PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [İzmir MT] 30 Eylül Pazar Kaya34 arkadaşımızı yalnız bırakmıyoruz,yarışa gidiyoruz !

Sayfa : [1] 2

Tuncer Sezen
27 Eylül 2007, 00:42
Evet arkadaşlar,bu herhangi bir buluşma,eğlence ya da onun gibi bir etkinlik değil.Buna mümkün olduğunca katılım olmasını istiyorum...
Siteden kaya34 nickli Hasan arkadaşımızın bu hafta sonu İzmir deki Pınarbaşı yarış pistinde yarışı var.Hem motosiklet yarışı izleyeceğiz hemde Hasan arkadaşımızı destekleyip,yalnız hissettirmeyeceğiz.
Hadi İzmir MT :cat:

Yarış programı aşağıda var,
http://img47.imageshack.us/img47/2104/adsztg3.jpg

Buluşma Saati : 09:00

Tekerlek Dönüş: 09:15

Buluşma Yeri : Cuma günü toplantıda tam kararlaştırılacak ama şimdilik değişiklik olmazsa ,Alsancak ATATÜRK LİSESİ önü.

Desteklemeye gideceğimiz Hasan arkadaşımızın bir fotoğrafı..
http://img353.imageshack.us/img353/2199/img1794xt8.jpg

alp_tunay
27 Eylül 2007, 00:45
Bizde yarışa katılacakmıyız?.....Boşa gelmeyelim dimi:P

hedowich
27 Eylül 2007, 00:47
teşekkürler forrap ilgilendiğin için:rendeer:

Melihce
27 Eylül 2007, 00:50
Ah ah egitime katilmak icin 6-7 ekim'de Izmir'e gelme dusuncem olmasa hakikaten atlayip gelecegim destek vermeye.. Bu basligi acan forrap arkadasimiza da, Kaya34'u desteklemeye gidecek tum Izmir MT uyelerine de pesin pesin tebrikler diyorum :rendeer: Haydi Izmir MT, gun varligini hissettirme gunudur :cat:

APV41
27 Eylül 2007, 01:16
mt izmirin adını o piste yazarız tişört lerimiz üzerimizde olsun istanbulun bayrağınıda dalgalandıralım motor kardeşliği neymiş görsün cümle ALEM
alp kardeşimle ben yolda yarışırım kasksız korumasız o yeterki koşsun ben motorla onu her türlü geçerim

sandman
27 Eylül 2007, 01:49
WAAYYYYY bir fırsatını bulursam neden olmasın biz de yerimizi alalım trübinlede..

aYe
27 Eylül 2007, 18:27
İzmir MT Hasan'ın güzel resimlerini bekliyoruz sizden.

@Forrap Başlık için teşekkürler.:cat:

http://img526.imageshack.us/img526/9542/dsc7061td6.jpg

taner_k
27 Eylül 2007, 20:42
benide destekleyin bende orda olucam ::) yarışmıyozz ama yarışmalarına yardımcı oluyozz :)

bikerboy35
27 Eylül 2007, 21:08
cok cok cok buyuk bı aksılık olmazsa bende ordayım hasan arkadasımıza basarılar dılerım sımdıden...forrap ılgın ve alakan ıcın senıde tebrık ederım saygılar...

alp_tunay
27 Eylül 2007, 21:31
mt izmirin adını o piste yazarız tişört lerimiz üzerimizde olsun istanbulun bayrağınıda dalgalandıralım motor kardeşliği neymiş görsün cümle ALEM
alp kardeşimle ben yolda yarışırım kasksız korumasız o yeterki koşsun ben motorla onu her türlü geçerim

Puhahaha... Hadi bakalım....3 e takmıyacam....2 vites.... Varmısın....:queen::queen:

Önemli aksilik olmassa ordayız.....

Bam Bam
27 Eylül 2007, 21:52
Forrap çok teşekkür ederim. hiç haberim yoktu inanın çok sevindim ya,
ayrıcada şaşırdım bana başlık açılmasına tekrar çok teşekkür ederim forrap ve tüm mt'ye.

bikerboy35
27 Eylül 2007, 22:07
ayrıcada şaşırdım bana başlık açılmasına tekrar çok teşekkür ederim forrap ve tüm mt'ye.

sen bı kupayı alma o zaman gor

bu ıyı yuzumuz kupayı almadınmı bıde dıyer yuzumuzu gorceksın ben yumurtaları sımdıden zula yaptım motora ona gore:P:P:P:P:P

Bam Bam
27 Eylül 2007, 22:15
canınız sağolsun ya, eğer Allahtan bir aksilik olmazsa cuma akşamı yola çıkıyorum, cumartesi sabah pınarbaşı pistinde olacağım. sabah teknik kontrole girip, ısınma turu ve sıralama turlarına gireceğim.
Aslında bu akşam yola çıkıp cuma günü antrenmana girseydim iyi olacaktı ama
hayırlısı olsun.

APV41
27 Eylül 2007, 22:32
ben bugün 1 saat kadar antremanları izledim çok çekişmeli olacağına eminim pist güzel hele son düzlük tam hız için fakat pistin bir noktası çok kötüydü sanıyorum bir miktar çöküklük var motorlar havalanıyor allah herkezi korusun sarı bir ( sanırım dukati ) motor ve kırmızı bir şeytan vardı sıkı viraj yapıyor ve eminim sıkı bir yarış olacak herkeze başarılar KAZASIZ BELASIZ

sametrix
27 Eylül 2007, 23:05
hasan a başarılar diliyorum virajdaki fotograf harika bende oyle donuyom caddelerde ama dizliğim yok:queen: şaka bi yana bu yarış hangi kategori motor un özellikleri neler bu konuda biri beni aydınlatırmı acaba ?

Bam Bam
27 Eylül 2007, 23:23
hasan a başarılar diliyorum virajdaki fotograf harika bende oyle donuyom caddelerde ama dizliğim yok:queen: şaka bi yana bu yarış hangi kategori motor un özellikleri neler bu konuda biri beni aydınlatırmı acaba ?

resmimi beğendiğine sevindim.Motor 2004 R6 standart.supersport 600cc

bikerboy35
27 Eylül 2007, 23:28
cumartesı sıralamalara gelebılırım bı aksılık olmazsa bızden baska gıden varsa orda gorusebılırız hasan arkadasım arkandayız saka bı yana yumurta falan:P:P hangı sırada olman onemlı deıl gonlumuzden dereceye gırmen gelıyo ama hayırlısı neyse o olsun...

alp_tunay
27 Eylül 2007, 23:31
ben bugün 1 saat kadar antremanları izledim çok çekişmeli olacağına eminim pist güzel hele son düzlük tam hız için fakat pistin bir noktası çok kötüydü sanıyorum bir miktar çöküklük var motorlar havalanıyor allah herkezi korusun sarı bir ( sanırım dukati ) motor ve kırmızı bir şeytan vardı sıkı viraj yapıyor ve eminim sıkı bir yarış olacak herkeze başarılar KAZASIZ BELASIZ

İnsan haber verir be....Madem gittin arasana......Beraber giderdik....:pr:

Bam Bam
27 Eylül 2007, 23:38
cumartesi de gelecek olan varsa gelsin. Zaten motor nodan tanırsınız.

APV41
27 Eylül 2007, 23:46
ikimizi bir arada gördülermi dedikodu yapıyorlar saklı gizli buluşmalara devam edelim (araya mesaj girmiş alp tunaya yazılmıştır ) yarış öncesi hasanın kafası karışmasın

bikerboy35
27 Eylül 2007, 23:48
ama show beklerız:P:P lastığın bıtanesını bızım ıcın feda edersın artık:cherry::cherry::cherry::cherry:

PHAETONW12
27 Eylül 2007, 23:51
bir aksilik olmazsa bende pazar günü gelmek istiyorum,gelemezsemde başarılar dilerim kaya34 :cat:

APV41
27 Eylül 2007, 23:56
sensiz olmaz mustafa artçınıda al gel burakta sever dersi yoksa tabi

Bam Bam
28 Eylül 2007, 06:48
cumartesi gelecek olan var mı?

Marlboro Man
28 Eylül 2007, 09:26
Şimdiden başarılar Hasan.:flower:

Bam Bam
28 Eylül 2007, 10:17
ama show beklerız:P:P lastığın bıtanesını bızım ıcın feda edersın artık:cherry::cherry::cherry::cherry:

sen gel iş oraya kalsın.:)

Şimdiden başarılar Hasan.:flower:

teşekkür ederim. Artık istanbul mt'yle 7.ayak son yarışta birlikte oluruz.

karmacoma
28 Eylül 2007, 10:45
izmitte iki kişiydiydiniz, keşke burayada iki kişi gelseydiniz, mehmetide izmirde görmekden mutluluk duyardık.
bencede bu herhangi bir çay çorba muhebbetimizden daha hoş ve önemli bir durum, ,izmirdeki bir arkadaşımız için, izmitteki 2 kişi için gidenden bi sürü katını toplayalım oraya, hasana gaz verelim :)
atasözümsü uydurma bi cümle vardı, sanki bu yarış için söylenmiş, unutma bak nasihat niteliğinde = hasan almaz basan alır. :queen:
haydi izmir eller havaya, yok pardon yarışa gidiyoduk dimi :queen:

tubis
28 Eylül 2007, 11:07
Başarılar dileyelim, sorunsuz ve yüzümüzü güldürecek bi sonuçla bitirmen dileği ile :) :rendeer:

Bam Bam
28 Eylül 2007, 11:22
izmitte iki kişiydiydiniz, keşke burayada iki kişi gelseydiniz, mehmetide izmirde görmekden mutluluk duyardık.
bencede bu herhangi bir çay çorba muhebbetimizden daha hoş ve önemli bir durum, ,izmirdeki bir arkadaşımız için, izmitteki 2 kişi için gidenden bi sürü katını toplayalım oraya, hasana gaz verelim :)
atasözümsü uydurma bi cümle vardı, sanki bu yarış için söylenmiş, unutma bak nasihat niteliğinde = hasan almaz basan alır. :queen:
haydi izmir eller havaya, yok pardon yarışa gidiyoduk dimi :queen:

evet mehmet te gelseydi iyi olurdu aslında. Bekliyorum izmirlileri,
Buarada bende izmir bornova'da doğdum Balçova'da büyüdüm.14 yaşında istanbula gittim. Yani bende İzmirli sayılırım(aslen Gaziantep)

Başarılar dileyelim, sorunsuz ve yüzümüzü güldürecek bi sonuçla bitirmen dileği ile :) :rendeer:

teşekkür ederim. Kazasız belasız bitsinde...

Tuncer Sezen
28 Eylül 2007, 11:41

Biz teşekkür ederiz asıl,orada göğsümüzü gere gere destekleyeceğimiz bir dostumuz var...

Bana özelden cep telefonu numaranı atarsan sevinirim,ani değişimler ya da önemli bir durum olursa haberleşmek için...Ben şimdi özelden atıyorum sana benim numaramı.

Bizden istediğin özel bir şey varsa çekinmeden belirt,elimizden geldiğince yardımcı oluruz.
Yalnız değilsin:wiinkk:

Orada görüşmek üzere,şimdiden başarılar:cat:

alp_tunay
28 Eylül 2007, 11:49
Biz teşekkür ederiz asıl,orada göğsümüzü gere gere destekleyeceğimiz bir dostumuz var...

Bana özelden cep telefonu numaranı atarsan sevinirim,ani değişimler ya da önemli bir durum olursa haberleşmek için...Ben şimdi özelden atıyorum sana benim numaramı.

Bizden istediğin özel bir şey varsa çekinmeden belirt,elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

Bi biskrem versek daha iyi olur kanaatindeyim........

Bam Bam
28 Eylül 2007, 12:16

cep nomu gönderdim. çok sağolun, birazdan evden çıkacagım, artık yarın sabah pist'te görüşürüz.

Buarada pazartesi gününe kadar foruma giremem.

Unutmadan gelirken mt stickerı getirebilirsiniz.

bikerboy35
28 Eylül 2007, 15:22
ikimizi bir arada gördülermi dedikodu yapıyorlar saklı gizli buluşmalara devam edelim (araya mesaj girmiş alp tunaya yazılmıştır ) yarış öncesi hasanın kafası karışmasın

yok abı bende olucam orda merak etmeyın dedıkodu yapanlara ben gereken cevabı verırım... bırazdan bı turlarım o tarafa doğru bakalım neler oluyo pıst taraflarında

cumartesi gelecek olan var mı?

ben orda olabılırım cumartesı gunu ustumde MT thısortu olur gorursun zaten en olmadı ben baarırım sana :P:cherry::cherry::cherry:

karmacoma
29 Eylül 2007, 05:02
bu akşam konuştuk gideceğiz yarışa ama topik yinede güncel kalsın

tlgzl
29 Eylül 2007, 12:14
hadi izmir mt hasan arkadaşımızı yanlız bırakmayın...dostum başarılar bu yarışta kupa bekliyoruz ona göre....

Tuncer Sezen
29 Eylül 2007, 12:42
Evet arkadaşlar,kesin toplanma yeri Atatürk Lisesi önü (Alsancak-Lozan Meydanı),ve saat geçerli.

Yarın görüşmek üzere:cat:

Melihce
29 Eylül 2007, 13:24
Evet arkadaşlar,kesin toplanma yeri Atatürk Lisesi önü (Alsancak-Lozan Meydanı),ve saat geçerli.

Yarın görüşmek üzere:cat:

Haydi bakalim Izmir MT, sizden buyuk destek gidecegini umuyoruz arkadaslarimiza :cat: Hasan arkadasimizin eldiven sorununun halledilmesine de sevindim, forrap sana tekrar tekrar tesekkurler :rendeer:
Yarinki bulusmanizda yaris icin Izmit'e gelis plani yapmaya ne dersiniz arkadaslar?? :rendeer: Izmit pistinde soyle bir boy gosterisi yapariz ve seneye umutlari artiririz :wiinkk:

bur-k@
29 Eylül 2007, 19:55
sensiz olmaz mustafa artçınıda al gel burakta sever dersi yoksa tabi

cengüz aabi benim hayatım kaymış beaahh :queen::pr::pr::pr::pr:

dersim de var işim de :cherry: bende isterdim gelmek ama gelemiyorum maalesef size bol eğlenceli bol muhabbetli iyi bir pazar günü geçirmeniz dileğiyle:rendeer:

alp_tunay
29 Eylül 2007, 20:02
http://img239.imageshack.us/img239/4712/29092007xz4.jpg (http://imageshack.us)

Bekirboy Apv41 ve ben Bu gün sıralama turlarındaydık.... Resimdeki de hasan arkadaşımız....Tanıştık... Çok samimi sıcak bir arkadaş.....

Yarın hep beraber orda olalım.... Ortam çok güzel..... Yarışma da harika olacağa benziyor....

bikerboy35
29 Eylül 2007, 20:03
ben sıralama turlarındaydım bugun cok cok cok sahane gectı hasan arkadasımızda yeterınce asıldı gaz actı... alp abı ıle cengiz abıde ordalardı onlarda gelınce gereken acıklamaları yapıcaklar sanırım yarın yarısta hepımızı beklıyo haberınız olsun....

http://img239.imageshack.us/img239/4712/29092007xz4.jpg (http://imageshack.us)

Bekirboy Apv41 ve ben Bu gün sıralama turlarındaydık.... Resimdeki de hasan arkadaşımız....Tanıştık... Çok samimi sıcak bir arkadaş.....

Yarın hep beraber orda olalım.... Ortam çok güzel..... Yarışma da harika olacağa benziyor....

bu herseyı acıklamaya yeter sanırım alp abı benden erken davrandın valla helal olsun...:cat::cat::cat:

Tuncer Sezen
29 Eylül 2007, 20:07
Helal size arkadaşlar :)Ben bu gün çalıştığım için gidemedim malum...
Yarın hep beraber orada olacağız :cat:

alp_tunay
29 Eylül 2007, 20:08
Cüneyt kim len.... ÇEngiz çenkiz.....:P

APV41
29 Eylül 2007, 22:23
BİZ mt huzur evi olarak 2 emekli bir de her ihtimale karşı bir itfaiyeci ile ( rus hemşireleri saymıyorum ) bu gün pistte gerekli çalışmaları yaptık herkez gönül rahatlığıyla gelebilir tehlikeli bir durum yok hala korkuyorum gelemem diyen olursa yarış sonrası itina ile MADARA edilecektir ve bu yarışa gelmeyen MT İZMİR yoklama defterine YOK yazılacak sonucunda ise burada isimleri yazılarak REKLAM edilecektir kimseyi zorlamıyoruz ::ranntign ::rantinp: İSTERSENİZ GELMEYİN ::angry2::::angry2::::ranntign::ranntign::cekic::

taner_k
29 Eylül 2007, 22:30
bugun pistte en çok yorulan insan benimdir buna adım gibi eminim:pale::pr: görevim transponder takmaktı..motosikleti bulmak mı sökmek mi takmak mı haa motosikleti bulduk sürücüsünü bulmak mı haaa çalışmaz pisste koşşşşş pitstop başlangıcıınaaaa haa olmaz geri gel daha 5 motosiklet var takılacak transpondeer:(:( valla hala ayağım koşmaktan ellerim keski kullanmaktan bitik hallerdeler.. yarın yarışta pitstopta bi oraya bi buraya koşan kırmızı şapkalı kırmızı tişörtlü görürsenizz işte o benimm elde kesici :))) bi ora bi buraaa çokkk yoruldum çokkk... ha bide yanlış taksak sonuçlarını düşünmek bile istemiyorum:)

Tuncer Sezen
29 Eylül 2007, 22:55
Arkadaşlar,buluşma saatinde buluşma yerine zamanında gelemeyecek arkadaşlar direkt piste gitsinler.

Kalabalık olacağını da göz önünde bulundurup,sonradan gelecek arkadaşlar gelecekleri saatleri ona göre ayarlasın.

alp_tunay
29 Eylül 2007, 22:59
Hasan park yerimizi ayıracak.... Ben o dediğiniz yere gelicem.... Alsancakmıydı neresi...... Nasıl bulacaksam.... Neyse katılımın çok olacağına söz verdik çenkizle....

Tuncer Sezen
29 Eylül 2007, 23:08
Alp lozan meydanı ya,nasıl bulamazsın,Atatürk lisesi diyoruz,oradan geçen turistlere sor onlar bile gösterir:PBulamazsan ara telefondan çığlık at:wiinkk:Alsancak ya da Çankayanın neresinde olursan ol,forrap sana bir çığlık kadar uzakta olacak...

APV41
29 Eylül 2007, 23:12
alp tunay sen hala nasıl konuşuyorsun ben seni bugün otobanda geçersem bir daha izmirde durmam diyordun belki geçemedim ama 2 inci bendim 121 beygir makineyle yakalayamadın senin RRR 5 i neyle besliyorsun sen onu ya

hakikaten bizim arkamızdan kimse gelmedi ya neden acaba çok hızlımı gittik otoyolda sen birinci oldun tamamda ben ikinciysen gerisi nerede

alp_tunay
29 Eylül 2007, 23:26
alp tunay sen hala nasıl konuşuyorsun ben seni bugün otobanda geçersem bir daha izmirde durmam diyordun belki geçemedim ama 2 inci bendim 121 beygir makineyle yakalayamadın senin RRR 5 i neyle besliyorsun sen onu ya

hakikaten bizim arkamızdan kimse gelmedi ya neden acaba çok hızlımı gittik otoyolda sen birinci oldun tamamda ben ikinciysen gerisi nerede

Sorma len..Yol ayrımında çelişkide kaldım.....300 metre geri geri gittim..... Yol ayrımını geçmişim.... Bu ver 5 lere geriyi neden koymazlar anlamam.....:P:P

Arkadaşlar,buluşma saatinde buluşma yerine zamanında gelemeyecek arkadaşlar direkt piste gitsinler.

Kalabalık olacağını da göz önünde bulundurup,sonradan gelecek arkadaşlar gelecekleri saatleri ona göre ayarlasın.

Sabahın köründe turisti nerden bulacaz.???:queen::queen::queen:

aYe
30 Eylül 2007, 03:42
Helal size arkadaşlar, eldiven sorununu da çözmüşsünüz.:cat:

Bugün Hasan'la kısa bir telefon görüşmesi yaptım, sayenizde keyfi yerindeydi.

Hepinize çok çook teşekkürler.:cat:

Yarın buraya sıcak bilgi(bol resimli) aktarmayı ihmal etmeyin.:cherry: