PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafik Canavari'nin Kaşari

CBF150
09 Ağustos 2007, 17:03
:):) BEN İZLERKEN EKRANIN KARŞISINDA ERİYORUM BU ADAM NASIL GİDİYOR ANLAMADIM.
http://www.youtube.com/watch?v=YVAtgEkXtOg

bikerboy35
09 Ağustos 2007, 18:19
paylasımın ıcın tskrler bılıyorum bu vıdeoyu baya bı once ızlemıstım adam sıyırmıs..

Carcharoth
09 Ağustos 2007, 18:35
Yuuuh birde şehir içinde. Altındaki motor ne ? Adam tam piskopat gibi gidiyor yanlız. Fazla yaşamaz bu.

Gökhan
09 Ağustos 2007, 18:39
Daha önce verilmişti:)
Adamın kafasından 2-3 tahtanın eksik olduğunu anlamak hiç zor degil:mrgreen:

CBF150
09 Ağustos 2007, 18:43
Ayrıca renk körü herhalde kırmızı ışıkta falanda durmuyor.:cherry: Bence yediği cezalardan dolayı motoru elinden gitmiştir.

EROLL88
09 Ağustos 2007, 18:51
ne varkı bunda sen bıde benı gör yolda puhaha

FireStarteR
09 Ağustos 2007, 18:54
ben izlerken çarpıcak diye korktum adam yanlıyo motorla resmen:mrgreen:

CBF150
09 Ağustos 2007, 18:59
ne varkı bunda sen bıde benı gör yolda puhaha

TEKNOLOJİ İLERLEDİ VİDEO YA ÇEKTE FORMA AT HEP BERABER İZLEYELİM.:cherry:

ati_03
09 Ağustos 2007, 19:11
polisleri görünce nasıl da yavaşlıyor ama..çok yaşamaz sanırım bu adam..bir sürücü arkasına bakmadan şerit değiştirse gazetede görürürz artık..:farao:

banavurma
09 Ağustos 2007, 19:26
trafik canavarının çift kaşarlısı...belki ben bunları yazarken belki bir ağaca yada kamyonun arkasına yapışmıştır...hiç s. akıl yokmuş.. (aslında başka bir şey yazacaktım ama terbiyem müsade etmedi..)

unumoq
09 Ağustos 2007, 19:28
böyle kullanan birini tanıyorum kendini tutamıyo çocuk
üç kazası var üçüde makina pert
makinaya her binişinde arkasından dua ediyorum

st_erdogan
09 Ağustos 2007, 19:35
Hiç çekinmeden söylüyorum, umarım kendi kendine bi yerlerde kaza yapıp ölmüştür. Yoksa masum insanların canını yakacak bu gidişle

stubborn
09 Ağustos 2007, 19:37
aman ne marifet ii b.....k yiyor ,güzel örnek
ondan sonra bütün motorcular aynı kefeye..:(
yazık yazık

efendy_iso
09 Ağustos 2007, 19:42
makina ney öyle aralara rahat giriyo onu anlamadım

cakalaz
09 Ağustos 2007, 20:30
İZLemiştim bunu :) ama gerçekten HeLaL wallaa :)

GorkeM
09 Ağustos 2007, 21:03
Dünyadaki aptalların sayısı, akıllılardan fazladır. Geoffrey Chaucer

Sinan Er
09 Ağustos 2007, 22:04
bu durumu değişik acılardan ıncelersek

bu arkadas bızım burdakı kuryelerden farkıl birşey yapmıyor memleketimizde bu şekilde ılerleyen motorları gormek normal kaldıkı mz lerle on kalıdırp trafıkda daha tehlıkelı ılerleyen kuryelerı defalarca gordum demkki bu adam bizim melmekette normal olanı yapıyor

kanunlar ve trafik kuralları acısından bakarsan bu adamın 1 saatlik şehir içi seyahatı neticesinde bizim paramızla kesılen cezaların toplamında hatırı sayılır bir servet odemesi gerekir ki bunu birkaç defa yaparsa totalde cıkan ceza sanırım ıdam olur

sportmen ruhumla bakarsam ortada spor göremedim adam hafiften sıyırmış derim

olaya turk gözumle bakarsam benımde olsa bende yapsam derim

ama gerçekte bu adamın yaptıkları kısmen yanlış yani kırmızılarda geçmeler onkalıdırp aşırı surat yapmalar çok çok yanlış

tarafıkte ılerlemek için elbette bır miktar aralara girip cıkmak motosikletin vazgecilmezlerinden

netice itibarı ıle çıkan sonuç bu adam trafik canavarı ( umarım arkasında sevgılısı falan varken bunu yapmıyordur )

ucanteneke5
09 Ağustos 2007, 22:23
bunun CDsi var bende bu görüntüler yunanistanda çekilmiş ve diyecem buki onlar bizlerden çok çok daha tehlikeli ve düşüncesiz kulanıyolar bu sadece motor için geçerli deil hertürlü motorlu aracı hızlı kulanırlar ve motorları güçlendirmekle ünlüdür yunanlılar yani araba motosiklet otobüs tır herşeyi ilk önce modifiye yaparlar ve ondan sonra binerler.
ha kazaa oranları bizden en az üç katı fazladır nufus orantısına göre.

motopirate
09 Ağustos 2007, 22:49
biraz bayatlamış bir video.adam duraksadığı kısımda montaj yapmış,hiç durmamış gibi göstermeye çalışmış videoyu.

babaçi
09 Ağustos 2007, 23:25
baktıysanız hangi memleketse oradada kasksız binenler var. bir de sürücü motorun kafayı sabit tutamıyor,çok iyi bir sürücü değil bence

ahd287
10 Ağustos 2007, 01:36
Bence insan yaşamına saygısı yok ve bunun gibi sürücüler yüzünden motorsiklet sürücülerinin toplum gözündeki itibarlarıda zarar görüyor.

Böyle cahil insanlara saygı duymamak lazım

aYe
10 Ağustos 2007, 03:36
Motosikletlilere, araçlara, özelliklede yayalara karşı hiç saygısı yok hatta yanılmıyorsam kasti sıfır geçiş, sıkıştırma v.b. haraketleri yapmaktan zevk alıyor.

Ne diyim... Öküzün dünyası gözlerinin gördüğü kadardır...

burul
10 Ağustos 2007, 10:55
yok yav 125 cc den fazlası tehlike altında oldumu anlaşılan basıyosun

honda titan alırım neyime yetmiyo

tırstım bazı videolar beni korkutmaya başlattı
:pale::salut::pale::salut::pale::salut: