PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorum gidiyor ;(

CERRAHI
21 Temmuz 2007, 19:06
Bugun motorum için arayan birisi ile gorustum ve kısmetse pazartesi aksamı veriyorum ilk motorumu :salut:
Abi şaka maka harbiden koyuyormus adama ya. Yazanlara hade len derdim. Yasamayınca anlamıyor insan. :pale:
Mesajı yazarkende arkadasım yanımda kanun da bir hüzzam taksim calıyorki insanın içini acıtıyor resmen inadına.:pr:
Kısmet bakalım agustosa kadar motorsuz kalacagız Kısmetse sizi bezdirmeden daha fazla honda ma kavusacagım :)

tubis
21 Temmuz 2007, 19:08
Aman sevinsek mi üzülsek mi bilemedim şimdi :mrgreen: Şaka şaka hayırlı olsun abi, yeni motorun da şimdiden hayırlı olsun :)

headquarters
21 Temmuz 2007, 19:12
Yazanlara hade len derdim.

Dermıydın harbıden :queen::queen: Hayırlı olsun...

Syriana
21 Temmuz 2007, 19:16
cerrahi dostum seni şu anda çok iyi anlayabiliyorum...bende ilk motorum olan ve 18.000 km kullandığım YBR125'imi sattığımda çok duygulanmıştım...:pale:hatta abartmıyorum yanından ayrılırken kafa grenajına bir öpücük kondurmuştum...:) insan o anda çok karmaşık duygular yaşıyo...sanki senden bir parçadan ayrılıyomuşsun gibi...:pale::pale::pale:

bestamik19
21 Temmuz 2007, 19:18
biri gider biri gelir. hayırlısı olsun.

the_cayman
21 Temmuz 2007, 19:22
Motorun neydi ki :silent:

CERRAHI
21 Temmuz 2007, 19:22
cerrahi dostum seni şu anda çok iyi anlayabiliyorum...bende ilk motorum olan ve 18.000 km kullandığım YBR125'imi sattığımda çok duygulanmıştım...:pale:hatta abartmıyorum yanından ayrılırken kafa grenajına bir öpücük kondurmuştum...:) insan o anda çok karmaşık duygular yaşıyo...sanki senden bir parçadan ayrılıyomuşsun gibi...:pale::pale::pale:

O motorun bana nasip oluşu çok farklı manalar içeriyor o nedenle farklı bir şeydi benim icin

tubis
21 Temmuz 2007, 19:24
Syriana motosikleti kısmını neden değiştin ?

cemal yortanlı
21 Temmuz 2007, 19:31
:)seni iyi anlıyorum bende dün akşam motoru sattığım işiye teslim ederken baya hüzünlendim..ama alan kişi o kadar hevesli ve oturaklı bir beydiki eminim benden iyi bakacak alkızıma..bugün 650 gv mi alınca hüzün müzün kalmadı:)insanoğlu nekadar nankör değilmi:)şaka bir tarafa yeni motorun için yaptığın her hamleyi allah hakkında hayırlı kılsın..inşallah enkısa zamanda yeni motoruna kavuşursun

By Mükemmel
21 Temmuz 2007, 19:39
Yeni motorunun eskisini unutturması dileğiyle...

CERRAHI
21 Temmuz 2007, 21:18
:)seni iyi anlıyorum bende dün akşam motoru sattığım işiye teslim ederken baya hüzünlendim..ama alan kişi o kadar hevesli ve oturaklı bir beydiki eminim benden iyi bakacak alkızıma..bugün 650 gv mi alınca hüzün müzün kalmadı:)insanoğlu nekadar nankör değilmi:)şaka bir tarafa yeni motorun için yaptığın her hamleyi allah hakkında hayırlı kılsın..inşallah enkısa zamanda yeni motoruna kavuşursun

Hayırlısı bakalım abicim kısmet belkide yeni gelen hayırlıdır Allah bilir.

Atlas
21 Temmuz 2007, 21:24
Şimdiden hayırlı olsun, inşallah yeni motorunuda sever kazasız belasız sürüşler yaparsın.

CERRAHI
21 Temmuz 2007, 22:25
Şimdiden hayırlı olsun, inşallah yeni motorunuda sever kazasız belasız sürüşler yaparsın.

Allah razı olsun üstadım. Cok tsk ederim.
Allah cumlemizi esirgesin kazalardan belalardan.

Tuncer Sezen
21 Temmuz 2007, 22:36
Hayırlısı neyse o olsun,bu seni yeni motoruna bir adım yaklaştıracak.Bu tür durumlar hem sevindirip hem üzer,aynı anda iki duyguyu tattırır.Ama her büyük macera ve unutlmayacak güzelliklere yolculuk,sevdiklerinden ayrılmakla başlar.
Bir de yeni motosikletini alacağın zaman ki sevincini düşün,ilk gözağrın anlıyorum seni ama üzme kendini çok fazla :) O yine kendine yakışanı yapıp,gitmesi gerektiği zaman gitmiş,hepsi bu...

DARKDIAMOND
21 Temmuz 2007, 23:11
"CERRAHİ",serviste karşılaşıp duruyoduk en azından.Şimdi benimdemi Honda almam lazım arkadaşları görmek için yani:mrgreen:

st_erdogan
21 Temmuz 2007, 23:16
İlk gözağrısı başka olur. Gelen gideni aratmaz umarım, yeni motorun şimdiden hayırlı olsun. :cat:

efendy_iso
21 Temmuz 2007, 23:45
ya bırak allah aşkına abii motor gidiyo diye üzülürmü insan hiç :P

Abi şaka bi yana takma kafanı bu yeni gelecek motorun müjdeleycisi anlamına geliyooo

mete_han
21 Temmuz 2007, 23:45
Bugun motorum için arayan birisi ile gorustum ve kısmetse pazartesi aksamı veriyorum ilk motorumu :salut:
Abi şaka maka harbiden koyuyormus adama ya. Yazanlara hade len derdim. Yasamayınca anlamıyor insan. :pale:
Mesajı yazarkende arkadasım yanımda kanun da bir hüzzam taksim calıyorki insanın içini acıtıyor resmen inadına.:pr:
Kısmet bakalım agustosa kadar motorsuz kalacagız Kısmetse sizi bezdirmeden daha fazla honda ma kavusacagım :)

noluyo kanka...hayrola...ne alıyon...ağlama ağlama...yarın Hondayı alınca göbecik atarsın üçkaatcı...:queen:

emin_arikoglu
21 Temmuz 2007, 23:58
noluyo kanka...hayrola...ne alıyon...ağlama ağlama...yarın Hondayı alınca göbecik atarsın üçkaatcı...:queen:

metehan abi sende ağlamayasın böyle sakın sonra pişman olup :)

mete_han
22 Temmuz 2007, 00:00
metehan abi sende ağlamayasın böyle sakın sonra pişman olup :)

inşalla maşalla diyek kanka...:salut:herşeyde bi hayır vardır...yuvamın mutluluğu için canım gitsin değil motur...

Carcharoth
22 Temmuz 2007, 00:06
2 gün önce bende sattım ilk motorumu. 10.000 küsür km taşıdı beni. Bir kere bile gık demedi. 2 kere düştüm üstünden. Anahtarları verirken hüzünlendim. Giderken ağlicaktım. Beter bi durum... Hele benim düşkünsen dahada koyuyor. Hayırlısı olsun...

CERRAHI
22 Temmuz 2007, 00:14
"CERRAHİ",serviste karşılaşıp duruyoduk en azından.Şimdi benimdemi Honda almam lazım arkadaşları görmek için yani:mrgreen:

Olurmu abicim ne demek sen ne zaman nerde istersen bulusuruz yine. Ben o servisten ayrılmamki ferrarim bile olsa. Muharrem usta nın muhabbeti yeter :)

İlk gözağrısı başka olur. Gelen gideni aratmaz umarım, yeni motorun şimdiden hayırlı olsun. :cat:

Eyvallah üstadım Allah razı olsun.

ya bırak allah aşkına abii motor gidiyo diye üzülürmü insan hiç :P

Abi şaka bi yana takma kafanı bu yeni gelecek motorun müjdeleycisi anlamına geliyooo

Vallahi geliş maksadı ve manası farklı olunca insan üzülüyor kardesim. Kısmet bakalım hayırlısı.

Ah metehan abim ah sende bana uckagıtcı dedin ya :cyclopsan
insan kardesine böyle milletin içinde söylermi. Çek bi kenara kulagıma söyle dimi ama :mrgreen:
Kısmet abicim hayırlısı insallah.

inşalla maşalla diyek kanka...:salut:herşeyde bi hayır vardır...yuvamın mutluluğu için canım gitsin değil motur...

+25 000 000 000 000 000 000

eczaci101
22 Temmuz 2007, 00:21
Özlemek de güzeldir....

En kısa zamanda yeni motoruna kavuşmanı dilerim dostum....

(Ben bu sevdayı 20 sene beklemiştim ...:salut:...)

CERRAHI
22 Temmuz 2007, 00:21
2 gün önce bende sattım ilk motorumu. 10.000 küsür km taşıdı beni. Bir kere bile gık demedi. 2 kere düştüm üstünden. Anahtarları verirken hüzünlendim. Giderken ağlicaktım. Beter bi durum... Hele benim düşkünsen dahada koyuyor. Hayırlısı olsun...

Eyvallah üstadım. Hatırlısı olsun. Rabbim bakalım ne nasip edecek bu sefer. Belki sevindirecek belkide ailemi ve çevremi üzecek. Kimbilir.
Bir söz varya ;

BÜYÜK RANDEVU..BİLSEM..NEREDE SAAT KAÇTA..TABUTUMUN TAHTASI BİLSEM HANGİ AĞAÇTA....

Özlemek de güzeldir....

En kısa zamanda yeni motoruna kavuşmanı dilerim dostum....

(Ben bu sevdayı 20 sene beklemiştim ...:salut:...)

Eyvallah.
Kısmet efendim. Bakalım ne zaman ne hasıl olacak gonlumuze ve kısmetimize...

mete_han
22 Temmuz 2007, 00:32
ne alıyon Cerrahı abi kısmetse.....

CERRAHI
22 Temmuz 2007, 00:34
Abicim kısmet bakalım. Ya F ya RR. kısmetimizde ne varsa.

SeRHaTeKiNci
22 Temmuz 2007, 00:49
Öncelikle birisi gider, birisi gelir abicim takma kafana.. :cat:
Hem alacağın motor Honda olacak. Bu seni azıcık teselli etsin.. :bounce:
Hadi hayırlı olsun... :rendeer:

mete_han
22 Temmuz 2007, 00:50
Abicim kısmet bakalım. Ya F ya RR. kısmetimizde ne varsa.

ohaa...o ne be kanka...bana erken gibi geldi...:pale:

SeRHaTeKiNci
22 Temmuz 2007, 00:51
Hem bak kendinde söylemişsin zaten..:mrgreen:
Allah'ım Sen Gönlümdekini Hakkımda Hayırlı, Hakkımda Hayırlı Olanıda Gönlüme Razı Eyle..

niye erken olsun.. 200 cc'den sonra 600 cc bence iyi be mete abi...
motor 50-50 büyütülmez ki... :queen:

CERRAHI
22 Temmuz 2007, 00:53

Öylemi dersin be abi :pale:
Ben zorlanıyorum zaten. Birde sen işkillendirme beni.
Abi zaten böyle giderse ya MT yi yada motoru bırakacagım. Bu hazin ölümleri duydukca.

Allah'ım Sen Gönlümdekini Hakkımda Hayırlı, Hakkımda Hayırlı Olanıda Gönlüme Razı Eyle..

İnsallah kardesim insallah Rabbim hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyler.

mete_han
22 Temmuz 2007, 00:58

Öylemi dersin be abi :pale:
Ben zorlanıyorum zaten. Birde sen işkillendirme beni.
Abi zaten böyle giderse ya MT yi yada motoru bırakacagım. Bu hazin ölümleri duydukca.

İnsallah kardesim insallah Rabbim hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyler.

bana erken gibi geldi...bu SS bataklığı her moturcuyu kendine çeker...kapılmamak lazım...her sürüşte bira daha dibe abiler...:pale:

SeRHaTeKiNci
22 Temmuz 2007, 01:12
mahvettin adamın üç kuruşluk SS keyfini :P

CERRAHI
22 Temmuz 2007, 01:19
mahvettin adamın üç kuruşluk SS keyfini :P

Ah güzel kardesim ah.
Bende senin yaslarında ve senin gibi olabilseydim emin ol motosiklet benim icin bir keyif aracı olabilirdi. Benim gibi evli ve yolda bir cocugu geliyor durumdayken bin kere dusunuyorsun. Kolay degil. Sadece kendimi dusunmek gelecek (insallah hayırlısı ile) bebegime ve esime haksızlık olur..

the_cayman
22 Temmuz 2007, 01:22
Motorun neydi kii :silent:

alp_tunay
22 Temmuz 2007, 01:27
Biri gider biri gelir...Aldırma gönül aldırma......:P

SeRHaTeKiNci
22 Temmuz 2007, 01:29
Ah güzel kardesim ah.
Bende senin yaslarında ve senin gibi olabilseydim emin ol motosiklet benim icin bir keyif aracı olabilirdi. Benim gibi evli ve yolda bir cocugu geliyor durumdayken bin kere dusunuyorsun. Kolay degil. Sadece kendimi dusunmek gelecek (insallah hayırlısı ile) bebegime ve esime haksızlık olur..
Haklısın daa ben onu mete_han abime dediydim.. Gıcıklık degil mi??:P:queen:
Abicim sana ne diyeyim bilmiyorum... :silent:

Motorun neydi kii :silent:
Kanuni Racer 200 :wiinkk:

nartallo84
22 Temmuz 2007, 01:48
600 cc den aşağısına binme arkadaş bende sattım makineyi şimdi 600 lük arıyorum üzülme biri gider biri gelir,daha iyilerine binmek dileğiyle hoşçakal

marwel114
22 Temmuz 2007, 01:53
kardeş banada satarken değil de sattıktan sonra çok kötü koydu bee... çok özledim :salut:

mete_han
22 Temmuz 2007, 02:08
Ah güzel kardesim ah.

adamda 2007 popcorn var...patlamış mısır yani...sen ne diyon...:P

gereksiz bişiy bence dostum...

SeRHaTeKiNci
22 Temmuz 2007, 12:08
adamda 2007 popcorn var...patlamış mısır yani...sen ne diyon...:P

gereksiz bişiy bence dostum...

birisi Popcorn mu dedi? Benim motorumdan mı bahsettiniz??:P:P
boşver mete abi.. Allah'ım onun için hayırlı olan bir şeyi ona verecek. Ben buna eminim. :cat::rendeer:

serbest81
22 Temmuz 2007, 18:36
herşeyin hayırlsı olsun sizin için

asfalt meleği
22 Temmuz 2007, 22:04
hayırlısı olsun, umarım istediğin motosikleti alırsın, severek uzun müddet kazasız belasız ona da binersin..