PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Otoparktaki şüpheli motor.

Sayfa : [1] 2

arslanfb
08 Şubat 2008, 13:50
Arkadaşlar 4 gündür işyerimizin karşısındaki açık otoparkta duran bu motor kaskınıda üzerinde
bırakılmış şekilde kilitlenmemiş durumda ve bende şüphe yarattı eğer pazartesi gününe
kadar sahibi çıkmaz ise polise bildiricem eğer aramızda tanıyan bilen var ise
motor sahibine ulaşmamız açısından önemle duyrulur duyarlı arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Otopark Dudullu İmes sanayi sitesi arkasında organize sanayi sitesi otoparkında ve güvenlik kontrolünde şu an.
Cep tel:05326617876 bilgi edinmek için veya bilgi almak için arayabilirsiniz.
http://img211.imageshack.us/img211/3867/08022008352hb4.jpg (http://imageshack.us)
http://img129.imageshack.us/img129/1628/08022008354ih0.jpg (http://imageshack.us)
http://img211.imageshack.us/img211/7956/08022008355ar3.jpg (http://imageshack.us)

mybeat
08 Şubat 2008, 14:01
plaka bilgilerinden kime ait olduğu tespit edilebilir. www.trafik.gov.tr den sorgulayarak çalıntı olup olmadığı öğrenilebilir.

emin_arikoglu
08 Şubat 2008, 14:05
Araç Bilgileri
Marka : asya motosiklet
Model : 2006
Sahip Belge Tarihi : 22.06.2006
Tescil Birimi : maltepe
Renk1 : gri
Renk2 : -
Cinsi : motosiklet
Çalıntı mı : hayır
Tahdit : Yok

acaba motorun sahibinin başına birşeymi geldi? eğer sahte plaka değilse (gerçi düşük değerli araç için sahte plakayla uğraşmazlarda) motor çalıntı değil, kask dahi üzerinde bırakıp gidilmiş ilginç.

tugcetugce
08 Şubat 2008, 14:11
Belki alokollü olan biri bırakmıştır,
sahibide uyanınca arıyo olabilir...
Plakası var ne de olsa çıkar ortaya...

jesse
08 Şubat 2008, 14:13
Araç Bilgileri
Marka : asya motosiklet
Model : 2006
Sahip Belge Tarihi : 22.06.2006
Tescil Birimi : maltepe
Renk1 : gri
Renk2 : -
Cinsi : motosiklet
Çalıntı mı : hayır
Tahdit : Yok

acaba motorun sahibinin başına birşeymi geldi? eğer sahte plaka değilse (gerçi düşük değerli araç için sahte plakayla uğraşmazlarda) motor çalıntı değil, kask dahi üzerinde bırakıp gidilmiş ilginç.

ülen birazda işe kafa yorsan varya . holding kurarsın ((((((((((:

sahibi bulunur umarım .. :cat::cat:

34_AK_027
08 Şubat 2008, 14:14
damla oto kayıtlarından çıkar bu ZK :) bu arada kaskım yoktu hasan sana zahmet o kaskı bi çorlarmısın :)

* hasan bu arada dudullu da tanıdığın büyük firmalar fln warmı...bi pazarlama aksiyonu yapayım oraya...aradığım firmalar basit...yıllık cirosu 7,5 milyon USD we üzeri olanlar :)

emin_arikoglu
08 Şubat 2008, 14:16
ülen birazda işe kafa yorsan varya . holding kurarsın ((((((((((:

sahibi bulunur umarım .. :cat::cat:

holding kurarsam CEOm olurmusun? :thumleft:

damla oto kayıtlarından çıkar bu ZK :) bu arada kaskım yoktu hasan sana zahmet o kaskı bi çorlarmısın :)

kardeş benimde motorum yok anlarsın ya:P

Belki alokollü olan biri bırakmıştır,
sahibide uyanınca arıyo olabilir...
Plakası var ne de olsa çıkar ortaya...

tuçi eğer dediğin gibi alkollüyse oh olsun ona, yerini unutmuşsa dediğin gibi zil zurna sarhoştu demekki :mrgreen: hem çaktırma polis arkadaşlardan önce belki ben gidip bakarım beğenirsem hacılarım :cherry:

34_AK_027
08 Şubat 2008, 14:20
hasan ben sahibini buldum...kitleyin bu konuyu...resimleride kaldırın...daha fazla plaka afişe olmasın :)

( kask benim...motor emin' in ) eheuehuehehuheeue

tugcetugce
08 Şubat 2008, 14:22
holding kurarsam CEOm olurmusun? :thumleft:

kardeş benimde motorum yok anlarsın ya:P

tuçi eğer dediğin gibi alkollüyse oh olsun ona, yerini unutmuşsa dediğin gibi zil zurna sarhoştu demekki :mrgreen: hem çaktırma polis arkadaşlardan önce belki ben gidip bakarım beğenirsem hacılarım :cherry:

Belki öyledir yani , kim bilir..
Bomba olsa patlardı:cherry:
Bulunsun bari ya yazık...

emin_arikoglu
08 Şubat 2008, 14:27
hasan ben sahibini buldum...kitleyin bu konuyu...resimleride kaldırın...daha fazla plaka afişe olmasın :)

taam anlaştık ortak :mrgreen:

Belki öyledir yani , kim bilir..
Bomba olsa patlardı:cherry:
Bulunsun bari ya yazık...

tuçi yazık olmasına yazıkta senin veya benim motorumuz olsaydı böyle davranmazdık en azından ona öyle değilmi? sahipsiz sokakta kalmış yavrucak sığınacak sıcak bir yuva arıyor:cherry:

cezerye
08 Şubat 2008, 14:35
sahibini öldürmüş olabilirler mi? (hemen aksiyon yaratalım:D)

emin_arikoglu
08 Şubat 2008, 14:40
her şey mümkün tabiki ama inşalah öyle değildir, zira geçen gün bizim evin yakınında yapılan vahşice bir cinayet tv lere bile çıkmıştı, o yüzden istanbulda her an her şeye hazırlıklı olmak lazım.

tugcetugce
08 Şubat 2008, 14:42
Ooo olaylar gelişmeye başlamış burda:mrgreen:
Tabiki ben motorumu öyle bırazkmazdım da kim bilir orda ne oldu..
Neyss eişallah sanhibi bulunur:cat:

crayzboyone
08 Şubat 2008, 14:45
her şey mümkün tabiki ama inşalah öyle değildir, zira geçen gün bizim evin yakınında yapılan vahşice bir cinayet tv lere bile çıkmıştı, o yüzden istanbulda her an her şeye hazırlıklı olmak lazım.

Emun abı barı yaptıgını ulu orta soleme tammam mt arkadasları dıe guvenıon ama ıspıyonlayanlar olur :cherry: :queen::queen::queen::queen:

arslanfb
08 Şubat 2008, 14:46
Bakıyorum cıbırcı emin ve tuğçe hemen motora konmuşsunuz tarznız değellll arkadaşlar başka otoparka hadeee bakeeemmm

Ulenn şurda iki dakkada motoru pançik pinçik ettiniz yaaaa

tugcetugce
08 Şubat 2008, 14:51
Bakıyorum cıbırcı emin ve tuğçe hemen motora konmuşsunuz tarznız değellll arkadaşlar başka otoparka hadeee bakeeemmm

Valla ben masumum::pembe:: beni bilirsin:cherry:
Emin ayıp olm , hadi sağdan sağdan...

arslanfb
08 Şubat 2008, 14:54
Leeeenn Emüüüünn bunlar hep senin başının altından çıkıyoo masum tuğçeye bak hele :P bilirim canım ben seni:silent:

* hasan bu arada dudullu da tanıdığın büyük firmalar fln warmı...bi pazarlama aksiyonu yapayım oraya...aradığım firmalar basit...yıllık cirosu 7,5 milyon USD we üzeri olanlar :)
Damla motoru arayım bakim ne çıkacak.Kask tıraj Kaan seni bozar vallla.

emin_arikoglu
08 Şubat 2008, 14:57
Emun abı barı yaptıgını ulu orta soleme tammam mt arkadasları dıe guvenıon ama ıspıyonlayanlar olur :cherry: :queen::queen::queen::queen:
offf gene ağzımdan kaçırdım yaa:P

abi beleş motor dağıtan başka otopark yokmuş sorduk hem tarz marz möhim deel :cherry:

Valla ben masumum::pembe:: beni bilirsin:cherry:
Emin ayıp olm , hadi sağdan sağdan...
aaa tuçi sen demedinmi hadi 2 yandan sıkıştıralımda alalım bu motoru bigün sen bin bi gün ben diye:mrgreen:

Leeeenn Emüüüünn bunlar hep senin başının altından çıkıyoo masum tuğçeye bak hele :P bilirim canım ben seni:silent:
ben hakimim masum bey
:cherry:

crayzboyone
08 Şubat 2008, 15:03
offf gene ağzımdan kaçırdım yaa:P
:

Suçlu adam abım bı msn gırebılırmısın ? :queen::queen:

arslanfb
08 Şubat 2008, 15:04
Damla motor abi dosyaları aramak lazım oda uzun iş falan muameleci anlarmış dosyalar çok vs akşama kadar sürer
puuuuff ben yoruldum adamı dinlerken valla Damla motor tırttt arkadaşlar.

emin_arikoglu
08 Şubat 2008, 15:06
Suçlu adam abım bı msn gırebılırmısın ? :queen::queen:

patron kızıyo selçuk :P iş var olm ne mesincırı :cherry:

Damla motor abi dosyaları aramak lazım oda uzun iş falan muameleci anlarmış dosyalar çok vs akşama kadar sürer

abi en iyisi polisi aramak galiba.

tugcetugce
08 Şubat 2008, 15:07

Açıkcası ben faklı bişiy beklemiordum:cherry:

arslanfb
08 Şubat 2008, 15:12
Pazartesiye kadar bekliyelim Emin ellerde ama senin ellerinde değelllll maleseff senin ellerinde olsa daha
bir eminde olurdu yavf sen emin misin emin kim ellerde puuuufff::156::::156::

emin_arikoglu
08 Şubat 2008, 15:40
Pazartesiye kadar bekliyelim Emin ellerde ama senin ellerinde değelllll maleseff senin ellerinde olsa daha
bir eminde olurdu yavf sen emin misin emin kim ellerde puuuufff::156::::156::

abi ver adresi gelip kurtarayım seni bu dertden bak zaten şimdiden içinden çıkamıyosun bide polis arkadaşlar gelince ne olur sen düşün :mrgreen:

arslanfb
08 Şubat 2008, 15:58
abi ver adresi gelip kurtarayım seni bu dertden bak zaten şimdiden içinden çıkamıyosun bide polis arkadaşlar gelince ne olur sen düşün :mrgreen:

Emüünn tırstımmm alın motor sizin olsun ben görmedim duymadım ama biliyooooom.

emin_arikoglu
08 Şubat 2008, 16:00
Emüünn tırstımmm alın motor sizin olsun ben görmedim duymadım ama biliyooooom.

tmm abi ben o zaman yeni motor aldım diye topak açayımmı :mrgreen:

arslanfb
08 Şubat 2008, 16:06
tmm abi ben o zaman yeni motor aldım diye topak açayımmı :mrgreen:
Aç tabiii ama başlık şöle olsun Avrupalı EMİN artık Asyalı EMÜN.

celıl ybr
08 Şubat 2008, 21:30
motor zaten tas catlasa 1000 ytl ugrastıgınıza gegmez

emin_arikoglu
08 Şubat 2008, 21:36
Aç tabiii ama başlık şöle olsun Avrupalı EMİN artık Asyalı EMÜN.
vaaay süper tuttum bu sloganı :mrgreen:

arslanfb
08 Şubat 2008, 21:55
motor zaten tas catlasa 1000 ytl ugrastıgınıza gegmez
Parasının ne olduğu ne kadar olduğu önemli değil önemli olan motorcu sağ duyusu ile hareket etmek
işin içindeki terk edilmiş sahipsiz bir motor bizi birbirimize bağlayan yegane makina orda sahipsiz.

Erfer
09 Şubat 2008, 00:14
garıbanın bırınındır.orda cbr1000rr r6 fln dursa bu kadar ugrasmassınız.. ne dıyımkı..

arslanfb
09 Şubat 2008, 14:18
garıbanın bırınındır.orda cbr1000rr r6 fln dursa bu kadar ugrasmassınız.. ne dıyımkı..

Marka model bakmaksızın araştırıyorum ben belki sahibine ulaşırım diye istediğin yorumu yapabilirsin.

emin_arikoglu
09 Şubat 2008, 14:26
Marka model bakmaksızın araştırıyorum ben belki sahibine ulaşırım diye istediğin yorumu yapabilirsin.

abi arkadaş uğraşmazsınız derken çoktan götürürlerdi manasında demiş heralde, ben öyle anladım yada.

arslanfb
09 Şubat 2008, 14:31
abi arkadaş uğraşmazsınız derken çoktan götürürlerdi manasında demiş heralde, ben öyle anladım yada.

Yok yavf Emin'im sanki dalga geçer bir hava hissettim ben.

emin_arikoglu
09 Şubat 2008, 14:39
neyse abi boşver, polis arkadaşlar gelmedimi daha:silent::mrgreen:

arslanfb
09 Şubat 2008, 14:45
plaka kontrolünde çalıntı olmadığı çıkmıştı o yüzden pazartesiye kadar beklicem.

Erfer
09 Şubat 2008, 15:00
dalga fln gectıgımız yok.ıyı sızın gıbı duyrlı arkadaslarımız var dıyorum..

emin_arikoglu
09 Şubat 2008, 15:06

problem yok o zaman demekki bende doğru anlamışım teşekkür ederiz :wiinkk:

raven71
09 Şubat 2008, 16:04
dizi film gibi bir konu :) merakla bekliyoruz sonunu :) bakalım mutlu son mu olacak :)

arslanfb
09 Şubat 2008, 16:29

okey ben yanlış anladım kusura bakma :cat::cat:

CRAZYUSUFCUK
09 Şubat 2008, 19:55
canlarım arkadaslarm cizgi film izleyenler belli oluyooo.

iki dakkikada senaryo yu yazdınız hee

demirgursel
10 Şubat 2008, 11:38
nooldu motora bi sahip bulunamadımı daha.biz evin önüne bıraksak adamlar kucaklar götürür.ne kısmet yani

arslanfb
10 Şubat 2008, 11:52
nooldu motora bi sahip bulunamadımı daha.biz evin önüne bıraksak adamlar kucaklar götürür.ne kısmet yani
Saolsun güvenlik arkadaşlar benim motor tutkumu bildikleri için sahiplendiler onlarda sahibi çıkana
kadar uğraşıyorlar.Yani motorun ruhsatını göstermeden kimse ordan almaz inşallah sahibini bulacağız.

departed
10 Şubat 2008, 13:34
plaka adımın bas harfler plakayı ben alsam.

arslanfb
10 Şubat 2008, 14:01
plaka adımın bas harfler plakayı ben alsam.

Zeki yavf sölesene kardeşim baştan bizi uğraştııryosunnn plaka senin olsun motoruda emüne tamamdır ohh bee

emin_arikoglu
10 Şubat 2008, 14:21
Zeki yavf sölesene kardeşim baştan bizi uğraştııryosunnn plaka senin olsun motoruda emüne tamamdır ohh bee

ha şöyle yaa, kaskıda bi arkadaş beğenmişti, oh ne güzel çözdük bu işi :mrgreen:

_Yıldırım_
10 Şubat 2008, 15:19
adam sıkılmıstır rbelkı motorundan
bırakmıstır
oraya

MaRaNtZz
10 Şubat 2008, 16:08
www.trafik.gov.tr site çok işime yaradı saolun arkadaşlar...

34_AK_027
11 Şubat 2008, 11:12
ha şöyle yaa, kaskıda bi arkadaş beğenmişti, oh ne güzel çözdük bu işi :mrgreen:

höööyttt...kask benim :cherry: kimse çorlamasın :cherry:

haddi haddi haddeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)

navigator55
11 Şubat 2008, 12:04
Motorun bagaj haznesindee 5 kg C4 varsa bak sen etrafındaki arabalara neler oluyor,siz siz olun yanaşmayın makineyle de oynaşmayın......