Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : [İstanbul MT] 31 Ağustos Akşamı Maltepe Sahildeyiz

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

tugcetugce
25 Ağustos 2007, 16:38
ben zati bu gidişle sana gelcem tubiş. burda bi maltepeye götüren bile yok:mrgreen:

Discordian
25 Ağustos 2007, 16:39
yok bizi alan yooooooookkkk:):pr:
ben zati karşıdan gelicem ama arabamda yok:)

Kesin gelicem diyosan seni artçı alıcak birilerini buluruz tuğçe ama kesin geliceksen

tugcetugce
25 Ağustos 2007, 16:40
yani büyük ihtimal gelicem artıkın:)

yahu ben bulucam kendime görürsünüz....:)

olmadı bi alperle konuşayım benn. siz bişi bulursanız bana pm atın ben kaçıorummm şimdiliikkk

Discordian
25 Ağustos 2007, 16:43
yani büyük ihtimal gelicem artıkın:)

yahu ben bulucam kendime görürsünüz....:)

iyi hadi bakalım ben karışmıyorum artık ihtimali kalmadı çok iddalı konuştun bulucam dedin en olmadı antalyadan yamaha cygnus lu bir arkadaşın gelir elinde bir termos çay ile seni getirir maltepeye :mrgreen:

tugcetugce
25 Ağustos 2007, 16:46
hahaha hiç olmadı öle vallla.
siz yinede birini bulursanız özel mesaj atın yarın falan okurum ben aklım kalmasın:mrgreen:

aYe
25 Ağustos 2007, 16:46
Herkesi taşıyasım var ama artçı olarak ilk olarak cowgirlbanu'ya söz verdim.

Zaten cumaya kadar daha çok vakit var, kim kimle nasıl geliyor iyice netleşsin, artçısı olmayan ve gönüllü olanlarda yazsın ki buluşmaya otomobilin kara gölgesi düşmesin:P

Eğer artçı olarak gelebilecek pozisyon bulamayan arkadaşlar çok olursa ki sanmıyorum, biraz garip olsada arabayla toplu servis yaparız :queen:

Discordian
25 Ağustos 2007, 16:48
Bir arkadaşımız var istanbullu değil o yüzden ne motor var ne araba onu taksimden ailesi ile alıp aramıza getirecek arabası olan bir gönüllü lazım

patriote
25 Ağustos 2007, 17:06
Abi eğer buralara gelmek isterseniz, karşılar ve de ağırlarım :)
Hoşgeldiniz, iyi eğlenceler.. :rendeer:

Bizi iyi ağırlayacağından hiç kuşkum yok. Çok teşekkürler ama maalesef bu izin marmara bölgesinden çıkma ihtimalimiz yok. Seneye inşallah.

Bu arada henüz gelmedik. Salı sabahı Türkiye'de olacağız inşallah...

Bir arkadaşımız var istanbullu değil o yüzden ne motor var ne araba onu taksimden ailesi ile alıp aramıza getirecek arabası olan bir gönüllü lazım

O arkadaş benim.:) Eğer arabası olan bir arkadaş aynı akşam bizi alabilir ve bırakabilirse çok iyi olacak. İstanbul'da araba ile dolaşmak gibi bir niyetim yok. O nedenle iki günlük gezimiz boyunca taksiyi tercih edeceğim. Fakat Maltepe planda yoktu. Yoksa da çok büyük sorun değil. Sanırım başımızın çaresine bakabiliriz.

oFLuAlper
25 Ağustos 2007, 17:14
Arkadaşlar bana istanbulda kim yamahanın 9.9 luk su motoru ayarlayabilir? 2. el lazım fiyatı 900 ytl ile 1200ytl arasında olabilir. kışın balıkçılık yapmayı düşünüyorum yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar.

muğla mt de selamlar :cherry:

aYe
25 Ağustos 2007, 19:43
Arkadaşlar bana istanbulda kim yamahanın 9.9 luk su motoru ayarlayabilir? 2. el lazım fiyatı 900 ytl ile 1200ytl arasında olabilir. kışın balıkçılık yapmayı düşünüyorum yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar. muğla mt de selamlar :cherry:

Alper bu İstanbul Mt'nin maltepede buluşmayla alakalı başlığı, bu ricanı İstanbul MT ve/veya diğer olası başlıklara yazmalısın.

Güncel:P

KARAKIZ
25 Ağustos 2007, 20:02
_CaMuR_ da katılmak istiyo fakat motoru yok daha....eğr dönüşte beni zümrtevler e bırakabilecek bi hayırsever olursa bende gelirim....:queen:

yaww senden çok tembelsin yaw:P duyanda seni istanbulun dieğr ucundan gelio sanıcak
alt tarafı 15-20 dk lık yola gidicen onun içinn bile artçı alabilecek birilerini arıonn:queen: bende zümrütevlerden glicem ama artçı olabilecek birilerini aramıom:bounce:

Discordian
25 Ağustos 2007, 20:31
yaww senden çok tembelsin yaw:P duyanda seni istanbulun dieğr ucundan gelio sanıcak
alt tarafı 15-20 dk lık yola gidicen onun içinn bile artçı alabilecek birilerini arıonn:queen: bende zümrütevlerden glicem ama artçı olabilecek birilerini aramıom:bounce:

zümrütevlerin nerde olduğunu bilen biri olarak tembeller kralı ilan edelim bence :mrgreen:

KARAKIZ
25 Ağustos 2007, 20:36
zümrütevler maltepe e-5'in üstündeki kısımdır bilmeyenler içinnn:D

aYe
25 Ağustos 2007, 20:38
zümrütevler maltepe e-5'in üstündeki kısımdır bilmeyenler içinnn:D

Yok artık :queen::queen::queen:

Discordian
25 Ağustos 2007, 20:42

aYe kardeş bu banunun geliceğini zannetmiyorum sen en isi tugba yı artçı al gel banu gelicek olursa gene sen banuyu alır gidersin ben tugbayı alırım yada baska birini göndeririz

KARAKIZ
25 Ağustos 2007, 20:44
maalesef öyle:queen::queen::queen:

aYe
25 Ağustos 2007, 21:54
@Discordian

Hocam çarşambaya kadar bekleyelim, herkes programını ayarlasın, çarşamba günü netleştiririz.

Bu arada taksim için araba bulundumu?

@Karakız

Valla koşsa 10dk da gelir kanımca :queen:

Çamurcan abi sen alma motoru, binecende gaz verecende amaaan boşverrrrr:P

KARAKIZ
25 Ağustos 2007, 22:04
@Karakız

Valla koşsa 10dk da gelir kanımca :queen:

Çamurcan abi sen alma motoru, binecende gaz verecende amaaan boşverrrrr:P

yaa bencede bide motor alıcanda benzin parası mı vercen boşver sen koş koş:queen:

denizcimuzaffer
25 Ağustos 2007, 22:08
Arkadaşlar bana istanbulda kim yamahanın 9.9 luk su motoru ayarlayabilir? 2. el lazım fiyatı 900 ytl ile 1200ytl arasında olabilir. kışın balıkçılık yapmayı düşünüyorum yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar.

muğla mt de selamlar :cherry:

:queen::queen: Benim hotmaili ekle o zaman:mrgreen: Buradan ayarlayalım bir Pancar, Lombardini, Yanmar falan, ustalar severler beni:mrgreen:
hey Allahım yaa, bu da oldu dur bakalım:P Beni ara arkadaş:cat:
heheh hey Allaam yaa

Discordian
25 Ağustos 2007, 22:45
@Discordian

Hocam çarşambaya kadar bekleyelim, herkes programını ayarlasın, çarşamba günü netleştiririz.

Bu arada taksim için araba bulundumu?

oK Bekliyelim çarşambaya kadar araba bulamadım henüz yane arabası ile gelicek birini bulamadım karşıdan

tugcetugce
26 Ağustos 2007, 00:09
ahh ahhh bende motor olsaydı aileyi sırayla getirir götürürdüm maltepeye artçı taşırdım yani:)
ya ben bişi buldum eğer alper geliirse motoru hallederse işala gelcem onunla.

Discordian
26 Ağustos 2007, 00:23
ahh ahhh bende motor olsaydı aileyi sırayla getirir götürürdüm maltepeye artçı taşırdım yani:)
ya ben bişi buldum eğer alper geliirse motoru hallederse işala gelcem onunla.

çarşamba akşamı son noktayı koyarız

mhrrmkpnr
26 Ağustos 2007, 00:23
ya bende zümrütevlerden gelicem ama artcım varmı yokmu daha belli diil olmzsa alırım birini ama dert etmeye degmez bz canımız sıkıldıgında yururduk oralara yakın yaa:)

tugcetugce
26 Ağustos 2007, 00:24
valla çok yakın rumelihisarından yürürüm ben arık....:cherry:

mhrrmkpnr
26 Ağustos 2007, 00:31
valla çok yakın rumelihisarından yürürüm ben arık....:cherry:

sen bekle hisardabiz bulusup hep birlikte gelelim oraya bu gidişle gelenmicen sen kmse istemio seni:P

Discordian
26 Ağustos 2007, 00:37
sen bekle hisardabiz bulusup hep birlikte gelelim oraya bu gidişle gelenmicen sen kmse istemio seni:P

biri getirecek ya kesin :cat:

mhrrmkpnr
26 Ağustos 2007, 00:50
biri getirecek ya kesin :cat:

olmadı gider alırız ya konyov halinde 1kişi herşeydir bazen:wiinkk:

aYe
26 Ağustos 2007, 00:51
Tugce uçak kaçırır yine gelir, cin gibi maşallah, böyle sarmak hoşuna gitti kanımca :queen:

Ben buna günün yorumu derim :rendeer:

Discordian
26 Ağustos 2007, 00:54
Yaw şu tuğçe işi kolayda önemli olan patriot ve ailesini getirmek bir arabalı vatandaş yokmu aramızda karşıdan gelen :salut:

GKN
26 Ağustos 2007, 00:58
heyy
bende geliim ya
motürümü götürdüler ama arabam var:)
kadıköyden gelicem alabilirim 4 kişi daha araba geniş, tesisatta var:)
camları açarıs sonuna kadar kaskları takar geliris motor hesabıı :)
allahtan bi mani çıkmazda cuma ordayım, aracı olmayanları kadıköyden alabilirim..

Discordian
26 Ağustos 2007, 01:14
heyy
bende geliim ya
motürümü götürdüler ama arabam var:)
kadıköyden gelicem alabilirim 4 kişi daha araba geniş, tesisatta var:)
camları açarıs sonuna kadar kaskları takar geliris motor hesabıı :)
allahtan bi mani çıkmazda cuma ordayım, aracı olmayanları kadıköyden alabilirim..

avrupa yakasında arkadaşlar gökhan üzgünüm ama düşünmen yeter saol

_CaMuR_
26 Ağustos 2007, 01:26
abi koşayım eyw zaten sporcuyumda...bi de maltepe zümrütevler arası 15 dk dediğin gibi....fakat ben zümrütevlerin sonunda narcity e yakın oturuorum....vasıta yok dönüşte....ondan rica ettim artçı olarak bırakabilen olur mu die....sorun olduysa gelmiim ben yaw :queen::bounce:

mhrrmkpnr
26 Ağustos 2007, 01:28
abi koşayım eyw zaten sporcuyumda...bi de maltepe zümrütevler arası 15 dk dediğin gibi....fakat ben zümrütevlerin sonunda narcity e yakın oturuorum....vasıta yok dönüşte....ondan rica ettim artçı olarak bırakabilen olur mu die....sorun olduysa gelmiim ben yaw :queen::bounce:

tugce içecek ısmarlıo bak sende bsy yok hala:wiinkk:

_CaMuR_
26 Ağustos 2007, 01:34
aaa kaçırmışım....görmedim....tamam abi bendende 1 vodka vişne çalışırr.....ama 1 tane yoksa alkollu araç kullanmadan şöförün ehliyeti kapmasınlar..:):P

ozrace
26 Ağustos 2007, 01:35
söz vermiyimde motorun bakımı yetişir ve bi aksilik olmazsa bende +1 olarak gelebilirim

Discordian
26 Ağustos 2007, 01:52

en kötü ben atarım seni zümrütevlere gerçi artçı taşımada pek başarılı değilim ama :mrgreen:

SEYYAH34
26 Ağustos 2007, 04:56
slm gelmek isterim benide eklerseniz sevinirim orda olcam teşekkürler...

Discordian
26 Ağustos 2007, 12:07
Hala Arabası ile karşıdan gelicek biri Aranıyor yokmu öle bir cengaver

denizcimuzaffer
26 Ağustos 2007, 12:20
Kaç kişi olduk Mehmet :))

Discordian
26 Ağustos 2007, 12:38
Kaç kişi olduk Mehmet :))

1-Boy
2-ben
3-Luxor+2
4-Skullhunter
5-KARAKIZ
6-aYe
7-mhrrmkpnr
8-Melihce
9-Silah1+1
10-denizcimuzaffer-eylem-foresight üçlüsü
11-sPORTSoFFICER
12-Syriana
13-tugcetugce
14-erdo2002
15-Taskiranus
16-ihsanhakan
17-Cihan
18-Regalci1903
19-tuğper
20-prostreet
21- oFLuAlper
22- _CaMuR
23- GKN
24- Özrace
25- SEYYAH34

Çalışmalarım sürüyor ama bir avrupa yakasında oturupta arabası ile gelen arkadaş bulamadık

_CaMuR_
26 Ağustos 2007, 12:44
en kötü ben atarım seni zümrütevlere gerçi artçı taşımada pek başarılı değilim ama :mrgreen:

eyw abi saolasın...ben başarılıyımdır artçılıkta :queen::queen:

CİHAN
26 Ağustos 2007, 17:24
1-Boy
2-ben
3-Luxor+2
4-Skullhunter
5-KARAKIZ
6-aYe
7-mhrrmkpnr
8-Melihce
9-Silah1+1
10-denizcimuzaffer-eylem-foresight üçlüsü
11-sPORTSoFFICER
12-Syriana
13-tugcetugce
14-erdo2002
15-Taskiranus
16-ihsanhakan
17-Cihan
18-Regalci1903
19-tuğper
20-prostreet
21- oFLuAlper
22- _CaMuR
23- GKN
24- Özrace
25- SEYYAH34

Çalışmalarım sürüyor ama bir avrupa yakasında oturupta arabası ile gelen arkadaş bulamadık

ee bu listedeki herkez bursaya gelicek mii?

KARAKIZ
26 Ağustos 2007, 17:35
ee bu listedeki herkez bursaya gelicek mii?

ne bursası yaw:silent::silent:

Discordian
26 Ağustos 2007, 18:00
pazar günü bursaya gezi var onu söylüyor arkadaş

tugcetugce
26 Ağustos 2007, 18:00
bursamı:silent:
maltepeye gidioduk:)

halletmeye çalışıorummm:cherry:

KARAKIZ
26 Ağustos 2007, 18:06
pazar günü bursaya gezi var onu söylüyor arkadaş

hıım ok:bounce:
25 kere ok:queen:

Discordian
26 Ağustos 2007, 18:22
bursamı:silent:
maltepeye gidioduk:)

hatları karıştırma :mrgreen: pazar günü bursaya gezi var biz cuma akşamı maltepedeyiz yoksam bursayadamı gelicen :mrgreen:

tugcetugce
26 Ağustos 2007, 18:22
aaa kaçırmışım....görmedim....tamam abi bendende 1 vodka vişne çalışırr.....ama 1 tane yoksa alkollu araç kullanmadan şöförün ehliyeti kapmasınlar..:):P

yahu istediğin kadar ısmarla ben yanına yemekde çekiorum:queen:

hatları karıştırma :mrgreen: pazar günü bursaya gezi var biz cuma akşamı maltepedeyiz yoksam bursayadamı gelicen :mrgreen:

maltepeye burnumuzun dibine götürmüosunuz bursaya hiç almazsınız beni:salut:
hat karıştırmadada öle bi ustalığım var malesef:cherry:
valla pazar olmadı gelirim belki :bounce:

Discordian
26 Ağustos 2007, 18:26
maltepeye burnumuzun dibine götürmüosunuz bursaya hiç almazsınız beni:salut:
hat karıştırmadada öle bi ustalığım var malesef:cherry:
valla pazar olmadı gelirim belki :bounce:

La götürcez dedik ya :mrgreen: maltepeye seni kimseyi bulamazsan birini göndercez :cherry: gelicez dedinizde götürmedikmi :mrgreen:

Büyük ihtimalle seni aYe alıcak getirecek

tugcetugce
26 Ağustos 2007, 18:28
heee iyi o zaman... aslında lespaul (serkan ) antalyaya gitmeseydi ionunla gelicektim ama gitti:)
şimdi du bakalım olmadı hisar sahilinide görürsünüz:)