PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiyati Düştü - Az Bulunan Gri Class Serisi

PANDERMOS
24 Ağustos 2007, 11:34
Merhaba Arkadaşlar;

Daha önce ilan vermiştim ancak ilan ile ilgili değişiklik olduğu ve eski ilan üzerinden cevap yazılamadığı için tekrar veriyorum;

Geçen hafta sonu Altınoluk'a tatile çıktığım ve 30 ağustosta ege ye doğru tatile çıkacağım için motoru Balıkesir'de geçen cumartesi servise soktum, yağını , sente ayarlarını, fanını her şeyini elden geçirdik, yaklaşık olarak 6 saat motora bakım yaptık.

Tüm bunlara rağmen fiyatı 3,750 ytl ye düşürdüm, bilginize.

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4536891

----QUOTE-----------
Merhaba;

Askerden gelince büyük bir heves ile almış olduğum motorumu, yeni eve taşınacağım ve otopark sorunu olacağı nedeni ile çalınmadan önce satmak istemekteyim.

Motoru, hafta sonları tatilinde ve Bandırma / İstanbul arası seyahatlerimde kullandım, her hangi bir problem ile karşılaşmadım.

Motorun klasik sorunlarının hemen hemen tümü giderilmiştir.

Far: Cam ve saj tan oluşan Farba far ve beyaz ışık veren alman malı halojen ampul takılmıştır.

Arka stop: Ön far ampülünün güçlü olması sebebi ile akü üzerinde ki yükün azaltılması için arka stop led ampüller ile modifiye edilmiştir.

Ayna: Sürekli gevşediği ve görüş alanı az olan standart aynaları daha orjinal aynalar ile değiştirilmiştir.

Buji: Bir ay önce Alman malı Champion bujiler ile değiştirilmiştir.

Zincir: Bir ay önce Q-ring li zincir ile değiştirilmiştir.

Arka dişli: Bir ay önce zincir değişimi esnasında, arka dişlide yenilenmiştir.

Hava filtresi : Bir ay önce yenisi ile değiştirilmiştir.

Yağ: Her 1000 kilometrede bir yağı castrol yağ ile tarafımca değiştirilmiştir.

Eksoz: Eksozlar sesli eksozlar ile değiştirilmiştir.

Fan: Gevşeme problemi vardı, giderildi, ŞU AN İTİBARİ İLE SAĞLAMLIĞI KONUSUNDA GARANTİ VEREBİLİRİM.

Fan müşürü: Sıcak havalar nedeni ile iptal edilerek, Fanın manuel çalıştırılabilmesi için kontak takılmıştır.

Her hangi bir pazarlık payı yoktur, yanında bir adet siyah kapalı kask hediye edeceğim, kesinlikle alacak kişinin üstüne alması gerekmektedir. Motora ait videoyu yukarıda ki linkten izleyebilirsiniz, telefon ile ve kapalı mekanda çektiğim için sesi iyi çıkmamaktadır.

Güncel not: Videoyu up-load edemedim bir türlü sanırım bağlatı yavaş geliyor isteyenlere msn den gönderebilirim: ozgur_degirmencioglu*hotmail.com

* işareti @ dir.

Saygılarımla

Özgür Değirmencioğlu

----UNQUOTE-----------