PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bi yardım edin

met4LLic4
10 Eylül 2007, 21:27
beyler motoru deistirmek istiyodum we kafamda biraz bi şeyler oturmaya basladı ama size bir kaç bişey daha sormak istiyorum;
aklımdaki modeller cbr 125,cbf 250,cbf 150 simdi asıl sorular:D
bu aletlerin max hızlarını
wede ne derece yola geleceklerini(yani kaç km sürekli gidebileceğimi,gezilere gelmek istiyorum da:D
kafamı hep cbr çekiyo ama hangi aletle daha rahat yola çıkılır en çok bni düsündüren bu motorun beni yolda bırakmasını istemem
simdiden tesekkürler:D

denizcimuzaffer
10 Eylül 2007, 21:36
Merhaba arkadaş,
sorduğun Motorlar birbirinden çok farklı sayılır. Özellikleri ve kullanım amaçları da öyle. CBF 250 sorduğun soruların ortalamasını aldığında ideal motordur diyebilirim. Maksimum sürati 140 Km, oartalama hızlarda 4 lt/100 Km yakıt tüketimi var. Bakımlarını aksatmadığında arızasız sorunsuz bir motor. Naked olarak her yola girebilecek, hemen hemen her soruna ortalamanın üzerinde cevap verebilecek bir motor. CBF 150 ise yine sorunsuz ve çok ekonomik bir motordur. 2,5 lt/100 km yakıt tüketimine kadar inebiliyor. Rahat, iri bir motor. Ancak elbette 250 lik bir motor ile karşılaştırılmamalı. 150 lik motoru ile uzun yollarda yetersizlik hissedebilirsin ama bu bastınmı Kars'a gitmez değil elbette. CBR ile ilgili çok ayrıntılı bir bilgim yok, ancak yeni teknoloji üretimi çok kalite bir motosiklet. sorduğun 3 motorda bakımlarını aksatmadığında yolda falan bırakacak motorlar değillerdir.
istediğğin motora kavuşman dileği ile:rendeer:

Prometheus
10 Eylül 2007, 21:37
Her modelin zaten kendine ait ayrı başlıkları var. Lütfen arama yapınız.
Ayrıca başlığın konu hakkında bilgi içerir şekilde olmasına özen gösteriniz