PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nasıl olur

emrah-t
22 Eylül 2007, 23:26
Selam... Ben bir motosiklet tutkunuyum. Babadan kalma bi sevda işte. Küçüklüğümden beri motor sesi kulağımdan eksik olmadı. Tutkumu bu zamana kadar bastırmıştım ama artık engellememeye karar verdim hatta üzerine gidicem :) Hayalimdeki makina V-Strom Fakat pahalı :pr: olması ilk engel ama kararlıyım bunu aşıcam. V-Stromumu alıp dağ bayır asfalt çamur yağmur gezmek istiyorum. Şimdi sizden bu makinayı aldığımda benim muhtemel masrafım ne olur.bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Hepinize şimdiden teşekkürler

yürekçe
23 Eylül 2007, 00:13
şu kadarını söylemeliyim, 2. el alacaksan oldukça temizini al. yoksa 2000ytl den aşşağı masrafın olmaz. ben 2000 modellerde bir tdm 850 alacaktım sadece bakıma sokmam için 2000ytl istedi servis. zaten kafadan bir rutin bakıma soksan 300-500 ytl civarı istiyorlar. yani sadece zincir değiştirsen 200 ytl den fazla. iyi düşün öyle al derim ben.

E.Gülbeyaz
23 Eylül 2007, 23:02
v-strom buyuk gelmez mı ??

emrah-t
24 Eylül 2007, 00:22
Ya çıldırıcam gezi fotoğraflarına baktıkca ağlamak istiyorum:pr:. Yokmudur bunun yolu. temiz bi 2. el V-Strom ortalama nekadar. Yada bana hangi makinayı önerirsiniz HELPPP lütfen.

v-strom buyuk gelmez mı ??
Evet büyük bi makina ama kullanabileceğime inanıyorum. Babamda Tenere 750 vardı az kahrımı çekmedi :). Benim tek sorunum bütce Temzi bir V Stromun altından kalkabilirmiyim bilmiyorum. Sizin önereceğiniz başka bi motosiklet varmı?