PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [Bayburt - MT]

o_yagmur
22 Aralık 2007, 21:22
Bayburttan kımse yok ama olsun bakarsın bırılerı çıkar :queen:

muratgergerli
01 Ocak 2008, 13:31
Bayburttan kımse yok ama olsun bakarsın bırılerı çıkar :queen:

.
Ben geldimmmmm..:queen::queen::queen:
Bayburtlu değilim..Ama Türkiyeliyim..

Bu nedenlede Tüm MT BAYBURT ailesinin yeni yılı kutlu olsun..Sağlık ve mutluluklar dilerim..:rendeer:
.
Saygılar...
========= muratgergerli=======

ferhatyüksel69
14 Ocak 2008, 14:26
Selam Kanka Ben De Geldim Senı Burada Da Yanlız Koyermeyecem ılk Mesajım Sana Degerını Bıl

o_yagmur
18 Ocak 2008, 17:11
oo kankam dostum hoş sefalar getirdin gunduz çarsıda akşam evde rahat bırakmıyorsun ehe neyse keyfine bak dogru yerdesin arada msn ye de bak

ha solemeyı unuttum bızımkıler uzun gole gıdıceklermıs ne dersın gıdelımmı bızde

worldwideweb
29 Şubat 2008, 21:33
Beyler o yollarda nasıl gidiyorsunuz, ben 5-6 ay önce memlekete geldim allahım bir yağmur vardı anlatamam bende caddede biraz dolandım sonra dooğru tekrar ankaraya döndüm :)
--

İnş. birgün bayburt 'a motorla gelirim beraber gezeriz
---

heralde 4 gün sürer yolculuk bayburt - ankara arası :mrgreen:

pozitif_man
28 Nisan 2008, 01:40
Bütün Bayburtlu kardeşlerime selamlar... Komşu il Erzincan'dan yazıyorum ben de... Burada da pek kimse olmadığı için sizi iyi anlıyorum. Bir gün herkes motor sahibi olacak!...

muratgergerli
02 Ekim 2008, 14:23
:rendeer: :rendeer: :rendeer:

BAYBURT MT Ailemizin RAMAZAN BAYRAMI'nı en içten duygularımla kutlarım...

Kazasız bol keyifli sürüşler..:cat:
__________________________________________________ _____________Murat GERGERLİ ve AİLESİ

.
__________________http://img.blogcu.com/uploads/pinkkelebek_Foil_Wrapped_Hard_Fruit_Candy.jpg_____ ________________

adanalı
31 Aralık 2008, 13:07
Bayburt MT'nin Yeni Yılını En İçten Dileklerimle Kutlarım.::152::::152::::152::

gürcü52
15 Mayıs 2009, 12:58
Bayburtta 2004-2007 yılları arasın da 3 yıl kalmış biri olarak tüm bayburtlulara selamlarrrrrrrrrrrrr

mexplayer
17 Haziran 2009, 18:31
sanırım bı bayburtda ben varım baska kımse yuk buralı degılım aslım MALATYA T.C ALİYİM AMA burda yasıyoz mecburen buranın yolları hala bı sorunn buralaraa motorla gelmeyın dokulur sunuz benım motor dokuluyor yollarda aq beledıyenın herkeze selam fatih yavuz polis evi bayburt byy

gaziluk_69
17 Haziran 2009, 20:16
bende geldim:)

Özgür Uzun
14 Temmuz 2009, 10:20
arkadaşlar, Güvenli Sürüş Teknikleri diye eğitim veren kurumlardan biri OMM ile görüştüm. Genellikle eğitimlerini ankara-bursa-istanbul gibi yerlerde veriyorlar. Bizim trabzon'dan kalkıp oralara gitmemiz zor olacağından, kendilerine burada bu eğitimi verebilirler mi diye sordum. Eğer 8 kişi olursak ve iyi bir tarih ayarlayabilirsek, kendileri Trabzon'a gelerek burada Güvenli Sürüş Eğitimi verebilecekler.
Yalnız arkadaşlar, bu sürüş eğitimi değil yanlış anlaşılmasın. "Güvenli Sürüş Eğitimi". OMM dediğim oluşumu belkide çoğunuz biliyorsunuzdur. Bunun için ehliyetiniz, motosikletiniz ve tam koruma ekipmanlarınızın olması gerekiyor. İlgilenen arkadaşlar lütfen benimle irtibata geçsin lütfen. (m_ozguruzun@hotmail.com)
ARA-PACKAGE adı altında bir eğitim; 1. gün teori (akşam saatlerinde 2 saat filan yapılıyor)
2. gün ARA-Kontrol (8 saat) ( kapalı alanlarda yapılan eğitim), 3. gün ARA-YOL (8saat) ( trafiğe açık yolda yapılan ve en az 300km yol alınan bir eğitim)

mexplayer
25 Temmuz 2009, 15:52
bayburtlular uyuyonuz yavvv

lideray_r1
14 Ağustos 2009, 17:45
omer kendını motorcu olarak goruyorsan gunese dogru yol alman lazım eyer yol aldıysan ben bu mesleyı bırakıyorum yazık sana sebep olupta motor aldırana :pr::pr::pr:

dynner
14 Ağustos 2009, 18:14
Ana tarafından bayburtlu sayılırım, Maden köyüne ve Kelkite selamlar :cat:

korkut 250
27 Kasım 2009, 14:53
Kurban bayramınızı En içten dileklerimle kutlar Ailenizle birlikte Hakkınızda hayırlara vesile olmasını Temenni ederim.:rendeer:

o_yagmur
05 Aralık 2009, 14:22
omer kendını motorcu olarak goruyorsan gunese dogru yol alman lazım eyer yol aldıysan ben bu mesleyı bırakıyorum yazık sana sebep olupta motor aldırana :pr::pr::pr:

mustafaa sen sebep oldun olm baskası degıl :queen: ha bu arada face yaptık Lideray bayburt mt

DrTolga
18 Nisan 2012, 11:07
Trabzon'luyum ama Bayburtta görev yapıyorum. 4 yıldır buradayım. Eh artık yarı Bayburtlu sayılırım. O yüzden buradan bir selam vereyim istedim..

Herkese merhabalar..

gANREb
04 Ağustos 2012, 00:20
s.a arkadaşlar bayburtluyum ve koyu bir motorcuyumm herkeze slmlarrr...

dadas607
16 Eylül 2013, 00:39
Beyler yok mu kimse ?

oguzhan8167
02 Mayıs 2014, 18:13
bayburtda 2 sene kaldım guzel şirin bir vilayetımız. yokmu bayburtdan takılan foruma:)

ENİGMA
22 Kasım 2015, 23:17
Bayburtta kimse yok galiba