PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EDS?Elektronik Denetim Sistemi mi

Dr_Hook
16 Ekim 2007, 13:23
İki yıldır yaz kış demeden Kartal - Maslak yapıyorum. Şükür ceza yemedim. Bu günler Maslak yönünde Altunizade den önce emniyet şeridini fotoğraf makineleri resimleriyle süslediler. Bügün kırmızı boya ile işaretler de gördüm. Bu acaba haberlerde dinlediğim emniyet şeridindekilere otomatik yıllık hazırlama olayı mı dersiniz. Emniyet şeridi sefasının sonu mu geldi? (Ben, tabi, kullanmıyorum :-) )

iptaluyelik02
16 Ekim 2007, 18:18
İki yıldır yaz kış demeden Kartal - Maslak yapıyorum. Şükür ceza yemedim. Bu günler Maslak yönünde Altunizade den önce emniyet şeridini fotoğraf makineleri resimleriyle süslediler. Bügün kırmızı boya ile işaretler de gördüm. Bu acaba haberlerde dinlediğim emniyet şeridindekilere otomatik yıllık hazırlama olayı mı dersiniz. Emniyet şeridi sefasının sonu mu geldi? (Ben, tabi, kullanmıyorum :-) )

Kamera varsa motorcular da ünlü olacaktır sanırım.emniyet seridine girene ceza makbuzunu da şerit halinde gönderirlerse şaşmamak lazım.
Benim arabanın plakasını daha önce taşıyan bir araç boğaz köprülerini babasının bahçe kapısı gibi kullanmış bana 6,500 YTL lik ödeme emri gelmişti dizi dizi.düzeltene kadar akla karayı seçtim.Ama trafik cezasının düzeltme şansı neredeyse hiç yok.

aliozturko
17 Ekim 2007, 19:20
eds seninde yazdığın gibi elektoronik denetleme sistemi
bu sistemde işleyişi tam bilmesemde yedeğim cezadan dolayı kesinlikle calıştığını biliyorum. topkapıdan edirnekapıya giderken trf.lambalarında var eds ve oradan ışık ihlali yapmıştık 1,5-2 ay sonra aracın resmi ve lambanın kırmızı yandığı hali ile 2 acıdan A4 kağıda basılmış resimlerle birlikde ceza ihbarnamesi geldi. bilgilerinize..:pale:

Gökhan
17 Ekim 2007, 19:34
eds seninde yazdığın gibi elektoronik denetleme sistemi
bu sistemde işleyişi tam bilmesemde yedeğim cezadan dolayı kesinlikle calıştığını biliyorum. topkapıdan edirnekapıya giderken trf.lambalarında var eds ve oradan ışık ihlali yapmıştık 1,5-2 ay sonra aracın resmi ve lambanın kırmızı yandığı hali ile 2 acıdan A4 kağıda basılmış resimlerle birlikde ceza ihbarnamesi geldi. bilgilerinize..:pale:

puuuhahahahahaha:queen::queen::queen::queen:

Vay be adamlar okadar sağlam çalışıyor demek. Sen yine şükret ya cd içinde videonu gönderselerdi:queen:

Dr_Hook
14 Temmuz 2008, 18:14
Bu sistemden baska ceza yiyen var mi?

HeadbaNgeR
14 Temmuz 2008, 18:19
En iyi Dayama Sistemi

artçıdan daha fazla dayanır bu sistem. çok can yakar :=)

neveragain34
14 Temmuz 2008, 18:20
Bu sistemden baska ceza yiyen var mi?

Calıştıgım yerdeki arkadaslara gelmişti gercekten guzel calısma yapmıslar kırmızı ısıgı durma cizgisini plakayı hepsını tek tek kareye alıp slayt gosterı yapmıslar nerdeyse

Emniyet seridi bence sakat iş

Wallace
14 Temmuz 2008, 18:23
aman diyeyim üşenmiyorlar tesbit ediyorlar ve size hatıra CD si yolluyorlar yanında da ufak bir kargo ödemesi ile.

B.m.O
14 Temmuz 2008, 18:25
aman diyeyim üşenmiyorlar tesbit ediyorlar ve size hatıra CD si yolluyorlar yanında da ufak bir kargo ödemesi ile.

Bide kargoyu bizmi ödüyoruz!.. :pr:

achille
14 Temmuz 2008, 18:33
aman dıkkat edın....105 ytl.

Wallace
14 Temmuz 2008, 18:35
Bide kargoyu bizmi ödüyoruz!.. :pr:

kargo ödemesi dediğim iadeli tahütlüyle gelen ödeme makbuzu ve senin fotolarındı hocam. o fotoğraf belki ömrü hayatın boyunca çektirdiğin en pahalı poz oluyor