PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satilik Deer 152

playboy_77
06 Kasım 2007, 15:53
motorum 2005 model olup 10000 km civarındadır..şuan katran çalışmıyor..sensörde 100 ytl bir masrafı varmış...
siyah renktedir. çok ufak çizikleri vardır ama göze hiç çarpmıyor..motor 2005 yılında italyadan gelmiştir.kanuni motorun projesini almadan önce.kanuni sitesinde 9 beygir yazar ama 12 beygirdir bunlar.ruhsattada 7 beygir yazar fakat benimki italya üretimi olduğu için 15 beygir gücündedir.ybr 125 fln tokatladığımı biliyorum..üzerinde kanuni fln yazmıyordu aldığımda şuanda orj biçimde suzuki yazıyordur...ilk motorum olduğu için çok özen gösterdim ve iki bir servise götürüp sağına soluna baktırdım.hiçbirşeyi yokken gidip göbeğini değiştirdim.çizikler kaza sonucu değil benim saf arkadaşlarım yüzünden olduğu yerde düşmüştü ordan ufak çiziği var.dileyene resimlerini atabilirim.2000 ytl istiyorum pazarlık yoktur.motorumdan son derece memnunum uzun yollar yaptım fakat çevremde hep büyük motor olunca insanın zoruna gidiyor :D büyük motorlarla yada araba ile üstüne para verilip takas olur.takas fiyatı:2.500 ytl...daha ayrıntılı bilgi isterseniz tel ile 24 saat ulaşabilirsiniz.LASTİĞİ YAK RUHUNU DEĞİL ;)

0535 506 79 86
mesut akdeniz
yalova