PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sisli/Ist Kaza

Terrorizer
20 Ocak 2008, 19:52
Selam arkadaslar, bugun zararsız atlatılmıs bir kazaya tanık oldum paylasmak istedim. Mecidiyekoyde altında Hyosung Aquila olan bir arkadas kaza yapmis.

Olay yokusu cikan arabanın cok hızlı çıkması ve yukarıdan aşağı virajı dönüp inecek olan motorlu arkadaşın kazayı engellemek için motoru yatırması ile gerçekleşmiş. Gerçi kaza diyemeyiz motor yatarak arabaya çarpmaktan kurtulmus. Araba ise hiçbirşey olmamış gibi kaçarken motorcu arkadaş koşup yakalamış arabayı =)

Sinirden aynasını kırmış vurup =) Baktım arabanın sahibi telefonla birilerini çağırıyor koştum araya girdim sakinleştirdim. Sonunda polisin de gelmesi ile motorda egzost üzerindeki ufacık bir çizik hariç birşey olmadığını gördük. Ayaklık üzerinde kaymış motor. Arkadaş sanırım aynayı yaptırmak için servise gidiyordu. Böylece adam da şikayetci olmadı..

Eğer arkadaş foruma üyeyse bana ulaşsın =) Bu da böyle bir anımdır paylaşayım dedim... :queen:

başkentin_asi_pilotu
20 Ocak 2008, 19:55
helal olsun motorcuya....

Terrorizer
20 Ocak 2008, 19:56
helal olsun motorcuya....

Ben daha kotusunu yapardım da , Haklı iken haksız duruma dustu bu sekilde...

torento_1987
20 Ocak 2008, 19:57
hep yapmak isteyipte yapamadığım olay dır, öle şöförlerin aynasını kırmak, :pale:

Terrorizer
20 Ocak 2008, 19:58
Kaskı çene bölümünden tutup cama çarpmak veya sağlam bir araba ise kaportaya vurmak da olur aynı derecede etkili.. tabi kaska acımıyorsan. Adam canının derdinde öbürü aynam aynam diye söyleniyordu...

tugcetugce
20 Ocak 2008, 19:59
Fark edilemiyoruz:pr::pr:
Arkadaşa geçmiş olsun valla...

JAKOBEN
20 Ocak 2008, 20:03
Keşke arabaya vurmak yerine kaskla o hıyaroğlu hıyarın ağzının ortasına geçirseymiş bitane... Hem kask da zarar görmez böylece...

thaii_vtec
20 Ocak 2008, 20:17
uyuz kıl oluyorum yaa şu arabalara... hep birlikte arkadaşlar ARABAMI? IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

MoToR
20 Ocak 2008, 20:20
kardeşimize geçmiş olsun ucuz atlatmış.Bu tür konularda sinirlerimize hakim olmalıyız şunı unutmamalıyız bizler agresif asabi sürücüler değiliz.Tabi bir noktaya kadar bizim alttan aldığımız halde üste çıkmaya çalışanlarada alttan dalmalıyız yeri gelince.Kalın sağlıcakla farınız yolunuz açık olsun

Terrorizer
20 Ocak 2008, 20:21
Arkadaslar simdilik ben de bir otomobil surucusuyum lutfen boyle hepsini aynı kefeye koymayalım =)

eskici
20 Ocak 2008, 20:21
Fark edilemiyoruz:pr::pr:
Arkadaşa geçmiş olsun valla...
bir gün herkes farkedecek inşallah...
çünkü birgün herkes olmasada biçok kişi motor binecek... (umarım)

arkadaşa da geçmiş olsun... egsozdaki bikaç çizikle atlatması şans olmuş... keşke herkez bukadar şanslı olsa...

thaii_vtec
20 Ocak 2008, 20:22
Arkadaslar simdilik ben de bir otomobil surucusuyum lutfen boyle hepsini aynı kefeye koymayalım =)

hahahahaha:mrgreen: sen alınma sen bızdensın:P

THE_LANCET
20 Ocak 2008, 20:35
Arkadaşa geçmiş olsun. Tehlike anında ne yapacağınıda iyi bilmiş sanırım.
Aradığınız arkadaş HFC de ola bilir. :)

byfurkan
20 Ocak 2008, 20:53
Keşke arabaya vurmak yerine kaskla o hıyaroğlu hıyarın ağzının ortasına geçirseymiş bitane... Hem kask da zarar görmez böylece...

:cat::cat::cat::cat::cat:

ShowDown
20 Ocak 2008, 21:36
kaçıyosa tutacan başka çare yok:queen:

kıllıtarkan
20 Ocak 2008, 21:54
ucuz atlatmış kendisine bişey olmaması sevindirici

Terrorizer
20 Ocak 2008, 22:59
Hala bu arkadaş yada bi tanıdığı çıkmadı mı ortaya =)

ali1711
20 Ocak 2008, 23:04
en iyisini yapmış üstüne birde şöförü dövecekti ki tam olacaktı

Terrorizer
20 Ocak 2008, 23:17
Şöförü şikayetci olmasın diye ikna etcez diye akla karayı seçtik. Dövse ne yapacaktık ?

Cevap veriyorum kaçacaktık :)

tt Adnan
20 Ocak 2008, 23:38
Anlamazlar dört tekereler , iki tekerin halinden . Bende dört teker kullanıyorum aynı zamanda. İki tekerlere acaip dikkat ediyorum. Ah , ah. Nerde be. işte bu kadar. Arkadaşa büyük geçmiş olsun. İyiki kendisinde bir şey yok.
Sinirden insan herşey yapıyor işte böyle. aynayıda kırar başka yerleride.
Selamlar