PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Varyatör,hava filltresi,tahrik bilyaları (Kanuni bobcat)

deligibi
02 Kasım 2007, 23:10
Merhaba,Kanuni bobcat kullanıyorum.Motorum iyice performanstan düştü.Sanırım artık varyatörün değişmesi gerek.Devir var hareket,sürat yok.100 km sürati zor görüyorum o derece.Kalkıştan zaten hiç bahsetmiyim:)Ben kayış,varyatör,tahrik seti.buji falan ne var ne yoksa değiştirmeye karar verdim fakat bugün bi abimizden duyduğum üzere performans arttırıcı modeller oldugunu söledi.Hatta markada söledi ama unuttum.Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.

topal_solucan
10 Kasım 2007, 04:55
Merhaba,Kanuni bobcat kullanıyorum.Motorum iyice performanstan düştü.Sanırım artık varyatörün değişmesi gerek.Devir var hareket,sürat yok.100 km sürati zor görüyorum o derece.Kalkıştan zaten hiç bahsetmiyim:)Ben kayış,varyatör,tahrik seti.buji falan ne var ne yoksa değiştirmeye karar verdim fakat bugün bi abimizden duyduğum üzere performans arttırıcı modeller oldugunu söledi.Hatta markada söledi ama unuttum.Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.

bak dostum
bende bobcat kullanıyorum ve 4 . yılına girmek üzereyim.ve motorumda bu güne kadar hiç bir sorun çıkmadı...kanuninin sadece bobcat modeli taiwan malıdır...pgo şirketinden alınmaktadır..pgo da ki adı g/max tır..internetten bakabilirsin
+
motorum performanstan düştü diyorsun onun nedeni benzininden..sana tavsiyem kurşunsuz 95 oktan kullanman.eğer 97 oktan kulladoysan motorun da performans düşüklüğü yaşayabilirsin..bak ben sürekli 95 oktan kullanıyorum ve motorumun max hızı 138 km...kib..bye

deligibi
11 Kasım 2007, 12:26
topal,benim motorda gerçekten bi sorun var ve bariz belli.Sen yaşamamışsın ama ben yaşıyorum şuan:) bir bilgin varmı malisso varyatör uyar uymaz gibilerinden?