Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : [İzmir MT] 16 Eylül Pazar " Tekerinin Götürdüğü Yere Git" Gezisi

Sayfa : 1 2 [3]

duyulmaz
19 Eylül 2007, 03:17
Ne demek Mustafa abicim sen bizi muhabbetlerinle keyiflendirdin. gelebilmene çok sevindik.

Bu arada demekki senle tavla oynamamak lazımmış. Bu arada Ceyz biz hala dondurmalarımızı yiyemedik ne iş. Tavla borcundan kaçılmaz.
hehehe Rots bundan sonra tavlayı benzinine oynayacağım. Malum yemek alacaklarım var, dondurma alacaklarım var, çay var. karnımızı rahat rahat doyururuz biraz da benzin kaandık mı yol da yaparız.

Heyt uleynn var mı 10 litre benzinine tavla oynayacak benle. (duyulmaz sen oynayabilirsin mesela sana 10 litre koymaz)

ben sadece sinekçi olurum.en sevdiğim ata sporudur:queen::queen::queen:

sevdiğim ata sporları
*eski topikleri hortlatmak
*tavlaya 4.olup,piştide okeye dönmek
*3-5-2 de ebe olmak
*çayda çırada halay başı olmak...

göründüğünden zor işlerdir ha:queen::queen::queen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

o güzel kahvaltılıklar , çay , balık , kalamar , deniz , sohbet ... :pr:

pek kıskandım valla , neyse başka bir buluşmada görüşmek üzere :P

oohhhh çatla da patla...Konudan bağımsız ama saçların güzel olmuş:mrgreen::mrgreen:

DELİ EMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN,,

KORNAN nerede lannnnnnnnnnn...??????????

sizden ayrıldıktan sonra Umutlarla buluştuk,umutcuğum saolsun hoparttı kornayı.ayar tutturamadım ama uğraşacam.Deli Emin in kornası viyyykkk!!! lamazsa işi rast gitmez.

NE DİYORSUUN PSİKOLOJİİK DELİ AHahhahahahaaa!!!!!!!!!:P:P:mrgreen::mrgreen::mrgr een:

WALLACE MURATım başta sana teşekkür ederim beni gecenin köründe arayıp
-Abi yarın geziyoz takıl dediğin için :cat:

moralimin sıfırın altına indiği zamanda bu gezi beni kendime getirdi :cat:

gezide bana katlanma cesareti ve yürekliliğini gösteren diğer arkadaşlarımada teşekkür ediyorum :)
duyulmaz fotolara eklediğin konuşmları okurken yarıldım gülmekten :queen::queen:
? :)

Abi makinada pil olsaydı daha da çeker konuştururduk herkesi hahaa:mrgreen::mrgreen::queen::queen::bounce: ama bazlama kaldı dimi:P:P:P:P

böcek
19 Eylül 2007, 12:11
birde bu güzelliği ilaçlamaya kalkıyordunuz BUDA SİZE KAPAK OLSUN bak koca gruba yemek ısmarlayacakmış ( ikramiye çıkınca tabii) yine aç kaldık

allahtan umut kesilmezmiş , şu mübarek günlerde hep beraber dua edelim de bana ikramiye çıksın. :P

söz veriyom , hem de böcek sözü , hepinizi görcem ikramiye çıkınca :queen:

duyulmaz , saçlarımla ilgili yorum için teşekkürler . bende pek beğendim :)

zardanadam
19 Eylül 2007, 12:20
Tekerleriniz çok güzel yerlere götürmüş sizi. Gelebilmeyi isterdim.
Wallace purocen üzerinde biraz daha çalışırsak güzel şeyler ortaya çıkacak. Benim de naçizane birkaç fikrim var. bir ara el atarız :)

ArapKadri rozinante için eleanor hala üzgün :(

Wallace
19 Eylül 2007, 14:58
wallace sana bi yemek ısmarlamam lazım , hatırladım şimdi :)

rots sen de balkon muydun , cumba mıydın ??? :P + 1 de sana

ayıp ediyonuz , en kısa zamanda ısmarlarım da önce bi ikramiye çıksın bana bi yerlerden . malum murat ı doyurmak oldukça zor:queen:

eee ama hadi artık bak her geçen gün biraz daha acıkıyorum. bu demektir ki sen daha çok hesap ödeyeceksin:queen::queen::queen:. Ismarla kurtul bir an önce:rendeer::cat:

birde bu güzelliği ilaçlamaya kalkıyordunuz BUDA SİZE KAPAK OLSUN bak koca gruba yemek ısmarlayacakmış ( ikramiye çıkınca tabii) yine aç kaldık

valla ne geniş yürekli arkadaşlarımız var. gönlü zengin MT izmirimin. Hoş böcek pizzacı arada bize de pizza getirse ona da şükür diyecem ama neyse

Özge'cim, doyur şu milleti de sıra bana gelsin..Dondurmalarını da yesinler düşsünler yakamızdan..Ne bu ya, kırmızı karıncalar gibiler..

Tavlada yenilince kime ne ısmarlıcam diye düşünmekten oyunu oynayamıyorum..:)

Sözümüz söz arkadaşlar...:)

Ne demiş ünlü Türk Basçısı Levent Yüksek: Geç bunları anam babam geç bunları.......

ya dondurma sezonu bitiyor. bakkallar esnaflar dondorma tezgahlarını firmalara geri veriyor sen hala dondurma ısmarlayacan.

Rots abicim senin o çikolata şelalerinden 6 kişilik olanı hazırla tam tekmil faturayı da Ceyz e gönder. Bu işin sonu ancak böyle olacak

allahtan umut kesilmezmiş , şu mübarek günlerde hep beraber dua edelim de bana ikramiye çıksın. :P

söz veriyom , hem de böcek sözü , hepinizi görcem ikramiye çıkınca :queen:

duyulmaz , saçlarımla ilgili yorum için teşekkürler . bende pek beğendim :)

ya sana ikramiye çıkarsa gelir bizi görürsün o doğru ama ancak gözlerinle görürsün. Şimdi mesela bana bi tane fazer alacan mı marka modelden konuşalım görürüm falanlara karnım tok benim:queen::queen::queen:

Tekerleriniz çok güzel yerlere götürmüş sizi. Gelebilmeyi isterdim.
Wallace purocen üzerinde biraz daha çalışırsak güzel şeyler ortaya çıkacak. Benim de naçizane birkaç fikrim var. bir ara el atarız :)

ArapKadri rozinante için eleanor hala üzgün :(

Zardanadamım keşke gelebilseydin. Bir daha ki sefere inşallah. Geçen geceki hoş sohbet içinde teşekkürler en kısa zamanda tekrarlayalım. Proce için de her türlü desteğe açığım abi bir el atalım mutlaka.

Eleanor a da selamlar, yeni egsozuyla mutlu mu acaba?

Arap Kadri
19 Eylül 2007, 15:32
ZARDANADAM den alıntı
ArapKadri rozinante için eleanor hala üzgün :([/QUOTE]

ZARDANADAM seni fincan içinde sallar atarım hepyek olursun ona göre :jocolor:
elenorun bi suçu yok
yaptığım kazada suç tamamen benim unutma :)
maddi hasar alan ROZİ şu an eskisi gibi hava filtresine kadar değişti O çok mutlu :cherry:
ELENOR la gezeceği günü bekliyo :queen:

DUYULMAZ duydum aman okudum olacaktı :P
bi dahaki gezide yedek pil alalım unuttrma tamammı :mrgreen:

zardanadam
19 Eylül 2007, 16:14
Zardanadamım keşke gelebilseydin. Bir daha ki sefere inşallah. Geçen geceki hoş sohbet içinde teşekkürler en kısa zamanda tekrarlayalım. Proce için de her türlü desteğe açığım abi bir el atalım mutlaka.

Eleanor a da selamlar, yeni egsozuyla mutlu mu acaba?

Daha karşılıklı şarap içeceğiz :) Ben getirtiyorum şarabı :cherry: Bayramdan sonra elimizde olur.

Ellerinden öper abisi. Egsozu bi bağırtıyor ki hiç sorma :)

ZARDANADAM seni fincan içinde sallar atarım hepyek olursun ona göre
elenorun bi suçu yok
yaptığım kazada suç tamamen benim unutma
maddi hasar alan ROZİ şu an eskisi gibi hava filtresine kadar değişti O çok mutlu
ELENOR la gezeceği günü bekliyo

Ben anlıyorum da gel bi de bunu ona anlat.

Wallace
19 Eylül 2007, 16:19
Daha karşılıklı şarap içeceğiz :) Ben getirtiyorum şarabı :cherry: Bayramdan sonra elimizde olur.

Ellerinden öper abisi. Egsozu bi bağırtıyor ki hiç sorma :)

zardanadam o malum şarapsa ben almayayım. o şarap yüzünden alkole tövbe edecem böyle giderse. gel ben sana çay ısmarlayayım:queen:

APV41
20 Eylül 2007, 00:22
töbe haşa ramazanda şarap muhabbetimi olur abi yapmayın ayıptır günahtır
bunlar insanı yoldan çıkarır günahı büyüktür beyin hücreleriniz ölür sağlıklı düşünemezsiniz ( rakının gözünü seveyim )

markası ne nereden geliyor ne zaman içiyoruz yıllanmışmı yanında ne var peynir bulalım iyisinden yeteri miktarda varmı daha 3 hafta var bayrama beklesin dinlensin GELİYORUM

Arap Kadri
20 Eylül 2007, 01:09
ZARDANADAM demişki

Ben anlıyorum da gel bi de bunu ona anlat.[/QUOTE]

bana bak zardanadam söleee elenor'a benim vede rozi'nin canını sıkmasın
onun suçu yok o kadar

BU KONU KAPANDI O KADAR
YOKSA BEN PSİKOPATA BAĞLICAM ONA GÖRE ZARDANADAM

bu arada bensiz şarap içmeye kalkarsanız canınıza okurum unutmayın

zardanadam
20 Eylül 2007, 09:36
zardanadam o malum şarapsa ben almayayım. o şarap yüzünden alkole tövbe edecem böyle giderse. gel ben sana çay ısmarlayayım:queen:
Yok yok şirince şarabı:cherry:

Arap Kadri tamamdır. Konu kapandı. Psikopata bağlanınca neler olduğunu biliyorum. Tamam tamam sustum:)

APV41 güzel bir marka. Kaliteli bir şarap. Ama Wallace istemiyor baksana.:P

Arap Kadri
20 Eylül 2007, 12:14
ZARDANADAM demişki............

Arap Kadri tamamdır. Konu kapandı. Psikopata bağlanınca neler olduğunu biliyorum. Tamam tamam sustum:)

aferin sana :rendeer::rendeer:

bu arada imzanda çok hoşuma gitti bilesin :cat::cat::queen::queen::queen:

Wallace
20 Eylül 2007, 14:45
ZARDANADAM demişki............

aferin sana :rendeer::rendeer:

bu arada imzanda çok hoşuma gitti bilesin :cat::cat::queen::queen::queen:

APV41 im o şarabın markasını sana ben bi toplantıda söyleyeyim. burdan yazarsam ban lanma sebebi olur. harbi den de böyle bir şarap var ama

ümmet perkitan
20 Eylül 2007, 15:25
ya arkadaşlar bu gezileri mahsus ben yoken yapıyorsunuz demi gelemeyim diye.ordayken sadece toplanıp dağılıyorduk.
elbete şaka yaptım güle güle gidin gelin,allah kaza bela vermesin.ist dan herkeslere selam.

karmacoma
20 Eylül 2007, 17:59
APV41 im o şarabın markasını sana ben bi toplantıda söyleyeyim. burdan yazarsam ban lanma sebebi olur. harbi den de böyle bir şarap var ama

şu avusturalya malı ve logosu da YY olan şarabı diyosunuz sanırım? :cat:

Tuncer Sezen
20 Eylül 2007, 18:21
Forumumuzun resmi içkisi olan markadan mı bahsediyorsunuz ?
Benden bir şişe...

http://static.flickr.com/50/166381478_8fd2969800.jpg

Siz yinede bu şaraptan pek bahsetmeyin,benim ensem kalın,yüksek yerde tanıdıklarım var bana bişey olmaz :P

gittardando
20 Eylül 2007, 18:41
Abi şarap sağlam ve iddialı duruyor aman fazla kaçırmayın, ne olur ne olmaz... Zaten üzerindeki marka değil sonuç gibi geldi bana...:queen:

MrCool
20 Eylül 2007, 19:35
Abi şarap sağlam ve iddalı duruyor aman fazla kaçırmayın, ne olur ne olmaz... Zaten üzerindeki marka değil sonuç gibi geldi bana...:queen:

:mrgreen:
..................................25

APV41
20 Eylül 2007, 23:54
bu şarabı tanıyorum ben PRO nun şarabı bu bence önce PİER içsin sonra biz ve denize yakın bir yer olsun ben hızlı yüzerim ( kaçması kolay olsun )

karmacoma
21 Eylül 2007, 02:50
Siz yinede bu şaraptan pek bahsetmeyin,benim ensem kalın,yüksek yerde tanıdıklarım var bana bişey olmaz :P

ben sefil bir üye olduğumdan sadece ima etmeye cesaret edebildim, ee tuncerimin farkı oturtmuş resmi, biliyoz aquada yüksek bi kaydırak sorumlusu yakının vardı atmıştın havanı, nickinde kırmızı... adamlar bunu üretip raflarda boy boy satıyo biz bi resmini koymakdan korkuyoz.

uglychild
21 Eylül 2007, 05:06
1) wallace pazar gunu ben sana beni de uyandir demistim ama ne aradin ne de sordun... zoruna gidiyo di mi tatyana sana pas vermedi diye? ondan beni cagirmadin sen... anladim ben anladim...

2) bu sarap kac para?

APV41
22 Eylül 2007, 18:28
fiyatı kişinin içmeden önceki ve içtikten sonraki haline göre belirleniyor ağır ve uzun bir gecede içmek istersen günlük fiyat hızlı ve kısa sürede içersen yövmiye hesabı ödüyorsun :mrgreen:

gittardando
22 Eylül 2007, 18:37
Bu şarap geyiği biraz daha uzarsa forrap dahil hepimiz banlanırız millet. YY anlayacağınız...:queen:

Tuncer Sezen
22 Eylül 2007, 18:49
Ben banlanmam :P
O değilde cidden bu topicin ömrü doldu gibi...
Nerede bakıyım benim asma kilitim...Hımmm....Heh buldum.

Konu amacına ulaşmıştır.Bir sonra ki esenlik ve mutluluk dolu buluşma ya da gezide görüşmek üzere,
Esen kalın...