PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kenan SOFUOĞLU 9 Şubat'ta İzmir'de

muratgergerli
08 Şubat 2008, 07:05
http://www.motosiklet.net/images/tmfodul2008.jpg

Türkiye Motosiklet Federasyonu
9 Şubat 2008 - Saat:20.00
Ege Üniversitesi Kampüs Kültür Merkezi
Bornova-İZMİR

Alıntıdır (http://www.tmf.org.tr/home.php)

İzmirli arkadaşlar resim eklersiniz artık...:wiinkk:

jesse
08 Şubat 2008, 19:04
yakışır kenanıma (((: izmirli dostlarda gidip bolbol resim koyarlar dedigin gibi abim :cat::cat::cat:

crayzboyone
08 Şubat 2008, 19:06
Kenan abımıze yakısır artık ızmırlı abılerımızde gıderlerse cektıklerı fotoları gosterırler :)

Murat amırım benım abım ben onu bunu anlamam abım sen gelcen demı fuara :) :rendeer:

istburak
08 Şubat 2008, 19:59
hey be türkiyeyi sarstı valla helal olsun adamıma yaaa valla bravo

THE_LANCET
08 Şubat 2008, 20:46
Helal olsun valla Başarılarının devamını dilerim... İzmirli arkadaşlarda iyi bir çalışma yapar heralde... Forrap sağolsun...:wiinkk:

kayku
08 Şubat 2008, 20:59
kalbim onunla atıyor neden bi rossi de bizden çıkmasın neyi eksik eksiği sponsor ve maddi yön olabilir artısı var kenan bir türk...

muratgergerli
08 Şubat 2008, 23:42
Selçuk şuan fuara geleceğim konusunda tam kesin konuşamayacam valla..

inşallah diyelim bari.......:wiinkk:

Tuncer Sezen
09 Şubat 2008, 03:08
Çok güzel bu işin İzmir de olması,ama işimizin olduğu zamana denk geldi maalesef orada olamayacağım:farao:

Güzel bir organizasyon olacağından eminim.

Helal olsun valla Başarılarının devamını dilerim... İzmirli arkadaşlarda iyi bir çalışma yapar heralde... Forrap sağolsun...:wiinkk:

Maalesef yarın bir yere gidiyorum,İzmir dışında olacağım.Çok isterdim gitmeyi,haberimde vardı ama kısmet değilmiş.
Umuyorum ki giden arkadaşlar olacaktır,bu günki toplantıda konusu geçti ufaktan da olsa.Gidenler olacaktır,fotoğraf ekleyende olur mutlaka :cat:

muratgergerli
11 Şubat 2008, 01:38
İzmirli arkadaşlardan konu ile ilgili bilgi gelmedi ne yazık ki...:bounce:

Bilgisi olan arkadaşlar ;
Danışmadan bekleniyorsunuz..:cherry:

alp_tunay
11 Şubat 2008, 01:44
Sanırım kimse gitmedi..Ben şehir dışındaydım katılamadım paşam....:pale:

İştimaya yok yazıldım..Bidaha olmaz....:cherry::cat:

APV41
11 Şubat 2008, 01:45
hafta sonu hayırlı bir iş için çalışma içerisindeydik kenanın yanında olamadık umarım siz ve kenan bunu anlayışla karşılayacaktır GÖKMENDEN KENANA SELAMLAR :rendeer:

muratgergerli
11 Şubat 2008, 01:47
hafta sonu hayırlı bir iş için çalışma içerisindeydik kenanın yanında olamadık umarım siz ve kenan bunu anlayışla karşılayacaktır GÖKMENDEN KENANA SELAMLAR :rendeer:

Konuyu çakmışım abicim...(okudum topici):wiinkk:

tugcetugce
12 Şubat 2008, 01:48
Ben oradaydım :P İstanbula dönünce koyarım fotoları. Cep telefonuyla çektiğim için bağlantı zımbırtısı yanımda değil.

Baran bekliyoruzzz:cherry::cat:

muratgergerli
12 Şubat 2008, 10:13
Ben oradaydım :P İstanbula dönünce koyarım fotoları. Cep telefonuyla çektiğim için bağlantı zımbırtısı yanımda değil.

Baran bekliyoruz paşam....Teşekkürler sana....:rendeer:

tasarslan
12 Şubat 2008, 10:37
Halen beklemekteyiz...............................

emin_arikoglu
12 Şubat 2008, 11:54
hala daha bekliyoruz barancım :P

Erhan Erdil
12 Şubat 2008, 16:38
Motosiklet Federasyonu 2007 Ödül Töreni

Türkiye Motosiklet Federasyonu (Tmf) Başkanlığı, İzmir'de Düzenlediği Törenle 2007 Yılının En İyi Sporcu, Kulüp, İl Kurul Hakemleri ve Yarış Görevlilerine Ödüllerini Verdi. Ödül Töreninin En İlgi Çeken İsmi Türkiye'yi Yurtdışında Temsil Eden Dünya Supersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu Oldu.

2007 sezonu boyunca MotoGP ve uluslararası şampiyonalara ev sahipliği yapan TMF'nin organizasyonuyla gerçekleşen ödül törenini manken Ece Gürsel sunarken, gecede 17 ayrı dalda toplam 147 kupa sahiplerini buldu. Şampiyonluk kupasını TMF Asbaşkanları Hamit Abbasoğlu ve Süleyman Memnun'dan alan Dünya Supersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, son dönemde yoğun ödül töreni programları nedeniyle tatlı bir koşturmaca içerisinde bulunduğunu belirterek, töreni düzenleyen TMF'ye teşekkür etti. Salonu dolduranların yoğun tezahüratıyla kupasını havaya kaldıran Sofuoğlu, İHA'ya yaptığı açıklamada, TMF'nin düzenlediği gecenin kendisi için çok anlamlı olduğunu belirterek, "Çok güzel bir gece ve benim için çok anlamlı. Burada tamamen motosiklete gönül vermiş, Türkiye'nin en iyi motosiklet kullanan insanlarıyla bir aradayız. Son bir haftamın tamamı ödül törenlerinde geçti diyebilirim. Elbette benim için en güzeli buydu" diye konuştu.

2008 sezonu hedeflerini de açıklayan Kenan Sofuoğlu, "2008'de Superbike'ta yarışacağım ve zor bir kategori olacak. Önümüzdeki yılı tamamen tecrübeye ayırdım. Bunun yanı sıra yine iyi dereceler yapıp kürsüye çıkmak istiyorum. Kazandığım bu tecrübeleri de 2009 yılı yarışlarında kullanmam gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Sezonun 13 yarışında 12 kez kürsüye çıkan 23 yaşındaki sporcu, en yakın rakibine 143 puan fark atarak Dünya Supersport Şampiyonu olmuştu.

muratgergerli
12 Şubat 2008, 16:48
Bari bende törenden resim ekleyeyim Skullhunter..:wiinkk:

.
Bu arada bilgi için teşekkürler paşam...:rendeer:

http://www.tmf.org.tr/resimler1/kenanodul.jpg

muratgergerli
12 Şubat 2008, 18:21
Hadi bakalım Baran...:wiinkk:

jesse
12 Şubat 2008, 18:24
Bari bende törenden resim ekleyeyim Skullhunter..:wiinkk:

.
Bu arada bilgi için teşekkürler paşam...:rendeer:

http://www.tmf.org.tr/resimler1/kenanodul.jpg

abim toiğe tek resim ekleyen İZMİRLİ sensin (((: :cat::cat:

muratgergerli
12 Şubat 2008, 18:33
abim toiğe tek resim ekleyen İZMİRLİ sensin (((: :cat::cat:

Alah seni ne yapmasın ki jesse..
Güleceğim yoktu valla...
Hele bi bakim ne oldu topicde diye.. baktım..Bu mesajı okuyunca arkadaşlarla gülmekten yıkıldık..:P

Heee.Ben İzmirliyim....:queen::queen:

jesse
12 Şubat 2008, 19:23
Alah seni ne yapmasın ki jesse..
Güleceğim yoktu valla...
Hele bi bakim ne oldu topicde diye.. baktım..Bu mesajı okuyunca arkadaşlarla gülmekten yıkıldık..:P

Heee.Ben İzmirliyim....:queen::queen:

((: abi orjinal izmirliler anca sucuklu yumurta resimleri çekiyo ((: sende bi İZMİRLİ olarak kenanın resmini koymuşsun işte ne var bunda ((((:

alp_tunay
13 Şubat 2008, 00:59
((: abi orjinal izmirliler anca sucuklu yumurta resimleri çekiyo ((: sende bi İZMİRLİ olarak kenanın resmini koymuşsun işte ne var bunda ((((:

Valla şahsen sucukların resmini çekmeyi tercih ederim.... Kenanın kini çekince karnım doymaz.....:cat::cat::cat:

Yazında biraz sitem var.... Ama herkesin kendine göre planı var... İşi çıkar bişey olur.... İmalaman yanlış bence....:cat::cat::cat::cat:

Zaten kenan da farketmemiştir gitmediğimizi....:cat::cat:

APV41
13 Şubat 2008, 01:07

bizim izmir deki hayırlı çalışmalarımızı sitede bilen bir çok arkadaş tepki vermediğine göre bence sorun yok, kenan GÖKMENE uğrasın diye bizde çok düşündük ama ev yerleştiriliyordu telaşımız vardı çay falan ikram edemez mahçup olurduk inşallah hayırlısıyla bu işi halleder kenanı birlikte izleriz düşüncesindeyiz sanırım senin gönlünden geçende budur KEŞKE izmire gelmişken sende yanımıza uğrasaydın :rendeer:

jesse
13 Şubat 2008, 01:10
yaaaa kimseye sitem yaparmıyım abiler lütfen lütfen (((: satmak yok biz yiyiciyiz..

yanlış anlaşıldım .. olaya biraz bohem katayım dedim (((: süt taştı .. kahve taştı ocak battı yemek piişti fırın gitti (((: neyse uzatmiim .. özürlerimi kabul buyrun ((((:

APV41
13 Şubat 2008, 01:12
özürlük bir durum yok, sadece açıklama geçtik:cat:

THE_LANCET
13 Şubat 2008, 02:42
Paylaşım için sağolun. Dreal ve Muratgergerli ayrıca Skullhunter.

muratgergerli
14 Şubat 2008, 03:26
Paylaşım için sağolun. Dreal ve Muratgergerli ayrıca Skullhunter.

Ben teşekkür ederim paşam..:wiinkk:

Ayrıca foto ve video için (Dreal) Baran'ıma da sonsuz teşekkürler..Allah sevdiklerine bağışlasın sizi ve Kenan'ı...:rendeer: