PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : model bazlı motosiklet siteleri

jakobien
25 Ağustos 2007, 23:09
--------------------------------------------------------------------------------

Model bazlı motosiklet siteleri hakında ne düşünüyorsunuz dünyada çok sayıda sırf bir markanın modeli için yapılmış siteler var türkiyede benim bidiğim www.fazerturkiye.org ve www.vstromturkiye.org ve www.cbfturkiye.org var bu tip siteler faydalımı yoksa olmasada olurmu?Birde bu sitelere ilave site varmı?Ve yahut bu tip siteler yokolmaya mahkummudur

Mesla www.stroomtroopers.com dünya bazında vstrom sitesidir ve 80000 post almıştır .Türkiye için bu tip bir sitenin varolma şansı varmıdır.Cbf türkiye vestrom türkiye ve fazar türkiye bu sitelere rakip olacak kadar güçlenebilirmi malum tr de bu tip site çoğalmalımı?

eradnan
25 Ağustos 2007, 23:13
çok faydalı siteler aslında tamamen kendi motorunun sorunlarını diğer sahipleriyle iletişim kurarak paylaşabiliyorsun ama ne kadar tanınıyorlar orası meçhul...

jakobien
25 Ağustos 2007, 23:15
o zman olay sadece bir gruba ait olma hissimi sence?

BHTYR_VFR
25 Ağustos 2007, 23:47
vfr forumu olsa orayada üye olurum, aynı motoru kullanan kişilerle gezi yapmak daha bi keyif olur, yetiştim yetişemedim, rampa çıkarken, virajda yatarken aynı tur motorlar olacaagından yol daha keyifli olur :cat:

fakat buyuk organizasyonlarda, veya aktivitelerde moderatörlerin birbirleriyle haberleşip aynı felsefeyi yasadıgımızdan bir arada ortak faliyet yapmak için yardımcı olması gerekir kanaatimcee saygılar :rendeer:

eradnan
26 Ağustos 2007, 01:35
aynı 5-6 tane motosiklet bile olsa küçük superbike yaparsınız aranızda :)

THE_LANCET
26 Ağustos 2007, 02:00
Bir eklentide ben yapayım
www.hyosungfanclub.com da var ordada herkez bu motosikletlerden kullanıyor veya sempati duyan kişiler var Yararlı olduğuna inanıyorum ve siteye özel çeşitli indirimler veya istek üzerine özel yapım yada serii üretime geçebiliyorlar örnek vermek gerekirse bir egzoz şekli yada ön sperlik v.s gibi :)

aspuzu
26 Ağustos 2007, 02:36
dostum diger sitededen kilit yedin umarım bunda yemezsin

THE_LANCET
26 Ağustos 2007, 02:44
dostum diger sitededen kilit yedin umarım bunda yemezsin

kime dedin banamı :silent:

aspuzu
26 Ağustos 2007, 03:11
kime dedin banamı :silent: yok yaf sana değil topic i açana dedim:cat:

THE_LANCET
26 Ağustos 2007, 03:44
Kusura bakma ozaman:) benden hemen sonra yazınca bana dedin sandımda :)

cakalaz
26 Ağustos 2007, 11:47
Bence de fadaLı siteler :) Çünkü isteyen istediğini bulmak için ordadır :) istediğini de buLur zaten :)