PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İst/Avr. en iyi MONDİAL yetkili servisi

kkorhann34
23 Temmuz 2007, 18:07
ARKADAŞLARIM İSTANBUL AVRUPA YAKASI EN İYİ YETKİLİ SERVİS HANGİSİDİR?HANGİSİNİ ÖNERİRSİNİZ?ŞİMDİDEN TŞK.LER...:rendeer::cat:

YA MONDİAL KULLANAN YOKMU YAWWWWW!!!:pale:

Only4Friends
23 Temmuz 2007, 20:49
avcılar yanyol da yücel motor var orası iyi olabilir

kkorhann34
23 Temmuz 2007, 23:00
avcılar yanyol da yücel motor var orası iyi olabilir

hımm saol tavsiyeni unutmıcam....

stavro
23 Temmuz 2007, 23:04
bende aksaray vatan caddesinde var ona gidiyorum iyi milleti kazıklamaya bakmıyorlar
örnek olacak verirsem sol aynam kırılmıştı maslak servisini aradım bana çift satıyoruz dediler 40 ytl
aksaray mondial servisine gittim 15 ytl ye taktı sol ayna sırf

exile
23 Temmuz 2007, 23:30
çatalca yılmaz oto
mondial kanuni ramzey yetkili servisi bu aralar hyosung u almaya uğraşıyolarlardı..
sorunlarını net aktarırsan yardımcı olcaklarına eminim..

kkorhann34
24 Temmuz 2007, 01:24
bende aksaray vatan caddesinde var ona gidiyorum iyi milleti kazıklamaya bakmıyorlar
örnek olacak verirsem sol aynam kırılmıştı maslak servisini aradım bana çift satıyoruz dediler 40 ytl

hımm saol kardeşim aksaraydakinede bi uğrayım millette hep maslak servisini met ediyo ama dediğin kulağımda kardeşim...

çatalca yılmaz oto
mondial kanuni ramzey yetkili servisi bu aralar hyosung u almaya uğraşıyolarlardı..
sorunlarını net aktarırsan yardımcı olcaklarına eminim..

kardeşim çatalca ya gidemem ama yrdmn için tşk. ler ben kaza yaptım topic te açmıştım şasi yamulmuş daha ne diyim...

motorcu48
25 Temmuz 2007, 02:25
yaa bu moderatörlük ne işe yarıyo anlamadım ben bildiride bulundum adam etiketlere honda,suzuki,yamaha yı eklemiş bu kanallarda mondial çıkıyo diye ama etiketleri silen yok dahasına şimdi ben bu yazıyı yazıyom diye ben suçlu olurum

neveragain34
26 Temmuz 2007, 11:09

Arkadaslar bu KT125 in parcaları SUZUKI GN 125 e oluyormu bılen varmı?
debrıyaj kolu,devır saat telı,km saati vs.?

ser-dar
15 Aralık 2007, 00:44
stavros um canım gel beklerim sorun bizden değil

gokhan150zat
15 Aralık 2007, 01:57
herkese selam aksaray daki mondial servisi ile güngören ve avcılar servisleri var SANCAR MOTOR avr.yakası parça distirübütörü oldukça ucuz ve tüm modellerin çok nadir parçaları hariç hepsini anında tedbir ve teslim ediyorlar ben mondialden değil ama servisten memnunum:) avcılar aksaray güngören bir servis:) bu arada elleri uzundur yani sektörde marka göz etmeksizin parça bulurlar veya yönlendirirler turan usta var yardımcı oluyo

ucucbocegi
11 Nisan 2009, 18:59
Benim 125kv'm var arkadaşım yokuş yukarı ittireyim derken, gaz veriyor :salut: ve motorum uçup gidiyor dolayı ise bi kaç kırığımız (motorun yani ön taraf ve yan tarafta çatlaklar olarak) var, ayrıca arka selektörler gitmiş durumda, evim mecidiyeköyde buraya en yakın mondial servisi nerde bilen var mı? :silent:

125kv ile avcılara kadar gidemem:salut:

serkanADH13
12 Nisan 2009, 01:59
Arkadaşlar GAZİ OSMAN PAŞADA ''BURAK MOTOR^'' VAR,
Kesinlikle Gitmeyiniz,
Bu Semtte oturan varsada o servısı kullanmasın,
orada 30 lıra olan bır parça,servıs ucreti,işçilik vs iki kat daha ucuza her tarafta yaptırabılırsınız,

BURAK MOTOR KESİNLİKLE TAVSİYE ETMEM...