PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni başlayanlar 250 cc ile başlamasın

CoSMo
16 Ağustos 2005, 15:15
artık yeter yaa piyasada temiz bi 250 kalmadı nedir abi nie 250 cc ile başlar millet annamıyom kıl oldum yaa al bi tane virago 535 nie alıyosun 250 ne farkı war ki aletlerin bi de hem satarken de uğraşmazsın artık 250 cc motorlara direk acemiden die bakıyolar kimse kullanmıyo ki bi de şu muhabbet alayım 250 cc sonra büyütürüm yaw ne adamlar war yaaa :pr:

RUZGARSEVDALISI
16 Ağustos 2005, 15:24
:silent:

Barış Şuşut
16 Ağustos 2005, 15:26
250 cc cruiserle 500 cccruiser arasında dağlar kadar fark yoktur aklı başında biri isen hiç farketmez zaten deilsen mobiletle bile tek teker yapmak için çaba sarfedersin bunlar ne yapıyor die bir başlık var orayada bir bak yurdum insanı mobiletle ne artistik hareketler yapıyo yokki olimpiyatlarda mobiletle sürat yarışı :cherry:

CoSMo
16 Ağustos 2005, 15:29
250 cc leri trafikten çeksinler bence bak nası rahatlıycak trafik sesler i bile gıcık ediyo :)

mfeci
16 Ağustos 2005, 17:15
250 cc leri trafikten çeksinler bence bak nası rahatlıycak trafik sesler i bile gıcık ediyo :)

mobilet leri kastediyosun galiba :silent:

toguest
16 Ağustos 2005, 17:28
nedir seni bu kadar daraltan tam olarak anlamadım...her motorun 500 cc liğimi var...jinlun 500 vardıda bizmi almadık :) tarafikten çeksinlermi -harbi alemsin yani- hatta sultanahmette sallandırsınlar bir kaçını dimi...neyse çok takılmaman şahsi önerim...

Barış Şuşut
16 Ağustos 2005, 17:48
sultanahmette sallandırsınlar bir kaçını dimi...

o sultanahmet deil taksim aynen şöle söyleniyo
sallandıracan 250 cc cilerden birkaçını taksimde bak piyasada 250 ci kalıyomu :cherry:

kenan014
16 Ağustos 2005, 17:55
:)

girayer
16 Ağustos 2005, 18:10
onun temeli sultanahmettir...Osmanlıda verilen idam cezası sultanahmet meydanında halkın önünde gerçekleştirilirdi ibreti alem olsun diye... Ama tabi kent metropolleşip popülerleşinde sultanahmetinde halk dilinde taksim olması çok doğal..hatta şu an boyacıların bile rusça veya ingilizce konuşmaya çalışıtığını düşünürsek en fazla yabancı turistlere ibret olur..taksimde sallandırmak daha doğru olabilir...

bu arada tarihi bilgi doğrudur fakat devamındaki geyik için kusura bakmayın...

just_life
16 Ağustos 2005, 18:21
Bu 250 cc ler ne suç işledi simdi birisi 250cc az kullanılmıs bulamıo diye mi. Bu kadar günaha girdiler sıfır alsan olmazmı? Ayrıca maddi durumu imkani elversede dedigin gibi Virago alsa motorcu dostlarım. Sahsen kendimin Virago parasi olsa Virago alırdım. Kızma Bilader bize paranın gözü kör olsun ne diyelim. Ayni paraya 500cc veren varmi. Affet bizi 250cc ye biniyoruz icabinda konusmak istedik.

Barış Şuşut
16 Ağustos 2005, 18:22
girayer,
başına iş aldın :)
şimdi tarih konusunda bir soru işareti oldumu ilk kapı sensin :cat:
evet arkadaşlar tarihle ilgili bir şey merak eden girayer, arkadaşımıza başvurabilir :cherry:

just_life
16 Ağustos 2005, 18:25
girayer, En büyük suç neymiş o dönemde ? :P

Olcay Avşar
16 Ağustos 2005, 18:46
Hangi padişahdı hatırlamıom (belki de yerel yönetici) İstanbulda iş çığırından çıkınca bütün zindanları boşaltıp beyazıt meydanına tek kişil bir hücre yaptırıo. İlk suçluyu koyuyolar buraya, ikinci bir suç olduğunda bir öncekini idam edip yerine bunu koyuyorlar, yer yok ya hani :) böyle böyle kısa bir sürede suç oranında müthiş bir düşüş oluo. Yanlız bu annattığımdan emin değilim tam hatırlamıom, belkide hikayedir ama sanırım o tek kişilik hücre hala duruodu, bilgisi olan varsa annatsın. Kıyak bir çözüm :)

Barış Şuşut
16 Ağustos 2005, 18:57
evet girayer, cevap bekliyoz noldu kurudun kaldın :cherry:

just_life
16 Ağustos 2005, 19:04
yapsa yapsa deli yapar abi Aklıma deli ibrahim geldi :P

CoSMo
17 Ağustos 2005, 14:18
ulen bi deli kuyuya bi taş atmış kırk akıllı çıkaramamış
just life 250 cc bulamadığımı nerenden çıkardın hehe ben olsam almam dedim
hem soora 250 cc ile 500 cc kasa olarak farklı diiller insanlar 500 alsın soora alıyo 250 iki at soora satacam die uğraşıyo o da satarsa tabii zararına veriyo 250 den kar edenler yazsın abi biz gördüğümüzü konuşuyoz bi yerimizden uydurmuyos :pr:
şimdi millet yazar motor kar deil zevk işidir o zaman 10 a al 5 sat heheh

just_life
17 Ağustos 2005, 14:24
CoSMo, neden kardes Motora baslayan adam sürmesini bilmiyor bilgisi yok. Ama sen diyorsunki olsun yinede 500 cc ile baslasin bi duvarda durur artık.

Bilgisi olan motorcu ise 500cc alamıyor olabilir dedim ayrıca Maddi durumu musait degildir 250cc ye parası yeter onu alır. Ayagını yerden keser.

MOTOR ZEVK İŞİDİR: :queen:

CoSMo
17 Ağustos 2005, 14:28
para işini bilemem abi ama sende biliyorsun bu dediklerimin doğru olduunu neden inkar ediyosun bilmiyorum
bi de insanda irade wardır o zaman al bi porsche gir kamyonun altına kasa aynı kapişşşş
bu arada bence de motor zevk işi :wiinkk:

fausten
17 Ağustos 2005, 14:32
CoSMo, 250 lik motor sahiplerinin sende ne gibi tahribat yarattığını bilemiyorum ama bazı arkadaşlarımız bu ağır şartlar altında 9-10 K ytl veremeyecek durumdalar ve motor zevklerini tatmin etmen istiyorlar.Eğer sen bu arkadaşlara yardım edip hepsini 500 cc ye terfi ettirmek için bir fon ayıracaksan ben bundan faydalanmak isterim.Ve senin isteğin üzerine atarım motorumu trafiğin garajına olur biter :) :cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

CoSMo
17 Ağustos 2005, 14:38
eywallah abi bi yerden miras bekliyorum gelirse söz seni de 500 e terfi ettircem söz ağızdan bi kere çıkar :cat:
bu arada ben de yarattığı tahribata gelince bi arkadaşım 250 cc sini satamadı ve bana ekşidi abi ben 250 lere kıl oldum :pr:

fausten
17 Ağustos 2005, 15:02
:D ağızdan çıktı yani.Yaw 250 değil motoru satması zordur bak bi abimin 650 dragstarı duruyo hala 1 sene oldu neredeyse.SABIR tek ilaç üstad bekliycek :cat:

head
17 Ağustos 2005, 15:23
NOOOLUYO YAAA NE BU ŞİDDET BU CELAL :pl:

CoSMo
17 Ağustos 2005, 15:31
inanamadım yani 1 senedir bekliyo yani gel biz onu satalım bi arkadaş arıyodu ondan bi de şu gerçek iyi motor satar abi öle bi sene durmaz ama yok çok fiyat çekiyosa onu bilmem :silent:
head dostum şiddet ve celal yok burda yannış yere geldin sadece fikrimizi belirtiyoz yok ama bu sana şiddet olarak görünüyosa bilemem yani sen tv felan seyretme dokunur :cherry:

cemgundes
17 Ağustos 2005, 15:46
sarayın önünden bağırarak geçen seyyar satıcıya çok kötü şeyler yaptıklarını duymuştum.

just_life
17 Ağustos 2005, 15:50
cemgundes, ahahah o devirde motorda yoktu ya :)