PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gerçek Harley Sesli Oyun "Elma"

SuSpect
18 Eylül 2007, 23:51
Merhaba Ark.lar

99 Senesinde oynuyordum ve bıraktım, aradan yıllar geçti eski cd leri karıştırırken buldum. Belki cok eski ama cok zevkli eğlenceli düşündürücü bir oyun. Ekran görüntüsü koymak isterdim ama SS alamadım,

Oyun cok basit, siz bir motor kullanan kişisiniz ve haritadaki elmaları toplayıp bitiş noktasındaki papatyaya değmeniz gerekiyor. Oyunda sadece sürücünün kafa bölgesi elma ve papatya hariç herhangi bir yere değerse kaybediyorsunuz.

Oyun aşağı,yukarı,sağa,sola ve space tuşları ile oynanıyor. Oyun 2 boyutlu oldugundan geri gitmek için space tuşuna basıyorsunuz ve motosikleti döndürüyorsunuz fakat bunu yaptıgınızda kullandıgınız hız tuşu artık fren tuşu oluyor yer değiştiriyorlar. Yukarı-Aşağı tuşları ise motorun önünü veya arkasını kaldırmanıza yarıyor, ilk bölümlerde bir faydası yok ama ilerleyen bölümlerde muhakkak kullanmanız gerekiyor.

Oyunu kurarken .zip dosyası içindeki "OKU" text dosyasını mutlaka okuyunuz. ben 50küsür levellara geldim, Kendi save'im ile veriyorum size ister yeni hesap acın isterseniz benım hesabımdan devam edin. Oyunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

İyi eğlenceler...

http://www.angelfire.com/ak5/break/elmadgsus.zip (Sağ tıklayıp, hedefi farklı kaydeti seçin)

babaçi
18 Eylül 2007, 23:54
link eror veriyor :)

SuSpect
19 Eylül 2007, 00:19
Bende gayet sağlam, test edip koydum. Birde Sağ tıklayıp farklı kaydeti seçmeyi deneyin.

eczaci101
19 Eylül 2007, 00:22
Link hatalı...
Ben de ulaşamadım...

(sağ tuşla tıklayıp hedefi farklı kaydet yapmak lazım o zaman oluyor)

:)

babaçi
19 Eylül 2007, 00:24
sizin linke tıklayınca burası çıkıyor
http://www.angelfire.com/sys/dlparent.shtml

linki taracıya kopyalayınca oldu:cat:

aargh
19 Eylül 2007, 01:37
Linkte bir sorun yok , yalniz direk tiklamak yerine sag tiklayip farkli kaydetmek gergekiyor. Eminim bir cogumuz bu oyunu hatirliyoruzdur. Cok zevklidir.

Ben yukledim, herkese iyi oyunlar! :mrgreen:

Not: "Suspect" Bugra kardesim, linki bizlere ilettigin icin tesekkurler!

SuSpect
19 Eylül 2007, 16:33
Not: "Suspect" Bugra kardesim, linki bizlere ilettigin icin tesekkurler!

Rica ederim, seve seve .

muko
19 Eylül 2007, 17:11
kardes bu oyun 99 da guzelmıs sımdı playstatıon dıye bı olay var gp serılerını tavsıye ederım paylasım ıcın tesekurler ama pek sarmadı

tubis
19 Eylül 2007, 17:16
SuSpect o nasıl imza öyle :)))))) Oyunu da akşam evde yükleyeceğim, eczanede uğraşamam. :wiinkk: Sağol.. :rendeer: