PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : garajı olan var mı arkadaşlar

Lebowski
03 Kasım 2007, 20:54
arkadaşlar belediye garajları yıkıyor bu gün belediyeden geldiler pazartesiye kadar mühlet verdeiler eğer yıkmassanız gelip biz yıkarız dediler allah kahretsin motoru nereye koyacam şindi motorum yok ama o garaja güvenerek alacaktım motoru sanırım alamicamda bagcılar gibi pis bi yerde oturuyorum sırtlayıp görürüler valla gerekçeleride garaj gibi kapalı yerlerin terör yuvası oldugunu düşünüyolarmış daglarda bişey kalmadı geldiler bizim garajı buldular allah kahretsin ya

babaçi
03 Kasım 2007, 21:29
apartmanda boşluk yokmu? ben orayı kullanıyorum

Lebowski
03 Kasım 2007, 21:36
apartmanda boşluk yokmu? ben orayı kullanıyorum

apartmanda boşluk yok ya garja güveniyodum valla çok moralim bozuk motor alamicam ona üzülüyorum bide o garajın içinde ne anılarımız vardı ya neler neler yapıyoduk eskiden orda yatıp kalkıyoduk

babaçi
03 Kasım 2007, 21:43
yıkılması muhtemel olan garajın yeri size aitmi?oraya sadece motoru koyacak metal yada tuğladan bir yer yapılamazmı?

Lebowski
03 Kasım 2007, 21:47
yıkılması muhtemel olan garajın yeri size aitmi?oraya sadece motoru koyacak metal yada tuğladan bir yer yapılamazmı?

tabiki bize ait civardaki bütün garajları yıktılar metal yada tuğladan bişey yapılamaz belediye müsade etmiyormuş ancak duvarın yüksekliği 1,20 ve üstü açık olacakmış hiç olmasın daha iyi

GKN
04 Kasım 2007, 02:32
alla alla
onuda ilk defa duydum,
sen balkon altı gibi bi yerin altını çevir en iisi
yada yakınlarında daha güvenli bi yere bırak
24 saat açık otopark gibi..
ama bahçeniz varsa eğer bi kenarını çevirmek
yani 1 motosiklet girecek kadar çevirmek zor olmasa gerek

equinoxxx
04 Kasım 2007, 02:50
herkes sizin gibi gelişi güzel hertarafı cevirdiği icin istanbul bu halde..

GKN
04 Kasım 2007, 02:53

sakıcasımı var?
hatta yoksa gelip sizin bahçedede çevirebilirim ufak bi yer..!

alp_tunay
04 Kasım 2007, 02:57

Araya bir parazit girmiş.... Bu ne yaaa... Son zamanlarda çoğalmaya başladılar....:pr::pr::pr:

arkadaşlar belediye garajları yıkıyor bu gün belediyeden geldiler pazartesiye kadar mühlet verdeiler eğer yıkmassanız gelip biz yıkarız dediler allah kahretsin motoru nereye koyacam şindi motorum yok ama o garaja güvenerek alacaktım motoru sanırım alamicamda bagcılar gibi pis bi yerde oturuyorum sırtlayıp görürüler valla gerekçeleride garaj gibi kapalı yerlerin terör yuvası oldugunu düşünüyolarmış daglarda bişey kalmadı geldiler bizim garajı buldular allah kahretsin ya

Haa unutmadan kutucuk un garajı vardı..... Motor ne marka idi?...:queen:

Khutuck
04 Kasım 2007, 03:19
Sen gel benim evin garaja park et, kafan rahat olsun, ben gözüm gibi bakarım motora :queen::queen::queen:

Lebowski
04 Kasım 2007, 11:34
Sen gel benim evin garaja park et, kafan rahat olsun, ben gözüm gibi bakarım motora :queen::queen::queen:

ee senin garjıda yıkacaklar sadece benimkini yıkmıyorlarya ki:cyclopsan

İHTİYAR
04 Kasım 2007, 11:52
Hurdacının birinden,çıkma kapalı kamyonet kasası al ve otoparka park et normal bir araba gibi ve içinede motoru nu koy tabii ki.

mertcan948
04 Kasım 2007, 17:31
wllaha abi evde annenin kullandığı kiler tarzı bir oda warsa oraya koya bilirsn

croner
04 Kasım 2007, 22:02
walla motorun çalınmasın diye biyere koymakten bahsederken, bizimde garaj var bursada, vede site garajı, bayağ guvenli yani, ama ben motor gibi bişeyin çalınmasının kolay olacağını dusunuyorum, yani insan tırsar banka onunde falan bırakmaya, kamyonetle yanasıp 3 kşi sırtlar motoru atar arkaya walla...

songokhu
04 Kasım 2007, 23:13
Çevirme işini boşver ne olur ne olmaz bide kaçak yapıdan ceza falan gelir

omerdusmez
04 Kasım 2007, 23:53
ya harbi o zaman Benim işim Çok kıyakk Bizim evi dedem yaparken arsadan kapının önüne yaklasık 15 metre kare içeri girinti yapmışş amcamın Jawası 17 senedir Duruyo Süper bier 3 motor daha girer sen gel Buraya park et :queen: Hem ben B.pşadayım :P

ozrace
05 Kasım 2007, 00:27
bende bizim boş dükkana koyuyorum ama yakında ev yapacaklar:salut: ee artık merdiven boşluğuna çıkaracaz:)
bence sizde garajı dükkana çevirin böylece yıkmazlar belki bu konuyu bi araştır:cat:

başkentin_asi_pilotu
05 Kasım 2007, 00:42
valla genelde gece yolda olduğumdan sorun yok gündüzleride apartmana atıyorum boş durursa oda. sadece bu gün 250 km yolum var.

muratgergerli
05 Kasım 2007, 13:15
Babocan üzüldüm yaw.:pr:.
Benim böyle bi sıkıntım ya.Lojmanın içersinde kendimize ait garajım var.Motorlarımı(2 tane) ve benim yakışkılıların 2 bisikletini orada muhafaza ediyorum.Tabi yağmur ve çamurdan,yoksa lojman girişinde polis noktası var zaten..:cat:

togepi
05 Kasım 2007, 18:12
garajımız yok ama otoparkımız var :) sende koyabilirsin motorunu ücret almayıs :P
saka bi yana sen motosikletini civardaki bi otoparka koy en iyisi...en garantisi..ama ayak üstü yere koymasınlar, araç park ederken bi dokunurlar, gitti motor...

s3ns4t10n
05 Kasım 2007, 18:39
Hurdacının birinden,çıkma kapalı kamyonet kasası al ve otoparka park et normal bir araba gibi ve içinede motoru nu koy tabii ki.

guzel fikir .

Lebowski
05 Kasım 2007, 23:02
önerileriniz için çok teşekkürler arkadaşlar en mantıklısı bi otoparka bırakmak sanırım ortlama abanelik ücretleri nedir acaba motosikletlere bi indirm söz konusu olabilir mi civardaki otoparklarla konuşmam lazım
O GARAJLARI YIKMA FİKRİ KİM ÇIKTIYSA ÖLE SAÇMA SALAK BİŞEYİ KİM UYDURDUYSA ONUN ALLAH BELSINI VERSİN GARAJ YIKINTILARININ MOLOZLARI ALTINDA KALIR İNŞALLAH ALLAHINDAN BULSUN ARTIK DAHA NEDİYİM VATANDAŞIN YERİ MÜSAİTSE GARAJDA MI YAPAMIYACAK KAÇ GÜNDÜR KÜFÜR ETMEKETN AĞZIM YIRTILDI :pr: çok doluyum arkadaşlar çok zoruma gidiyo bu durum::angry2::

TRUCKER
05 Kasım 2007, 23:51
valla kıskanmayın ama hem evde hem ofiste kapalı garajım var :)