PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : gezecektik başımıza gelene bakın lastik cant iptal oldu resimli

Sayfa : [1] 2

black_dog_rr
20 Temmuz 2007, 14:34
slm arkadaşlar dün zion1 nickli ve efendy_iso ve tabiki ben gezecektik herşey tamamdı bir çatal alan köprsüne doğru yol alalım dedik atladık motorlara bastık çatal alana vardık derken ismayil (efendy_iso) elini kaldırdı yavaş gelin diye
tabi bende elimi kaldırdım zion1(cengiz) 'e yavaş işareti yaptım tabi daha yokuş yukarıya gidiyoz tam yokuş bitti o da ne nerdeyse içinie gir yüz kocaman kocaman çukurlar zar zor kurtardım ama pat diye bir ses duydum aha dedim gitti cengiz arkama bir baktım şöyle bir rahatladım cengiz daha motorun üstünde ama devam edemiyordu çünkü cantı eyilmiş ve dış lastiği patlamışdı tabiki üzüldük napacaz dedik mecbur motoru uygun bir yola itecez dedik neyse iteledik daha doğrusu itekledi cengiz arkadaşımız yardım da isdemedi
düşündük nasıl yapacaz nasıl edecez diye cengiz arkadaşımızın aklına bir arkadaşı geldi ee dedik arabası var dedi ee dedik motorum onun arabasına sığar dedi hımm dedik ok dedik çağrdık çarmasınada bekle bekle bekle gelmek bilmedi
neyse baya bir süre sonra tlf açtık nerdesin diye ben petrolun ordayım dedi hangi petrol diye sorduk sizin tarif ediniz perolun ordayım dedi offff biz dedik ki sağ dön neyse adamı aldık geldik motoru arabaya bindirdik yoladık cengiz arkadaşımızı ama çok üzüldük yawwwww :salut::salut::pr::pr::pr::pr:

neyse buyrun resimler

eyer bir saygısızlık yaptıysam yada yanlış bişey yazdıysam özür :rendeer:

yokuş böyle bişeydi anlicanız bir şekilde çizdim

http://img150.imageshack.us/img150/9083/adszuv9.jpg

ahanda bu da bizi iptal eden çukurlar

çukurun önüne o beyaz köpüğü ben koydum ki arabalar fark etsin diye

http://img412.imageshack.us/img412/9056/dsc00157gs1.jpg

http://img244.imageshack.us/img244/5318/dsc00158co1.jpg

buda cantla lasiğiyin hali

http://img244.imageshack.us/img244/2154/dsc00159dq9.jpg

http://img150.imageshack.us/img150/8994/dsc00160rw6.jpg

ahanda cengiz arkadaşımızın iceleme bakışları kim bilir aklından neler geçiyor :P

http://img404.imageshack.us/img404/4378/dsc00161cw5.jpg

burdada üçümüzün incelemesi kim bilir hepimiz içimizden neler diyorduk:pr:

http://img404.imageshack.us/img404/2381/dsc00162id6.jpg

ama keşke olmasaydı ve ben size daha güzel resimler gösterseydim ama olan oldu işte

neyse arkadaşlar umarım sıkmadım sizi kendinize iyi bakın :rendeer:

kozalak
20 Temmuz 2007, 14:40
geçmiş olsun o cukura dusup cıktıysa helal olsun ...cana gelmesın yeterkı.mal her zaman yerıne gelır

black_dog_rr
20 Temmuz 2007, 14:44
sağolasın ........................

zion1
20 Temmuz 2007, 14:45
sagolun baya ugraştım ama becerdim:pr:

bakın arkadaşlar insanlıga bakın arabalar bizi adam yerine koymuyor ama biz onlar düsünüm yola köpük bile koyduk

big_malibu
20 Temmuz 2007, 14:54
öncelikle geçmiş olsun, fakat arkadaşın çok iyi kurtarmış her zaman bu kdar şanslı olamayabilir. Yollarımız gerçektende rezalet halde, her geçen gün bu tarzda haberler almak beni gerçekten çok üzüyor, sağlam bir altyapımız dahi yok!

madrabaz
20 Temmuz 2007, 14:56
Abooov;
Bende İstanbulda ana yoldaki çukurlara sövüyodum.. sözüm geri

Geçmiş olsun!:rendeer:

black_dog_rr
20 Temmuz 2007, 15:02
sağolun arkadaşlar ............

By Mükemmel
20 Temmuz 2007, 15:23
Klasik Türkiye yolları, ben böyle bir çukur yüzünden arabamın jantını eğdim.

Siz motorla ucuz atlatmışsınız.Geçmiş olsun...

alp_tunay
20 Temmuz 2007, 15:24
Geçmiş olsun.......

Bir tahta parçası ve çekiçle düzeltebilirdiniz.... Gününüzü zehir etmeseydiniz......

black_dog_rr
20 Temmuz 2007, 15:27
sağolun arkadaşlar

yq yaw biz yaptıracaz ust onu daha iyi yapar belki yanlış bişey yaparız daha kötü olur

zion1
20 Temmuz 2007, 15:29
offffffff düzelmiyor jant yaw göbekten yamulmuş yenisi 80 ytl gelde sövme cukurunada belediyesinede kamyonunada hep kamyonlar bozoyor yolları:pr::pr:

cumoni
20 Temmuz 2007, 15:55
Aman dur, kırma kafanı öyle...
Yok yok, kır en iyisi... Sen buna layıksın çünki...
Yahu diğer arkadaşların düşmeden geçmişler, sen niye düştün oraya? Havaya mı bakıyordun yoksa? :queen:
Geçmiş olsun... Motosikleti Motosiklet Yaptın sonunda... :mrgreen:

alp_tunay
20 Temmuz 2007, 16:01
offffffff düzelmiyor jant yaw göbekten yamulmuş yenisi 80 ytl gelde sövme cukurunada belediyesinede kamyonunada hep kamyonlar bozoyor yolları:pr::pr:

Bence sen git 2 tane ybr jantı al.... Eğer aynısından alırsan gene eğilecek....:cat:

voldemort
20 Temmuz 2007, 16:10
gecmıs olsun. işte hal ve durumlar bole memlekette. ınsan bır uyarı levhası koyar. canınıza gelmedıgıne sukredın. gercı uyarı levhası dıyoma ma onlarıda ben topluyom carpa, carpa....

efendy_iso
20 Temmuz 2007, 16:17
Yahu diğer arkadaşların düşmeden geçmişler, sen niye düştün oraya? Havaya mı bakıyordun yoksa? :queen:

şaka yapıyon heraldeee kardeşşşşş :farao: cengiz tekrar geçmiş olsun kankaaa

zion1
20 Temmuz 2007, 16:23

helal olsun dostum işte motosiklet kardeşligi............?sende birgün böyle birsey yaşarsan şayat ben elimden gelen yardımı yaparım böylede dalga geçmem sagol yaaaaaa tebrik ediyorum seni:farao:

ha bide alma mazlumun ahını cıkar aheste aheste şimdiden geçmiş olsun deyim ben sana

PIERzig
20 Temmuz 2007, 16:42
zion1 geçmiş olsun takma kafanı bak ön jant girmiş bide o cukur biraz daha derin olsaydı takla bile atabilirdin.Boşer daha kötüsü olabilirdi diye düşün:cat:

black_dog_rr
20 Temmuz 2007, 16:56

havaya bakmadı elime baktı ama malesef çok geçti çünkü süratlı geliyordu bu arada dalga geçmenin hiç zamanı deyil arkadaşım allahdan daha beteri olmadı hadi düşseydi allah korusun bir yerini kırsaydı yada herhangi bişey olsaydı se yine dalga geçecekmiydin acaba yaptın harbide ayıp umarım seninde başına böyle şey gelmez anladın sen onu ok ve birdaha benim açtım konulara yazma lütfen ok eyer böyle saçma sapan şeyler yazacaksan hadi a.e.o kib umarım kaza yapmasın:pr::farao:

kasim
20 Temmuz 2007, 17:02
gecmis olsun bunada sükür.

st_erdogan
20 Temmuz 2007, 17:25
Geçmiş olsun. Ucuz kurtarmışsınız.

kimi
20 Temmuz 2007, 17:28
geçmiş olsun....

cana geleceğine mala gelsin....

black_dog_rr
20 Temmuz 2007, 17:29
sağolasın kanka....................

zafer80
20 Temmuz 2007, 17:34
[geçmiş olsun

eyer bir saygısızlık yaptıysam yada yanlış bişey yazdıysam özür :

:))))

banistercaq
20 Temmuz 2007, 17:46
geçmiş olsun...........:pale:

black_dog_rr
20 Temmuz 2007, 17:46
anliayamadım ama sağol....................

zion1
20 Temmuz 2007, 17:58
sgolun arkadaşlar çokkk teşekkürler
hepinizi allah böyle kazalardan korusun

Carcharoth
20 Temmuz 2007, 18:07
Cana geleceğine mala gelsin olacağı varmış. Size birşey olmaması sevindirici orda düşebilirdide. Geçmiş olsun...

zenci
21 Temmuz 2007, 01:54
geçmiş olsun kardeşim. valla o çukurdan ii kurtulmuşsun

headquarters
21 Temmuz 2007, 02:52
iso devrem geçmıs olsun ya herıste bı hayır vardır.. bı dahakı sefere ınsallah guzel fotolar :cherry:

ks89
21 Temmuz 2007, 12:33
geçmiş olsun . bizim tokatın içindeki yollarda cross yapıyoz o çukurlardan kurtulmak için ybr yle.

zion1
21 Temmuz 2007, 15:46
sağolun arkadaşlar ...................

efendy_iso
21 Temmuz 2007, 16:13
Hasanım üstdevremmmmm saolasınnnnnnn

demirgursel
21 Temmuz 2007, 17:13
kardeşlerime geçmiş olsun:salut:
ben karşılara balığa giderim genelde,oralar baştan sona öyle.balcalının arkadan girdiğinizde doğu göl geçişi tabelasına dönerseniz üç köprüyüde geçip kurttepeye çıkarsınız.yol çok bozuk satıh,ama şu var dikkatli olmak kaydıyla çok zevkli bir güzergah.
zion kardeşim boşver sana bişey olmasın,
rr resimler için teşekkürler,keşke diger yerlerdede (kazadan önce) çekseydiniz,biraz içimiz açılırdı,
iso hani hyosung nerede resimler.
tekrar geçmiş olsun...:salut::salut::salut:

banavurma
21 Temmuz 2007, 17:31
geçmiş olsun...o çukara girip sadece jant porblemi ile kurtadığınıza şükredin....

nedir o çukur öyle yaw...neredeyse gir içine yıkan...küvet gibi, krater gibi bir şey...

Allah korumuş...bilmediğiniz, emin olmadığınız yollarda dikkat etmek lazım....

AnTiKa
21 Temmuz 2007, 17:46
slm gecmiş olsun ama o yollara cat dayanmaz benim gibi komyon tekerlegi takacaksın ve sorun olmayacak hiç bir zaman :) bence öle yap :P

barrokas
21 Temmuz 2007, 17:51
öncelikle geçmiş olsun,neyseki ucuz kurtarmışsın canınıza zeval gelmesinde boşver cantı mantı,:cat:

kroscu01
21 Temmuz 2007, 18:15
geçmiş olsun arkadaşlar.kros veya endro motor alırsanız bu sorunları yaşamazsınız.:)

serbest81
21 Temmuz 2007, 18:21
geçmiş olsun bu kadarıyla atlatmış en azından...

kıllıtarkan
21 Temmuz 2007, 18:34
geçmiş olsun arkadaşlar dikkat edin göller bölgesine :)

cemal yortanlı
21 Temmuz 2007, 19:27
geçmiş olsun arkadaşlar..oresimdeki çukura girip böyle hafif atlatmanız mucize..allah cana vermesin .siz onu eskisinden güzel yaparsınız..hoşca kalın

THE_LANCET
23 Temmuz 2007, 17:18
Geçmiş olsun arkadaşlar hepinizede fakat o cantdan hayır gelmez düzeltilse bile tekrar eğilir üstelik ısıtılıp düzeltilmesi lazım kısacası ayar tutmaz o cant sekiz çizer söylüyüm daha önce yaptıranlarınkini gördüm mondiallerin cantları pek sağlam değil heralde gördüklerimde mondiallerin scooter larıydı çünkü tekrar geçmiş olsun

Gnusher
23 Temmuz 2007, 17:47
Arkadaşlar çok geçmiş olsun.O taraflardaki çukurları ezberler gibi oldum ama siz bunlar nerde buldunuz anlayamadım.Bi gece12 sularında karşıya geçmiştik.Dar kısımda yol 2ye ayrılıyo biri yukarı çıkıyo sonra geri birleşiyo.İşte o yokuşun başında isonun arkasından takip ediyodum çok fena yakalanmıştık çukura hatta kaçmıştıkta diyebilirm.Hızlı gidilebilcek yer değil maalesef yol çok bozuk özelliklede 2. köprüyü geçtikten sonra.Bzm makinalara pek gelmiyor ama zevkli yinede.Birde haftasonu ordaki mangalcılardan biri gaza gelir virajda az dışarı çıkarsa kaçacak yer kalmaz orda giderken he o gelir aklıma.Buluşalım arkadaşlar gezelim.Almanda bnm msn var:wiinkk:

zion1
23 Temmuz 2007, 18:05
arkadaşlar hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim kaza yerini tam olarak söyleyim istedim adanalı arkadaşlar bilirler çoban dede türbesinin arkasında sahil yolu var.birinci köprüye doğru giderken,ilk dik yokuşa varmadan hemen solda kireç ocagımı deyim beton fabrikasımı yada onun gibi bir yer var işte tam orası..tam olarak tasfir etmişimdir umarım. neyse asıl konu; ben perşembe akşamı kazayı yaptım arkadaşlarla cuma günü de black_dog_rr (furkan ) forma ekledi cumartesi saat 10:00 veya 11:00 gibi tekrar o düştügüm cukura bakmaya gittik oda ne adamlar benim düşmemi mi bekliyomuş nedir kapamışlar cukuru buda ufak bir bilgi artık gönül rahatlığı ile seyredebilirsiniz o yolda...olan bana oldu ama diğer arkadaşlar rahat etsin istedim...:cat: cantımıda düzelttirdim eskisinden bir farkı yok yeni gibi oldu 25 ytl düzeltme 5 ytl iç lastik toplam 30 ytl ye mal oldu...:) herkese kazasız, belasız . ha bide cukursuz sürüşler dilerim:cat:

Cbr125repsol
23 Temmuz 2007, 18:24
Arkadaşım çok büyük geçmiş olsun vardır bundada bi hayır kendinize iyi bakın kazasız belasız sürüşler dilerim...

eczaci101
23 Temmuz 2007, 18:25
GeÇmİŞler Olsun ArkadaŞim....
Cana gelmesin yeter ki ; Allah korusun

black_dog_rr
25 Temmuz 2007, 12:12
sağolun arkadaşlar :rendeer:

paylasimciturk
25 Temmuz 2007, 12:52
alla alla bnm hondayı eşşşek namına kullanıyom ozaman bi dağa gezmeye gidiyoz yokus duvar gibi toroslara çıkarken böle çukurlardan atlatıyom bi şey olmuuyo alla alla.geçmiş olsun.

pg13
25 Temmuz 2007, 13:49
kardeş çok geçmiş olsun, karayollarına dava açmak lazım kesinlikle gidip savcılığa bildirin olayı maddi tazminat davası açın abi..

aynı olay benim başıma geldi hem de istanbul'un göbeğinde ana caddelerin birinde..
aynı şekilde benim de jantım yamuldu ama allahtan lastik idare etti. Sonra jantı düzelttirip yeni lastik alarak hallettim durumu.. malum jantlar pahalı, sanayide düzeltiyorlar ama kesinlikle eski hali gibi olmuyor, balans yapılması gerekiyor periyodik aralıklarla.

Maddi durumunuz varsa jantı değiştirin derim, yoksa düzelttirebilirsiniz benim gibi..

tekrar geçmiş olsun,

bu arada Efendy_iso bana Öm ile ulaşabilirmisin dostum?

zion1
25 Temmuz 2007, 13:53
kardeş çok geçmiş olsun, karayollarına dava açmak lazım kesinlikle gidip savcılığa bildirin olayı maddi tazminat davası açın abi..

aynı olay benim başıma geldi hem de istanbul'un göbeğinde ana caddelerin birinde..
aynı şekilde benim de jantım yamuldu ama allahtan lastik idare etti. Sonra jantı düzelttirip yeni lastik alarak hallettim durumu.. malum jantlar pahalı, sanayide düzeltiyorlar ama kesinlikle eski hali gibi olmuyor, balans yapılması gerekiyor periyodik aralıklarla.

Maddi durumunuz varsa jantı değiştirin derim, yoksa düzelttirebilirsiniz benim gibi..

tekrar geçmiş olsun,

bu arada Efendy_iso bana Öm ile ulaşabilirmisin dostum?

arkadaşlar hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim kaza yerini tam olarak söyleyim istedim adanalı arkadaşlar bilirler çoban dede türbesinin arkasında sahil yolu var.birinci köprüye doğru giderken,ilk dik yokuşa varmadan hemen solda kireç ocagımı deyim beton fabrikasımı yada onun gibi bir yer var işte tam orası..tam olarak tasfir etmişimdir umarım. neyse asıl konu; ben perşembe akşamı kazayı yaptım arkadaşlarla cuma günü de black_dog_rr (furkan ) forma ekledi cumartesi saat 10:00 veya 11:00 gibi tekrar o düştügüm cukura bakmaya gittik oda ne adamlar benim düşmemi mi bekliyomuş nedir kapamışlar cukuru buda ufak bir bilgi artık gönül rahatlığı ile seyredebilirsiniz o yolda...olan bana oldu ama diğer arkadaşlar rahat etsin istedim... cantımıda düzelttirdim eskisinden bir farkı yok yeni gibi oldu 25 ytl düzeltme 5 ytl iç lastik toplam 30 ytl ye mal oldu... herkese kazasız, belasız . ha bide cukursuz sürüşler dilerim
:silent:

black_dog_rr
25 Temmuz 2007, 13:54
sağol benim aklımdan da geçti ama mlsf olmadı bu arada yapmışlar yolu geçen gittik foto çekecektim ama çekmedim :P