Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : 7-8 Temmuz'da Kuşadası Turcu Kamping'e gidiyorum.Var mı gelen?

Sayfa : 1 [2]

umutus
10 Temmuz 2007, 22:51
Öncelikli olarak gerçekten çok güzel bi haftasonuydu uzun zamandır böylesini geçirmemiştim doğruyu söylemek gerekirse :cat:

Bu arada bi hayli ekşın geçirdik..Hatta pazar akşam eve döndüğümde birinin bagaj filesi koltuktan yere sarkıyordu:cyclopsan (egzos bile tamamen eritmemiş) tekere bi dolansa ayvayı çekirdekleriyle bir yiyicektim..:cherry: (çok güzel bi ders oldu bundan sonra daha dikkatli davranmalıyım sanırım..)

Akşam eve döndüğümde inanın bana annem(MT Ana) herkesten daha mutluydu hepinizi gerçekten çok sevmiş...:rendeer::cat::cat:

Özellikle Şule abla, Ferhat abi ve Tuncerimiin mt ailesi adına yaptığı jesti görünce inanın bana gözlerim doldu..

Son olarak bir şeyi daha tekrar kanıtlamış olduk...:cat:

SÖZDE DEĞİL ÖZDE MT AİLESİ

Ayrıca;

Cumartesi gecesi bana cici annelik yapan I-BEN ablaya,
Manevi olarak büyük destek aldığım ve güleryüzünü bizden esirgemeyen Wallace Murat abiye,
Arabada stres atmama yardımcı olan Şule ablaya,
Motorunu gözü kapalı veren ve çıdırını kırdığım :silent::mrgreen::cherry: Volkan abiye

ve

Beni kırmayıp 5dk lık yol diye 60 km sıcağın altında gitgel yapan güleryüzünü bizden esirgemeyen Tüm MT AİLESİNE CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİM

MECİT
10 Temmuz 2007, 23:14
yaw dosstlar harbiden çok güzel bir haftasonu olmuş ya...
içim gitti içimmmmmmmmmmm....

Tuncer Sezen
10 Temmuz 2007, 23:25
umutus,kardeşim şu jest dediğin olayı abartma,annemizin yaptığının yanında sözü dahi olamayacak bir şey o.İnan ne kadar sevdim anneni bilemezsin.Hatta dikkatli ol ikinci annem olması için annene musallat olabilirim:)
Gerçekten mükemmel bir insan...Ellerini bizim için öp Umut um.Ve tekrar tekrar teşekkür et bizim için,ne kadar teşekkür etsek azdır.Yaptıkları bir yana,o kadar içten ve sıcak kanlıydı ki...

Senin annenin böyle bir insan olması aslında çok da şaşırtmadı,kardeşim benim:rendeer:

I-BEN
11 Temmuz 2007, 00:55
Öncelikli olarak gerçekten çok güzel bi haftasonuydu uzun zamandır böylesini geçirmemiştim doğruyu söylemek gerekirse :cat:

Bu arada bi hayli ekşın geçirdik..Hatta pazar akşam eve döndüğümde birinin bagaj filesi koltuktan yere sarkıyordu:cyclopsan (egzos bile tamamen eritmemiş) tekere bi dolansa ayvayı çekirdekleriyle bir yiyicektim..:cherry: (çok güzel bi ders oldu bundan sonra daha dikkatli davranmalıyım sanırım..)

Akşam eve döndüğümde inanın bana annem(MT Ana) herkesten daha mutluydu hepinizi gerçekten çok sevmiş...:rendeer::cat::cat:

Özellikle Şule abla, Ferhat abi ve Tuncerimiin mt ailesi adına yaptığı jesti görünce inanın bana gözlerim doldu..

Ayrıca;

Manevi olarak büyük destek aldığım ve güleryüzünü bizden esirgemeyen Wallace Murat abiye,
Motorunu gözü kapalı veren ve çıdırını kırdığım :silent::mrgreen::cherry: Volkan abiye

ve

Beni kırmayıp 5dk lık yol diye 60 km sıcağın altında gitgel yapan güleryüzünü bizden esirgemeyen Tüm MT AİLESİNE CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİM

Umutus'umm canımm benimm şımartıyorsunn yaww ablamm beni di me ölee.. ::utangac: ::pembe::
Yukarıda seninde yazdığın gibin biz bir aileyizz hemde sımsıkı kenetlenmiş vaziyettee.. Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasınn.. :rendeer:
MT Anamızın yani çok sevgili annenin de tekrardan ellerinden öpüyorumm.. :rendeer:

speedygirl şule
13 Temmuz 2007, 20:57

Ayrıca;

ve

güzel insanlar güzellikleri hakederler umutcum :rendeer: herşey için biz teşekkür ederiz
jest forrapın fikriydi. evet tuncercim bu kadar ince düşünceli olduğun için ben ve ferhatta ayrıca teşekkür ediyoruz sana.
hepinizi çok seviyorum gerçekten tam bir aile tadında güzel bir gezi oldu
sevgiler