PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SATILIK 1999 Model 251cc -Kanuni MZ- (1300 Euro) RESİMLİ

speeedo
29 Ağustos 2005, 12:57
SATILIK 1999 Model 251cc -Kanuni MZ- (1300 € ) (Resimli)

Modeli : 1999
Markası : Kanuni MZ
Rengi : Parlak Siyah
Silindir Hacmi : 251 cc.
Kilometresi : 13582 km.
Yakıt Tüketimi : Çok Ekonomik
Bulunduğu İl : Denizli
Ruhsat : Motor Sahibinin Üzerine
Fiyatı : 1300 € ( Bin Üç Yüz Euro )

NOT : Motosikletin Yağ,Su,Balata,Hidrolik Bakımları her zaman özenle yapılmıştır. Motor sadece kısa mesafelerde kullanılmıştır.

Halil TUZCU
Tel : 0555 386 33 26

s_speeedo@yahoo.com

http://img388.imageshack.us/img388/3365/1999mz12th.jpg
http://img388.imageshack.us/img388/1882/1999mz21yn.jpg

delicoban08
29 Ağustos 2005, 21:06
speedo son verebileceğin fiyatı bide bulunduğun ili yazarsan sevinirim

delicoban08
29 Ağustos 2005, 21:07
Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
http://www.motosiklet.net\modules\Forums\images\smiles\ic on_arrow1.gif altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
- Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
- Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://www.motosiklet.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3) kabul etmiş sayılır.
- Şikâyetler için... info@motosiklet.net
********************I**********************

Romans504
29 Ağustos 2005, 21:11
speeedo, hayırlı uğurlu olsun...
Arkadaşlar ben satacak olsam bu kdar süsleyemem resimi sanırım arkadaş esnaf malını satmasını biliyor :cherry: :cat:

ilnapoli
29 Ağustos 2005, 21:20
bu sitede ki ikinci ilanı zaten, herhalde arkadaş galerici :bounce:

pacino
30 Ağustos 2005, 01:12
adamım fiat biraz yüksek değilmiki ?

ChatnoiR
30 Ağustos 2005, 01:21
türk parasının suyumu çıktı, neden yabancı parayla satıyorsun? türk parası kullanın arkadaşlar...

just_life
30 Ağustos 2005, 03:11
Satış sistemi gayet aydınlatıcı abi. Fiyata karısmam

speeedo
31 Ağustos 2005, 13:12
1. si motorun bulunduğu il zaten yazıyor :) bounce daha başka ekleyeceğim bişey olmadığını zannediyorum.Motosiklet Denizlide

2.si Kesinlikle motosiklet Galericiden filan değil.Benim 3 adet motosikletim vardı.1.si YaMaHa XTZ 660 cclik Enduro ydu.onu geçen hafta sattım. Ben motor hastası olduğumdan 3 tane bile az geldi ama şimdi paraya sıkıştığım için satmak zorunda kalıyorum.

3.Eee fotoğrafları düzenlemeyi seviyorum bu nedenle de fotoğrafları güzel bir şekilde yerleştirdim.

4.En son verebileceğim fiyat 1200 Euro Peşin.Bence bunu hakediyor.Çünkü hiç sorunu yok.Daha geçen hafta arkadaşım 1350 Euro ya sattı 251 lik Mz i.Ama ben okadar da söylemiyorum.Paraya ihtiyacım var eğer düşünürseniz arayabilirsiniz...Gerisi size kalmış... :bounce: :bounce: :bounce:

Samurai
27 Eylül 2005, 00:15
bin üçyüz euroya o motoru alan olursa o arkadaşın resmini buraya yollarmısın çerçeveletip duvara asmayı planlıyorumda biraz gerçekçi bi fiyat yaz ben altı sene mz kullandım çok ekonomik yakıt tüketimi olan mz yoktur kilometrede 200bin üzeri yakar ve asla 1300 euro fiyatı olamaz bu mesajı okuyupta kızarsanda sen bilirsin ama insanları kandırmak gibi geldiği için dayanamadım kusura bakma :santa:

speeedo
03 Ekim 2005, 15:48
Samurai sen istediğini yazabilirsin ama benim kimseyi kandırma gibi bir niytetim yok ama sanırım senin başkalarına çamur atma gibi süper bir yeteneğin var.Bu kadar kesin konuştuğundan eminsen benimle bir anlaşma yaparsın ve sana bir çok Mz motosiklet getiririm ve sana söylediklerinin ne kadar saçma olduğunu gösteririm. Bilen bir insan içindir bu ilan.Lütfen ilgisi olmayanlar saçma sapan şeyler yazmasın.Almak isteyen olursa benimle bağlantı kurar.Başka da söze gerek yok anlayan anladı. . .

Arvasi3
03 Ekim 2005, 16:20
speeedo, arkadaş çok güzel bir pazarlamacı olduğun kesin.1200 € nun kaç YTL yaptığını biliyormusun sen.arkadaş oparayı verecek admaı hakikaten bulursan yolla sakaryada 1200 € lukta ben ziyafet çekecem.piyasada o kadar sıfır motor varken kimse o parayı veripte almaz bence. :flower: :queen: