PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : böylede olmazki...

tatarx
17 Temmuz 2007, 01:00
herif pek normal kullanmıyo...
hemde istanbulda...
http://www.herice.com/mail/1401/

kıllıtarkan
17 Temmuz 2007, 01:08
e 5 bayrampaşa sapağı değilmi orası yaw
bunu çeken zat fazla yaşamamıştır kanımca

tatarx
17 Temmuz 2007, 01:09
adam emniyet şeridinde 299 gördü bir araba dursa orada sinek gibi yapışacak...

trenox
17 Temmuz 2007, 01:14
insanın altında racing olunca gaza gelmemesi mümkün değil gibi geliyor,zaten ondan almıyorum . Allah akıl fikir versin ne diiim.

mhrrmkpnr
17 Temmuz 2007, 01:37
ya kndini dusunmuyo bari baskasını dusunsun o hızda o trfikte nası bi kazaya sebebiyet verebilir:farao:
bide biara polismi yavaslatıo bunu snr basıo gidio yanlarında:cherry:

tatarx
17 Temmuz 2007, 01:40
otobanda polis yavaşlatıyo ama polisi tınlamıyoki adam zaten dikkat ederseniz ilk çıkıştan çıkıyo ilerde çevirirler yoksa.trafik canavarı düpedüz...

SPEC0PS
17 Temmuz 2007, 01:47
O hızda o makaslarda 1 kaza yapsa morga 3/4 parca gıder, çöp poşetinde götürler 150/200 race için bence yeter yol müsayit olsa neyse 250 de yap :)

CERRAHI
17 Temmuz 2007, 02:28
Sollama veya saglama yaparken net olmak lazım kararsız olmak en kötüsüdür Adam terslemelerde cok ikilemde kalıyor. Umarım bir gün o kararsızlıgı onu bir aracta veya baska birşeyde patlatmaz.
Allah korusun cümlemizi insallah.

Gökhan
17 Temmuz 2007, 02:31
a_4WDNLdSwk&eurl http://img471.imageshack.us/img471/5656/ads305zve4.png (http://imageshack.us)

eczaci101
17 Temmuz 2007, 02:44
İnanamadım ; video montajı mıdır bu !!!???

rEnE
17 Temmuz 2007, 02:46
Adam gayet net ve ustaca sürmüş, izlediğim tonla yabancı videodan cok daha dikkatli ve hakim kullanıyor, sürat arttırmadan iyice hesap ediyor adam, matematikçi gibi. Helal hoca iyi yol yapmışsın.

alperm
17 Temmuz 2007, 03:09
o ne öyle ya seyrederken ben yattım saga sola, caddelerde olmasa böyle seyler daha iyi olur aslında.

headquarters
17 Temmuz 2007, 03:21
Abi kim ne derse desin adam iyiymiş ama insanoğlu beşer,şaşar en küçük bir hatasını canıyla öder bu arkadaş yaptıklarından çok zevk aldıgı belli fakat :pale: emniyet şeridinde 280 dedi bi ara bi aracın bozulup aniden oraya girdigini falan düşünemiyorum Allah kolaylık versin abimize bizde cok yaptık otomobılle bunları fakat olmaması gerek onun için racing asla diyorum ben en iyisi tek silindir bi enduro :rendeer:

cemal yortanlı
17 Temmuz 2007, 15:11
kendi canını tehlikeye atıyor atıyorda biz günahkarların ne suçu var bizide tehlikeye sokuyor..anayol pistmi kardeşim..ustaysan kendine güveniyorsan piste çıkar hünerlerini gösterirsin..bu kisinin solladığı herkişi.araya girip tehlikeye attığı her sürücü şu anda potansiyel bir motosiklet ve motosiklet sürücüsü düşmanıdır..buradan övgüler yağdırdığınız bu zat motosiklet ve motosiklet sürücülerine çok büyük bir haksızlık yapmıştır..sonra dövünüp duruyoruz..nedir bu 4 tekerlerden çektiğimiz diye..bunu gören sürücülerin arabalarını direk üstümüze sürmediğine nerdeyse şükredeceğiz...ben diyecek laf bulamıyorum ..allah ıslah etsin.resmen intihar a teşebbüs ediyor..allah esirgesin yarın başına birşey geldimi açılan topiclerdeki yazılara bakın..taziyelerdeki duygusal yazılara bakın..kimsede çıkıp demezki kardeşim kendi etti kendi buldu allah-tan yanındada 2-3 kişiyi götürmedi..seyrederken çok canım sıkıldı.oyanından geçtiği motosikletlileride allah korumuş başka izahı yok..çok kızdım çokkk.hem kendi adıma hem motorcu arkadaşların imajını kötü gösterdiği için camiam adına..ne deyim allah ıslah etsin ....hoşca kalın

shrek
17 Temmuz 2007, 15:19
Adam gayet net ve ustaca sürmüş, izlediğim tonla yabancı videodan cok daha dikkatli ve hakim kullanıyor, sürat arttırmadan iyice hesap ediyor adam, matematikçi gibi. Helal hoca iyi yol yapmışsın.

helallll ama emnıyet serıdıne gırmese daha iyi olacak

stubborn
17 Temmuz 2007, 15:31
doğrusu bumu sizce arkadaşlar?:silent:

tubis
17 Temmuz 2007, 16:31
Yazık, çok yazık........

GKN
17 Temmuz 2007, 17:13
işte problemlimi ararsın,
bide videonun başında sosyal mesaj vermeyide unutmamış..
polisle olan hadisesi nedir onu anlayabilmiş deilim...

metemen
17 Temmuz 2007, 17:14
tek yorumum şu

ABİDİK vede GUBİDİK bir sürüş

tatsız ve tehlikeli

bende şimdiden site anasayfasında kalbimizdesin diye bi bölüm için müracaat etsin bu kardeşim

SilentScream
17 Temmuz 2007, 17:22
adam sanki video oyunu oynuyor , böyle adamların motor sürmemeleri lazım , kesinlikle karşıyım böyle sürücülere , çık otobana istediğin gibi hız yap , milletin canıyla malıyla niye oynuyosun...

tubis
17 Temmuz 2007, 17:25
Otoban da da olmaz, kapatsın pisti..

joybell
17 Temmuz 2007, 17:44
bu tür sürüş yapan arkadaşlar bence ölümüde göze alıyor demektir ee ölümü göze alıp bu şekilde kullanmak kişinin kendi tercihidir ama trafikte sadece böyle arkadaşlar yok diğer sürücüleride düşünüp ona göre kullanmak gerekir kimseye bir zarar veremeyerceğini garanti edebiliyorsa isterse 400km hız yapsın

black_dog_rr
17 Temmuz 2007, 18:15
vın vın derler buna ama çok tehlikeli keşke piste yapsa bunu

PHAETONW12
17 Temmuz 2007, 18:57
2004 senesinde md'de rüzgar gülü diye bir video vardı,bana direkt onu hatırlattı,bu şekilde sürüş tarzı olan bir insan yavaş gitmeyi beceremez bence,ölene kadar basacaktır,biz ne dersek diyelim malesef yapacak bişey yok,bize düşen acı sonları görüp ibret almak ve aynı yanlışa düşmemektir(ama deli gidiyooo bee:P)

eczaci101
17 Temmuz 2007, 18:58
Bakınız şimdi sosyal gerçeklerden bahsedelim...

Sorumlu ve şahsiyetli bir insanın asla yapamayacağı bir sürüş izledik hep beraber...

Şampiyon olduğunu iddia eden bu zatı muhterem için Allah akıl fikir versin demekten başka çare yok!

Bu şahsın o trafikte -ki akşam saatleri ve sabahın erken saatleri - sürücülerin en dikkatsiz ve metabolizma olarak aç olduğu zamanlardır (E.G.M trafik kazası rapor istatistiklerine göre) bu birkaç dakikada yüzlerce araca makas atılıyor ; en ufak bir hata onlarca aracın birbirine girmesi ile sonuçlanan felakete gebedir!

En iyi ihtimal kendisine olur olacak olan lakin; malesef bu tür hatalar çok kişiyi de beraberinde götürmektedir!

Buna ne şov ne de cesaret denir ; bu düpedüz cahilliktir ve caniliktir.

Buna da alkış tutanlara kapak mahiyetinde yazdım bunları....

Beğenen denesin!

Burada yanlışa alkış tutulmaz!
Eğitim bu değildir.
Motor sanatı bu veya benzeri hiç değildir!

yıben150t2mesut
17 Temmuz 2007, 20:09
[QUOTE=cemal yortanlı;739087]kendi canını tehlikeye atıyor atıyorda biz günahkarların ne suçu var bizide tehlikeye sokuyor..anayol pistmi kardeşim..ustaysan kendine güveniyorsan piste çıkar hünerlerini gösterirsin..bu kisinin solladığı herkişi.araya girip tehlikeye attığı her sürücü şu anda potansiyel bir motosiklet ve motosiklet sürücüsü düşmanıdır..buradan övgüler yağdırdığınız bu zat motosiklet ve motosiklet sürücülerine çok büyük bir haksızlık yapmıştır..sonra dövünüp duruyoruz..nedir bu 4 tekerlerden çektiğimiz diye..bunu gören sürücülerin arabalarını direk üstümüze sürmediğine nerdeyse şükredeceğiz...ben diyecek laf bulamıyorum ..allah ıslah etsin.resmen intihar a teşebbüs ediyor..allah esirgesin yarın başına birşey geldimi açılan topiclerdeki yazılara bakın..taziyelerdeki duygusal yazılara bakın..kimsede çıkıp demezki kardeşim kendi etti kendi buldu allah-tan yanındada 2-3 kişiyi götürmedi..seyrederken çok canım sıkıldı.oyanından geçtiği motosikletlileride allah korumuş başka izahı yok..çok kızdım çokkk.hem kendi adıma hem motorcu arkadaşların imajını kötü gösterdiği için camiam adına..ne deyim allah ıslah etsin ....hoşca kalın[/QUOTE
bencede güzel kullanmış ama yukarıda yazılanlara tamamen katılıyorum:pale::pale::pale:

alp_tunay
17 Temmuz 2007, 20:14
Bırakın melek görevini üstlenmeyi...

Adam motora binmiş.... Hepimiz bu şekilde gitmenin hayaliyle başlamadık mı bu motora..... Hepimizin hayalinde yokmudur?....

Güzel binmiş... Yoğun adrenalin yapmış.... Helal....

Doğrumu bence?... Değil tabiiki....... Ama eğlenceli....

evural
17 Temmuz 2007, 21:01
Allah belasını versin de başkasının canını yakmaz inşallah

efendy_iso
17 Temmuz 2007, 21:55
vallaha on numara sürmüş helal olsunn motorcu kardeşimizee

Ramazan Can
17 Temmuz 2007, 21:55
bnce vatandas isin hakkını çok güzel vermiş...helal olsun.ama sanırım fazla yasqmazzzz

muammerakbulut
17 Temmuz 2007, 22:20
efendi-iso ve alp tunay nickli arkadaşlar:pr:.salak salak konuşmayın bilmeden kardeşim...bu arakadaş sosyal mesaj falan verip yazmamış...düpedüz ukalalık yapmış..ve video çekmiş.bu övünülecek birşey değil...çünkü bunun yaptığını racing sürücülerin yüzde 100 yapar...biz de bunu yapmıştık...merterde allahtan kuzen ikilem içinde kalmadı da nerdesyse milimetrik bir kılpayı motosikletimizin sağ aynası neredese çizdik geçtik..ufak sanisenin binde birinde tereddüt etseydi şimdi biz burada yoktuk...allah korudu...ama her zaman korumaz...korumak biraz da kendi elimizdedir.şimdi isimisim yazmayayım...ama bilmem bilirmisiniz..gidin ÇORLU Y ORADA ANA CADDEDE KAFE VAR VE RACİNGÇİLERİ GÖRÜN.herkez bu video yu çeker...herkez derken.1000cc lik sürücüler.bizde(ben artçıyım.).yolda 250...260 cibarı gidiyoruz.ama ana otobanda paralı gişe yollarında.neredeseyse arabaların aralarında 20 30 metre var.kısaca arkadaşın yaptığı yanlış...allah korusun bir arabaya arkadan bindirse arabanın önünden çıkar...yanlış...racing tutkumuzdur.ama yol..mekan önemli.bırakalım ghost rider tarzı sürücülere özenmeyi...çok hevesli ve paramız varsa.katılın tt road race yarışlarına...tourist trophy.yoksa da yerine..şartlarına göre kullanın.çünkü emin olunuz trafikte millet bize:pr::pr::pr:.kin kusuyor...

tatarx
17 Temmuz 2007, 22:48
Bırakın melek görevini üstlenmeyi...

Adam motora binmiş.... Hepimiz bu şekilde gitmenin hayaliyle başlamadık mı bu motora..... Hepimizin hayalinde yokmudur?....

Güzel binmiş... Yoğun adrenalin yapmış.... Helal....

Doğrumu bence?... Değil tabiiki....... Ama eğlenceli....

yanlış ben hiç böyle hayaller kurmadım motor için buradaki kişilerin çoğudu kurmamıştır.Bu kişi düpedüz cahildir bunu savunanlarda cahilllikten nasibini birazda olsa almıştır.Savunacak bir yanı yok bu görüntülerin şahsen benim yanımdan sağımdan bana tehlikeli sağlama yapanlara sövüyorum çok kişide bneim gibi düşünüyor eminim...

FAHRETTİN METİN
17 Temmuz 2007, 22:56
memleketde ne radar nede polis war ah be r1 olcakdıkı bak nasıl durdururdum senı :bounce:

efendy_iso
18 Temmuz 2007, 00:05
efendi-iso ve alp tunay nickli arkadaşlar:pr:.salak salak konuşmayın bilmeden kardeşim...bu arakadaş sosyal mesaj falan verip yazmamış...düpedüz ukalalık yapmış..ve video çekmiş.bu övünülecek birşey değil...çünkü bunun yaptığını racing sürücülerin yüzde 100 yapar...biz de bunu yapmıştık...merterde allahtan kuzen ikilem içinde kalmadı da nerdesyse milimetrik bir kılpayı motosikletimizin sağ aynası neredese çizdik geçtik..ufak sanisenin binde birinde tereddüt etseydi şimdi biz burada yoktuk...allah korudu...ama her zaman korumaz...korumak biraz da kendi elimizdedir.şimdi isimisim yazmayayım...ama bilmem bilirmisiniz..gidin ÇORLU Y ORADA ANA CADDEDE KAFE VAR VE RACİNGÇİLERİ GÖRÜN.herkez bu video yu çeker...herkez derken.1000cc lik sürücüler.bizde(ben artçıyım.).yolda 250...260 cibarı gidiyoruz.ama ana otobanda paralı gişe yollarında.neredeseyse arabaların aralarında 20 30 metre var.kısaca arkadaşın yaptığı yanlış...allah korusun bir arabaya arkadan bindirse arabanın önünden çıkar...yanlış...racing tutkumuzdur.ama yol..mekan önemli.bırakalım ghost rider tarzı sürücülere özenmeyi...çok hevesli ve paramız varsa.katılın tt road race yarışlarına...tourist trophy.yoksa da yerine..şartlarına göre kullanın.çünkü emin olunuz trafikte millet bize:pr::pr::pr:.kin kusuyor...

şimdi öncelikle ben o yazıyı tepki amaçlı yazdım sonuna şu işareti koymayı atlamam yazıyı yanlış yerlere çekmiş :farao: bunla ilgili haklısın kusura bakma yalnız ben o arkadaşımıza destek versem bile bu senin bana salak demeni haklı kılmaz o yüzden yazdıkların çok yalnış vede seviyesiz peki canımmm kardeşimmm senin otobanda 260 ile gitmen doğrumu daha üç ay önce sevdiğim bi kardeşim 290 ile senin o paralı deyip arkasına saklandığın otobanda kaza yaptııı 260 ile 290 arasında ne kadar fark var sen otobanda o süratlere çıkıyosun sonrada trafikte böyle çılgınca motor kullananlara laf ediyosunnn bence bende yaptım siz yapmayın demek çok saçma hele saçma örnekler vermek dahada saçma

HRC
18 Temmuz 2007, 00:22
bu video için yorumum net: insan hergün bu kadar şanslı olmayabilir..

departed
18 Temmuz 2007, 00:32
bıarada polıs cevırdı sankı durmadı.benmı yalnıs gordum.

Sail
18 Temmuz 2007, 01:42
bu şekilde racing kullanan bi arkadaşım vardı ve sonuç tahmin edileceği gibi maalesef ölüm... herkes kendine göre bi yorum yapmış ama trafikte asıl olan doğru, şehir içinde motorun bu şekilde kullanılmaması gerektiği. nekadar usta kullanıcı olursanız olun hiç beklemediğiniz anda yapacağınız yada başka bir aracın yapacağı yanlış bir hareketle kendi canınızı ve hiç tanımadığınız insanların canına mal olabilirsiniz. En kötüsü ölürüm dersiniz hız yaparken. ama çoğumuz geride bırakacağımız yaşayan ölüleri pek düşünmezsiniz.bence son derece hatalı bir davranış allah ıslah etsin. adrenalin istiyorsa piste gitmesini tavsiye ederim. bu arada çok merak ettim yetişmesi gereken biyer ve yetiştirmesi gereken bişey mi varmış :silent::silent::silent: (hani tabakhane falan gibi :queen:)