PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [İzmir MT] 11 Ekim Kordon Ömerağa' da Bayramlaşma Buluşması

Sayfa : [1] 2

alp_tunay
10 Ekim 2007, 12:33
Arkadaşlar 11 Ekim iftardan sonra Saat 20.00 de Alsancak Ömerağa da Bayramlaşmak üzere toplaşmaya karar verdik...

Yeri biliyorsunuz.... Ayrıca kroki falan istemeyin...:P Bayramlaşmaya gelmeyenlerin listesi tutulacaktır...:P

Herkesi bekliyoruz....

Wallace
10 Ekim 2007, 16:14
bu ömerağa tam olarak nerde ben bilmiyorum yabancısıyım da izmirin

tubis
10 Ekim 2007, 16:25
Hani ben gelecektim el öpecektim TA parası toplayacaktım aaaa olmadı Alp abi kroki isteriz :P:mrgreen:

alp_tunay
10 Ekim 2007, 16:29
bu ömerağa tam olarak nerde ben bilmiyorum yabancısıyım da izmirin

Hade lem...:bounce::bounce:

Hani ben gelecektim el öpecektim TA parası toplayacaktım aaaa olmadı Alp abi kroki isteriz :P:mrgreen:

Bak ne güzel diyon..Gel e c e k t i m ... Feature continous tense...:queen::queen:

Özer
10 Ekim 2007, 16:30
Değerli arkadaşlarım,

Eşim ve ben malesef katılamayacağız çünkü yarın öğleden sonra Köyceğiz'e gitmek üzere yola çıkacağız.

hepinizin Şeker Bayramı mübarek ve kutlu olsun:rendeer:

Bayramdan sonra sağlıcakla görüşmek üzere kendinize iyi bakın:wiinkk:

Özer

Wallace
10 Ekim 2007, 16:35
Değerli arkadaşlarım,

Eşim ve ben malesef katılamayacağız çünkü yarın öğleden sonra Köyceğiz'e gitmek üzere yola çıkacağız.

Özer

özer abicim sizede iyi bayramlar. kazasız belasız yolculuklar dilerim.:rendeer::rendeer::rendeer:

rots
10 Ekim 2007, 16:36
Arkadaşlar hepinizin bayramını kutlarım aranızda olamayacam maalesef...Sağlıklı mutlu nice bayramlara...

Wallace
10 Ekim 2007, 16:36

TA parası nedir açıklayın. iyi bişeyse bizde toplayalım

Arkadaşlar hepinizin bayramını kutlarım aranızda olamayacam maalesef...Sağlıklı mutlu nice bayramlara...

bak ya para vermemek için millet nasılda kaçıyor. gel be rots um söz çay ısmarlayacam sana. benden....:queen:

tubis
10 Ekim 2007, 16:42
Bak ne güzel diyon..G e l e c e k t i m ... Feature continous tense...:queen::queen:

Tamam gelmiyorum o zaman, hıh.... ::miiz::::miiz1::::miiz1::

TA parası nedir açıklayın. iyi bişeyse bizde toplayalım

Çoook iyi bişey çook, topla sonra hesap numarama yolla, ben sana ne olduğunu sonra söylerim :queen::queen::queen:

Wallace
10 Ekim 2007, 16:46
Çoook iyi bişey çook, topla sonra hesap numarama yolla, ben sana ne olduğunu sonra söylerim :queen::queen::queen:

allah allah niye topladıktan sonra sana yolluyayım ki. Gel sende el öp al TA paranı bana ne banane:queen::rendeer::P

tubis
10 Ekim 2007, 16:49
allah allah niye topladıktan sonra sana yolluyayım ki. Gel sende el öp al TA paranı bana ne banane:queen::rendeer::P

Küçücük bı kıza iyilik yapmak için :salut::salut: TA nın ne olduğunu bilmediğin için bana yolluyacaksın işte :P Haketmiyosun onu :mrgreen::mrgreen:

Wallace
10 Ekim 2007, 17:00
Küçücük bı kıza iyilik yapmak için :salut::salut: TA nın ne olduğunu bilmediğin için bana yolluyacaksın işte :P Haketmiyosun onu :mrgreen::mrgreen:

bak vicadnım sızladı şimdi. küçükleri sevindirmek lazım tamam senin olsun TA parası. o paraları alıp sonra AT TA gideriz

alp_tunay
10 Ekim 2007, 17:02
T Trans A alp....

Birleştirince transalp oluyor...... Benle bi alakası yoktur.... Kamu oyunun bilgisine....:P

chatkut
10 Ekim 2007, 17:02
http://img265.imageshack.us/img265/8394/axsrl3.jpg (http://imageshack.us)

çok amaçlı motosiklet alalım boşverin TA yı falan

T Trans A alp....

Birleştirince transalp oluyor...... Benle bi alakası yoktur.... Kamu oyunun bilgisine....:P

:queen::queen: taşlar yerine oturuyo valla abi bütün ipuçları seni gösteriyo...ayrıca bu sabah yine karabağlarda görünmüşsün forrap ve karmacoma görmüş seni :queen:

alp_tunay
10 Ekim 2007, 17:19
Forrap ve karmaykılçomalak yanlarına çenkis abilerini almış birini bekliyolardı... Falla ben masumum... Çayımı içtim geldim.......

bikerboy35
10 Ekim 2007, 17:51
bende gelırım ama en kucuk ben olduğum ıcın (en azından sımdıkı yazanların arasında) hepınızden para ısterım cbf500 alacam:P:P:P

eczaci101
10 Ekim 2007, 18:17
Arkadaşlar 11 Ekim iftardan sonra Saat 20.00 de Alsancak Ömerağa da Bayramlaşmak üzere toplaşmaya karar verdik...

Yeri biliyorsunuz.... Ayrıca kroki falan istemeyin...:P Bayramlaşmaya gelmeyenlerin listesi tutulacaktır...:P

Herkesi bekliyoruz....

Yoklama muafiyeti istiyorum...

Bayramda yokum ben ; şimdi kıskandırmak için siz kim bilir nerelere gidersiniz...

:P

Tüm MT ; dostlarımın bayramını en içten dileklerimle kutlarım...

:rendeer:

alp_tunay
10 Ekim 2007, 19:00
Kaç bakalım hakan.... Nereye kadar kaçacan....

İlk toplantıda görmessek seni aforoz ederiz ha......:queen: Tekerini patlatırız....:queen:

Tuncer Sezen
10 Ekim 2007, 19:02
Yarın çalışıyorum ben o saatlerde maalesef ki ...
Siz buluşun,bayramlaşın..

Veeer eliiini karlııııı dağlaaar aşaaalıımmmm
BAYRAMLAŞAAALIIIIM....

I-BEN
10 Ekim 2007, 19:31
http://img265.imageshack.us/img265/8394/axsrl3.jpg (http://imageshack.us)

çok amaçlı motosiklet alalım boşverin TA yı falan

Heh hehh ben çok beğendimm bunu.. :mrgreen: Hemen oğlan için istiyorumm bi daneee... :queen: süpermişş bu yawww... :cat:

Bu arada yarın aranızda olamayacağımm.. :pale: :pr: :salut:
Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerindenn öperimm.. :wiinkk: :rendeer:
Ayrıcaaa her birinizinn; "Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun... Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dilerimm. “

belifeless
10 Ekim 2007, 20:25
hepinize şimdiden ii bayramlar arkadaşlar
gönlünüzce gezin, eğlenin
bol bol el öpün öptürün:P

alp_tunay
10 Ekim 2007, 20:28
Olm çenkis sen ben murat tan başka gelecek yok anlaşılan...

Şööle sazlı sözlü yapalım bayramlaşmayı....:P

Tuncer Sezen
10 Ekim 2007, 20:31
bol bol el öpün öptürün:P

Kendi elimizi öpersek :silent: Hem öpmüş,hem öptürmüş,ikisini bir arada çıkarmış olurmuyuz :silent:

Olm çenkis sen ben murat tan başka gelecek yok anlaşılan...

Şööle sazlı sözlü yapalım bayramlaşmayı....:P

Geliyorum :mrgreen:

(Sazsız sözsüz de gelirim de,ah şu iş...Gelebilecek olursam zıplarım ben yine..)

APV41
10 Ekim 2007, 21:27
adama baksana açtığı topik bile falso alsancakta TOPLAŞACAKMIŞIZ ne diiiyiin lem sen git biz arkadaşlarla toplantı yapacağız sen TOPLAŞ kendi kendine ( nargile varmı orada )

extreme1925
10 Ekim 2007, 21:41
Değerli arkadaşlarım,

Özer

iyi bayramlar abi bir dahaki bayramda bayramlaşırız umarım :rendeer:
umarım kazasız belasız gidip gelirsiniz :cat:

karmacoma
10 Ekim 2007, 21:41
Forrap ve karmaykılçomalak yanlarına çenkis abilerini almış birini bekliyolardı... Falla ben masumum... Çayımı içtim geldim.......

sabahın köründe bana bayramlık almaya gittik oraya,
forrapım , cenkis abim ve alper abisim de bana yakışyomu diye fikirlerini söölediler.

alp_tunay
10 Ekim 2007, 21:44
sabahın köründe bana bayramlık almaya gittik oraya,
forrapım , cenkis abim ve alper abisim de bana yakışyomu diye fikirlerini söölediler.

Açtı açtı..Güle güle kullan......:rendeer::rendeer::rendeer:

extreme1925
10 Ekim 2007, 21:48
Bi aksilik olmazsa geliorum dedelerimin elini öpeyimm:P:queen::queen:

karmacoma
10 Ekim 2007, 22:28
Açtı açtı..Güle güle kullan......:rendeer::rendeer::rendeer:

abicim walla uykulu uykulu geldin bi de burdan tşkr edicem, çook saol :rendeer::rendeer:

alp_tunay
10 Ekim 2007, 22:39
abicim walla uykulu uykulu geldin bi de burdan tşkr edicem, çook saol :rendeer::rendeer:

Ne demek..... Kendim almış kadar mutlu oldum..... :cat:

darksilence
10 Ekim 2007, 22:44
inşallah gelirim...mesai mesai..hep mesai...

bikerboy35
10 Ekim 2007, 22:57
ben kesın ordayım alp abı sağdece cengız abı sen bıde murat abı olmıcanız valla ben anlamam ben kucuğum paramı ısterım...

alp_tunay
10 Ekim 2007, 23:11
Küçüklere duyurulur...Para istemeyin benden buz gibi soğurum sizden.....:cat:

Haa şekerinizi yersiniz öpüşürüz gideriz.... Alla alla.... Bide para çıktı yaww.... Sattıracanız evi köyü bana.....:pr:

APV41
10 Ekim 2007, 23:32
topiği açan çayları söyler ( izmir mt yönetim kurulu kararı madde; 112563 )

bikerboy35
10 Ekim 2007, 23:34

::plus1:: sana sonuna kadar katılıyorum cengız abıcığım

Tuncer Sezen
10 Ekim 2007, 23:35
Gelicem yarın gelicem,işlerimi ayarladım,silin artık göz yaşlarınızı..Üzülmeniz için bir sebep kalmadı.

alp_tunay
10 Ekim 2007, 23:36

Herkesin bayramını şimdiden kutlar sağlık mutluluk ve afiyetler dilerim... Ben bayram boyunca ankarada olmaya karar verdim...

Daha az masraflı olur... :cherry::cherry:

::plus1:: sana sonuna kadar katılıyorum cengız abıcığım

Kanımca çok katılma istersen.........:bounce::wiinkk::cherry:

APV41
10 Ekim 2007, 23:39
TOPLAŞMA ankarada mı olacak çok uzak abi be topiği sen açtın diye oralara gelinmezki

Arkadaşlar 11 Ekim iftardan sonra Saat 20.00 de Alsancak Ömerağa da Bayramlaşmak üzere TOPLAŞMAYA karar verdik...( ALP TEN alıntıdır )

alp_tunay
10 Ekim 2007, 23:42
TOPLAŞMA ankarada mı olacak çok uzak abi be topiği sen açtın diye oralara gelinmezki

Arkadaşlar 11 Ekim iftardan sonra Saat 20.00 de Alsancak Ömerağa da Bayramlaşmak üzere TOPLAŞMAYA karar verdik...( ALP TEN alıntıdır )

Bilhassa karabağlar ve bornova tayfası......:queen::queen::queen::queen:

karmacoma
10 Ekim 2007, 23:49
evet bornova sokağıda hemen arkası, yok ya ordan gelmesinler toplantımıza.

alp_tunay
10 Ekim 2007, 23:51
evet bornova sokağıda hemen arkası, yok ya ordan gelmesinler toplantımıza.

Yaz artık avatarın altına motorunu.... Yakışır.....:cat:

APV41
10 Ekim 2007, 23:52
çağırdık biz onları seni kutlamaya geleceklermiş kucakta taşırız dediler :mrgreen:

heavy_incitement
10 Ekim 2007, 23:56
Ailem memlekete gidiyor... bütün işler bana kalıyor..:( bu sebepten aranızda olamayacağım... size iyi eğlenceler.

karmacoma
10 Ekim 2007, 23:57
Yaz artık avatarın altına motorunu.... Yakışır.....:cat:
abicim öncelikle ufakdan bi imza çaktım, ee senin yanında bi adım geride durayım diye seninki gibi fosforlu renkli iddalı diilde mütevazi ince bi siyah punto ile attım imzayı,

çağırdık biz onları seni kutlamaya geleceklermiş kucakta taşırız dediler :mrgreen:

aman abi motorun gücü ile başedecem inşallah ama onların gücüyle başedemem, o pehlivanlar 10 kaplan gücünde oluyomuş. :queen:

alp_tunay
10 Ekim 2007, 23:59
abicim öncelikle ufakdan bi imza çaktım, ee senin yanında bi adım geride durayım diye seninki gibi fosforlu renkli iddalı diilde mütevazi ince bi siyah punto ile attım imzayı,

aman abi motorun gücü ile başedecem inşallah ama onların gücüyle başedemem, o pehlivanlar 10 kaplan gücünde oluyomuş. :queen:

İmzandaki sanço panzo düşündüğüm şahıs mı oluyo.......:queen:

karmacoma
11 Ekim 2007, 00:05
yok abi be havalı sanço demedimki , sanço panza dedim :queen:

chatkut
11 Ekim 2007, 00:12
ayıp ayıp...decoder mi alcaz kardeşim sanço neymiş...özel mesaj atın bari:queen:

alp_tunay
11 Ekim 2007, 00:39
En alta düşmüş topic... Hadi izmir..... Uyumayın.........

MECİT
11 Ekim 2007, 00:39
HERKESİN bayramı kutlu ve mutlu olsun..aranızsa ne yazıkki bulunamayacağım..

APV41
11 Ekim 2007, 00:47
bizde bayram tatlıları mecitten diye seviniyorduk zeytincide kayıp yandık ya yine açız