PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [Kilis-MT]

serdar23_Bilgem
23 Temmuz 2007, 00:40
Bütün Kilis'lileri buradan sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Kilis Kız Öğretmen Lisesi'nde 1988-1989 Eğitim-Öğretim yılında görev yapmış, Kilis'li pek çok arkadaş ve dost edinmiş biri olarak İl topiğini açma şerefi bana nasip olduğu için seviniyorum.Ancak Kilis gibi mobilet ve motosikletin çok yaygın olduğu bir ilde, niçin hala ulusal motosiklet sitelerine ilgisiz kalınıyor onu da anlayabilmiş değilim.

Herkese kazasız sürüşler diliyorum.

cakalaz
23 Temmuz 2007, 20:03
Tüm KiLis Li dostlarıma selamlar :) Demek MT Kilis ' e de uLaştı sonunda :)

SAYGILAR :queen::rendeer::rendeer:

mt27
15 Ekim 2007, 15:48
tüm Gaziantep MT adına geçmiş ramazan bayramınız kutlu olsun

muratgergerli
01 Ocak 2008, 14:04
...Tüm MT KİLİS ailesinin yeni yılı kutlu olsun..Sağlık ve mutluluklar dilerim..:rendeer:

Saygılar...
========= muratgergerli=======

muratgergerli
02 Ekim 2008, 14:20
:rendeer: :rendeer: :rendeer:

KİLİS MT Ailemizin RAMAZAN BAYRAMI'nı en içten duygularımla kutlarım...

Kazasız bol keyifli sürüşler..:cat:
__________________________________________________ _____________Murat GERGERLİ ve AİLESİ

.
__________________http://img.blogcu.com/uploads/pinkkelebek_Foil_Wrapped_Hard_Fruit_Candy.jpg_____ ________________

adanalı
31 Aralık 2008, 13:09
Kilis MT'nin Yeni Yılını En İçten Dileklerimle Kutlarım.::152::::152::::152::

karayılan
31 Aralık 2008, 15:25
yeni yılınız kutlu olsun Gaziantep MT:rendeer:

regal
31 Aralık 2008, 18:47
nice mutlu yıllara arkadaşlar
kahraman maraş mt

apithin
31 Ocak 2009, 01:18
benden başka kilisli yok mu desem :D

ibrahim_zx
09 Mayıs 2009, 01:02
Slm mıllet arkadaslar Kılıste RX 115in parçalrını bulabılırmıyız

ozaktasi
22 Mayıs 2009, 02:07
Kilisli motorcular Bu topiğe ilgisiz kalmayın.sağolsun serdar hocam burada bu topiği açmış..Özaktaş Elektrik Kiliste motorcuların buluşma mekanı...

Az4p
01 Haziran 2009, 17:55
Vay memleketimden kimse yok burada ne yazık ki o kadar motorcu olmasına rağmen internete ilgi yok denicek kadar az, zaten internet cafeler de çok pahalı saati =)
Bizim burada baklavacıdan , dönerciden yer kalmamış internet cafelere ..

Kilis / Beşenler kötü / Doğanyılmaz

Kilis / Merkez / Çabalar

Cino'nun Torunu Azap =)

taglis
02 Haziran 2009, 09:36
Günaydın Kilisli dostlar.
Zahmet olmazsa bir iki foto ekleyin de askerlik yaptığımız yerlerin yeni hallerini görelim.
80/4 Martavan taburu , vay be ne günlerdi.

ozan_bursa
05 Haziran 2009, 10:54
merhaba arkadaşlar

kısmetse ağustos başı gibi yaz tatilimizi eşimle birlikte linkteki rotayı (http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/61791-3300km-yardim-konya-adana-hatay-antep-adiyaman-urfa-mardin-malatya-sivas-nevsehir.html#post1611106)yapmayı planlıyoruz

ayrıca gitmişken görmeden gelme diyeceğiniz yerler nereleridir

yardımlarınızı ve yönlendirmelerinizi yukarıdaki linkteki konuya bekliyoruz
geldiğimizde görüşmek üzere :)

Az4p
07 Haziran 2009, 15:06
merhaba arkadaşlar

kısmetse ağustos başı gibi yaz tatilimizi eşimle birlikte linkteki rotayı (http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/61791-3300km-yardim-konya-adana-hatay-antep-adiyaman-urfa-mardin-malatya-sivas-nevsehir.html#post1611106)yapmayı planlıyoruz

Valla bende memleketime yaz tatillerin de gidebiliyorum, akraba ziyaretine.Doğruyu söylemek gerekirse benim bildiğim çok fazla gezilecek yeri yok ama elektronik eşyalar pasajlarda oldukça uygun fiyatta.Ne kadar sağlamdır bilmiyorum ancak alanların bir çoğu da memnun diyebilirim.
Kalıcak yer olarak Kilis- Antep yolu arasın da bir piknik alanı ve otel vardı, orasının güzel olduğunu düşünüyorum ancak fiyatı konusun da kesin bir bilgi veremiyeceğim ne yazık ki..
Gezilecek yerleri varmıdır bilmiyorum ama ben orasının insanlar arası samimiyetini seviyorum, kapın açık çık gez kimse gelmez...

Bir de uğramışke fırınından bir pide yiyin ve ekmek burada yenilir diyin =)
Ezme kebap, katmer ve olmazsa olmazı Güvercinciler... :)

apithin
22 Temmuz 2009, 20:41
merhaba arkadaşlar

Abi Şeyh Muhammed Bedevi Türbesi kesinlikle gitmelisin.Orada insan kendini çok değişik hissediyo manen ve öyle bir havası var ki hiç bir yerde esmez o hava.birde sögütlüdere var orası girişte antep tarafından girerseniz şehre mecburen görmüş olacaksınız.Başkada gezilecek hiç bir yeri yok bence.Ama kilis tava ve katmerini yemeden dönmeyin.

korkut 250
27 Kasım 2009, 14:56
Kurban bayramınızı En içten dileklerimle kutlar Ailenizle birlikte Hakkınızda hayırlara vesile olmasını Temenni ederim.:rendeer:

serdar23_Bilgem
27 Kasım 2009, 15:54
Kilis MT'nin Kurban bayramızını kutlar, sağlık ve huzur dolu günler dilerim.

k4izzet
18 Şubat 2010, 16:57
benden başka kilisli yok mu desem :D
var kardeş varda internet motorculuğuna ilgi yok

ozaktasi
19 Şubat 2010, 23:54
Yahu izzet kilisliler nerde lan kardaş...

osmaniyeli
06 Mart 2010, 19:22
http://www.meteor.gov.tr/FTPDATA/analiz/harita/png/haritatahmingun3.png

yarın hava güneşli Kadirli gezisine gelmek isteyenler için duyurulur

halepli
06 Haziran 2011, 16:34
BUradayık yorrum :) türkiyenin enfazla motorsiklet olan şehri

djan
30 Ağustos 2011, 22:21
Her haneye 3 motosiklet düşen güzel şehirimiz bayramınız mübarek olsun.
Şu an Kilis'te oturan motorcu arkadaşımız var mıdır forumda ?

halepli
08 Aralık 2011, 18:20
kimse yokmu yaw

halepli
21 Mayıs 2012, 09:47
eylülde kilise gitmeyi planlıyorum uçakla büyük ihtimal yokmu mt kilisden kimse

volkantour
07 Eylül 2012, 20:06
merhaba arkdaşlar kiliste oturuyorum eger gelmek isteyen olursa kilis ayrıca türkiyenin en büyük açık hava müzesi :) askeri lojmanlarda oturuyorum görüşmek isteyen olursa benim no arkdaşlar 0507 569 74 99 :) motorsiklet uzun yol için özel atölyem bile var benden söylemesi :)

volkantour
21 Ocak 2013, 12:43
arkdaşlar dün 20 ocak 2013 gaziantepli arkadaşlar 8-10 kişil bir 600 lük ve 1000 lik çıkarmasında bulunmuşlar eve giderken gördüm :) bu arada kilisteyim hala arkadşalar kiliste kim var görelim bi ya [Kilis-MT] :) :bestmt:

Imp_Moto
29 Ocak 2014, 12:32
kimse yok herhalde kilis gibi motosiklet cenneti olan memlekette

wehwetoz
06 Ekim 2015, 00:37
cidden yokmu ?

Ybrciyiz
06 Kasım 2015, 11:24
ben varım :)

turbocharge
22 Mart 2016, 12:57
Beyler Kilis e geldim. Burası motosiklet cennetiymiş daha doğrusu cg cehennemi haha cg ciler heryerde.
Bir de dikkatimi çeken şey burda honda pcx çok yaygın. Bayağ kullanan var ilginç geldi.

harun27
23 Mart 2016, 01:08
Kilis motor sayısı açısından ülkemizin en zengin illerinden biri fakat bu topiğin cansız kalması ilginç...

sedat_57
20 Nisan 2016, 09:16
Selam kilis inşaallah bayramda görüşürüz :)

tusumoto
09 Haziran 2021, 10:36
KILIS, MANISA, MERSIN, SAKARYA'da ikamet eden 2015 ve üzeri YAMAHA motosiklet sahipleri için her yetkili servise gidişte 250 TL YAMAHA TÜRKİYE'den indirim hakkı doğdu. bu indirimden yararlanmak isteyen ilgili illerdeki 2015 ve üzeri YAMAHA motosiklet sahibi arkadaşların grubumuzdaki İbrahim beyle özelden yazışması gerekiyor. bu işlem için indirim alacak kullanıcılarn "herhangi bir kişiye/yere herhangi bir ödeme yapmaları söz konusu değil". sadece serviste bakımlarını yapıp normal ödemelerini yaptıktan sonra YAMAHA TÜRKİYE hesaplarına 250TL geri ödeme yapacak. servisteki işlem ne kadar tutarsa tutsun. 250 TL geri ödeme var.

telegram grup adresi:
https://t.me/TurkiyeMotorcularGrubu
detaylar gruba girdiğinizde yukarda pinlenmiş durumdadır.