PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [Ankara MT] Kim Vurduya Gidiyoruz

Prometheus
07 Eylül 2007, 23:03
Ankara MT'den yeni bir organizasyon daha. Ancak bu organizasyon yapmış olduğumuz diğer gezilerden çok farklı, hatta sitedeki diğer organizasyonlardan da farklı :mrgreen:

Tarih: 09 Eylül 2007
Saat: 09.00
Buluşma Yeri: Kafes (Eskişehir Yolu ODTÜ Kavşağı OPET içi)
Gidilecek Yer: Belli değil. :P
Gidilecek Rota: O da belli değil. :)
Konaklama Yeri: O hiç belli değil :mrgreen:

Sonuç olarak bilinmeyene doğru gidiyoruz. Sabah buluştuğumuzda haritamızı açıp, kafamızın estiği yöne doğru gideceğiz.

Kısaca şu şekilde bahsedebilirim ki, gezimiz uzun soluklu ve uzun kilometreli olacak (aksilik olmazsa ortalama 500 km). Düzgün asfaltta hızımız 90-120 arası, otobanda ise 120-140 civarı olacaktır. Yolların durumunu bilmiyoruz o yüzden geçenki gezide olduğu gibi mucır tarlasından da gidebiliriz, kayaların üzerinden de, çamurun içinden de. Kendine güvenemeyen, kendi motor sürüşleri hakkında en ufak bir tereddütü olan arkadaşların katılmamalarını önemle rica ederiz. Bizim yüzümüzden başınıza ve motorunuza bir iş gelsin istemeyiz. Rota önceden belli olmadığı ve süprüz olacağı için, sabah uyanıp gelmiş olduğu için geziye katılmak zorunda hissedenlerin çıkmasını istemiyoruz.

Gelmek isteyen arkadaşlar bunları göz önünde bulundurup gelirlerse seviniriz.

Gezi raporunda görüşmek üzere :cat: :queen:

SilentScream
07 Eylül 2007, 23:06
merhaba ben gelmek isterim hem de sizlerle tanışmış olurum , bu arada kafes neresi acaba :)

Prometheus
07 Eylül 2007, 23:11
ilk mesajdaki yazılanlarda hem fikirsek elbette gelebilirsin :)

R3N
07 Eylül 2007, 23:12
nolur bende geleyim bende :cherry:
sabah 9 ama napalım kalkıcaz artık insalla :)
günü yaşa gibi bişi olmuş procum eline sağlık :P born to be wild :cherry:

SilentScream
07 Eylül 2007, 23:16
ilk mesajdaki yazılanlarda hem fikirsek elbette gelebilirsin :)

:) evet göze alıyorum , yalnız benim motor sizinkilerin yanında yavaş kalmasın , o işi nasıl yapıyosunuz... en yavaşa göre mi hareket ediyosunuz yoksa iki grup şeklinde gibi mi?

Prometheus
07 Eylül 2007, 23:17
born to be wild :cherry:

Vaaaay, süperdi bu ::xrock::

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/6/65/SteppenwolfAlbum.jpg/200px-SteppenwolfAlbum.jpg

Ayrıca unutma başıma bir iş gelirse

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/8/85/BonJoviNeverSayGoodbye.jpg/200px-BonJoviNeverSayGoodbye.jpg

:mrgreen:

:) evet göze alıyorum , yalnız benim motor sizinkilerin yanında yavaş kalmasın , o işi nasıl yapıyosunuz... en yavaşa göre mi hareket ediyosunuz yoksa iki grup şeklinde gibi mi?

Merak etme hız bizim için sorun olmaz, biz de sonuçta motorları çok yaksın isteyen tipler değiliz :mrgreen:

R3N
07 Eylül 2007, 23:31
benim başıma bişi gelirse şunlardan olabilir ama tam da karar veremedim :P
http://shop.rockhard.de/images/cd_amonamarth_oden_g.jpg :cherry:

eğer vakit yeterliyse hız sorun olmaz, yalnız uzun gezi olsun diyorsak da ona göre düşünmeliyiz, kararı kendiniz veriniz :) atıyorum aksam saat 10 yerine 12 de dönsem bişi olurmu vs :)

Prometheus
07 Eylül 2007, 23:33
eğer vakit yeterliyse hız sorun olmaz, yalnız uzun gezi olsun diyorsak da ona göre düşünmeliyiz, kararı kendiniz veriniz :) atıyorum aksam saat 10 yerine 12 de dönsem bişi olurmu vs :)

son geziden döndüğümüzde saat 00.30 du :cherry:

SilentScream
07 Eylül 2007, 23:38
benim başıma bişi gelirse şunlardan olabilir ama tam da karar veremedim :P
http://shop.rockhard.de/images/cd_amonamarth_oden_g.jpg :cherry:

:) zaman sorun değil benim için (ya da buluştuğumuzda karar veririm ) , bu arada amon amarth bende severim...

tubis
07 Eylül 2007, 23:40
Ohh ohh Allah muhabbetinizi artırsın :cherry: Bi Antalya yaparsınız artık :cherry:

R3N
07 Eylül 2007, 23:41
silent gel abi sen , takar kulaklıklarımızı ucarak gideriz be yau :P :)

soulfly boom da olablüü , korn da olablüü :P ( of be procan )

Prometheus
07 Eylül 2007, 23:45
Başlık rock müzik başlığı gibi oldu :cherry:

Haydi ben yatıyorum şimdi, babalara da iyi geceler dilerim :cherry:

http://www.sonybmg.ca/images/Covers/E2K97685.jpg

motopirate
07 Eylül 2007, 23:56
gidilecek yer belli olsa muhtemelen geliridim.o kadar rahat takılamyorum malesef.

departed
08 Eylül 2007, 00:06
herkese ıyı yolculuklar yolunuz acık olsun.

kumita45
08 Eylül 2007, 00:35
Mecaracı bir ekipp, harikasınızzz, konuyu takip edeceğimm kazasızz belasızzz hayırlı yolculuklarr iii eğlencelerrrr....

st_erdogan
08 Eylül 2007, 01:08
Ben bu Born to be Wild olayında sonuna kadar varım da motorum ne der bilmiyorum. :mrgreen:
140 filan beni bozar, seneye inşallah. Hadi bakim iyi gezmeler diyeyim size :)

scorp
08 Eylül 2007, 01:12
Guzel fikir ama yok ben bu haftalık bilinmeyen yeri ve bilinmeyen dönus saatini almıyım aksam 8-9 gibi Ankarada olmam lazimda...

ER6iNbay
08 Eylül 2007, 01:14
sizlere iyi geziler...
umarım gezide aradığınızı bulur kalıcı olursunuz :)

Prometheus
08 Eylül 2007, 09:24
Fotoğraf makinası getirmeye çalışın. Ben compact'ı getiremeyeceğim.

R3N
08 Eylül 2007, 09:57
Guzel fikir ama yok ben bu haftalık bilinmeyen yeri ve bilinmeyen dönus saatini almıyım aksam 8-9 gibi Ankarada olmam lazimda...

farklı dönüş saatlerine göre farklı bişeyler yaparız , olmadı iki er6 kardeşş kardeşş döneriz :) almayayım yok özlettin kendini :P

sizlere iyi geziler...
umarım gezide aradığınızı bulur kalıcı olursunuz :)

erginbay gelmiyorum diye düşünüyorsun sanırım

Betonarme
08 Eylül 2007, 10:02
şimdi istikamet belli değil derken, maltepede bir pavyonda da son bulabilir yani yolculuk.

R3N katılımcı olunca öyle bir çagrısım yaptı nedense

biz de kalan arkadaslarla bi tavla & bowling organizasyonu mu yapsak

ER6iNbay
08 Eylül 2007, 10:42
turlarız abicim olmassa güzelinden...
sikorp da turlama için hazır zate...
bak diyim biz onlardan daha çok yol yaparız benden sölemesi...hehehhe...

paraglider80
08 Eylül 2007, 11:12
Arkadaslar bu tur geziler yapmaniz cok orjinal bilinmeyene oldukca gizemli ozellikle yol durumu falan heyecan verici, doga, motorlar ve siz ne diyim harikasiniz hepinizi ayri ayri kutluyorum. Umarim birgun tanisir ve birliktede cikariz bu tur gezilere... Simdilik sizlere iyi yolculuklar... :)

Prometheus
08 Eylül 2007, 11:37
Zaten orjinallikleri ile meşhur bir grubuz :cherry:

met4LLic4
08 Eylül 2007, 13:52
wala belli olsa yine gelebilirdim ama mondialle çok uzuna cesaret edemem

XCOP
08 Eylül 2007, 14:41
Bende gelicem bennndeee....
Su anda 2 gundur biraz rahatsızım ama iyilesiyo gibiyim. Bu yuzden yarina canavar gibi olurum saniyorum. haa pro sen motoru devirme, r3n sende bana bu sefer benzin alma :P

Ben derim ki denize girelim yaa ramazandan once ::P son yaz denizi rota belli degil ama bi suya girelim cimelim :P

SilentScream
08 Eylül 2007, 14:42
arkadaşlar bilinmeyen yolculuk yerine bilinen bir yolculuk yapabiliriz mesela çerkeş taraflarında ışık dağı civarlarına gidebiliriz , yemyeşil ormanlık bir arazi yokuşlu , virajlı 100 km civarı , böylece katılım fazla olur diye düşünüyorum , sadece bir öneri :)

APV41
08 Eylül 2007, 14:56
pronun açtığı hangi başlık akıllı çıktı bu güne kadar şimdi ben bu geziyi kısaca özetlersem tahminimce ;
yolun ilk km lerinden sonra belirsizlik hakim olduğu için 2 arkadaş kaybolacak
ilerleyen km lerde yolu kaybedecekler ( yol varsa tabii)
daha sonra bir tarladan geçerken proyu eşek tepecek
yolun yarısında pro yoldan çıkalım diyecek ( şimdiye kadar nasıl çıkmadı hayretler içindeyim )
yoldan çıktıktan sonra bir tarladan geçerken arkalarından ateş açılacak ( amcamın tarlası dikili nede olsa mahsül eziliyor )
ve hala akşam olduğunda sağlam kalırsa bu gezi karakolda bitecek ( kesin bir şey yapar bu deli )
ve gece evi bulacağı konusunda şüpheliyim buradan alp tunayı yollayacağız onu arama kurtarma ekibiyle arasın diye
ve son olarak eve kadar gelmeyi başarırsa ağrılarından 2 gün siteye bakamayacak yatacak
TAKİPTEYİM SENİ SEVİYORUM PROCAN

reDragon
08 Eylül 2007, 16:58
nolur bende geleyim bende :cherry:
sabah 9 ama napalım kalkıcaz artık insalla :)
günü yaşa gibi bişi olmuş procum eline sağlık :P born to be wild :cherry:

oh git valla git . sen artcısız nasl dayanıosun o yollara bilemiyorm artık

Prometheus
08 Eylül 2007, 17:32
pronun açtığı hangi başlık akıllı çıktı bu güne kadar şimdi ben bu geziyi kısaca özetlersem tahminimce ;
yolun ilk km lerinden sonra belirsizlik hakim olduğu için 2 arkadaş kaybolacak
ilerleyen km lerde yolu kaybedecekler ( yol varsa tabii)
daha sonra bir tarladan geçerken proyu eşek tepecek
yolun yarısında pro yoldan çıkalım diyecek ( şimdiye kadar nasıl çıkmadı hayretler içindeyim )
yoldan çıktıktan sonra bir tarladan geçerken arkalarından ateş açılacak ( amcamın tarlası dikili nede olsa mahsül eziliyor )
ve hala akşam olduğunda sağlam kalırsa bu gezi karakolda bitecek ( kesin bir şey yapar bu deli )
ve gece evi bulacağı konusunda şüpheliyim buradan alp tunayı yollayacağız onu arama kurtarma ekibiyle arasın diye
ve son olarak eve kadar gelmeyi başarırsa ağrılarından 2 gün siteye bakamayacak yatacak
TAKİPTEYİM SENİ SEVİYORUM PROCAN

Fena mı işte gerilim + macera yaşatıyoruz arkadaşlara. Elm Sokağı Pro'su :P

APV41
08 Eylül 2007, 19:44
tek geçerim seni PRO ben senin capo yu almadan önceki akıllı halini bilirim aslında o halini özledim ama neyse sen yine devam yanlız milleti yoldan çıkarıp bizi eksiltme

Prometheus
08 Eylül 2007, 20:27
Merak etme abi, o kadar da korkunç yerlere gitmeyeceğiz :cat: :cherry:

alp_tunay
08 Eylül 2007, 21:21
takılmayın bunun peşine len..... Zaten sadece evren takılacak...... :P

Prometheus
08 Eylül 2007, 21:25
takılmayın bunun peşine len..... Zaten sadece evren takılacak...... :P

Sayımız şimdiden 6 oldu bile :P bu da tüm asfaltlara logar olsun :P :mrgreen:

yorgun 48
08 Eylül 2007, 21:43
Bilinmeyen bir gezi bilinmeyen bir yer ve belli olmayan bir dönüş saati harikasınız. Tam eğlence olacak bir gezi . ünkü program yok. Aklınıza ne gelirse anu yapacaksınız. İyi eğlenceler resimleride bekliyoruz.:queen::queen::bounce:

R3N
08 Eylül 2007, 23:13
paraglider bende paraglidemak istiyorum yau :) umarım tanışırız bi ara
redragon özlettin kendini :P
xcop bidonu sırtımamı bağlayayım fileye mi takayım :P :cherry:

cokda dramatize etmeyelim türkiye sınırları içinde ankaraya yakın biyerlere gidicez işte :cherry:

pro , ren, caya104 ,xcop , silent enigma :P , scorp , st, bildiğim kadarı ile gelenler :)

Prometheus
08 Eylül 2007, 23:38
Bilinmeyen bir gezi bilinmeyen bir yer ve belli olmayan bir dönüş saati harikasınız. Tam eğlence olacak bir gezi . ünkü program yok. Aklınıza ne gelirse anu yapacaksınız. İyi eğlenceler resimleride bekliyoruz.:queen::queen::bounce:

Bu gezinin adını Özgür Willy gezisi koyuyoruz demek ki :)

amblem de şu olsun :cherry: riding willy 125000 cc :P

http://new-brunswick.net/new-brunswick/whales/pics/willie.jpg

SilentScream
08 Eylül 2007, 23:52
eğlenceli olacağa benziyor , yarın 9 da ordayım :)

Prometheus
09 Eylül 2007, 20:57
Gezi tamamlandı, rapor şurda: http://www.motosiklet.net/forum/gezi-yazilari/36249-%5Bankara%5D-%22ilgaz-anadolunun-sen-yuce-bir-dagisin%22-gezisi-p.html#post801093