PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şehitlerimizi anma etkinliği 2007 foto. slayt

desperadost
18 Haziran 2007, 21:21
aziz şehitlerimizi anma etkinliğimiz'de fotoğraflardan oluşan görüntüleri( şarkı eşliğin'de) slayt haline getirmeye çalıştım hem şehitlerimizin hemde hayatını kaybeden tüm motosiklet'ci kardeşlerimizin' yeri mekanları cennet olsun' aileler
ine sabır diliyorum' dualarımız onlarla...
motosiklet kardeşliği adına harika bir katılım oldu' buda bize yakışırdı yüreğinize sağlık....
http://www.youtube.com/watch?v=Hgo8lcs5o1g

yürekçe
18 Haziran 2007, 21:38
ellerine sağlık. sesin de güzelmiş.... ama bu şarkıyı biraz daha rock yapsan elektrogitar sesine motor vınvınlarını eşleştirerek başlatsan harika olurdu...

denizcimuzaffer
18 Haziran 2007, 21:49
Desperatdost um yol arkadaşım :)
Şahane topik olmuş:cat:
Görüntüler şahane, tam bize yakıştığı gibiydi:rendeer:
Emeğine sağlık, görüşmek dileği ile

desperadost
18 Haziran 2007, 22:00
Desperatdost um yol arkadaşım :)
Şahane topik olmuş:cat:
Görüntüler şahane, tam bize yakıştığı gibiydi:rendeer:
Emeğine sağlık, görüşmek dileği ileyol arkadaşım sağol' inşallah yeniden görüşmek yollar'da buluşmak umuduyla:)

flying hellfish
18 Haziran 2007, 23:20
Cok guzel olmus, parca da cok guzelmis ellerine saglik.

Gökhan
18 Haziran 2007, 23:28
desperadost güzel slayt hazırlamışsın eline saglık:rendeer:

güzel olan resimler senin parçaların ile dahada güzelleşmiş:P

blackhawk06
18 Haziran 2007, 23:28
walla ne yalan söyleyim orada olamadığım için ne kadar üzüldüğümü anlatamam...helal olsun size ...:cat:

buraki77
18 Haziran 2007, 23:57
Süper olmuş bir an kendimizi (MTM) görünce şok oldum dedim meşhur mu olduk yoksam.:P Bu sefer bu parça çok tutacak eminim. Bu arada her iki organizasyona da katıldığımızdan kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Ne kadar farklı kişilerden ve mesleklerden illerden olsak da motor sevdası bizi birbirimize bağlıyor nice güzel günlerde görüşmek dileğiyle. Kazasız Sürüşler

Ellerine sağlık Desperadost yeni şarkılarını da sabırsızlıkla bekliyoruz biz de sana yeni malzemeler (video ve resim) vermek için çalışacağız:queen:

cakalaz
19 Haziran 2007, 00:31
kardeşim eline sağlık :) seningibilere ihtiyacımız war :rendeer:

desperadost
19 Haziran 2007, 13:05
ayrı ayrı tüm arkadaşlarıma kardeşlerime teşekkürler! iyiki varsınız ...........

Syriana
19 Haziran 2007, 13:13
işyerinde olduğum ve IT'mizin youtube'yi google'a yönlendirmesinden dolayı malesef izleyemiyorum...:pale: neyse eve gidince izlerim bende artıkın...:salut:

taner_k
19 Haziran 2007, 13:17
gerçekten çok güzel..emeğine sağlık...:rendeer: katılan herkesi kutluyorum :bestmt:

siyahlimuzin
19 Haziran 2007, 14:02
Ben zaten bu şarkıya hayranım. Bir de anlamlı fotoğraflarla birleşince süper olmuş.

Elinize yüreğinize gitarınıza sağlık :bounce:

bonnie&clide
19 Haziran 2007, 14:49
Ogüncüm çok güzel olmuş ,sesine sağlık.Keşke bende orda olsaydım ama sahnem vardı.Bu arada sana karşı çok mahçubum o kadar ricalarına rağmen 2.şarkına hala vokal yapamadım.Anlatılmaz yoğunum yurt dışından kuzende geldi tek kelime Türkçeside yok.Telafi edicem sözzzz:rendeer:

desperadost
19 Haziran 2007, 17:09
Ogüncüm çok güzel olmuş ,sesine sağlık.Keşke bende orda olsaydım ama sahnem vardı.Bu arada sana karşı çok mahçubum o kadar ricalarına rağmen 2.şarkına hala vokal yapamadım.Anlatılmaz yoğunum yurt dışından kuzende geldi tek kelime Türkçeside yok.Telafi edicem sözzzz:rendeer:valla müjde yarın datca'ya geçiyorum marmok konserin'de clip çekimini bitireceğiz inş.
konser'de motosiklet'ci abi abla'yı okuyacağım sesine ihtiyacım var olursa çok sevinirim kendinize iyi bakın....

Ben zaten bu şarkıya hayranım. Bir de anlamlı fotoğraflarla birleşince süper olmuş.

Elinize yüreğinize gitarınıza sağlık :bounce:

çok teşekkür ederim destek ve sevginiz bana güç veriyor:)

mostwanted_57
19 Haziran 2007, 17:11
Eline sağlık abicim. :rendeer:

DARKDIAMOND
19 Haziran 2007, 17:21
Yüreğine sağlık Ogün kardeşim:cat::rendeer:

Alper_tim
19 Haziran 2007, 17:32
çok şık olmuş ellerine yüreğine sağlık kardeşim
çok sağol:rendeer:

desperadost
20 Haziran 2007, 19:34
teşekkür ederim seyretmeyen'ler seyreder inş.:)

denizcimuzaffer
20 Haziran 2007, 19:45
Desperadost' um dostum:cat:
Benim Sazı da sokabileceğimiz bir parça daha yapalım:P Garip-yetim Motorcular falan gibi:queen::queen:

Ellerine bir daha sağlık arkadaşım:rendeer:

desperadost
20 Haziran 2007, 19:49
Desperadost' um dostum:cat:
Benim Sazı da sokabileceğimiz bir parça daha yapalım:P Garip-yetim Motorcular falan gibi:queen::queen:

Ellerine bir daha sağlık arkadaşım:rendeer:olmazmı ya :)anadolumuz sazımız baş tacımız ! yol arkadaşım varol !!! sevgiler...

moto-girl
21 Haziran 2007, 10:15
deserados ellerine agzına yüregine saglık ölen arkadaşımız için olan törene gelemedim ama sehitlerimiz için olanına geldim iyiki de gelmişim içim huzurlu seninle de tanıstık sen unutmuşsundur video için çok saol hepimizin birlik içinde olması çok güzel

desperadost
21 Haziran 2007, 21:22
deserados ellerine agzına yüregine saglık ölen arkadaşımız için olan törene gelemedim ama sehitlerimiz için olanına geldim iyiki de gelmişim içim huzurlu seninle de tanıstık sen unutmuşsundur video için çok saol hepimizin birlik içinde olması çok güzelteşekkür ederim muhteşem bir beraberlik içindeydik:cat:sizi hatırlayamadım özür ama inşallah tanışmak umuduyla.....

selcukates
30 Haziran 2007, 14:43
Desperadost gerçekten çok güzel olmuş senın sesınlede birleşince ortaya çıkan bu harıka slayt gösterisi için tekrar teşekkürler

cemal yortanlı
30 Haziran 2007, 15:41
emek kutsaldır..başarılar dilerim..gerçekten çok güzeldi

yelken_786
30 Haziran 2007, 15:53
Emeği ve katkısı olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim.Terör denen şu katliamlara duyarsız olmadığımızı şehitlerimizi bizlerde yaşattığımızı göstermiş olduk

Ö.Z.€.R
30 Haziran 2007, 16:04
Çok güzel olmuş.Ellerine sağlık :rendeer:

zion1
30 Haziran 2007, 16:53
mükemmel olmuş eline vede diline sğlık:cat:

abal
30 Haziran 2007, 17:24
eline sağlık güzel olmuş gerçekten..

desperadost
01 Temmuz 2007, 16:44
teşekkür ederim güzel dileklerinize!
umarım'dilerim birgün acılar biter' hepimizin temennisi bu zaten' sevgilerimle....

belifeless
01 Temmuz 2007, 17:17
fotoğraflarda çok güzel
ama özellikle şarkının sözleri çok hoşuma gitti ilk kez dinledim
dinlerkende kamberhan erhan gelip geçti gözlerimin önünden....
sözler tıkanıyor bazen ..
yinede şarkıda çok güzel ifade etmişsin
ellerine sağlık

desperadost
01 Temmuz 2007, 17:29
bütün kaybettiğimiz canlarımızın resimleri bende' hep bakıp üzülürüm,düşünürüm az önce gene hasan için yazdım bu sayfaya geldim gene gözlerim doldu! çok üzgünüm' ama başarmalıyım sadece başarmalıyım' ne olur bana destek olun' başarmalıyım biliyorum genç kardeşlerim beni dinleyecek dikkat'siz oto sürücüleri beni dikkate alacak' çünkü hazırım şarkımla' kişiliğimle'samimi sevgimle hazırım ..

emrah-t
30 Ekim 2007, 03:56
Elinize yüreğinize sağlık çok güzel olmuş

hızlıcesi2
31 Ekim 2007, 01:54
tebrik ederim çok güzel olmuş .

barlasmuftuoglu
02 Kasım 2007, 02:01
etkileyici :) sesine gönlüne sağlık

ümmet perkitan
02 Kasım 2007, 10:13
ellerine sağlık ogün güzel bir çalışma,emeklerin için teşekkürler.

bikerboy35
02 Kasım 2007, 10:53
eline sesıne yureğıne sağlık guzel bı calısma olmus...

kasim
02 Kasım 2007, 11:46
emegine saglik güzel olmus

tanrinin_kirbaci34
02 Kasım 2007, 14:06
orada olmayı cok ısterdım..katılan tum motorcu abılerıme kardeslerıme ellerınıze yüregınıze saglık dıyorum paylasım ıcın de ayrıca cok tesekkur ederım ellerınıze saglık:rendeer:

togepi
03 Kasım 2007, 13:18
eline sağlık güzel olmuş

tanrinin_kirbacı57 , ismin berke mi yoksa ?? :)

a_sorti
03 Kasım 2007, 13:39
super super elıne saglık arkıdesımm