PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu hatunlar harbı kasap(tubiş harıç)

Sayfa : [1] 2

bikerboy35
02 Ağustos 2007, 19:23
arkadaslar bugun bornova yonunden gelıyorum ankara asfaltında bıtane 09plaka honda accord 3sefer sıkıstırdı tam gecıcem gecıs alanımı kapatıyo delırdım ama fınal guzeldı...:cherry::cherry: vıraja geldık bu sefer ben onu sıkıstırdım nası oldu anlamadım ama :queen::queen: hatun barıyerlere gırdı eet basardım sureklı 4teker 2tekerı sıkıstırırdı bu sefer 2 teker 4 tekerı sıkıstırdı...:queen::queen::queen:saygılar

By Mükemmel
02 Ağustos 2007, 19:26
Unutmaki forumdaki tek bayan Tuğba değil...:mrgreen::P

bikerboy35
02 Ağustos 2007, 19:28
ne bılıyım tepkıyı o gosterdı bende ondan ona ozel yazdım :cherry::cherry:

chopperrider
02 Ağustos 2007, 19:29
arkadaşım yanlış anlamada sen şimdi bi araca kaza yaptırdığın için mi forumda gülücükler dağıtıyosun yoksa innova ile 2.0 litre 155 hp (ya da 2.4 190 hp) accordu sıkıştırdığın için mi onu anlamadım :silent:

musta
02 Ağustos 2007, 19:30
Bariyerlere girdi derken kaza mı yaptı?

ali_yildiz
02 Ağustos 2007, 19:32
ali yıldız : böle saçma bişey olabilirmi ya adam arabayı bariyere çıkardım diye gurur duyuyor inanamıyorum...
chopperrider çinliler zaten moto gp ye dediğin makinayla katılıyorlar haberin olsun

motorcu aGa
02 Ağustos 2007, 19:33
iyi etmişin :mrgreen: ....

Fatih
02 Ağustos 2007, 19:33
yok ya
bariyere girdi diye sevinecek kadar ... değildir?

ali_yildiz
02 Ağustos 2007, 19:34
ii etmişin :mrgreen: ....

hadi o adam bugune kadar 15 msj yazmış sayfanın motorun ruhunu bilmiyorum ama senin 105 . msj nasıl iii dersiniz yapmayın arkadaşlar

AYDEMİR
02 Ağustos 2007, 19:34
Yaptıgın hiç hoş bir davraniş degil ne olursa olsun kımse kımsenınn canına kast edemez artı bayanlar bizim düşmanımız degil ne kadar bayanlarla konuşma konusunda egtım almam gerektını düşünen bayanlar olsada......

böyle bir topık acmanın ardında ben ben başka şeyler ararım

yoksa tubişle alıp veremedıgın bir şeymi var ......

black_dog_rr
02 Ağustos 2007, 19:35
hahahahahahahaha süper dikat tepki alabilirsin

baggio
02 Ağustos 2007, 19:35
tebrikler başın göğe erdimi

eczaci101
02 Ağustos 2007, 19:41
Hiç iyi birşey yapmamışsın...

(Onun da bir insan olduğunu unutarak)

Buradaki hiç kimse bunu tasvip etmeyecektir!

Bir de motosiklet leri farkedelim yazmışsın!

Aferin !!!

zion1
:farao:olmdı dostum bu bize yakışmaz ..eee senin ondan ne farkın kaldı:farao:

bikerboy35
arkadaslar tepkılerınızı olumlu karsılıyorum evet hos bısey deıl pekı benı 3 sefer sıkıstırması hos bıseymı benım sıkıstırdım dedıım vırazda benım serıdıme gırerek benım donus alanımı kapattı bende cok azda olsa onun tarafına kırdım dıreksıyonu oda anlık tepkı olarak barıyere surttu aracı carpma dedıım gummmmm dıye gırmedı sağ tarafını surttu...ayrıca yalnıs anlasıldıysam ozur dılerım uyelığımı sılebılırsınız saygılar... 15mesaja gelınce bugun oğleden sonra uye oldum...

AYDEMİR
02 Ağustos 2007, 19:44
bu topık cok yaşadı bence:queen::queen::queen:

zenci
02 Ağustos 2007, 19:47
onun seni sıkıştırması hoş deil ama olan olayda hoş deil ayrıca anladım kadarıyla sen sıkıştırmamışsın senin üstüne gelmemek yani sana bişi olmasın die direksiyonu kırmış o anda direksiyonu kırmaya bilirdi de...

bikerboy35
02 Ağustos 2007, 19:48
valla ben topıın yasamasında deılım ama sıkıstıran surucuyu ağzını burnunu kırcan dıyen arkadaslar var onlara tepkı yok bana var neyse ya onemlı deıl saygı duyuyorum... ayrıca o benı 3 sefer sıkıstırdı ben bıyere carpmadım ben onu adam akıllı sıkısıtırmadığım halde kadın barıyere surttu buda arac surucusunun ne kadar usta bı sofor olduu ortada kı benım yanımda o esnada tır gecer bırakın arabayı...yol ıkı serıtlı ve bende sağ serıdın en solundan gıdıyorum oda sağıma gırdı ve carptı...

necobey
02 Ağustos 2007, 19:51
İndirip dövseydin bence daha makbule geçerdi bariyerlere girdi ne demek belki senin yüzünden biri öldü bide iyi bişey yapmışın gibi gülücükler dağıtıyorsun ayıp motosiklet camiasına yakışmaz bu hareketler!

TuğrulÖzbek
iki yanlış bir doğru etmiyor

eczaci101
Niye silsinler uyeliğini...

Uzuldum gerçekten...

motorcu aGa
02 Ağustos 2007, 19:54
hadi o adam bugune kadar 15 msj yazmış sayfanın motorun ruhunu bilmiyorum ama senin 105 . msj nasıl iii dersiniz yapmayın arkadaşlar

şakaydı yahu öylesine yazmıştım zaten

CenkKeskin
02 Ağustos 2007, 19:56
bikerboy35 arada sırada 4tekerlerin uyarılması lazım motosikletlerin onlardan değil onların motosikletlerden korkmasından lazım bu onlara bi ihtar olarak kabul etsinler(4tekerler)
baskaları sıkıştırınca dövcem etcem dövdüm ettim vs vs yazıyor bu kadar tepki almıyor ne oluyo bu kükreme arkadas hakılıdır bence sıkıştırılmıs yanıt vermiş araba biraz sürtmüş bariyere indirik o kadını dövse mi daha iyiydi sizce? tabi dövseydi herkes hak verirdi ellerin dert görmesin derdi !!!!

bikerboy35
02 Ağustos 2007, 19:57
bu arada ben daha 2-3 aydır motorcuyum sağyenızde bıseyler oğrenırım... yalnıs yaptıysam af buyurun.... bıdaha bu tur bı konu acmam da bu tur bı harekette bulunmam da..2 sefer kaza yaptım ıkısındede benı sıkıstıran araclar yuzunden ondan dolayı asırı agresıf oluyorum benı sıkıstırdıklarında.

Fatih
02 Ağustos 2007, 20:02
3 sefer sıkıştırsa ne olacak bilader?
Honda Accord dan bahsediyorsun
Bir tamponu motorunu satın alır
saçma sapan şeyler yapıp marifetmiş gibi anlatmaz mı birde

bikerboy35
02 Ağustos 2007, 20:08
3 sefer sıkıştırsa ne olacak bilader?
Honda Accord dan bahsediyorsun
Bir tamponu motorunu satın alır
saçma sapan şeyler yapıp marifetmiş gibi anlatmaz mı birde

ısterse ferrarı olsun honda acoord olması sıkısıtırma ustunluumu verıyo yoksa tamponu benım motordan 3 tane alıyo dıye heeee bunun tampunu pahalı sıkıstırsın adam pahalı arabaya bınıyomu dıcez bence sen bıraz daha mantıklı dusun...

emresezgi
02 Ağustos 2007, 20:23
arkadaşlar fikir ayrımı çıktı ortaya.

adam 3 kere sıkıştırdı diyo, ya sıkıştırıp kaza yaptırsaydı motora.
hata 1 kere olur 3 kere yapıyorsa bence kasıtlıdır ....

sonra motoru sıkıştıran honda gazlayıp gitti motor sürücüsü öldü diye topik açılırdı.

bizde o topiğe cevap yazardık kahrolsun 4 teker bilmemne diye.

tamam yanlış bi hareket ama ya motor kaza yapsaydı daha mı iyiydi.

honda nın kaportası demirden ama motorun kaportası bi insan..

bence o anki refleksle iyi olanı yapmış diye düşünüyorum.

kınayanlar olabilir.
herkes düşüncesinde özgürdür.
bu benim düşüncem ...

knkn07
02 Ağustos 2007, 20:28
vallahi arkadaş bencede yanliş yapmısın onun yerinde sende olabilirdin...

bikerboy35
02 Ağustos 2007, 20:28
arkadaşlar fikir ayrımı çıktı ortaya.

adam 3 kere sıkıştırdı diyo, ya sıkıştırıp kaza yaptırsaydı motora.
hata 1 kere olur 3 kere yapıyorsa bence kasıtlıdır ....

sonra motoru sıkıştıran honda gazlayıp gitti motor sürücüsü öldü diye topik açılırdı.

bizde o topiğe cevap yazardık kahrolsun 4 teker bilmemne diye.

tamam yanlış bi hareket ama ya motor kaza yapsaydı daha mı iyiydi.

honda nın kaportası demirden ama motorun kaportası bi insan..

bence o anki refleksle iyi olanı yapmış diye düşünüyorum.

kınayanlar olabilir.
herkes düşüncesinde özgürdür.
bu benim düşüncem ... saolasın kardes sana hak verıyorum dıyer arkadasların dusuncesınede saygı duyuyorum...

viper_1
02 Ağustos 2007, 20:40
Akşam haberlerde okurduk ;

Filanca ilde , filanca plakalı motosiklet görgü tanıklarına göre bir aracın sıkıştırması sonucu düştü ve sürüklenerek bariyerlere çarptı. Sürücü X.X boynu kırılarak yaşama veda etti.

Sizler de bela, lanetleme, üzüntü, geçmiş olsun, baş sağlığı topiklerine mesaj doldururdunuz!

Dostum tabiki yaptığın yanlış ama söz konusu senin hayatın olunca , yaptığın şey onlara ders olmuştur umarım!

bende_emre
02 Ağustos 2007, 20:52
öbür topiçte arkadaşın artcısının ayağına arabasıyla bir bayan sürücü dokunuyor ve bir sürü tepki ısyan burda bı arkadas kendısını sıkıstıran bir bayan surucuyu sıkıstırıyor ve yıne bır suru ısyan tepkı ama bu sefer bızden olan bırısıne.tamam arkadas yanlıs bısey yapmıs olabılır ama bu kadar da abartı tepkılere gerek yok dıye dusunuyorum saygılar...:rendeer:
benıde sıkıstırsın o bayan bende sıkıstırırım ucurumdanda ucurturum :bounce:

bikerboy35
02 Ağustos 2007, 20:55
öbür topiçte arkadaşın artcısının ayağına arabasıyla bir bayan sürücü dokunuyor ve bir sürü tepki ısyan burda bı arkadas kendısını sıkıstıran bir bayan surucuyu sıkıstırıyor ve yıne bır suru ısyan tepkı ama bu sefer bızden olan bırısıne.tamam arkadas yanlıs bısey yapmıs olabılır ama bu kadar da abartı tepkılere gerek yok dıye dusunuyorum saygılar...:rendeer:
benıde sıkıstırsın o bayan bende sıkıstırırım ucurumdanda ucurturum :bounce:
klavyene elıne yureıne sağlık ....

aYe
02 Ağustos 2007, 20:56
Bütün kadınlar çiçektir :rendeer::rendeer::rendeer:

Sizi hunharca kınıyorum :queen:

bikerboy35
02 Ağustos 2007, 20:58
evet cıcektır ama aralarında kaktüs olanlarda cıkıyo hehehehe..

karmacoma
02 Ağustos 2007, 21:04
başlıkdan içeriğe saçma sapan bi konu açmışsın,
başlığa bak tubiş hariç bütün bayanlar bi yerlerde seni sıkıştırmışlığımı var?
kadının ne kadar tecrübeli olduğunu ehliyetini ne zaman aldığınımı biliyosun, her zaman acemi olunma ihtimalini unutmamalısı, eşşek kadar ankara asfaltında, her durumda sana toz yutturacak bi araçla atışmışsın, senin önünden gitse bi yeremi gecikecektin, ankara asfaltı 3 şeritli yol geçebilecek hızda isen boş şerit mutlaka bulurdun, neyse trafik raporu düzenleyecek diilim ama

Motorcu serseridir imajına sağlam bi katkıda bulunmuşsun , yuhh.

bende_emre
02 Ağustos 2007, 21:15
bu abim o bayan sürücü tarafından kaza yapsaydı burada açılan kaza topicıne ne yazacaktın merak ediyorum.keşke arabayı bu sıkıştısaydı da kurtulsaydı mı dıcektın yoksa iyi ki sıkıştırmamıs motorcular serseridir damgasından kurtulduk mu dıcektın. . .

yusufkacmaz
02 Ağustos 2007, 21:42
yav arkadaş sen diyonki sinek ineği ezdi deyip bizi deyilde kendini kandırıyon .buolay arabayla araba arasında geçse yorum yapıcam suanda gülüyorum:queen:

megadeth
02 Ağustos 2007, 21:43
başlıkdan içeriğe saçma sapan bi konu açmışsın,
başlığa bak tubiş hariç bütün bayanlar bi yerlerde seni sıkıştırmışlığımı var?
kadının ne kadar tecrübeli olduğunu ehliyetini ne zaman aldığınımı biliyosun, her zaman acemi olunma ihtimalini unutmamalısı, eşşek kadar ankara asfaltında, her durumda sana toz yutturacak bi araçla atışmışsın, senin önünden gitse bi yeremi gecikecektin, ankara asfaltı 3 şeritli yol geçebilecek hızda isen boş şerit mutlaka bulurdun, neyse trafik raporu düzenleyecek diilim ama

Motorcu serseridir imajına sağlam bi katkıda bulunmuşsun , yuhh.peki bu motorlu arkadaş allah göstermesin ölseydi ne diyecektin merak ediyorum bende çok sıkıştırıldım hatta bi bayan beni kaldırım üzerine attı sinir olmamak elde değil bu arkadaşı açıkçası sizin gibi fazla kınıyamıyorum bi motorcu kaza yapıp öldüğü zaman keyfinin uğruna öldü gitti işte diyolar peki buna ne diyeceksin..

bende_emre
02 Ağustos 2007, 21:49
yav arkadaş sen diyonki sinek ineği ezdi deyip bizi deyilde kendini kandırıyon .buolay arabayla araba arasında geçse yorum yapıcam suanda gülüyorum:queen:

arabayla araba arasında geçecek bı olay arıyosan yanlıs yerdesın :rendeer:

motopirate
02 Ağustos 2007, 21:51
bikerboy sıkıştılırma konusunda hak veriyorum sana ama sonuçta bir kaza olmuş.bu kazaya sebep olmakla gurur duymanı kınıyorum.:farao:

bikerboy35
02 Ağustos 2007, 22:03
ben kaza yaptırdıım ıcın gurur duymuyorum bızı sureklı sıkıstırıyolar bağzılarımız bu sıkıstırmalrada kaza yapıyo yaralanıyo hayatını kaybedıyo oysa bız bır sefer bıle sıkıstırsak kendılerını bıyerlere vuruyolar bız ne yapalım belkı 1 gun ıcerısınde 10 sefer sıkıstırılıyoruz... orda kaza yapsaydım yaralansaydım yada olseydım bu kadar olay cıkmazdı herhalde ???

yusufkacmaz
02 Ağustos 2007, 22:21
bende emre sağolasın senin yorumuna cevap deyildi o ben başlığa takıldım üstünemi alındın arabayla araba olayında caddeler kesmeyince izmit körfez pistinde de yarıştık zamanında .ama şimdi 250lik makine bide caddy tıngırmıngır.yavaş yavaş

karmacoma
02 Ağustos 2007, 22:21
demogojiye geçtik, rast gele, ankara asfaltında nasıl sıkıştın onu anlamadım, konu (allah korusun) arabalımı ölseydi motorlumu ölseydi diye bikonu diil saptırmayın, bilerek isteyerek bir vasıtaya kaza yaptırmış , aksiyonda olsa reaksiyonda olsa tarfikde başkasını zor durumda bırakan herkesi bırakın kınamayı dövek istiyorum her gün..

halis
02 Ağustos 2007, 23:02
tamam bayanlar kötü araba kulanıyor diyelim öyle deyil ya bu sitede tek bayan tubiş mi beni de bayan şöfor sıkıştırdı işiklarda gitim konustum laftan anlamadı mahkemelik olduk ama senin gibi yaparak bir kadın veya erkek meselesi degil bir kazaya sebebiyet vermek bu cok üzücü bir durum hepimizi günde birkac kere araclar birilerimizi sıkıştırıyor ama hic birimiz arabayı kovalayıp sıkıştırmıyoruz

marefb
02 Ağustos 2007, 23:16
izmirin kızları azgın bea ucuk oluolar bidee seni yine sıkıstırmıslar beni tenhada yakaladılar yaya olarak anladın sen :)

bende_emre
02 Ağustos 2007, 23:46
bende emre sağolasın senin yorumuna cevap deyildi o ben başlığa takıldım üstünemi alındın arabayla araba olayında caddeler kesmeyince izmit körfez pistinde de yarıştık zamanında .ama şimdi 250lik makine bide caddy tıngırmıngır.yavaş yavaş

abıcım kusura bakma :salut: son gunlerde artan kazalar olumler ınan ınsanı degıstırıyor kusuruma bakma :rendeer:

bikerboy35
02 Ağustos 2007, 23:53
valla arkadaslar yaptıım seyın bende farkındayım ıı bısey deıl
1-o sahıs benı ılk sıkıstırdığında kamyona carpıyodum
2-ıkıncı sıkıstırdıında barıyerlere gırıyodum
3-ben ona tam anlamda sıkıstırmadım benım serıdıme gırdı bende dıreksıyonu cok az ustune kırdım ama yanımdan her turlu gecerdı o gecmeyı deıl panıkleyıp surtmeyı tercıh ettı yaptıım doğru deıl ama o benı sıkıstırdıında ben kacamayabılırdım yavaslayamayabılırdım 120 ıle gıderken ne kadar manevra yapılabılır ınnova gıbı bı motorda???

yusufkacmaz
03 Ağustos 2007, 00:19
önemlideyil emre cevap için saol
biker boy bu olay gerçekten böyle 123456 şeklinde tehlikeyle yaşandıysa bence sen o arabaya yetişmeye çalışıyodunki hızın 120.. ellerini yukarı kaldır ve deki allahım benim hayatımı kurtarmak uğruna bariyerlere dalan bu kadının tüm günahlarını affet..
kendi ağzınla kendini suçlu çıkartıyosun kusura bakma

bikerboy35
03 Ağustos 2007, 00:22
yetısmek ıcın deıl benzınlıkten cıktım ve bastım taaaaaakı o honda onume cıkana kadar zaten honda cıkınca basacak yer yoktu 70-80e kadar dustuk en sol serıtte...

bart1969
03 Ağustos 2007, 00:24
arkadaslar bugun bornova yonunden gelıyorum ankara asfaltında bıtane 09plaka honda accord 3sefer sıkıstırdı tam gecıcem gecıs alanımı kapatıyo delırdım ama fınal guzeldı...:cherry::cherry: vıraja geldık bu sefer ben onu sıkıstırdım nası oldu anlamadım ama :queen::queen: hatun barıyerlere gırdı eet basardım sureklı 4teker 2tekerı sıkıstırırdı bu sefer 2 teker 4 tekerı sıkıstırdı...:queen::queen::queen:saygılar

valla arkadaslar yaptıım seyın bende farkındayım ıı bısey deıl
1-o sahıs benı ılk sıkıstırdığında kamyona carpıyodum
2-ıkıncı sıkıstırdıında barıyerlere gırıyodum
3-ben ona tam anlamda sıkıstırmadım benım serıdıme gırdı bende dıreksıyonu cok az ustune kırdım ama yanımdan her turlu gecerdı o gecmeyı deıl panıkleyıp surtmeyı tercıh ettı yaptıım doğru deıl ama o benı sıkıstırdıında ben kacamayabılırdım yavaslayamayabılırdım 120 ıle gıderken ne kadar manevra yapılabılır ınnova gıbı bı motorda???
1.olayı tek taraflı dinliyoruz.haklı da olabilirsin haksız da.
2.karşı taraf acemi muhtemelen ki aynı şeyi dediğin gibi psikopat birine denk getirseydin oda 4 teker org da yaşasın bu gün bir iki tekeri daha tarihten sildim bunların alayına ölüm gibi bir başlık açabilirdi.
3.lütfen moderatörler bu konu tümden silinebilir mi?her forumda var hatalı mesaj bildir olayı bu forumda da var mı yoksa yok mu?
4.ben geçengün konulara başlık ve içerik kısıtlaması konsun derken bu tip konuları da kast etmiştim millet modifiye konuşmak yasaklansın anladı(oda bir yerden sonra sınırlı olmalı bence)

http://www.motosiklet.net/forum/site-duyurulari-oneriler-elestiriler/34277-konulara-icerik-ve-baslik-sinirlamasi-getirilse-nasil-olur.html