PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [MT İstanbul] 8 Aralık 20.00 Tophane Buluşması

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

tugcetugce
09 Aralık 2007, 13:16
ben giderken ortam karateye müsaitti..:mrgreen:
heee aye cim muratcım sana da teşekkür ederim ani süprizinden dolayı helal sana:)
bide bide uçurdun ya o süperdi oleyy:)

aYe
09 Aralık 2007, 13:20
eveeet güzel bi, akşamdı herkese teşekkürler....
tencere ve BB konser sonrası sözlerinde durdukları için
alper yenilginin üzerine geldiği için
halis abim görmeye geldiği için
erhan beklemeyip gittiği içi
hee birde deli mavili ye nescafe için
seral in süprizi için çook teşekkür ederim...
teflon ve mustafanın arkadaşlığınada sevindim .. iyi kaynaştık:mrgreen:
bana teşkür etme zati..
bende kaya 34 e eve bıraktııı için ayrı bi teşkür ederim:cherry:
ümmet abi kahvaltıdan gelsin atar fotoları:)

kes bi kes kess kes bi kes kesss:P

Yine çenene vurmuş şirin canlısı seni:P

Bir kere daha yazmazsam içimde kalıcak, gerçekten çok güzeldin, bize ne alırsın diyen sana bir şey içermisiniz prenses diyodu, farketmedim sanma.:P

tugcetugce
09 Aralık 2007, 13:22
evet ya prenses oldum ilkin duymadım ama dimekki alçakgönüllüyüm:cherry:
saol canım yalnız bi kokoreç olayı kaldı unutmayalım...

aYe
09 Aralık 2007, 13:23
ben giderken ortam karateye müsaitti..:mrgreen:
heee aye cim muratcım sana da teşekkür ederim ani süprizinden dolayı helal sana:)
bide bide uçurdun ya o süperdi oleyy:)

Müsaitti derken:silent:

Rica ederim canım, kardeşimi görme fırsatını kaçırırmıyım:P

Sen sağlığına kavuş ben seni yine uçururum:P

evet ya prenses oldum ilkin duymadım ama dimekki alçakgönüllüyüm:cherry:
saol canım yalnız bi kokoreç olayı kaldı unutmayalım...

Hallederisss fulyaaa :P

tugcetugce
09 Aralık 2007, 13:24
yok sen uçur :cherry:benim sağlığım yerine gelcek inanıorum ben:cat::cherry:
hasan ile dönerken saolsun tıngır tıngır geldik .. kim bilir kıza bak ben yarışcıyım ne hallere düşürdü demiştir:):) yerler ıslaktı napimmm:cherry:

Hadi ben çıktım... Mekanda görüşürüz.. Önden gidip yer kapıyım :queen:

çıkmasaydın keçke ne de olsa 6 buçuğa kadar bjk da bekliodum ben:cherry:
şikayetçi diilim he :cat:

Hallederisss fulyaaa :P

:pr: bu kafa senin olur he yalan olursa sölim :) kokoreç olsun bide 1000 rr turu olsun:cherry:

deli mavili
09 Aralık 2007, 13:30
slm arkadaşlar ben gelmişim akşamki olayı lütffen tasdik etmeyelim sonuçya iyi bir olay deildi :pr:

crayzboyone
09 Aralık 2007, 13:42
slm arkadaşlar ben gelmişim akşamki olayı lütffen tasdik etmeyelim sonuçya iyi bir olay deildi :pr:

Abı ne oldu ya dovdulermı senı yazık .....

Tuce abla sendemı Sabahladın......

D C R
09 Aralık 2007, 13:43
11.30 gibi aranızdan ayrılmak zorunda kaldım :salut:
Eve giderken geri dönüp muhabbete devam bile etmek istedim :salut: eve hiç gidesim yoktu :salut:
ama işte ailem aradı kalkmak zorunda kaldım, haber vermemiştim :salut:

Çok güzel bi akşamdı ya, gelen herkese çok teşekkür ederim :rendeer:
Ümmet abiyle birlikte maç izlemekte ayrı bir zevkti :queen:

crayzboyone
09 Aralık 2007, 13:47
11.30 gibi aranızdan ayrılmak zorunda kaldım :salut:
Eve giderken geri dönüp muhabbete devam bile etmek istedim :salut: eve hiç gidesim yoktu :salut:
ama işte ailem aradı kalkmak zorunda kaldım, haber vermemiştim :salut:

Çok güzel bi akşamdı ya, gelen herkese çok teşekkür ederim :rendeer:
Ümmet abiyle birlikte maç izlemekte ayrı bir zevkti :queen:

Aynen kanka ayrılınca aklım orda kaldı guzel ortamdı da hem cok kalabalık hemde cok gurultulu bı yerdı..

emin_arikoglu
09 Aralık 2007, 13:53
Gerçekten çok güzel bir gece oldu, katılan herkese teşekkür ederim, bende sizlerle tanıştığım için çok çok mutlu oldum Gökhan, Pınar, Kaya34 ve Delimavili, ayrıca organizatör Tuğçe yi de unutmamak lazım, sağolsun bu güzel etkinliğe o vesile oldu, inşallah en kısa zamanda tekrar böyle güzel etkinliklerle bir araya geliriz.

orcunmavis
09 Aralık 2007, 13:54
sizlerle tanışmak güzeldi.nescafe için de teşekkürler.

D C R
09 Aralık 2007, 13:56
crayzboyone seninle tanışamadık sanırım :cyclopsan
Sen hangisiydin yaw :)

orcunmavis abi hyosung'la tur için çok teşekkürler :queen: aklıma yattı, çok sevdim motoru :) inşallah bi hyo bende alıcağım :)

crayzboyone
09 Aralık 2007, 13:58
crayzboyone seninle tanışamadık sanırım :cyclopsan
Sen hangisiydin yaw :)

orcunmavis abi hyosung'la tur için çok teşekkürler :queen: aklıma yattı, çok sevdim motoru :) inşallah bi hyo bende alıcağım :)

Ben ırı yarılı cocuk olan varya oo ustume lacıvert mont olandım...

D C R
09 Aralık 2007, 14:15
Neyse bi fotolar gelsin de bakarız :)

Kaya34 ( hasan ) abi çok iyidi ya :mrgreen: muhabbetine doyum olmadı :)

GKN abiyle muhabbet başka oluyo :P tanıştığımıza çok memnun oldum abi :)

Pınar abla'nın HIIIIII? diyip öle kalmasına hasta oldum baya güldük :mrgreen:

Dreal Baran abim benim işte ya :) dün gece fazla konuşamadık abi bi yan yana gelemedik :cyclopsan

tuğçetuğçe aynı şekilde bi yan yana gelip muhabbet edemedik :cyclopsan ama tanıştığımıza çok memnun oldum. :)

emin_arikoğlu tanıştığımıza çok memnun oldum abi :rendeer:

deli mavili abim Nescafe'ler için çoook saol :) tanıştığımıza memnun oldum :)

istburak sadece slmlaştık bi konuşamadık :P

aye abi zaten varya tam kafa abim benim ya :queen: ben çıktım cafe'den gidiyorum murat abi çalıştırmış aleti gaz veriyo her yer inliyodu :P

mhrrmkpnr abi zaten 10 numara üstüne laf yok :rendeer:

ihsanhakan abi en sonunda kaskını çıkarmaya ikna oldu :P

ümmetperkitan abiyle zaten maç izlemek ayrı bi zevkti :) her kişiye nasip olmaz :mrgreen:

mete_han abinin muhabbeti çok iyidi ya :) tanıştığımıza çok memnun oldum abi :)

alper_tim abiyle bu gece fazla konuşamadık :cyclopsan ama fuar zamanı güzeldi :P

Herkesle oturup tanışamadık çok kalabalıktık :P Hava soğuk olmasına rağmen muharrem abiyle biz MT t-shirt'yle durduk :D ama motosiklet aşkı içimizi ısıttı :P üşümedik :queen:

Herkese sonsuz teşekkürler :rendeer:

crayzboyone
09 Aralık 2007, 14:31
Neyse bi fotolar gelsin de bakarız :)

Kaya34 ( hasan ) abi çok iyidi ya :mrgreen: muhabbetine doyum olmadı :)

GKN abiyle muhabbet başka oluyo :P tanıştığımıza çok memnun oldum abi :)

Pınar abla'nın HIIIIII? diyip öle kalmasına hasta oldum baya güldük :mrgreen:

Dreal Baran abim benim işte ya :) dün gece fazla konuşamadık abi bi yan yana gelemedik :cyclopsan

tuğçetuğçe aynı şekilde bi yan yana gelip muhabbet edemedik :cyclopsan ama tanıştığımıza çok memnun oldum. :)

emin_arikoğlu tanıştığımıza çok memnun oldum abi :rendeer:

deli mavili abim Nescafe'ler için çoook saol :) tanıştığımıza memnun oldum :)

istburak sadece slmlaştık bi konuşamadık :P

aye abi zaten varya tam kafa abim benim ya :queen: ben çıktım cafe'den gidiyorum murat abi çalıştırmış aleti gaz veriyo her yer inliyodu :P

mhrrmkpnr abi zaten 10 numara üstüne laf yok :rendeer:

ihsanhakan abi en sonunda kaskını çıkarmaya ikna oldu :P

ümmetperkitan abiyle zaten maç izlemek ayrı bi zevkti :) her kişiye nasip olmaz :mrgreen:

mete_han abinin muhabbeti çok iyidi ya :)

alper_tim abiyle bu gece fazla konuşamadık :cyclopsan ama fuar zamanı güzeldi :P

Herkesle oturup tanışamadık çok kalabalıktık :P Hava soğuk olmasına rağmen muharrem abiyle biz MT t-shirt'yle durduk :D ama motosiklet aşkı içimizi ısıttı :P üşümedik :queen:

Herkese sonsuz teşekkürler :rendeer:

Benı tanırsın aslında bırlıkte hyo ya bakıoduk...Sen zaten kısa kollu bızım sıte reklamını yaparken tır tır tıtrıodun :)) hehe :)) Ben hatta bırısı motrla gıtıı bu motor ne cok yakar dedım sende baktın guldun evt oledır dedın..

sizlerle tanışmak güzeldi.nescafe için de teşekkürler.

Abı senın motorda ırı yarıydı guzeldı ama keske race tıpını alsaydın...

Galıba sabahlayan abılerım ablalarım su anda mısıl mısıl uyuyolar:) Pınar abla bı acsaydı bısey dıcektım 4 gozle beklıom ama hala acmadı...:)Delımavılı abıyı Saclarından tanıdım zaten ama goz goze geldık merabalasmadık metehan abım kııllıtarkan( denız abım) Sohbetıne doyum olmuodu :)

D C R
09 Aralık 2007, 14:39
Benı tanırsın aslında bırlıkte hyo ya bakıoduk...Sen zaten kısa kollu bızım sıte reklamını yaparken tır tır tıtrıodun :)) hehe :)) Ben hatta bırısı motrla gıtıı bu motor ne cok yakar dedım sende baktın guldun evt oledır dedın..

He şimdi hatırladım tmm :queen:
içerde üşümüyoduk dışarı çıkınca titreme geldi :queen: gittim montumu giydim geldim tekrar :P

tugcetugce
09 Aralık 2007, 14:57
tekrarlarız yine kimsenin aklı kalmasın:wiinkk:

ozrace
09 Aralık 2007, 15:18
güzel buluşma olmuş katılan herkeze tebrikler.ama foto yokmu foto? yoksa bizi kıskandırmamak içinmi koymuyosunuz:mrgreen:

carzywindy
09 Aralık 2007, 15:55
arkadaşlar hepinizin eline sağlık

ama bol fotolu yeni bi konu açında ayrıntılarıyla biz de yaşayalım şu geziyi :rendeer:

marques
09 Aralık 2007, 15:59
guzel bır bulusma olmus...
ama fotolar nerde..

kumita45
09 Aralık 2007, 16:04
ewet istanbul MT bekliyoruzzz fotolarııı.....:cat:

THE_LANCET
09 Aralık 2007, 16:29
Fotoğraflar gelsede bizde birer iç geçirsek. Emininm güzel olmuştur. Beyaz yün çoraplı kıro teyzeye geçmiş olsun. Ayrıca kim kime yumruk attı onuda söyleyin baştan bir laf atınız devamını getirin.

crayzboyone
09 Aralık 2007, 16:31
tekrarlarız yine kimsenin aklı kalmasın:wiinkk:

Tuce abla yıne duzenlıcek olan sensın ona gore:))) 1 ay ıcınde ınsallah yıne duzenlersın :)

alp_tunay
09 Aralık 2007, 16:33
Hani fotolar nerdeee?........ Bekliyoruz........:cat:

istburak
09 Aralık 2007, 16:35
iyi bir organizeydi herkese teşekkürler özellikle beko serkan sana borçlandım iyliğini unutmıcam sağol

crayzboyone
09 Aralık 2007, 16:43
iyi bir organizeydi herkese teşekkürler özellikle beko serkan sana borçlandım iyliğini unutmıcam sağol

Abı sen sonradan kız arkadasını alıp gelen abısın demı ... Vede cbr125 var demi?

By_DosT
09 Aralık 2007, 16:49
Herkeze merhaba.. güzel bir geceydi ama Keşke GALATASARAY yenilmeseydide moralmen çöküş yaşamasaydım. biz crayzboyone kardeşimle erken ayrıldık ortam güzeldi ama kalabalık ve soğuktu arkadaşlarla fazla tanışmamız mümkün olmadı ama tanışıp tanışmamak önemli değil kalplerimiz bir olsun.. Tuğçe gerçekten Prenses gibiydin sağol bu geceyi düzenlediğin için..

Arada biraz soğuk rüzgarlar vardı pınar sanada bişey diyemedim döversin die sabahlamaktanda korktum :P Sana ayrıca Tekrar geçmiş olsun...

Oncelıkle benı oraya getıren By_dost ( Adem abı ) saygılarımla tesekkur ederım. Sonra bulusma guzeldı tuce ablaya tesekkur ederız organızyonu duzenledıgı ıcın Ama cok kalabalık ve acayıp gurultuluydu :) Herkesle memnun oldum kısacası.. İnsallah bende ileride motorumu alırım ve ole gelırım..:)

Rica Ederim kardeşim asıl ben sana teşekkür ederim selçuk sen olmasaydın belki gitmezdim yani asıl teşekkürü sen hakettin.. korkmadın dimi kardeşim motor sürüşümden... :silent: ben genelde artcım yokmuş gibi giderim yoldada :queen::queen::bounce:

istburak
09 Aralık 2007, 17:26
Abı sen sonradan kız arkadasını alıp gelen abısın demı ... Vede cbr125 var demi?

evet canım kardeşim benim akşamliğin fazla konuşamadık ama bidaki sefere umarım konuşuruz :rendeer: kendine iyi bak:cat:

crayzboyone
09 Aralık 2007, 17:39
Herkeze merhaba.. güzel bir geceydi ama Keşke GALATASARAY yenilmeseydide moralmen çöküş yaşamasaydım. biz crayzboyone kardeşimle erken ayrıldık ortam güzeldi ama kalabalık ve soğuktu arkadaşlarla fazla tanışmamız mümkün olmadı ama tanışıp tanışmamak önemli değil kalplerimiz bir olsun.. Tuğçe gerçekten Prenses gibiydin sağol bu geceyi düzenlediğin için..

Arada biraz soğuk rüzgarlar vardı pınar sanada bişey diyemedim döversin die sabahlamaktanda korktum :P Sana ayrıca Tekrar geçmiş olsun...

Rica Ederim kardeşim asıl ben sana teşekkür ederim selçuk sen olmasaydın belki gitmezdim yani asıl teşekkürü sen hakettin.. korkmadın dimi kardeşim motor sürüşümden... :silent: ben genelde artcım yokmuş gibi giderim yoldada :queen::queen::bounce:

ABı 10 numara surusun var sankı altında 1000rr var aynen ole suruon hıc korkusuz tık demıon.ALLAH kısmet ederse senın aklını celıp eskı gunlerın gıbı altına guzel bı makina cekcez insallah

evet canım kardeşim benim akşamliğin fazla konuşamadık ama bidaki sefere umarım konuşuruz :rendeer: kendine iyi bak:cat:

İnsallah abı bıdahakıne daha ıyı olur ve gorusuruz...Bu ilk oldugu ıcın once bı ortama baktım nasıl dıe gayet ıyıdı sıcak dı yanı sıcak derken sıcak kanlılık ınsallah bızde sızın aranıza gırebılırıs...

D C R
09 Aralık 2007, 18:26
Ya amma uykucusunuz he :P
Sabahtan beri fotoları bekliyoruz :P
Uyanın artııııııııııııııık :queen:

Szman!
09 Aralık 2007, 18:59
foto moto foto yokmu abı makıneyı almayı unutnuz yoksa

tugcetugce
09 Aralık 2007, 19:09
biraz bekleyin.. yada biri deli maviliye yardımcı olsun... daha ümmet abidede var fotolar...

ya yola çıkamadın nolcak bişimi olduki:cherry::cat:

mete_han
09 Aralık 2007, 19:37
Orada bulunan herkes çok güzeldi...Varlığınız yeter...

Meleklerimle olan resmim tez yayınlansın...:P

sizle fazla vakit geçiremedik...kusurumuz varsa affola...

jeansatar
09 Aralık 2007, 19:43
haftalardır duyrulan buluşma nihayet gerçekleşmiş çok şükür :mrgreen:
tüm katılımcılardan tez zamanda foto bekliyoruz
bakalım ne olaylar olmuş neler yenilip içilmiş vs vs..............

erdincpolat
09 Aralık 2007, 19:53
evet arkadaşlar toplanma olayı bana göre pek de başarıyla gerçekleşmedi çünü sylenen saatte orda olmamıza ragmen benimle birlikte dede ( hakan abi sanırım) ordaydı bide babaçi olsa gerek özür diliyorum o benim adımı biliyodu ama ben onunkini bilmiyodum bana ayıp :P neyse 3 kişi vardık ve dışarda kaldık maç günü ve saati olmasını sorun olabilecek diye dile getirmiştik ama gene dışarda kaldık sonra ev sahiplerinden pınar ve tugçe hanımlar geldii ama arkadaşımı zaten zor bela beraber gitmeye ikna etmişken kızcağızı beton taşlara oturttuk :( gitmek zorunda kaldık ayrılmak istemiyordum ama malesef bir ara ayrıldık biraz dolaştıktan sonra tekrar geri geldikk ama bu sefer de herkes kaynaşmış bir durumda biz biraz dışarda kaldık gibi geldi bana tabi bu ikinci buluşmam dı daha sı olucağından kimsenin şühesi olmasın ama bence yeni katılanlara daha fazla destek ve yakınlık gösterelim.
HEPİNİZE TEKRAR TEŞEKKÜRLER

GKN
09 Aralık 2007, 20:11
günaydın........ :)

ExTReMa
09 Aralık 2007, 20:15
Millet toplanıyo biz burda muhasebe çalışıyoruz..
Adalet mi abi bu ya :pr:
Neyse bakalım sizin birsonraki buluşmanız yine benim sınav gününe denk gelmez inşallah :farao:
Sıkıntı bastı ya çalış çalış bişey anlamıyorum :jocolor:

D C R
09 Aralık 2007, 20:16
günaydın........ :)

Yuhhhh............... :queen:

istburak
09 Aralık 2007, 20:20
biraz bekleyin.. yada biri deli maviliye yardımcı olsun... daha ümmet abidede var fotolar...

ya yola çıkamadın nolcak bişimi olduki:cherry::cat:

hahaha:queen:bana diyene bak ben dün 600rr taaa unkapanına kadar gitim gitmekle kalmayıp eşimide artçı aldım sen daha scooter bin tamammı:cat: şaka şaka inşallah sanada öğretcez vitesli kullanmayı hele bi al şu ehliyeti kendine iyi bak:bounce:

GKN
09 Aralık 2007, 20:23
Yuhhhh............... :queen:

olüm bu maynaklar sabahlicaz dedi, ölenledik:queen:

D C R
09 Aralık 2007, 20:34
olüm bu maynaklar sabahlicaz dedi, ölenledik:queen:

:queen: :queen: :queen: :queen: :queen:

Konuyu Toplam 7 üye okuyor. (4 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)
D C R, Pınarr, ulassss, urughai

pınar ablada uyanmış :queen:
Günakşam Pınar abla :queen:

__BB__
09 Aralık 2007, 20:42
birazcık katılabilmiş olsak da Tuğçe' ye verilen söz tutuldu :) katılan herkese teşekkürler..

tamamında aranızda olabilmek isterdim, özlemişim vallahi, uzun zaman oldu. havalar soğuyunca uzak kaldım. umarım kış sezonu boyunca organizasyonlar devam eder ve sizlerden daha da uzak kalmam..

Pınarr
09 Aralık 2007, 20:43
:queen: :queen: :queen: :queen: :queen:

Konuyu Toplam 7 üye okuyor. (4 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)
D C R, Pınarr, ulassss, urughai

pınar ablada uyanmış :queen:
Günakşam Pınar abla :queen:

Günbattı pınar abla diycektin... :queen:

erdincpolat
09 Aralık 2007, 20:45
:mrgreen: ne yaptınız böle sizzzz. walla arkadaşım yanımda olmasaydı sizinle kalabilirdim bidahakine yanlız gelie herşeye açık olmam lazım heran fikirler değişebiliyo

By_DosT
09 Aralık 2007, 20:52
1. Fotolar nirde.?

2. Sanırım bizden sonra baya bi dumanaltı olunmuş ..:pr:

3. Bidahaki Organizeninde ucuz bi yerde yapılmasını tavsiye ederim :bounce: çay 2 ytl maç 5 ytl bide yenildik yenilmeseydik acımıcadımda harbidem verdiğim paraya acıdım sonra :pale: :salut:

4. Bi arada mangal muhabbeti düzenleyelim..ama sakin bir yer olsun... yağmursuz ve soğuksuz bir havada hee ne dersiniz...:bounce:

Pınarr
09 Aralık 2007, 20:53
:mrgreen: ne yaptınız böle sizzzz. walla arkadaşım yanımda olmasaydı sizinle kalabilirdim bidahakine yanlız gelie herşeye açık olmam lazım heran fikirler değişebiliyo

Vallaa dha yeni uyandım :)

Muhabbetin en tatlı dilimini biz yedik erken kaçanlar haline yansın :queen::queen:

erdincpolat
09 Aralık 2007, 21:04
Vallaa dha yeni uyandım :)

Muhabbetin en tatlı dilimini biz yedik erken kaçanlar haline yansın :queen::queen:

ama daha önce yazdığım yazıyı okudun mu bilmiyorum istersen bir oku sonra tekrar yorum yaparsın bana bekliyorum

By_DosT
09 Aralık 2007, 21:05
ABı 10 numara surusun var sankı altında 1000rr var aynen ole suruon hıc korkusuz tık demıon.ALLAH kısmet ederse senın aklını celıp eskı gunlerın gıbı altına guzel bı makina cekcez insallah

İnsallah abı bıdahakıne daha ıyı olur ve gorusuruz...Bu ilk oldugu ıcın once bı ortama baktım nasıl dıe gayet ıyıdı sıcak dı yanı sıcak derken sıcak kanlılık ınsallah bızde sızın aranıza gırebılırıs...

Selçuk aklıma girmen için baya bi uğraşman lazım kardeşim ama meraklanma dostlarımız var almak istedikten sona... Bide şöle düşünmeni isterim ben ybr böyle gidiosam 1000rr la nası giderim kardeş bence ybr tam benlik boşver büyük cc yi zaten almışız tadını zamanında ikincisi tat varmez herşeyin ilki başkadır aslında fenada olmaz ya neyse :) ...:cat:

ayrıca biz zaten yandık yanıcamız kadar :P ulan fener yaktın bizi beaaaa:salut::salut::salut::salut: :pr::pr::pr:

tugcetugce
09 Aralık 2007, 21:05
hahaha:queen:bana diyene bak ben dün 600rr taaa unkapanına kadar gitim gitmekle kalmayıp eşimide artçı aldım sen daha scooter bin tamammı:cat: şaka şaka inşallah sanada öğretcez vitesli kullanmayı hele bi al şu ehliyeti kendine iyi bak:bounce:

kullanmayı biliorum artık ben salı gününden beri:) sen konuşmaaa:P
sen sus hanımın konuşsun:)

Pınarr
09 Aralık 2007, 21:06
ama daha önce yazdığım yazıyı okudun mu bilmiyorum istersen bir oku sonra tekrar yorum yaparsın bana bekliyorum

Vallaa biz kimseyi dışlamadık.. Gidip geldikten sonra uzağa oturdunuz ne yapabilirimkiiiiii:queen::queen: