şubat 2008, 00:50
Alp abi şaka yaptığını söyle yahu. bak nolursun ben duramam burada soğan falan kokusundan ay ağlıcam şimdi :mrgreen:

APV41
19 Şubat 2008, 00:51
YAZ abi yaz cuma gittiğinde kapıda bir yazı görürsün İLAÇLAMA DOLAYISIYLA KAPALIYIZ :P yada girişte CAN GÜVENLİĞİNİZ İÇİN 25 METREDEN FAZLA YAKLAŞMAYIN :queen:

kumita45
19 Şubat 2008, 00:55
SUS duyacak şimdi :P seni fitne,fesat,fucur, suçundan onunla gaz odasına kapatmayalım :cat:DAWUTTTTTT

savcı bey ben masumum tamam susuyorum vallaaaa......:queen::queen::queen:

gaz odası modası beni bozarrr.....gerçi ben işyerinde tedariklimi gelsem:silent: anladın sen onu abiii.....:queen::queen::queen:

alp_tunay
19 Şubat 2008, 01:02
Alp abi şaka yaptığını söyle yahu. bak nolursun ben duramam burada soğan falan kokusundan ay ağlıcam şimdi :mrgreen:

Ya keşke şaka olsa.... Ama gerçekler acıdır... Biberde acıdır..O halde gerçek biberdir diye bir atasözü yazayım......

Kokusuz soğan getirelim .......:queen::queen::queen::queen:

Ya birde sarımsak yersek tam süper olacak....... :P:queen:

serçedando
19 Şubat 2008, 01:04
Ya keşke şaka olsa.... Ama gerçekler acıdır... Biberde acıdır..O halde gerçek biberdir diye bir atasözü yazayım......

Kokusuz soğan getirelim .......:queen::queen::queen::queen:

Ya birde sarımsak yersek tam süper olacak....... :P:queen:

abi nolur bak valla ağlarım bi de sarımsak mı yok yok rüya bu biliyorum ben. rüya rüya rüya

alp_tunay
19 Şubat 2008, 01:07
Her ihtimale manisa ben cebimde soğanla sarımsağı getirem...Bu lokantanın sahibinden şüphelenmeye başladım...

Harbiden Kupkuru fasülye yedirecek......:queen::queen:

APV41
19 Şubat 2008, 01:09
soğan,sarmısak,pastırma,gaz bu mekan iflah olmaz :P bu toplantıdan sonra bir daha uzun bir süre gitmeyelim :queen:

karmacoma
19 Şubat 2008, 01:10
ödünü kopardın serçenin, bide yanında sindirim sisteminde sorun olan bir imam arkadaşını getireceğini sööle mekanı kilitlesin toplantı yatsın, :P
alp_tunay bu haftanın en stratejik elemanıyla uğraşıyosun aman dikkat,

APV41
19 Şubat 2008, 01:13
söz ağızdan çıktı diyecek, mekan dolu diyecek, soğukta bahçede oturacağız olan bize olacak yine :P

alp_tunay
19 Şubat 2008, 01:13
ödünü kopardın serçenin, bide yanında sindirim sisteminde sorun olan bir imam arkadaşını getireceğini sööle mekanı kilitlesin toplantı yatsın, :P
alp_tunay bu haftanın en stratejik elemanıyla uğraşıyosun aman dikkat,

Neresi stratejik?..... Daha bi soğana sarımssağa tahammülü yok.... Off offf ağzım şimdiden sulandı......::haapppy:::haapppy:::dpac::::dpac::: :dpac::::dpac::::151::::151::::151::::151::::151:: ::159::::159::::159::

serçedando
19 Şubat 2008, 01:15
ya cengiz abi bari sen uyma ya. ya bak tamam soğan kavurcam ben size ellerimle söz; ama nolur ya ben dayanamam o soğan ve sarımsak kokusuna yahu koca sitede bir karşı çıkan olmaz mı "ne soğanı kardeşim!" diyen olmaz mı tek mi kaldım ben. e siz istiyorsunuz ben öleyim.

Neresi stratejik?..... Daha bi soğana sarımssağa tahammülü yok.... Off offf ağzım şimdiden sulandı......::haapppy:::haapppy:::dpac::::dpac::: :dpac::::dpac::::151::::151::::151::::151::::151:: ::159::::159::::159::

ya bana bir söyler misin bunlara tahammül ettikten sonra başka tahammül edilecek ne kalıyor ki geriye.

alp_tunay
19 Şubat 2008, 01:18
ya cengiz abi bari sen uyma ya. ya bak tamam soğan kavurcam ben size ellerimle söz; ama nolur ya ben dayanamam o soğan ve sarımsak kokusuna yahu koca sitede bir karşı çıkan olmaz mı "ne soğanı kardeşim!" diyen olmaz mı tek mi kaldım ben. e siz istiyorsunuz ben öleyim.

ya bana bir söyler misin bunlara tahammül ettikten sonra başka tahammül edilecek ne kalıyor ki geriye.

:queen::queen::queen::queen::queen::queen::queen:: queen:

Biz.........................

:queen::queen::queen::queen::queen::queen:

serçedando
19 Şubat 2008, 01:19
forrap nolur ya bi el at şu işe ya. nolur ya. Heeyyytt soğan sarımsak mekana sokulmaya, yanında getirenin tez kellesi uçurula desene yaaa emir versene ya.

APV41
19 Şubat 2008, 01:19
APV41, kumita45+, karmacoma+, ryangt, forrap+, _demon_

daha manisa ekibi gelmedi valla onlarda gelirse ne olur bu toplantının hali bilmiyorum, birde gelirlerde gelirken zeytin getirirlerse işte o zaman BORNOVA diye bir şey kalmaz TOPÇU birliğine gerek kalmaz :mrgreen:

serçedando
19 Şubat 2008, 01:20
:queen::queen::queen::queen::queen::queen::queen:: queen:

Biz.........................

:queen::queen::queen::queen::queen::queen:

yok artık daha neler. benim iğrençliğe tahammülüm yok yani soğan ve sarımsağa

karmacoma
19 Şubat 2008, 01:23

soğana sarımsağa bu kadar tepki gösterirken çok tehlikeli bir soru sordun, üzgünüm, bu grup bu soruyu gördükten soora "tahammül edilemeyen şeyler" hımm ne olabilir acaba düşünmeye başlayacak ve akıllarına neler gelecek, umarım buraya yazmazlar ::arrow::
neler kalmıyorkiii :queen:

alp_tunay
19 Şubat 2008, 01:24
yok artık daha neler. benim iğrençliğe tahammülüm yok yani soğan ve sarımsağa

İçeri girerken üst araması falan yapmassın demi.... :cherry::cherry::cherry:

Yapacaksan camdan gizli sokalım yani.......:wiinkk::wiinkk::wiinkk: