PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [İzmir MT]30 Kasım Cuma "Birisi Kaçırmış" buluşması-Teras Cafe-

Sayfa : [1] 2 3 4

Tuncer Sezen
24 Kasım 2007, 16:21
Birisi kaçırmış..
Peki ama neyi ?
Grup İzmir MT olunca bu sorunun cevabı herşey olabilir..
Keçileri kaçırmış..
Baklavaları kaçırmış..
Fıstıkları kaçırmış..
Belkide gaz kaçırmış (burada ki gaz gaz açmak anlamında gazı kaçırmak,yanlış anlaşılmasın :P )..

Kaçırılan her ne varsa,onları anmak ve kaçırılan şeyleri yad etmek adına kaçırılmayacak bir gece için 30 Kasım Cuma günü artık bizim gelenekselleşen ve klasikleşek Teras cafe de toplanıyoruz...

Fıstıklar Davut'tan..:cat:(Geçen toplantıyı kaçırınca kurtulduğunu sandın demi:mrgreen: Ben ona gidememiştim zaten,bunda bende olacağım ve afişler bastırdım şehrin dört bir yanına asacağım televizyonlarda da o gecenin reklamı olacak,bi kaç çuval getir bence :)).

Çaylar yine grubun en bonkör üyeleri listesinde en başlarda değişmez bir yere sahip olan Çayağacı Mehmet den :) Çaykur ve MT İzmir sana minnettar Mehmet,tabi Teras cafe sahibini de unutmamak lazım sayende Doğan SLX arabasını duyduğuma göre Porsche ile değiştirmiş... :wiinkk:

En sıcak geyikler ve gülümsemeler tabi ki tüm İzmir MT den.. :cat:

Langırt da bu hafta kim yenecek ? ::hakem1:: ::hakem2:: ::coool::

Peki ya bardak çekme ? Kalbiniz bu heyecana dayanabilir mi ? ::gozluk::::150::

Ve daha bir çok şey..
Orada olanların gelecekte anlatabileceği bir şeyleri olacak..
Ya olmayanlar ?

Hayatın geri kalanını o günü geri getirmek için harcayacak,ama ağlamaktan başka yapacak şeyleri olmayacak.. ::crying:: ::xcrying:::ouups:: ::saad::

Akşam orada buluşup,
Gülmeye doymak,gözlerinden yaş gelinceye kadar gülmek isteyen ::lolabove ::dalga::

Daima ıslatacak bir şey bulup,bişeyleri daima beleşe getirmek isteyen ::wish:: ::145::

Riski göze alan ::sas:: ::ohmy::::sapkaa:: ::stretche

Dostluğu tüm damarlarında,içinde hissetmek isteyen ::friends: ::sefereee ::144::

Herkesi bekliyoruz :wiinkk:

Tarih: 30 Kasım Cuma

Yer: Teras Cafe ( Bornova )

Saat: 19:30

Sticker ve anahtarlık isteyenler bu buluşmaya gelsinler :wiinkk:

----
Not:Bu haftasonu bir etkinlik yapmıyoruz ama haftaya Pazar yani bu buluşma dan sonra bunun acısını çıkartacağız,herkes haftaya hazırlıklı olsun :)

Ünlü bir düşünür derki;

"Motorcular delirmiş olmalı,eğer öyle olmasaydı bindikleri araçta 2 tekerin eksik olduğunu fark ederlerdi " ::deliir::

ennginn
24 Kasım 2007, 18:01
"Motorcular delirmiş olmalı,eğer öyle olmasaydı bindikleri araçta 2 tekerin eksik olduğunu fark ederlerdi " ::::

İzmir'in düşünürlerine istanbuldan sevgiler saygılar Kısmetse yaza bizde uğrarız

alp_tunay
24 Kasım 2007, 18:19
Başlık güzel olmuş........... .......

uglychild
24 Kasım 2007, 18:55
Baslık cok guzel olmus........

mehmetcalli35
24 Kasım 2007, 20:03
Çaylar yine grubun en bonkör üyeleri listesinde en başlarda değişmez bir yere sahip olan Çayağacı Mehmet den :) Çaykur ve MT İzmir sana minnettar Mehmet,tabi Teras cafe sahibini de unutmamak lazım sayende Doğan SLX arabasını duyduğuma göre Porsche ile değiştirmiş... :wiinkk:

Bugün elime bi davetiye ulaştı :cyclopsan Rizeye çağırıyorlar beni plaket verilmek üzere :cherry: Rizenin kalkınmasına olan katkılarımdan dolayı tebrik ediyorlar beni :cat:

bikerboy35
24 Kasım 2007, 20:09
guzel olmus tuncer karres ustune tıtreyerek ve zenle yazmısın orda olmaya calısıcam... buyuk ıhtımallede gelırım

torento_1987
24 Kasım 2007, 20:14
imreniyorum izmir mt ye, bizim buralara kış geldi. biz 3 kişi zor toplanıyoruz.. yazın inşallah hepinizle tanışırız.
yazın ordayız izmirrrr :)

Tuncer Sezen
24 Kasım 2007, 21:17
Başlığı beğenmenize sevindim :)

İzmir'in düşünürlerine istanbuldan sevgiler saygılar Kısmetse yaza bizde uğrarız

imreniyorum izmir mt ye, bizim buralara kış geldi. biz 3 kişi zor toplanıyoruz.. yazın inşallah hepinizle tanışırız.
yazın ordayız izmirrrr :)

Bekleriz,buyrun gelin :wiinkk: Tanışmaktan memnun oluruz :cat:
İstanbul a ve Eskişehir e saygılar sevgiler..

GKN
24 Kasım 2007, 21:52
eskişehir de 3 kişi gene
biz koskoca istanbul imreniyoruz abi size:)
buluşmanızın çoook keyifli geçmeşi dileğiyle:cat:

specialfriend
24 Kasım 2007, 22:23
iki haftadır gelemiom ama bu hafta kurtuluşu yok kaçırmam toplantıyı ::tutkuy::

alp_tunay
25 Kasım 2007, 00:01
bizim tayfa uyudu anlaşılan...... ÇAyağacıda kayıp.........:silent:

Arap Kadri
25 Kasım 2007, 00:11
forrap başlığı okuyunca hemen teras kafeye :queen: gidecektim ki tarihi okudum daha çok var yahuu :pale::pale::pale::pale:

alp_tunay
25 Kasım 2007, 00:23
forrap başlığı okuyunca hemen teras kafeye :queen: gidecektim ki tarihi okudum daha çok var yahuu :pale::pale::pale::pale:

Birde galdiğini görseydik bi kurbanda senin için kestirirdik birine.... Buraya yazıyorsun ama hiç gelmiyorsun.... Hayalet üye gibisin.....:wiinkk:

Tuncer Sezen
25 Kasım 2007, 00:36
Arap Kadri,yoksa sen bizi beğenmiörmüsün ? :pale:

Hakkında dedikodular türedi,"umre çağı gelmişti,umreye gitti" diyenler var,haberin olsun :)
Gel bir ara Mustafa abi,özlettin kendini :cat:

hızlıcesi2
25 Kasım 2007, 00:51

:rendeer:haftaya seni dort gözle beklicez gelcem diyosun bi türlü gelmedin gel artık arabistan danmı geliyorsun arap kadri yerini süyle biz gelip alalım :queen::queen::cat:saygılar

APV41
25 Kasım 2007, 01:06
bu başlık fena patlar söylemedi demeyin :)gelenler çok önemli bir şey öğrenecek ve o önemli olayın içinde bulunacak :cyclopsan eminimki çokta memnun olacaklar yüzleri gülecek ve böyle hayırlı bir konunun içinde olmaktan büyük bir tokluk içinde huzura erecekler :P

hızlıcesi2
25 Kasım 2007, 01:17
bu başlık fena patlar söylemedi demeyin :)gelenler çok önemli bir şey öğrenecek ve o önemli olayın içinde bulunacak :cyclopsan eminimki çokta memnun olacaklar yüzleri gülecek ve böyle hayırlı bir konunun içinde olmaktan büyük bir tokluk içinde huzura erecekler :P

sen üyle diyorsan demeki boş deyildir abicim mutlaka gelecem inşallah:)

APV41
25 Kasım 2007, 01:26
sensiz zaten anlamı olmaz :mrgreen:konu senin hayırlı iş olacak :queen: haftaya pazar için çalışıyoruz yer, ortam,durum ayarlaması yapılacak

GKN
25 Kasım 2007, 01:30
anaaam
kızmi istionuzz:)))

hızlıcesi2
25 Kasım 2007, 01:31
sensiz zaten anlamı olmaz :mrgreen:konu senin hayırlı iş olacak :queen: haftaya pazar için çalışıyoruz yer, ortam,durum ayarlaması yapılacak

başım üstüne abicim o zamana kadar hazır olurum inşallah saygılar:cat:

anaaam
kızmi istionuzz:)))

evet sende gelsene çok iyi olur :cat::queen:

APV41
25 Kasım 2007, 01:50
İZMİR MT istemez ALIR
biz sadece düşünürüz aklımızdan geçen bize gelir
biz zoru başarır İMKANSIZ için çalışırız :cat:

hızlıcesi2
25 Kasım 2007, 01:57
İZMİR MT istemez ALIR
biz sadece düşünürüz aklımızdan geçen bize gelir
biz zoru başarır İMKANSIZ için çalışırız :cat:

cengiz abi yüreyine ve diline saglık nede güzel anlatmışsın :cat::rendeer:

kumita45
25 Kasım 2007, 02:02
anaammmmm.... bu topiği patlatmam lazım acaba ne yapmalıyımm....:silent::silent::silent:

hazır kimsede yokken....

Konuyu Toplam 1 üye okuyor. (1 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
kumita45

neyse bence en güzeli uyumak....he he heee....

iii geceler...

kolpa
25 Kasım 2007, 02:15
bu pazarada bişeyler yapsaydık yaa.
motor aldım kilometre yapmam lazım:)

GKN
25 Kasım 2007, 02:33
:mrgreen: istanbuldan isticekseniz gelirim tabi,
hem cengiz abi koymuş son noktayı:) her türlü alırız diyo:)
abim saygı:rendeer:lar..
allah tamamını erdirir inşallah:cat:

APV41
25 Kasım 2007, 02:35
KOLPA sen istersen gitardanto nun avatarına bir bak belki sana bir şey hatırlatır:P

kolpa
25 Kasım 2007, 02:49
cengis abi çok ağır gelmişin ama sende:mrgreen:

bikerboy35
25 Kasım 2007, 03:46
KOLPA sen istersen gitardanto nun avatarına bir bak belki sana bir şey hatırlatır:P

abı naaptın yav oda soylenırmı yapılırmı:queen::queen::queen::queen::queen::queen :

Tuncer Sezen
25 Kasım 2007, 03:49

:queen::queen: Cengiz abi ne diyim ben sana :queen::queen:Süper yav :cherry:

Kolpa,konuyu özetlemiş Cengiz abi kısa ve gayet ÖZ :P

Wallace
25 Kasım 2007, 14:58
Forrap başlık hakikaken süper olmuş. Ben şimdiden teras kafede ön sıralardan yerimi ayırttım. O değilde Teras kafedeki garson arkadaş yine kısa devre yapacak. geçen cuma cesur yer değiştirince yeni bir adisyon daha açıp Cesur2 yazmayı düşündüğünü söylemişti. Gerekçesi de " ee orda da cesur abi var karışmasın" mış. Bundan sonra yer değiştirmek yok söyleyeyim.

Tuncer Sezen
25 Kasım 2007, 15:04
Biz en güzeli toplantıya gelenlerin oturdukları yere zamk dökelim Wallace :P
Hem her hafta nerede toplancaz ne yapıcaz,milleti haberdar edelim derdinden kurtuluruz,nasıl olsa hep orada olurlar:)

APV41
25 Kasım 2007, 15:07
bize gelen bütün garsonlar sonunda kayış sıyırıyor :P
bu arada şu saatlerde ATÇI 06 inciraltında martıdaymış oradan gurmeye geçecekmiş istek yaptı izmir mt için gelmek isteyen buyursun diye ilgililerin BİLGİSİNE ( KOLPA DUYDUNMU :P )

o_yagmur
25 Kasım 2007, 15:39
ya ben de yakın olsam gelırım be boş boş oturana kadar evde ama arada 900km yol var ben gelene kadar zati siz gitmiş olursunuz hemde motoru artık son bakımlarını yapıp içeri çekcem sabah kalktıgımda yerde 2 karış kar vardı şoke oldum artık buralarda motorsiklet hayatı son buluyor

gittardando
25 Kasım 2007, 16:59
Herkes bi yerde, bu cuma da gelmek isterdim emmeeee, patron beni tavana asar vallaaaa...

Sizlere iyi eğlenceler millet. Bir ara haftaiçi tekrar toplaşalım :)

mehmetcalli35
25 Kasım 2007, 18:21
bizim tayfa uyudu anlaşılan...... ÇAyağacıda kayıp.........:silent:

Dün erken yattım sizden kimse olmayınca :farao:

Acaba nedir nedir :silent:

Cesur abisiz olmaz dediğine göre pazar günü cesur abilerde cevizli sucuk yiyecez :cherry:

bize gelen bütün garsonlar sonunda kayış sıyırıyor :P
bu arada şu saatlerde ATÇI 06 inciraltında martıdaymış oradan gurmeye geçecekmiş istek yaptı izmir mt için gelmek isteyen buyursun diye ilgililerin BİLGİSİNE ( KOLPA DUYDUNMU :P )

Arkadaşlar wallace ile dışarı çıkalım diyoruz.Bornovada buluşmak isteyen var mı?

alp_tunay
25 Kasım 2007, 22:27
Dün erken yattım sizden kimse olmayınca :farao:

Acaba nedir nedir :silent:

Cesur abisiz olmaz dediğine göre pazar günü cesur abilerde cevizli sucuk yiyecez :cherry:

Arkadaşlar wallace ile dışarı çıkalım diyoruz.Bornovada buluşmak isteyen var mı?

arkadaşlar aramışsınız ama düğündeydim... Tel evdeydi... Geldim ama çok geç.....:pale:

Müsait zamanda tekrar görüşebiliriz....:cat:

darksilence
25 Kasım 2007, 22:31
forrap başlık çok güzel olmuş gerçekten...
cumaya inşallah yanınızda olmaya çalışıcam...epeydir uzak kaldık..
görüşmek üzere...herkese iyi akşamlar...

mehmetcalli35
25 Kasım 2007, 22:34
Herkes bi yerde, bu cuma da gelmek isterdim emmeeee, patron beni tavana asar vallaaaa...

Sizlere iyi eğlenceler millet. Bir ara haftaiçi tekrar toplaşalım :)

arkadaşlar aramışsınız ama düğündeydim... Tel evdeydi... Geldim ama çok geç.....:pale:

Müsait zamanda tekrar görüşebiliriz....:cat:

Hafta içi birgün bir gün tekrar gitar dinleyelim gittardando dan :cat:

alp_tunay
25 Kasım 2007, 23:06
Hafta içi birgün bir gün tekrar gitar dinleyelim gittardando dan :cat:

Bulursanız dinlersiniz.................:P:P

mehmetcalli35
26 Kasım 2007, 00:52
Bulursanız dinlersiniz.................:P:P

gittardando kendisi yazmış hafta içi toplaşalım diye :cat:

kumita45
26 Kasım 2007, 00:56
forrap başlık çok güzel olmuş gerçekten...
cumaya inşallah yanınızda olmaya çalışıcam...epeydir uzak kaldık..
görüşmek üzere...herkese iyi akşamlar...

özgür senin motosiklet hala ahmetlide ise ben seni kemalpaşadan alır gecede geri

bırakabilirim aklında olsunnn...:cat::cat::cat:

alp_tunay
26 Kasım 2007, 01:12
Cesur özeline bak...Sana mesaj attım......

mehmetcalli35
26 Kasım 2007, 01:20
Biz bir aile değilmiyiz:silent: Yoksa bizi beğenmiyormusun alper abi :salut:

alp_tunay
26 Kasım 2007, 01:26
Biz bir aile değilmiyiz:silent: Yoksa bizi beğenmiyormusun alper abi :salut:

Ne alaka olm.....:silent::silent:

Bişey soracam.....:wiinkk::wiinkk:

mehmetcalli35
26 Kasım 2007, 01:57
Ne alaka olm.....:silent::silent:

Bişey soracam.....:wiinkk::wiinkk:

Aile arasında gizli saklımı olur :salut:

darksilence
26 Kasım 2007, 10:40
özgür senin motosiklet hala ahmetlide ise ben seni kemalpaşadan alır gecede geri

bırakabilirim aklında olsunnn...:cat::cat::cat:

eyvallah davutum...çok saolasın gerçekten..sen birtanesin ya..
evet motorum hala ahmetlide ne yazık ki..ama bu hafta getirmeyi düşünüyorum bir aksilik çıkmazsa eğer...yoksa saol canım kardeşim başımın üstünde yerin var..:wiinkk::rendeer::cat:

Wallace
26 Kasım 2007, 10:41
arkadaşlar gitardandonun ve kumita45 in doğumgünleri aynı günmüş. bir organizasyon yapalım ve ikisini bir arada kutlayalım. mekan belli gitarrdandoo nun çaldığı yer.

mehmetcalli35
26 Kasım 2007, 11:57
Bu sefer bende flütümü getircem kesin.gittardando ya eşlik ederim :mrgreen:

Wallace
26 Kasım 2007, 18:47
sen çalma be o flüdü. valla kafamız şişer. bak bir günde bekir der ki bende itfaye sireni getireceğim ve siran çalacağım o zaman ne yapacağız. olmaz ki kardeşim. sanata saygı....

mehmetcalli35
26 Kasım 2007, 18:50
sen çalma be o flüdü. valla kafamız şişer. bak bir günde bekir der ki bende itfaye sireni getireceğim ve siran çalacağım o zaman ne yapacağız. olmaz ki kardeşim. sanata saygı....

Aaaa begüm çok güzel siren çalar.O itfaiyeciler senfoni orkestrasında siren çalıyor biliyormusun :cyclopsan