PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Air-brush

serbest81
21 Haziran 2007, 13:07
arkadaşlar air-brush yaptırmak istiyorum kime yaptırabilirim bilen varmı,izmirdeki coskunsakre'ye hiçbi şekilde ulaşılamıyor,başka yapan varmıdır bu işi...http://www.coskunsakre.com/airbrushgaleri2.php

blackhawk06
21 Haziran 2007, 19:06
walla daha dergide okumuştum istanbulda bir bayan bu işi çok iyi yapıyormuş bi bakimde bulduğum zaman mesajlarım...

nuwamda
21 Haziran 2007, 22:09
valla yanlış hatırlamıyosam BBRR (barış) abi yapıyodu... bi de ona sorsan daha yardımcı olur sana zannedersem.

serbest81
22 Haziran 2007, 00:39
sağolun bulucaz elbet yaptıracak birini...

yenny1i
18 Temmuz 2008, 03:44
valla arkadaşlar bende arıyorum fakat şakre arkadaştan başkasını bulamadım,e zaten onada hiç bi şekilde ulaşılamıyor.bulursanız şayet haberim olsun tşkkrlr

coolizma39
18 Temmuz 2008, 09:58
arkadaşlar air-brush yaptırmak istiyorum kime yaptırabilirim bilen varmı,izmirdeki coskunsakre'ye hiçbi şekilde ulaşılamıyor,başka yapan varmıdır bu işi...http://www.coskunsakre.com/airbrushgaleri2.php

nerde yaşıyosun bilmiyorum aama lüleburgazda gezer oto profesyonel şekilde yapıyo.en son harika bi harleyde çalışmışlardı psikolojim bozuldu motoru gördüğümde dehşet bişeyydi..tawsiye ederimm.özelden msj at irtibat telefonu weriiimm

o bu yapıyomuş demeyin işi profesyoneline bırakın..dediğim adamlar kaç kez trtuning baş sayfasına araç çıkardı.röportajları bile war ve avrupadan bile araç geliyo özel şovlara hazırlanmak için airbrush ve boyaya

busra_bjk
18 Temmuz 2008, 10:19
bnde kendim nazi kaskıma nazi işareti yaptırıcam ama çok tepki alırm die teredütteyim..böyleyken ztn feci yaparsam ne olur bilmem artık

coolizma39
18 Temmuz 2008, 11:02
sen yeternce dikkat çekiyosndur trafikte zaten gerek yok bencee:P

ama illa bişiler yaptırmak istiyosan kargoyla yollarsın yaptırırız burda istediğin şeklii:wiinkk:

busra_bjk
18 Temmuz 2008, 11:08
sen yeternce dikkat çekiyosndur trafikte zaten gerek yok bencee:P

ama illa bişiler yaptırmak istiyosan kargoyla yollarsın yaptırırız burda istediğin şeklii:wiinkk:

ben hallederim gerek yok ;)

turkel
28 Temmuz 2008, 14:34
valla arkadaşlar bende arıyorum fakat şakre arkadaştan başkasını bulamadım,e zaten onada hiç bi şekilde ulaşılamıyor.bulursanız şayet haberim olsun tşkkrlr

ben yapıyorum arkadaşım airbrush
msn turkel reklam@hotmail.com