PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bir sorum olacak sınava girmesem???

axoyum
05 Ocak 2008, 17:41
15 aralıkta yapılan yazılı sınavı geçtim uyğulamalı direksiyon sınavına şimdilik girmesem bir veya birkaç sonraki sınava girsem nasıl olur acaba. ehliyet kursu sınava girmesende ücreti yatırmalısın diyor ne yapmalıyım bir bilen vrsa yardım ederse sevinirim

just_hmz_26
05 Ocak 2008, 19:00
Bilidiğim kadarıyla olmaz öyle bişey ama...Yinede bakalım millet ne diyecek???

Slymn
05 Ocak 2008, 19:35
Bi şey olmaz sanırım,çünkü ha gitmemişsin ha gidememişsin(hastalık vb.) pek bi şey fark etmez,bi sonraki sınavlara girersin...

Sinan Er
05 Ocak 2008, 20:04
İster git ister gitme keyfine kalmış yeterki sınav parasını yatır

Ama gireceğin sınavı yatır eğer bisonraki değil ondan sonraki sınava gireceksen ozaman yatır

cakalaz
05 Ocak 2008, 20:24
Kardeşim girmesen de oLur para yatırmana gerek yok :) Diğer sınawa gireceğin zaman paranı yatırır girersin :)

SAKAL
05 Ocak 2008, 20:31
yaw ben B sınıf için girdim 15 aralıkta arkadaşım başka bir şehirde direksiyon sınavı yarınmış benim 3 şubat bi gariplik yok mu bu işte

axoyum
05 Ocak 2008, 21:40
cevap yazan herkese teşekkürler banada gireceğim sınavın ücretini yatırırsam girebilirim gibi geliyor ama sürücü kursu ilk sınava girdiğim için direksiyon sınavı ücretinin adıma otamatikman borç gözükecegini söyledi hadi hayırlısı

byfurkan
05 Ocak 2008, 22:16
yaw ben B sınıf için girdim 15 aralıkta arkadaşım başka bir şehirde direksiyon sınavı yarınmış benim 3 şubat bi gariplik yok mu bu işte

ewt var bi gariplik 3 şubatta direksiyon sınavı yok bildiğim kadarı ile
bende direksiyon sınavına yarın giriyorum:)

muratk
06 Ocak 2008, 01:37
Direksiyon sınavında neler yaptırıyorlar. Bende motor yok. Daha önce hiç motorda kullanmadım. Kursun scooter'ı var, onla gircez sınava. Sadece bisiklet tecrübesiyle scooter kullanabilirmiyim?

kıllıtarkan
06 Ocak 2008, 01:43
çok ilginç bi soru ama galiba sınav harcını çoktan yatırmış olmalısın
parayı yatırdıktan sonra girip girmemen sorun değil daha sonra tekrar yatıracaksın nasıl olsa

axoyum
06 Ocak 2008, 01:48
çok ilginç bi soru ama galiba sınav harcını çoktan yatırmış olmalısın
parayı yatırdıktan sonra girip girmemen sorun değil daha sonra tekrar yatıracaksın nasıl olsa

zaten sınav harcını yatırmadım amacım yatırmamak

ErTech
06 Ocak 2008, 01:49
15 aralıkta yapılan yazılı sınavı geçtim uyğulamalı direksiyon sınavına şimdilik girmesem bir veya birkaç sonraki sınava girsem nasıl olur acaba. ehliyet kursu sınava girmesende ücreti yatırmalısın diyor ne yapmalıyım bir bilen vrsa yardım ederse sevinirim

Gir sınava geç bitsin gitsin... Neden girmiyorsun ki?

byfurkan
06 Ocak 2008, 02:26
Direksiyon sınavında neler yaptırıyorlar. Bende motor yok. Daha önce hiç motorda kullanmadım. Kursun scooter'ı var, onla gircez sınava. Sadece bisiklet tecrübesiyle scooter kullanabilirmiyim?

direksiyon sınavında sen motosikleti sürersin onlarda sana bakar not verirler.
ayrıca 0 motor tecrübesiyle direksiyon sınavına girmeni tavsiye etmem

ozrace
06 Ocak 2008, 03:08
gir kurtul 5 dk bence.belirli bir sayısı var sanırım yanmasın sınavın