Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : salağın biri grup sürüş yaparsa ne olur (video)

Barış Şuşut
09 Ağustos 2005, 16:32
http://www.bikepics.com/movies/000002/
bu gibi salakları gruba almak pek akıl karı deil herkesin gününü mahfedebilirler :pl:

Bedbin
09 Ağustos 2005, 16:44
bu kadarda olmaz bile bile mi yapmış die dusunmekteyim suan carpan ayakta gezinioda carpılan kötü bi sekilde yerde yatıo olan gariibime olmus geçmiş olsun diyorum :) umarım bizdede bu gibi şeyler olmaz ( aldıkta bindikte öğrendikte gezdikte kaza yaptık :( ) 2006 ya cok var allah cümlemizi böyle salaklardan korusun

Infaustus
09 Ağustos 2005, 16:59
Herif manyamış gibi giriyo yalnız amcama arkadan.. Gazı mı takılı kalmış nedir acep ? durduk yere kimse oyle vurmaz.

Olcay Avşar
09 Ağustos 2005, 17:20
Vay eşşek vay :thumright:

salihgureli
09 Ağustos 2005, 17:22
yahu firene bile dokunmadı

Barış Şuşut
09 Ağustos 2005, 17:25
dedikya salak diye :cherry:

cruiserer
09 Ağustos 2005, 17:31
Adam giderken sağ ayağına bakıyo bir an, o arada öndekiler fren yapınca bu arkadaş bodoslama giriyo öndekine :cyclopsani: Yani neymiş, gözümüzü yoldan ne sebeple olursa olsun bir anlığına bile ayırmayacakmışız !! Uygulamalı örnek olmuş arkadaş :sunny:

alestevardiya
09 Ağustos 2005, 17:43
Benim gicik oldugum, carpanin durumunun daha iyi olmasina ragmen carptigi adama gidip de bakmamasi! :farao:

kabir
09 Ağustos 2005, 17:44
kimsenin basına boyle bisey gelmez umarım tekrar tekrar seyrettim ders alalım millet ne olur ne olmaz

Barış Şuşut
10 Ağustos 2005, 01:08
yok defalarca izledim o salak orda bi şey yapmaya çalışıyo ama yapamıyo gaz teli takılsa sürati çok deil kırar gidonu kurtarır ama salağın aklı başka yerde :sunny:

freeozkan
10 Ağustos 2005, 02:09
gerizekalı ya süzme gerizekalı olan carpttığı adama oldu :pr:

nunu
11 Ağustos 2005, 20:36
cidden adam çarptı ve yerde yatan adama bile bakmadı yok böle bişey ya
hani bi kazadır çarptın lan bari adama yardım et allah bütün motorcuları böle salakça kazalardan korusun.....!!! :pr: :salut:

barisci26
13 Ağustos 2005, 00:04
Boris Iwanow : Allah böyle salaklarla bizi karşılaştırmasın
X X : AMİN

aydinynr
13 Ağustos 2005, 00:08
Arkadaşlar adam tam bir sığır bence bu arada pazar geziye gelecekler mutlaka izlesin bunu

stenza
29 Ağustos 2005, 12:27
Benim gicik oldugum, carpanin durumunun daha iyi olmasina ragmen carptigi adama gidip de bakmamasi! :farao:

bu arkadaşımı kutlarım tam bir avrupalı işte lavuk bizde olsa nasıl deli olur koşarız hemen bacağımız kopsa . koşarız diğerine bakmaya .

diğer cruiserer arkadaşım hele olayı nasıl görmüş ayağına veya makineye baktığını çok zeki ve dikkatlice bir durum .

o arada gazlamaya devam ediyor . birde çarpınca böyle kalkıyor diğeri dağılmış adam ölmüş geziniyor saçını başını tarıyor .

Allah böle grup arkadaşı vermesin . lütfen grup olacaklar grup sertifikası ve eğitimi alın .

muvattali
29 Ağustos 2005, 13:11
Bu arada en önde tin tin giden kişi sanki gruptan değil de pazar gezmesine çıkmış bir nazenin gibi.. Hemen arkasından gelen kişi virajda yavaşlayıp onu geçmeye çalışır gibi yapınca karşıdan gelen aracı görüyor ve sağlamaktan vazgeçiyor (bu arada trafik soldan işliyor) ve olaya dikkatsizlik de girince olan oluyor. Çarpan kişi hemen ayağa kalkıyor ama durumu hiç de iç açıcı görünmüyor. Sonra iki büklüm oturuyor görüntüde.

Asıl ilginç olan nazenin kazayı görmesine rağmen tin tin yoluna devam ediyor :king:

HURAY
29 Ağustos 2005, 13:29
Kazayı yapanın çarptığı kişiye bakmaması çirkin belki ama adam şok geçiriyordu bence.. Zaten saniyeler içinde yardıma geliyorlar. Bi vurup kaçma durumu da yok ortada.. Dolayısıyla fazla büyütülecek bi olay değil.

Kazalar zaten dikkatsizlikten olmuyor mu ? :pale:

royalmen
04 Eylül 2005, 22:37
ya arkadaşlar kusura bakmayında ben çok güldün arkadakı adam hakata bir problem var normal bir insan böyle bir kaza yapmaz :pr:

Ante
04 Eylül 2005, 23:05
Arkadaki adam bence sağlama yapiyor o sirada ped uzerinde olmasi gereken sol ayagini yere basiyor, tepki ile dengesini yitirip bu sefer sag ayagi ile ayni seyi yapiyor ve sag ayagi yere carpip hizla motora vuruyor ve olan oluyor.

Birde her ne kadar arkadaki hemen ayaga da kalksa tezcanli bir adam oldugu belli ondan-oyle bir yerde grup surusunde saglama yapmasindan belli- Ama havada takla atip dusende bu adam. birde kaza oncesi ayaginin durumu var tabi. Yani ondeki adamdan daha kotu durumda aslinda. Zaten hemen sonra hemen oturuyor. Diger adam ise hic kalkmaya calismiyor.

Grup surusunde gurup icinde acele etmenin sonuclari ama belki adam bu gruptan bile degildi.

Colakoglu
05 Eylül 2005, 00:16
jackass gibi bi şey bu ya...

Kobayashi
05 Eylül 2005, 00:29
yaw bu malın gözü sağda bişeye bakıyo motorun altına dooru.öndekilerde viraja girip hız kesiyo.daha bianda görünce bni kontr gidon yapmak yerine(kolaymı diil) freni kökleyince bozuk para gibi yatıyo motor.

tek danalıı 5 metre arayla araç takip ederken gözünü yoldan ayırması.gerisini şeytan halleder zaten:))

adam orda olduunun ne olduunun farkındamıki diğer elemana yardım etsin şokta bariz.

allah korusun.

Lord_ARAGORN63
01 Ekim 2006, 12:06
ya hem yol boş hem de bu motorun freni var.yani bunlardan birini bile denememiş.ölümüne susamış.:))acayip.tşklerr

jamaisvu
01 Ekim 2006, 13:15
ya bukadar gülmedim brisyee valla Allah korusunda orda öndekininde suçu var bence biraz arkadan geleni görüyordur aynadan gaza basssa olmaz böle brisey en öndeki zaten frene basıyor orda bir sıkısım yapıyor galiba

Seahawk
01 Ekim 2006, 13:29
ARkadaki henüz vites değiştirip gaza yükleniyor.Zaten üzerinde belli bir ivme var.O sıra öndekide fren yapınca duramıyor.

APV41
01 Ekim 2006, 14:02
BU ADAM geçen sene kaza yapmıştı daha kaç tane kaza yaptı ya bir sene geçmiş üstünden :mrgreen:

watergun
01 Ekim 2006, 15:14
Adamın pantolonun paçası takılmış sanki ama o halde ne diye gaza basıyor hala onu anlayabilmiş değilim.

R3N
01 Ekim 2006, 16:19
yanlış görmesdiysem çarpmadan önce sol ayağını yere koyuyor, refleks mi desem sol ayağıyla mı durmaya çalışıyo desem..