PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bayan Sürücüler Top 10 Da 1 Numara...

Sayfa : [1] 2

mete_han
29 Temmuz 2007, 16:09
http://img404.imageshack.us/img404/4058/dfghbnvgpq1.png (http://imageshack.us)

:P

ilgili videoda burada...

5xyn-9cn0nE&mode=

By Mükemmel
29 Temmuz 2007, 16:18
Abi sen bari yapma gözünü seviyim, daha önce verildi bu :)

kkorhann34
29 Temmuz 2007, 16:18
vayyyyy be helal olsun....

desperadost
29 Temmuz 2007, 16:23
güzel'di be:) teşekkürler metehan'cım........

mete_han
29 Temmuz 2007, 16:25
verildimi ben görmemiştim valla...

kıllıtarkan
29 Temmuz 2007, 16:30
koptum mete ya ilahi
ben görmemiştim :queen:

tatarx
29 Temmuz 2007, 16:32
ablan:queen:ın kask takışına hayran oldum

komixmimar
29 Temmuz 2007, 16:50
Güselmiş:D
hayatın acı gerçekleri kadın sürücüler:D

Gökhan
29 Temmuz 2007, 17:01
methan şimdi feminist bir dişi gelip sana nasıl bayan sürücü olunur göstermesin:mrgreen:

Mazallah ellerinden biz bile alamayız kimvurduya gidersin ona göreeee:mrgreen:

Tanju
29 Temmuz 2007, 17:49
süper valla :queen: koptum resimleri görünce

bende_emre
29 Temmuz 2007, 17:51
paylaşım için teşekkürler yaa kask öldürdü beni :cyclopsan:mrgreen:

tatarx
29 Temmuz 2007, 18:04
aslında siz bilmiyosunuz o abla kaskı öyle takarak full koruma sağlamış:P

Bicak
29 Temmuz 2007, 18:04
çok iyiymiş yaa :cherry:

Pınarr
29 Temmuz 2007, 18:19
Siz kurban olun benim gibi bayan sürücüye hıııhhh :P

hayati
29 Temmuz 2007, 19:20
@desperadost buraya senin için yazacağım...İmza Çalışman çok güzel olmuş.Ellerine sağlık

ozrace
29 Temmuz 2007, 20:43

yanlış anlamada istisnalar kaideyi bozmaz:P

1 numara hakederek 1. olmuş yani

Toqi
29 Temmuz 2007, 21:19
Kask öle daha koruyucu oluyo ondan öle takmış :queen:

megadeth
29 Temmuz 2007, 21:37
abi 1 numara ile 5 numaraya koptum yaaa:mrgreen::mrgreen:

ZaT-I MuHTeReM
29 Temmuz 2007, 21:44
BELKİM KASKTA Bİ POROBLEM VARDIR? MODELİ OLEDİR BAYAN ARKADAŞLARI RENCİDE ETMEYELİM... :queen:

Lucas
29 Temmuz 2007, 22:29
mete_han bey abi kadinlar cicektir su ister. İlgi ister, tek ta$ ister, sevgi ister, simartilmak ister, kiskanilmak ister, kisaca istekleri hic bitmez, ister de ister. Lakin bu tip $eylerin internette yayinlanmasini istemezler, kizarlar, kara listelerine alirlar, yolarlar, surum surum surundururler :P

tubis
29 Temmuz 2007, 22:38
Dinime küfreden müslüman olsa....

halis
29 Temmuz 2007, 22:57

pınar seni biliyorum nasıl surucu oldugunu ama neler var goruyoruz işte sen istisnasın istinalar kaideyi bozmaz biliyorsun :queen::queen:

SPEC0PS
30 Temmuz 2007, 01:35

Ben bir erkeğin benzin ponpası aracta takılı iken aracı hareket etirme ihtimalini görmüyorum. O kaskıda götürsen araç görmemiş kabilede yaşıyan yerliye versen ters takmaz.

Ben kaç kez gordum yolda sağa sınyal verip sola donuyor sonra sinyalide acık unutuyor.

Tek şerit yolda gidiyorum bir anda trafik oluyor yavaş ilerliyoruz bakıyorum en öndekinin önü boş, kesin diyorum bayandır yanından gecerken bakıyorum tabiki bayan.

vb vb vb...

erdo2002
30 Temmuz 2007, 02:16
Evet bayanların neyapacağı belli olmaz :P Bir fren bir gaz bir fren bir gaz :) arkadan takip edip bir sonraki hareketini kestirmek güç :mrgreen:

PIERzig
30 Temmuz 2007, 12:40
Motor süren bayanlar degerlidir onları ayrı tutun bence.
Bi bayan motor sürebiliyorsa saygı duyarım hele bi gs650 nin üzerinde görmüşsem :joker::)

taner_k
30 Temmuz 2007, 13:40
hemşo paylaşım için teşekkür ederiz... :rendeer:

AYDEMİR
30 Temmuz 2007, 14:11
gercekten koptum :queen::queen::queen: bune ya böyle

gulumseee
30 Temmuz 2007, 14:35
bayanlara gıcığınız mı var yahu...bayanları rencide edici bu tarz bir video yayınlamaya neden gerek duydunuz anlayamadım...
trafikte bayan da erkek de hatalı sürücüler var bu sadece bayanlara özgü değil bilirsiniz ki...ama şu nu kabul ediyorum ki beylerin profesyonel sürücüleri daha fazla bayanlara istinaden bunu herkes biliyo...
10 yıllık bir araba kullanıcısıyım sizlerdenbiriyle ralli yapmaya hazırım belki önyargılarınız biraz genele hitab etmemeniz gerektiğini düşündürür size....
ne dersiniz?

alp_tunay
30 Temmuz 2007, 14:42
Diğer videolarıda seyredin....Ölürsünüz gülmekten...

eczaci101
30 Temmuz 2007, 14:46
Helal olsun...

Buna bir başarı gözüyle bakıyorum ben...

yaratıcılık adına mukemmel görüntülerdi...

(günahı mete_han' ın boynuna bize ne ; konu onun nasıl olsa)

mete_han
30 Temmuz 2007, 22:07
bayanlara gıcığınız mı var yahu...bayanları rencide edici bu tarz bir video yayınlamaya neden gerek duydunuz anlayamadım...
trafikte bayan da erkek de hatalı sürücüler var bu sadece bayanlara özgü değil bilirsiniz ki...ama şu nu kabul ediyorum ki beylerin profesyonel sürücüleri daha fazla bayanlara istinaden bunu herkes biliyo...
10 yıllık bir araba kullanıcısıyım sizlerdenbiriyle ralli yapmaya hazırım belki önyargılarınız biraz genele hitab etmemeniz gerektiğini düşündürür size....
ne dersiniz?

topik sahabı olarak cevap yazayım...bu bir fenomendir...

bayanlar herşeyi çok titiz yaparlar ama titizliğin tek tutunamadığı kurum kuruluş olgu kavram realite TRAFİK dir...:P

yani siz hanımefendilerin ilişkileri bitirirkenki o kendinizden emin tavırlarınız TRAFİK te sökmez...:P

Annelerimizin sehpa tv koltukların üzerinde illaki bir dantel koyma içgüdüsünü(dediğim olacak) uygulamaya çalıştıkları ama başaramadıkları tek sistem TRAFİK dir...:P

Alışveriş yaparken...makyaj yaparken giyinirken harcamaya acımadığınız o saatlere dakikalara inat vakit geçirmeyeceğiniz tek ortam TRAFİK dir...:P

Hiçbirşey olupda herşeymiş gibi davranamadığınız tek ortam TRAFİK...:P

Olmamanız için dua edilen sizlerden tek nefret edilen alan TRAFİK... :P

"World Perfect Mıss Drıver" seçilmek için herşeyini feda edebildiğiniz şey TRAFİK...:P

Kaza yapmayıp...yaptırmayı becerebildiğiniz için sizleri yürekten tebrik alkışlıyorum...:cat::queen:

bizlerle yarış halinde olmayı bırakın lütfen...hızlı arac kullanan erkeklerin iç dünyası ile alakalı bir bilimsel tez hazırlandı okumalısın...hızlı arac kullanan insan psikiyatriye gitmelidir...bir sorunu mutlaka vardır...ama bir erkeğin yapabildiğini ben hayli hayli yaparım diye hız yapan için çözüm nedir sizlere sorarım...:P

Oryantalizme küfreden Sürrealist olsa diyosun yani...:queen:

alp_tunay
30 Temmuz 2007, 23:37
Lambada arabayla dururken geri vites lambasını yakın.... Bakın arkadaki bayan sürücü nasıl kornaya basıyor.....:queen:

tubis
30 Temmuz 2007, 23:45
Aslında sevinmeliyim Mete abi ben bunları okuyunca :) Onlardan birisi değilim, istisnayım... Ben makyajla vakit geçirmek şöyle dursun hayatımda ruj sürmedim... Alışveriş desen nerde motor mağazası dalarım :P Affetmem :mrgreen: Sanırım o yüzden sinirleniyorum bu tarz mesajlara, ama artık eskisi kadar hiddetlenmiyorum, sakinim... :) :)

mete_han
30 Temmuz 2007, 23:52
Aslında sevinmeliyim Mete abi ben bunları okuyunca :) Onlardan birisi değilim, istisnayım... Ben makyajla vakit geçirmek şöyle dursun hayatımda ruj sürmedim... Alışveriş desen nerde motor mağazası dalarım :P Affetmem :mrgreen: Sanırım o yüzden sinirleniyorum bu tarz mesajlara, ama artık eskisi kadar hiddetlenmiyorum, sakinim... :) :)

sen bizim bidenemizsin...istisna kategorisine kendini olağanca hızla atabilirsin...:P

artık eskisi kadar hiddetlenmiyorum,

sen valla büyüdün artık ya..:).elimizde büyüdün...çıtı pıtı heyecanlı herşeye zıplayan bişeydin...durulduysan olgunlaştın demek...:P

tubis
31 Temmuz 2007, 00:03
Büyüdüm :) Evet :) :cherry:

mete_han
31 Temmuz 2007, 00:06
Helal olsun...

Buna bir başarı gözüyle bakıyorum ben...

yaratıcılık adına mukemmel görüntülerdi...

(günahı mete_han' ın boynuna bize ne ; konu onun nasıl olsa)

zaten bütün paslar bana ...golü yiyende atanda benim hep...:Pvurun Metehana...

Büyüdüm :) Evet :) :cherry:

Büyüme be..hep prenses kal...biz senin Kraliçe olmanı asla istemeyiz...

eczaci101
31 Temmuz 2007, 00:13
Seni sevdiğimdendir kader arkadaşım...

Sadece bu defa böyle olsun ;)

Kızım ; kızına selam söylüyor...

tubis
31 Temmuz 2007, 00:14
Büyüme be..hep prenses kal...biz senin Kraliçe olmanı asla istemeyiz...

Herkes hala prenses diyor :) Sende de :)

Not ; Şimardım sanki.. :cherry:

alp_tunay
31 Temmuz 2007, 00:15
Bayanların taşıt sürmesi aynı erkeklerin örgü örmesi börek yapması gibi bişey......:P

Ya şişi gözümüze batırırız yada mutfağın içine ederiz.....:queen:

mete_han
31 Temmuz 2007, 00:20
Seni sevdiğimdendir kader arkadaşım...

Sadece bu defa böyle olsun ;)

Kızım ; kızına selam söylüyor...

Yağmurda herkes saygıyla selamlar...

3 yaşındaki çocuğuna Eski Yunan mitolojisini anlatan bir baba evladına ne derece faydalıdır sence...:queen:Benmi manyak doğdum...Yoğsam kızımda bir maynakmı olacak...Bu durumda gızımın suçu nedirkine...:P

Kızım filozofmu olacak yada arkeologmu...yada bu babadan kurtulmak için erkenden gocayamı kaçar bilemem artık...:queen:

GorkeM
31 Temmuz 2007, 04:19
Lambada arabayla dururken geri vites lambasını yakın.... Bakın arkadaki bayan sürücü nasıl kornaya basıyor.....:queen:

Onu biz de yapıyoruz :queen:
Çünkü geri vitesimiz yok :cherry:

mete_han
03 Ağustos 2007, 23:41
evett...biz nasıl bermuda şortla motor sürüyorsak hanımefendide bu şekilde motur sürebilir...Bu bir gece elbisesi değilmi...yani askılı ötesi bir durum...hani obje olarak demiyorumda bu durumda kaza olsa o narin teni çok acımazmı sizce...:P

http://img522.imageshack.us/img522/1570/degthjck9.jpg (http://imageshack.us)

Sacrosanct
04 Ağustos 2007, 04:59
Kadınlar zaten bambaşka yaratıklar.

Ne onlarla ne onlarsız

muvattali
06 Ağustos 2007, 23:34
Yağmurda herkes saygıyla selamlar...

3 yaşındaki çocuğuna Eski Yunan mitolojisini anlatan bir baba evladına ne derece faydalıdır sence ...
Kızım filozofmu olacak yada arkeologmu... ..:queen:

Bunu yapan baba babanın hasıdır be ya :cat:

Ama senin filozof olduğun bir gerçek, şaka değil valla :rendeer:

aYe
07 Ağustos 2007, 03:03
10 yıllık bir araba kullanıcısıyım sizlerdenbiriyle ralli yapmaya hazırım

Alırım kontanı maykkkkk :queen::queen::queen:

gulumseee
07 Ağustos 2007, 10:27
[QUOTE=mete_han;754142]topik sahabı olarak cevap yazayım...bu bir fenomendir...

bayanlar herşeyi çok titiz yaparlar ama titizliğin tek tutunamadığı kurum kuruluş olgu kavram realite TRAFİK dir...:P

yani siz hanımefendilerin ilişkileri bitirirkenki o kendinizden emin tavırlarınız TRAFİK te sökmez...:P

Annelerimizin sehpa tv koltukların üzerinde illaki bir dantel koyma içgüdüsünü(dediğim olacak) uygulamaya çalıştıkları ama başaramadıkları tek sistem TRAFİK dir...:P

Alışveriş yaparken...makyaj yaparken giyinirken harcamaya acımadığınız o saatlere dakikalara inat vakit geçirmeyeceğiniz tek ortam TRAFİK dir...:P

Hiçbirşey olupda herşeymiş gibi davranamadığınız tek ortam TRAFİK...:P

Olmamanız için dua edilen sizlerden tek nefret edilen alan TRAFİK... :P

"World Perfect Mıss Drıver" seçilmek için herşeyini feda edebildiğiniz şey TRAFİK...:P

Kaza yapmayıp...yaptırmayı becerebildiğiniz için sizleri yürekten tebrik alkışlıyorum...:cat::queen:

bizlerle yarış halinde olmayı bırakın lütfen...hızlı arac kullanan erkeklerin iç dünyası ile alakalı bir bilimsel tez hazırlandı okumalısın...hızlı arac kullanan insan psikiyatriye gitmelidir...bir sorunu mutlaka vardır...ama bir erkeğin yapabildiğini ben hayli hayli yaparım diye hız yapan için çözüm nedir sizlere sorarım...:P

sayın mete han bey yazdıklarınız halaa genele hitab ediyoo...benim yazımı isterseniz bir daha okuyun tam olarak algılayamamış olabilirsiniz.erkeklerle yarış halinde olmak gibi bir kaide kural yok bu yaradılışımıza da abes bir durum olur. bayanların titizliliği,makyajı,vs vs gibi kelimelerle trafiği anlatıyo olmanız alakasız..ralli yi örnek göstermemde ki amaç, siz sayın meta han bey ve sizin gibi genel düşünen saygıdeğer erkeklerimize bir nevi gerekirse bayanlar da ralli yapabilecek kadar profesyonel olabilirler mantığını aşılamak tı.ama siz konuyu tabiri caizse abartıp psikiyatriye kadar çıkmışsınız..çıkın bakalım canınız sağolsun..aslında bu sölerinize karşılık söyleyebilecek çok şeyler var fakat anlaşılan şu ki siz mantığınıza yerleştirdiğiniz bu düşüncede kalıp yapmışsınız değiştirmeye de kendinizden başkasI yardımcı olamicak...sanırım biz sizin gözünüzde her zaman temizlik,makyaj,örgü yapan ve başka hiçbirşeye yaramayan varlıklar olarak kalıcazz :salut:
memnun oldum arkadaşımmmm.....:cat:

tigermbz
07 Ağustos 2007, 12:33
defalarca söyledim bu forumda ama her yeni gelen bayan üyeye tekrar tekrar anlatmak durumunda kalıyorum. en son imzama yazacam.
kadınların refleks yapıları erkekler gibi değil, erkekleri bu konuda daha iyi yapan hormanal ve kas yapısıyla ilgili farklılıklar. bu yüzden kadınlar iyi bir sürücü veya iyi bir futbolcu olamazlar, olanlar istisnadır kaideyi bozmaz.

neveragain34
07 Ağustos 2007, 12:43
Mete guzelmiş
eline saglık
aramızdakı bayanlardan misilleme gelebilir :mrgreen:
gulelım eglenelim

defalarca söyledim bu forumda ama her yeni gelen bayan üyeye tekrar tekrar anlatmak durumunda kalıyorum. en son imzama yazacam.
kadınların refleks yapıları erkekler gibi değil, erkekleri bu konuda daha iyi yapan hormanal ve kas yapısıyla ilgili farklılıklar. bu yüzden kadınlar iyi bir sürücü veya iyi bir futbolcu olamazlar, olanlar istisnadır kaideyi bozmaz.

cahilliğimi mazur gör bu gercekten bilimsel olarak kanıtlanmışmı?
mesela afrikalıların bacak kas yapısı ceylanlarınki ile aynı ve o yüzden yüzemiyorlar ama koşuda bir numaralar bunu biliyorum

gulumseee
07 Ağustos 2007, 13:00
Alırım kontanı maykkkkk :queen::queen::queen:

ne dediğinizi anlamadım...

cross delisi
07 Ağustos 2007, 13:12
valla hepsi komik bir o kadarda ilginçti ama en sondaki kask süperdii valla takan kadına helal olsun