PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gözlüksüz Kullanmanın Cezası

delicoban
07 Ocak 2008, 12:17
arkadaşlar yaklaşık 9 ay önce motor ehliyetimi almıştım bugünde araba ehliyetimi aldım ama araba ehliyetini alırken bi baktım gözlüklü yazmışlar 0.75 benım numaram cok dusuk dınlendırıcıden farksız yanımda tasımıyorum egerkı yakalnırsam ne kadar ceza yerim

thedentist
07 Ocak 2008, 12:28
bişey olmaz...lazerle ameliyat oldum dersin geçersin:)

babaçi
07 Ocak 2008, 12:35
bişey olmaz...lazerle ameliyat oldum dersin geçersin:)

o kadar kolay olduğunu sanmam,

ya dr. raporu isterler yada ehliyeti yeniden çıkarmanı:cat:

muratgergerli
07 Ocak 2008, 12:38
arkadaşlar yaklaşık 9 ay önce motor ehliyetimi almıştım bugünde araba ehliyetimi aldım ama araba ehliyetini alırken bi baktım gözlüklü yazmışlar 0.75 benım numaram cok dusuk dınlendırıcıden farksız yanımda tasımıyorum egerkı yakalnırsam ne kadar ceza yerim

Burda ne demek istediğini tamolarak anlayamadım paşam..:silent:

Yani senin bilgin dahilinde olmadı mı...:silent:

delicoban
07 Ocak 2008, 12:58
ya muayineye gözlükle gitmiştim gözlüklü yazmışlar..ayrıca a2 ehliyetini alırkende gözlüklü gitmiştim gözlüklü die yazmamıslardı..şaşırdım biraz

muratgergerli
07 Ocak 2008, 13:10
A2 ehliyetini değiştirmen ve raporu gösterip ekletmen gerekir..
Yeni ehliyet çıkaracaksın..Yenileme yapmalısın paşam..Sınav felan yok yani..
Benim bilgim bu...Arkadaşlarımdan sorup daha detaylı bilgi verecem..

Mesainin başlamasını bekliyorum....

delicoban
07 Ocak 2008, 13:21
eyw. hocam yazarsan sevinirim en azından cezasını biliyim yada nebilim 0.5 için gerek olmaması lazım nerdeyse dinlendirici gözlük

titanxxx
07 Ocak 2008, 13:45
palis seni çevirdiginde gözlügün nerede diye mutlaka soracaktır onun için gözlügünü günlük kullanmıyorsan arabanın torpido gözüne koy polisi gördügün yerde takarsın.aslında sürekli kullanman daha dogru olur cünkü göz problemin yüzünden diger insanlarıda zor durumda bırakabilirsin